>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Euroliga 2015/2016

Status
Zamknięty.
jejek2 0

jejek2

Użytkownik
Laboral jak w 1 meczu zwycięstwo przewiduje, Panata gra padake na wyjazdach, nie stanowią monolitu.Laboral potrafi wyciągać nawet ciężkie końcówki.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Dziś konsekwentnie Barsa, pierwszy mecz dali ciała, powinni to spokojnie wygrać. Laboral powinna też wygrac, może nie +20 ale wygrają, Panasie są ciency bardzo, a w hali w Hiszpanii nie mają co szukać

duuuuży plus
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Crvena - Cska

W Moskwie Crvena mocno się postawiła i zdobyli 76 i 74 pkt. U siebie powinno byc zdecydowanie lepiej. CSKA nie gra z nozem na gardle i dzis nie podejda skoncentrowani na 100%...moim skromnym zdaniem bardzo realny win Crveny. Ale znalazłem lepszy zaklad, na pkt zawodnik. Mowa tu o Miller Q. odpowiednio w Moskwie 14 i 11 pkt ale w ostatnim meczu nie siedzialy mu 3 a u siebi powinno byc zdecydowanie lepiej. Typ opieram na 2 bardzo mocnych faktach
1. Miller jest liderem tego zespołu jak i z jednym najlepiej pkt, juz w Moskwie dostal do gry ponad 30 minut, dzis tez powinien grac ponad 30 minut
2. W fazie top 16 na własnym terenie pokrywał ta linie w 100%


Miler over13.5 po 1.83 w bet365✅ na 3 minuty przed koncem
8/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Crvena Zvezda +7,5 pkt po 1,7 betgun 2/10 +
Zgadzam się z LP. Na Bałkanach zawsze gra się ciężko, gorący kibice w 20tys.hali, tam zawsze miejscowe ekipy dostają kopa. CZ gra bardzo przyzwoicie, zrobily bdb wynik i nic nie muszą. Ale wiadomo dla takich zawodników to szansa się pokazania w Europie i zdobycia dobrego kontraktu na następne sezony, a jak wiadomo była Jugosławia to jest zagłębie koszykarskich talentów. Mysle, że skoro potrafili się postawić w Moskwie, to tym bardziej mogą w Belgradzie. Myśle, że mecz będzie na styku, jak CSKa wygra to nie dużo a i możliwa niespodzianka. CSKA dziś nic nie musi, mogą różnie do tego podejść a wiadomo to Ruski są....
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Euroliga

Data, godzina: 18.04.2016 20-45

Spotkanie: Crvena Zvezda - CSKA Moskwa

Typ: CSKA Moskwa

Kurs: 1.41

Bukmacher: Bet 3 6 5



Analiza: Gospodarze nie wygrali w Eurolidze od 5 spotkań! A tu na przeszkodzie mocna CSKA i szykuje się kolejne lanie

bo CSKA z nimi jeszcze nie przegrała.Dziwne ze kurs jest taki wysoki bo 2 ostatnie spotkania to propozycje od bukmacherów 1.02 ...
Nie ma co sie rozpisywać bo Moskwa ma ambicje na wygranie Eurolege a ten mecz jest tylko krótkim przystankiem!


MOCNO W BET :grin:
Zebys, sie kolego nie zdziwil....Crvena u siebie to grozna druzyna dla kazdego, co juz w tym sezonie Euroligi udowodnili. Cska, ostani mecz z nimi u siebie strasznie wymeczyli, dzis moze byc roznie. Za drobne na Belgrad.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Barcelona - Loko

Buki sie polapały ze wlasne boisko to bardzo duzy handicap i podnioły linie. Teraz to oplaci się grac 2 z handi. Na dzis wybrałem mecz barcelony z Lokomotivem. Stan rywalizacji to 1:1 ale loko cos się przycielo u siebie i odpowiednio zdobyli po 66 pkt w obu meczach. W pierwszym meczu jeszcze to wystarczylo na wygrana, w drugim Barca juz ich rozbiła. Rywalizacja zostaje przeniesiona do Hiszpani, gdzie rosjanie musza podniesc liczbe zdobytych pkt, bo 66 pkt gwarantuje pewna porazke. Barca wiadomo ze u sibie powinni rzucic cos koło 80 pkt a linia na overa jest dosc niska, warto zaryzykowac i wejsc w overa

Over 146 po 2 w pinnacle ✅
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Barcelona + Panata dubel 1,7 ogólnie dostępny - Panata to dno...
Jak dla mnie najlepsza dziś propozycja, przenosimy się na parkiety drużyn niżej rozstawionych a kursy na gospodarzy malutkie...
Ale co się dziwić, skoro tak się ułożyły te play off. Barcelona dla mnie pewny bet, mocni w swojej hali, lepszy skład, ogranie, wszystko po ich stronie, ponadto goście spuchli na te play off i nawet u siebie cieniowali a co dopiero w Palau Blaugrana. Drugi mecz trochę mniej jestem pewien, bo Panata jest słaba, ale jakoś nie wierze, ze odpadną 3-0. Myśle, że ten mecz wyrwą gościom, jednak ta magiczna hala zrobi swoje no i jednak u siebie zagrają lepiej niż w Baskoni. Drugi mecz już wyglądali lepiej, przebudził się Diamantidis, dziś powalczą a Caja to jednak na wyjazdach nie błyszczy w tym sezonie, więc myślę, że gospodarze ogarną to.

Fenerbahce +7,5 po 1,7 betgun + Real to też dno i kilo mułu ????
Tutaj idę w strone gości, bardzo mocna ekipa, obok CSKA dla mnie główny faworyt rozgrywek. Pierwsze dwa mecze Real nie miał nic do powiedzenia ale mecze były w Turcji. Ogólnie Real w tym sezonie jest strasznie cienki i nie wejdzie do F4. Dziś mecz ostatniej szansy, nie wiem może to wyrwą, w końcu w swojej hali są mocni, ale moim zdaniem Turków stać na to, aby tu wygrać nawet dziś. A jak nie to wydaje mi się, że zapowiada się wyrównany mecz i Real jak wygra to jakimś fartem czy paroma punktami, Fener jest za mocne aby dać się sklepac tak słabo grającym gospodarzom.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Orientuje się ktoś jak to jest w F4? Czy tak jak w siatkówce, że jak wejdą dwie drużyny z jednego kraju to muszą w półfinale grać na siebie czy jest losowanie? Bo jeśli tak to chyba na Barcę i Vitorię jest spore value, odpowiednio 6,50 i 9,00. Jeśli by tak było to wiadomo finał jeden mecz, CSKA-Fener może być wyczerpujący. Poza tym będzie można kontrować (oczywiście jak Barca wygra 4 mecz z Loko i wejdzie do F4, ale tak zakładam).
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Orientuje się ktoś jak to jest w F4? Czy tak jak w siatkówce, że jak wejdą dwie drużyny z jednego kraju to muszą w półfinale grać na siebie czy jest losowanie? Bo jeśli tak to chyba na Barcę i Vitorię jest spore value, odpowiednio 6,50 i 9,00. Jeśli by tak było to wiadomo finał jeden mecz, CSKA-Fener może być wyczerpujący. Poza tym będzie można kontrować (oczywiście jak Barca wygra 4 mecz z Loko i wejdzie do F4, ale tak zakładam).
Jest z klucza ustawione, w 1/2 finału Vitoria zagra z Fener a CSKA z wygranym z pary Barsa/ Kubań więc droga do finału ciężka....
 
jejek2 0

jejek2

Użytkownik
Handi na laboral +6.5 do pobrania 7/10. To jest druzyna ktora potrafi sie spiac na wazny mecz, teren neutral- da rade.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Fene - Laborla✅
typ; Fene -6.5 @ 1.9

Fene ostatnio byli w mega gazie, śa druzyna zdecydowanie kompletna, potrafia rozegrac dobre mecze u siebie jak i na wyjezdzie. Jak wiadomo mecz rozgrywany w Berlinie, a Hiszpanie sporo tracą w meczach wyjazdowych. A przeciez w niemczech mieszka kilka milionów turasków, wiec doping zdecydowanie za Fene
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
quintana 425

quintana

Użytkownik
Mecz o pierwsze i trzecie miejsce są dla mnie zagadką. To jest Euroliga i umiejętności często schodzą na drugi plan. Teoretycznie ja wiem, kto powinien wygrać, ale wiemy jak wygląda ten sport. Zagram lekko na moim zdaniem faworytów dzisiejszych spotkań.

CSKA + Kubań @3,46 Bet365

Obie drużyny mają lepsze składy, bardziej doswiadczone i głodne gry. Miały trudniejszą drogę do finałów i dzisiaj wygrać powinny.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Witam. Bardzo rzadko się udzielam, ale tego typu nie mogę pominąć. Jestem fanem CSKA od kilka ładnych lat. Powiem krótko. CSKA wygra ten mecz. Wygra finał. W końcu nadszedł ten moment i ten czas. Skład mają kompletny, zagrali bardzo dobre spotkanie przeciwko moim zdaniem niedocenianym zawodnikom z Kubania.

Co do ich przeciwników. Fener naprawdę ledwo uratował mecz z Laboral i męczył się niemiłosiernie, skład także mają imponujący, ale wydaję mi się, że to będzie za mało na CSKA, które jest zmotywowane wiecznymi niepowodzeniami w final four.

Do tego dochodzi MVP De Colo. Człowiek poezja po prostu, który powinien biegać po parkietach NBA moim skromnym zdaniem. Niesamowitą robotę robią także Ruscy, rzuty za trzy punkty, zbiórki w ofensywie, punkty drugiej szansy, znakomite procenty zza łuku. Perfekcyjnie wykonywane rzuty wolne.

Dla mnie Win CSKA 1.60 bwin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
quintana 425

quintana

Użytkownik
Mecz o pierwsze i trzecie miejsce są dla mnie zagadką. To jest Euroliga i umiejętności często schodzą na drugi plan. Teoretycznie ja wiem, kto powinien wygrać, ale wiemy jak wygląda ten sport. Zagram lekko na moim zdaniem faworytów dzisiejszych spotkań.

CSKA + Kubań @3,46 Bet365

Obie drużyny mają lepsze składy, bardziej doswiadczone i głodne gry. Miały trudniejszą drogę do finałów i dzisiaj wygrać powinny.
✅✅✅
Kończymy sezon 2015/16 takim oto dubelkiem i świetnym Final Four! Do zobaczenia za pare miesięcy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom