>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Euroliga 2015/2016

Status
Zamknięty.
T 54

tomaszkao

Użytkownik
ja odpuszczam grekow bo na wyjazdach nie idzie im cudownie ,przerzneli z zalgirisem chociazby.Moze ich gra sie poprawila ale Brose bolkiem nie jest i mimo iz o nic juz nie graja to i tak powalcza ;-)
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Kazda przegrana fene mniej niz 6 pkt oznacza dla nich zwycięstwo...wynik powinien byc na styk. na bet jest zakąld która druzyna zwycięzy 6 lub wiecej. Moj typ jaki kolwiek wynik po 2.6. czyli loko i fene nie moga wygrac wiecej niz 5 ✅
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
kubań zagrał dziś tragiczny mecz. patola niezła. fener nie pokazało nic rewelacyjnego ale na tak słabo dziś rzuczające loko wysarczyło. loko dziś za 3 poniżej krytyki 6/30 ???? ale przy popisie swojego lidera to nic :grin: delaney notuje dziś 1/8 za 2 . 2/7 za 3 , 4 straty i 4 faule. na plus z jego strony jedynie 5 asyst. jednym słowem dramat w wykonaniu loko i delaneya
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Na jutro dobry kurs na Belgrad, tam kazdemu gra sie ciezko, chyba najlpszy doping fanatycznych kibicow w Eurolidze.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Na jutro dobry kurs na Belgrad, tam kazdemu gra sie ciezko, chyba najlpszy doping fanatycznych kibicow w Eurolidze.
Problem w tym ze panta ostatnio gra naprawde dobrze, a taki gracz jak Williams z Memphis Grizzlies robi roznice, od kilku meczy gra w pancie i widac róznice
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Problem w tym ze panta ostatnio gra naprawde dobrze, a taki gracz jak Williams z Memphis Grizzlies robi roznice, od kilku meczy gra w pancie i widac róznice
Dzieki za info o tym nie wiedzialem, a wczesniej Panta nie grala nic ciekawego.
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
Warto dodac ze jutro bedzie straszny kociol w hali bo crvena ma sztame z Olympiakosem;-)ja jutro wchodze grubiej w Barce +6,5 za 1,45 w sport ingbecie.Kurs moze nie najwiekszy ale Barca u siebie a na wyjazdach to dwie inne druzyny.Jesli maja przegrac z Cska to nieznacznie ;-)
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Cska ostatnio ma niezła wycieczke...narpiew z Moskwy do madrytu, tj około 4 tys km. Pozniej z Madrytu do kazania tj około 4500 tys km, a pozniej z kazania do barcelony, czyli tez z 4,5 tys...taki lot trwa okolo 6-7 godzin. Ale 3 loty w tygodniu to nie wiadomo jak to się odbije na ich grze. Normlanie nie mieliby zadnych problemów z Barcelona, ale te wycieczki i fakt komfortowej sytuacji w tabeli
 
B 8

blichu

Użytkownik
Hmm zastanawiajaca statystyka dzisiejszego tureckiego meczu Darussfaka - Efes.. gospodarzom nigdy jeszcze nie udalo sie wygrac z Efesem niezaleznie czy grali u siebie czy na wyjezdzie. Kurs na win gosci ok. 1.9 . Co myslicie?
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Najpierw chciałbym zaznaczyć, że nigdy w życiu nie zagram na Olymp. Ostatnie dwie minuty zagrali jakby byli nagle Rosa radom, a nie Olymp. (bez urazy) Szok.
Chcę dać dzisiaj dwa typy: Efes i Barcelonę. Moje pytanie, dlaczego na Efes rośnie kurs, dosyć znacząco? A co do Barcelony jestem dziwnie spokojny. Na wyjeździe zagrali niezły mecz z CSKA. U siebie jest moc. No i H2H pokazuję, że Barca nie leży Rosjanom. Do tego wyżej opisane przeloty muszą w końcu dać się we znaki, bo to nie jest NBA i zawodnicy na pewno nie są przyzwyczajeni do tak długich lotów. Na koniec warto dodać, że dla Barcy to must win, a dla CSKA kolejny mecz. Obecnie maja awans w kieszeni.
Jeszcze co do EFES. Wygrali wszystkie 25 meczów z Darussafaka. Nie wiem czy to jakiś kompleks, ale pewnie na psychice się lekko odbija myśl, że nigdy się nie pokonało przeciwnika. Do tego dla Efes także must win. Kurs pewnie rośnie, bo 4 porażki z rzędu w Eurolidze. Ale jak nie teraz to kiedy?
Nikt się nie wypowie? Żadnych przemyśleń, typów?
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Ja tez dzis cisne w Barce. Natomiast co do Efes, to no bet, bo jesli nie wyszli jeszcze z dolka, to wlasnie dzis Darrusafaka sie przelamie i pierwszy raz wygra.
 
J 35

janusz00001

Użytkownik
Dla mnie też Efes jest faworytem w tym meczu, myslę że warto na niach postawić.
Co do meczu Barca z CSKA to ja skłaniam sie w stronę CSKA, którzy będą chcieli wygrywać żeby wyjść z 1 miejsca w grupie. Ponadto mają świadomość że wygrywając z barcą mogą ich pozbawić awansu. Zagram lekko na CSKA na live jak kurs na nich bedzie koło 2.
A poza tym gram Crvena Zvezda over 74,5pkt. Serbowie są bardzo groźni na swoim parkiecie, potrafią tam walczyć z najlepszymi. Teraz akurat grają z odrodzonym panathinaikosem i jeśli wygrają wyprzedzą ich w tabeli co na koniec bedzie mieć znaczenie.Sądzę że to bedzie cały czas mecz na styku, ale te 75 punktów powninni rzucić.
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Barcelona - Real Madryt 2 2,5 3.6.5 ⛔

Real jedzie do Barcelony na mega wazny mecz dla obu ekip. W pierwszym meczu obu druzyn wygrała Barcelona po swietnej koncowce i frajerstwu,bo tak to trzeba nazwac co zrobili Madrytczycy w 4 kwarcie. Wraca Rudy co jest duzym wzmocnieniem i gra Realu z pewnoscia bedzie wygladac lepiej. Barcelona ostatnio win u siebie z CSKA, ktore rowniez dalo ciała w 4 kwarcie i w dogrywce, ale mimo wszystko szacun dla Barcy za walke do konca. Jednak zdecyduje sie postawic na Krolewskich, kurs 2,5 jest wg mnie zbyt duzy i jest value w typie, ktory ma spore szanse wejsc. Zdecyduja detale i dyspozycja dnia bo wiaodmo jakimi prawami rządzą sie Gran Derby!
Brose Basket - Khmiky over 157,5 1,9 3.6.5 ✅
Tutaj dla mnie linia za niska o kilka pkt 4-5. Brose jak i Khmiky to ofensywne ekipy, preferujace szybkie tempo i duzo rzutow zza łuku. Dodatkowo ide w win gospodarzy po 1,72 ✅ ale to juz na sucho edit. oczywiscie kurs na Brose był ponad 2,0 ale przypadkowo przepisałem kurs na Khmiky
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jezeli Pireus wygra dzisiaj z Realem a Khimki w Kownie to zrobi sie niesamowita sytuacja w grupie- 5 zespołów z bilansem 6-6. W Grecji powinno byc dzisiaj piekło. Real nie jes wnajwyzszej dyspozycji, na Teneryfie zagrali tragedie. Graja strasznie nie rowno pozwalajac rywalom na różne runy w meczach.Olympiakos moze to wygrac doswiadczeniem i własna hala.

Oly @ 1,76
unibet
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
To jak Veselego nie ma to może Bilan Miro sobie dzisiaj poszaleje pod koszem? Unibecik spoko linijke wystawił.

Bilan Miro over 12,5 1.80 Ónibet 15 pkt ✅✅✅

Thomas W. Unicaja over 8,5 pkt 1.80 kursik Óni
5 pkt nie pogral w 4 kwarcie nic .... ⛔⛔

Zalgiris + 9,5 pkt 1.58 Unibet ✅✅✅✅ , Litwini u siebie zawsze ambitnie , Khimky 0/5 na wyjazdach.... dzisiaj pewnie wygrają bo potrzebuja tego zwycięstwo ale nie wydaje mi sie zeby Litwini odpuscili mecz i bylo + 10 na Khimky Bilan Miro over 12,5 pkt✅✅✅ 1.80 ónibet , Dzisiaj Fener bez Veselego ( centra) , Bilanek tez center srednio zdobywa co mecz te 10+ pkt , dzis pod nieobecnosc Veselego będzie mial troche wiecej miejsca na desce Thomas W. Unicaja over 8,5 pkt⛔ , Unicacaja co prawda na wyjeździe ale mysle że na luzie mecz bo juz praktycznie bez szans na awans , w ostatnich 2 meczach 13 i 14 pkt Thomasa takze linia kusząca do zagrania tak czy siak , Olympiakos 1,62 win✅✅✅ , H2H 5:0 dla Oly.... Real na wyjeździe wyraźnie słabszy , na derbach z Barcą ostatnio 25:4 1-sza kwarta, teraz też porażka z ligowym średniakiem -10 , dzisiaj w Grecji będzie młyn i myśle że Olympiakos wygra ten mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 819

albatross

Użytkownik
Pierwszy Post, Przedostatnia kolejka Euroligi
Khimki-Olympiakos 2 zagrane 2,3 teraz spadło do 1,95 bet365
w tym meczu statystyki i to że Olympiakos w tym sezonie Euroligowym prezentuje się słabo na wyjazdach odstawiam na dalszy plan ponieważ to jest dla obu drużyn must win i moim zdaniem decydujące w tym meczu będzie wyrachowanie obrona i cwaniactwo a to cechuje drużynę która przez ostatnie kilka lat pod rząd zawsze meldowała się w final four euroligi. Khimki przede wszystkim dobrze prezentują się na własnym parkiecie gdzie rzucają sporo punktów ale faktem jest to że prawie wszystkie mecze wygrywaja dość pewnie prawie przez całe spotkanie kontrolując wynik meczu, moim zdaniem dziś ten mecz rozstrzygnie sie w samej końcówce co w lepszej sytuacji stawia zespół gości którzy w tych najważniejszycyh momentach meczu potrafia rozstrzygac mecze na swoja korzyść. Moim zdaniem Olympiakos jest lepszym zespołem jesli chodzi o obronę a to ona decyduje w kluczowych momentach do tego ogromne doświadczenie Spanulisa, Printezisa czy Lojewskiego którzy są juz bardzo doświadczonymi i ogranymi zawodnikami na Europejskich parkietach. Olympiakos przez ostatnie lata nauczył sie wygrywać takie mecze i na to dziś liczę Khimki mają szanse na historytczny awans do czołowej Osemki ale dziś zabraknie im tego doswiadczenia w takich meczach i brudnej gry która do perfekcji maja opanowaną gracze Oly.

Drugi mecz
Laboral-Real 2 1,95 zagrane 1,76 obecnie bet365
W tym meczu liczę na przebudzenie Realu gdyż jest to ich mecz ostatniej szansy jeśli chca pozostać w grze o awans a są obrońcami tytułu, gospodarze praktycznie pewni awansu mogą troche odpuścic i pchnąc Real do dalszej rundy to aspekty poza boiskowe a jeśli chodzi o parkiet to druzyna gospodarzy u siebie potrafi dobrze bronic i grac ułożona koszykówkę raczej nie pójdą na wymianę ciosów z Realem. Real jesli chce wygrać ten mecz musi zatrzymać swojego byłego zawodnika Bourisisa który notuje ostatnio świetne występy w Eurolidze jak i ACB to będzie klucz do wygrania tego meczu do drużyny Królewskich. W drużynie gospodarzy widać delikatny kryzys formy kilka porażek z rzędu nawet na własnym terenie z Unicaja blow out która nie potrafi wygrać meczu wyjazdowego od pewnego czasu dobrze o nich nie świadczą Real musi wygrać i z takim potencjałem ofensywnym nie wyobrażam sobie żeby ich zabrakło w dalszej fazie rozgrywek
 
chomik226 0

chomik226

Użytkownik
CSKA Moskwa - Zalgiris Kowno 1 -19,5 1,97 Pinnacle Sports⛔
Witam. Duze roznice zwycienstw dzis w Eurolidze. Nie widze powodu zeby jutro CSKA nie zmiazdzylo Zalgiris przewaga conajmniej 20 punktow. Mozna jeszcze sprobowac CSKA -21,5 2,24 Pinnacle Sports⛔. Pozdro
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Zdecydowanie warto pograć dziś na Real. Kurs zaniżony do granic możliwości, więc nie sądzę, abym grał w pre, może poczekam na live, szkoda, że się nie obudziłem, gdy buki dawały 2,00; bo to było czyste value. Caja ma dwa oblicza w tym sezonie - to ligowe i Euroligowe. W Europie spisują się naprawdę świetnie, w Fernando Buesa Arena przegrali zaledwie 1 mecz (z Olympiakosem 7. stycznia), a pokonywali m.in. Barcę, Khimki, Efez czy CSKA (!!!), a więc topowe drużyny europejskie. Udowodnili to także pokonując w bardzo dobrym stylu Real w Madrycie. Mimo wszystko ostatnie pięć spotkań to znaczący spadek formy drużyny z Baskonii. Cztery porażki to powód do rozczarowania, zwłaszcza, że miały miejsce przeciwko słabej Sevilli i z przeciętną, słabszą niż w latach poprzednich, Unicają na własnym parkiecie.
Jaki jest Real w tym sezonie - każdy wie. Nie chce mi się pisać po raz kolejny powodów takiej, a nie innej dyspozycji Królewskich, więc w skrócie: mimo H2H 1:2 wciąż uważam, że Królewscy to lepsza drużyna od Cajy, z większą głębią składu. Nie wiem jak to wyjdzie w praniu, ale staram się wierzyć, że po ciężkim lecie mikrocykle zostały zaplanowane tak, aby Real wszedł z formą w najważniejszą część sezonu. Walki koszykarzom na pewno nie zabraknie, bo ich mentalność to uosobienie madridismo, czego nie można powiedzieć o piłkarzach, ale mniejsza z tym. Warto zadać sobie pytanie - czy widzicie drużynę z takim rosterem, z takim potencjałem, drużynę, która w poprzednim roku wygrała absolutnie wszystko, bez udziału w TOP 8? To przecież w czasach, gdy Królewscy byli absolutnie przeciętnym zespołem nawet jak na warunki europejskie nie mieli większych problemów z awansem do ćwierćfinałów.
Caja na pewno Realowi nie odpuści, szczególnie, że w Baskonii nienawidzi się Realu, a taki Bourousis wciąż ma dużo do udowodnienia Królewskim. Będzie wyrównany mecz, tak sądzę, dlatego osobiście chyba poczekam na live. W tym sezonie Real miał już H2H z Cają 0:2, ale pokonał ich w arcyważnym finale Copa del Rey, co może nieco wzbudzić pewne obawy w szeregach gospodarzy. Real wciąż jest zależny od siebie - wygrywając dwa mecze awansuje do ćwierćfinałów - oba mecze są trudne, w obu meczach będzie ciężko, ale ostatecznie sądzę, że Królewscy po raz kolejny zameldują się w TOP8.
Real Madryt @ 1,66
Bet365
Poza tym warto poszukać czegoś w kierunku Efezu, ale to na live. Fenerbahce wyszło z żenującym nastawieniem przeciwko Cedevicie, wręcz się skompromitowali i jeśli zagrają na pół gwizdka, tak, jak tydzień temu, to drużyna Ivkovicia spokojnie ich pojedzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom