>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurocup 2012/2013

Status
Zamknięty.
A 63

adachno

Użytkownik
kolega Rogz166 znowu wybiera ciężki mecz wg mnie. Może się wydawać, że Buducnost jest ułomny na wyjazdach ale w Eurocupie przegrał na wyjeździe tylko z Banvitem (który w tym sezonie u siebie przegrał tylko z Valencią - bilans w domu 16-1) oraz z Bilbao po dogrywce. Jeśli już coś grać z tej grupy dziś to na Banvit z pomniejszonym handi -5,5 ~ 1,60.
Osobiscie polecam Kazań z Galatą uderzyć w stronę graczy z Rosji chociaż kursy już poleciały w dół. W następnej kolejce mają wjazd z Ulmem, z którym przegrali u siebie ale powinni się graczom z Niemiec zrewanżować za tą porażkę.
Kazań raczej zakończy zmagania w grupie z Bilansem 4-2.
Z pozostałych meczy Crvena powinna odprawić Ulm ale granie jej po kursie ~1,25 neee, a handicap z szalonymi Niemcami raczej odradzam ryzykować.
Bardzo fajnie wygląda za to kurs na Spartak Petersburg nawet ~3,20 ale ja raczej pogram handicap na drużynę z Petersburga +5,5 ~1,95.
To są tylko moje przewidywania niekoniecznie dobre;)
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dałem Triumph bo wydaje mi się ,że Rosjanie nie mogą po raz kolejny sfrajerzyć meczu i przegrać tym bardziej tak ważnego .
Co do innych spotkań wg moich przewidywań:
Kazań- Galata dla mnie totalny no bet, wszystko może się zdarzyć łącznie z blowutem w któraś ze stron. Jedynie o czym można byłoby pomyślec to suma w meczu powyżej 145,5 pkt po 1,61.
Banvit-Budivielnik -5,5 pkt dobry typ , chodz ten Budvielnik potrafi zaskoczyć i walczyć ,dlatego osobiście odpuszczam handi. Ich zwycięstwo powinno być formalnością.
Kuban - Petersburg ciężki mecz, ja natomiast zauważyłem ciekawą przypadłość graczy Lokomotiwu, w ostatnich 6 spotkaniach , nie wygrali ani jednej 1 połowy ,a mierzyli się z różnymi ekipami. Ostatnio 2 razy grałem na drużyne przeciwną handi na + w 1 połowie i zawsze wchodziło. Wiec na dziś bez zmian Petersburg +3,5 po 1 połowie.
Crvena podobnie jak kolega wyżej.
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Crvena Zvezda - Ulm
Ulm 3.60 4/10✅
Drużyna gospodarzy jest ostatnio mocno eksploatowana, grali 8 oraz 9 lutego i ostatnio w poniedziałek finał pucharu ligi, który z resztą wygrali. W drużynie jest kilka drobnych urazów, nie wiadomo czy dzisiaj zagra najlepszy gracz poniedziałkowego meczu Nelson Demarkus, został on wybrany MVP Kora cup. Stwierdzono u niego lekkie skrecenie kostki i cos z kolanem ale nie wiem dokładnie. Ulm w Eurocup grał już z druzyną Crveny, przegrali z nimi u siebie 95-100.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Cajasol-Spartak
Spartak 1,9 marathon⛔
Chodził mi ten typ po głowie. I w końcu postanowiłem go zagrać za drobne. Wiadomo,że w tabeli już padły wszystkie rozstrzygnięcia,a Cajasol walczy o jedyne, honorowe zwycięstwo. No ale wydaje mi się,że oba zespoły dzieli różnica poziomów nie do przeskoczenia dla Hiszpanów. Ciężko mi powiedzieć jaką mobilizację będą mieć Rosjanie,ale taki kurs warto brać,u siebie ich rozjechali i na wyjeździe też powinni wygrać kilkoma punktami. Ten zespół potrafi grać bardzo mądrą obronę i chyba jako jedyni potrafili mocno uprzykrzyć życie Hodga,a to jest spora sztuka. Jeśli się nie mylę od niedawna gram tam Darius Odom Johnson i jest to całkiem niezłe wzmocnienie powodujące,że na ławce jest też kilku bardzo dobrych zawodników. No a dzięki temu nie powinno być takiej sytuacji,że rezerwy Petersburga przegrają spotkanie.
Po tym kursie warto spróbować,myślę,że szanse są spore na zwycięstwo gości.
 
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Galatasaray(-13,5) v Crvena 1 @1,9 bet365

Galata lepsza, na wyjeździe wygrali 17 pkt. Nie wiem do końca jak to jest z awansem czy wychodzą 2 zespoły czy tylko zwycięzca grupy. Osobiście myślałem, że 2 najlepsze ale w zapowiedzi piszę, że oba zespoły nie mają szans na awans. Jeśli natomiast wychodzą 2 najlepsze to ten typ w zasadzie 10/10, bo Galata jest obecnie 3, jak wygra zrówna się z Ulmem lub Unicsem i musi nadrobić koszami. Wygrana +18pkt wzwyż da jej prawdopodobnie awans. Najważniejsze info to jednak sytuacja kadrowa Crveny i wypowiedź trenera:

&#39;Rasko Katic and Igor Rakocevic won&#39;t travel to Istanbul. Also, Michael Scott got injured during the game against Partizan and Ivan Smiljanic has a high fever, so they are forced to stay in Belgrade, too&#39;

Kurs leci, można pobierać też większy handicap.
 
B 17

blancik

Użytkownik
Awansują 2 zespoły ale Galatasaray nie ma już na to szans bo zarówno z Ulm jak i z Kazaniem ma gorszy bilans bezpośrednich meczów ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
też się wypowiem, cytat z HP jakby ktoś nie widział:
OK też o tym właśnie słyszałem ale Galata nie ma już szans na awans- może nie mieć jako takiej motywacji, wiadomo własny parkiet itp. win raczej bezproblemowy ale spójrz z drugiej strony na to
Crvena pojechała w 10, narzekają na terminarz, bo w niedzielę grali ligowy mecz i są rzekomo przemęczeni. w takich okolicznościach warto chyba bardziej zagrać under punktów na gości, a że ja u buka tego nie miałem to zagrałem under w całym meczu- brak motywacji gospodarzy + wąski skład gości, tak czy inaczej powodzenia w typie, ja wolałem nie ryzykować
Under 156 @1,82 (znajdzie się większy ale pasuje mi ten buk)
ComeOn
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Mecz: Zastal (-3) - Lokomotiv Kuban
Typ: Zastal
Kurs:3,23✅
Bukmacher:Bet365

Dzisiaj Stelmet Zielona Góra zmierzy się z Lokomotivem Kubań, będzie to ich ostatni mecz w tegorocznych rozgrywkach Eurocup. Lokomotiv ma juz zapewniony awans z pierwszego miejsca. Stelmet nie ma juz szans na awans ale trener i zawodnicy mówia że w tym meczu dadzą z siebie wszystko i będa chcieli wygrać, chcą pokazac się z jak najlepszej strony i udowodnic że potrafią wygrywać z najlepszymi. Trener Lokomotivu będzie dzisiaj mieszał składem i da pograć więcej zawodnikom którzy siedzą normalnie na ławce, będzie też testował różne systemy gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Mecz: Cajasol – Spartak St Petersburg 20.02.2013 18:00
Typ: over 146,5 w meczu
Kurs: 1,85⛔⛔
Bukmacher:bwin

Ostatnia kolejka Eurocupu, w grupie wszystko wyjaśnione ,kto awansował I z jakiego miejsca, wiec mecz o prestiż i pieniądze. Bez presji wyniku ,awansu. Mecz rozgrywany na luzie, Cajasol będzie chciał zakończy godnie rozgrywki w Eurocupie i na pewno powalczą o chociaż 1 zwycięstwo na tym poziomie. Spartak, na pewno też będzie chciał zagrać dobrą koszykówkę , wypróbować różne systemy gry, rotacja pewnie będzie spora a i na pewno gracze z ławki będą się chcieli pokazać z dobrej strony. Kluczowych graczy nie brakuje w obydwóch drużynach.
Na pewno wiele ważniejsze dla obydwu ekip są spotkania w weekend w lidze, dlatego uważam że będzie wiele prób rzutowych z obydwóch stron.
Reasumując mecz na luzie , idealny do testowania ustawień i wypracowania formy rzutowej u zawodników. Myśle ,że powyżej 146 obydwie ekipy sa wstanie spokojnie rzucić.

Poszło niestety w drugą strone, czyli w bardzo dużą nieskuteczność :-(
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Koszykówka Eurocup
Mecz: ULM- Bilbao 05.03.2013 21:30
Typ: ULM (1 połowa) ⛔⛔⛔
kurs:2,22
Bukmacher: Pinnacle

No i przed nami 1 QF Eurcup, a zmierzą się w nim nieoczekiwanie Niemiecki ULM z Hiszpańskim Bilbao, którzy niewątpliwie byli w gronie drużyn które stać na ten poziom rozgrywek.
Zacznę od Niemców, nikt chyba się nie spodziewał, że drużyna Niemiecka osiągnie taki sukces, przejście 1 rd już było sporym sukcesem , skazywani na same porażki w TOP 16, wygrali 3 spotkania w bardzo dobrym stylu, pokonując nie Byle kogo bo zasłużone firmy na Europejskich parkietach : Galatasary, Kazań i Crevene Zvezde i to zdecydowanie. Na pewno nie można mówić tutaj o jakimś farcie czy szczęściu, poza 3 zwycięstwami , tylko raz przegrali zdecydowanie spotkanie w Turcji, w pozostałych 2 spotkaniach walka trwała do końca ,a porażki były nieznaczne. Drużyna gra prostą koszyków, szybko i do przodu ,z duża ilości oddawanych rzutów, stąd często wyniki powyżej 80 pkt. w ich spotkaniach. Drużyna złożona z Amerykanów : Bryant,Ray,Jeter, Nankivil + reszta składu to Niemcy. Szczególnie warto zwrócić uwagę na dwójkę Ray, Bryant, która często solidne pkt. w spotkaniach.
Drużyna Bilbao- Zisis, Vasiliadis, Harvelle, Lopez na pewno lepiej wygląda niż gracze ULM, ale to nie nazwiska i osiągnięcia grają. Bilbao gra trochę falami, nagle potrafi przyśpieszyć i zdobyć kilka pkt pod rząd by potem stracić, odrabiać , częste przestoje w grze. Gra na pewno opiera się zupełnie na czymś innym niżu Niemców, tutaj wszystko jest zaplanowane ,akcje długie przemyślane i wypracowane, tym bardziej ,że potrafi je kto tworzyć i wykańczać. Dwóch niemal równorzędnych rozgrywających, co daje duża możliwości rotacji i zmiany stylu gry w trakcie spotkania.
Reasumując : W weekend w lidze drużyna Niemiecka, oszczędzała swoich najlepszych graczy i widać, że nie zagrali tyle minut ile zawsze rozgrywają w spotkaniach, wiec na pewno myślami byli przy dzisiejszym spotkaniu. Drużyna Niemiecka nic nie musi udowadniać , grać pod presją oni już swoje osiągnęli, od początku nikt na nich nie stawiał i tak jest zapewne teraz ,a drużyna gra swoje do przodu wygrywa spotkania i awansuje dalej, jeżeli w dzisiejszym spotkaniu „trójka” będzie na poziomie 10 na mecz myślę ,że mają dużą szanse w tym meczu. U Hiszpanów w weekend nie wystąpił Lopez i Rakovic. Liderzy Zisis i Vasillidas pograli na swoim normalnym poziomie ponad 30 min w spotkaniu. Drużyna Bilbao strasznie w jednym spotkaniu potrafi grać w kratkę, do tego wyniki na wyjeździe nie są jakieś rewelacyjne.
Stawiam ,że ULM narzuci od początku swój styl oparty na tym co pisałem wyżej ,z stąd typ na 1 połowę , bo im dłużej spotkanie może trwać ,tym Hiszpanie mogą znaleźć receptę na taką grę i mecz może pójść w ich stronę.
To Bilbao ma w tym spotkaniu coś do udowodnienia i to oni są faworytami. ULM pewnie będzie grał swoje nie patrząc na to jakie ma cele ,skład i osiągniecie drużyna Hiszpańska.
Inne propozycje:
ULM-Bilbao typ : 1 (2.42 Pinnacle)✅✅✅
Over 155 (1,70bet365)✅✅✅
ULM + 5 (1,56 bet365)
✅✅✅
Stawka 6/10

Niesamowicie pechowa 1 połowa, najpierw katastrofalna 1 Q po stronie ULM , potem odrabianie strat i trochę nonszalancja Bilbao mieli +12 i straty zostały odrobione w pewnym momencie był remis. I w 1 połowie zadecydowały rzuty za 3. Bilbao w 1 połowie tyle rzuciło (Vasiliadis) 5 ile średnio rzucali w poprzednich spotkaniach, ULM na odwrót, bardzo pechowo.
Na szczęście ULM zaczął trochę lepiej grać w drugie połowie, i to tylko ostatnim 2 min Bilbao zawdzięcza to, że tylko przegrali 4 pkt. bo kara za słabą grę w drugiej połowie powinna być znacznie wyższa, poprawiona trójka u Niemców to i spotkanie ułożyło się po ich myśli, dobrze ,że inne propozycje wyżej weszły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dzisiaj kolejne QF Eurocupu , krótka analiza spotkań do pogrania
Stawka 4/10

Valencia – Kazań typ: 2 +7pkt (1,66 bet 365)⛔⛔⛔

Mecz triumfatorów Eurocupu, Valencia 2 krotnie 2003 i 2010 i Kazan -2011. Można określić ,że spotkanie na szczycie tego pucharu i owszem, spotkanie powinno być na najwyższym poziomie ,bo spotykają się 2 bardzo mocne kadrowo ekipy Doleman,Ribas,San Miguel, Kelati naprzeciw Vougioukas, Veremeenko, Lyday, Eidson. To musi być dobre spotkanie. Mobilizacja na pewno ogromna w obydwóch ekipach. Buki więcej szans dają Hiszpaną, którzy podobnie jak Bilbao grają bardzo w kratkę przeplatają dobre spotkania ze słabszymi, zdarzają się takie sytuacje,że w spotkaniu albo tracą wysoką przewagę ,albo muszą odrabiać bardzo dużo ,nierówna gra to na pewno ich duży problem, zobaczymy jak będzie w tym spotkaniu. Kazan natomiast ostatnio ma świetną serię i pokonali solidne ekipy czy to na wyjeździe czy u Siebie ,dlatego lekko uderzam w ich stronę.

Inne propozycje tego spotkania za grosze:
Valencia-Kazań 2 -2pkt (3,00 bet365)⛔⛔
Under 148 (1,85 Expekt)⛔⛔

Petersburg- Budivielnik typ: 1 -8,5 pkt (1,94 Pinnacle)✅✅✅

Ukraińcy to na pewno wielkie zaskoczenie w tej fazie , stawiam że ich wielki sen się skończy wraz z tym spotkaniem , bo spotykają bardzo solidną ekipę, która na pewno zdaje Sobie sprawę ,że trafia niemal idealnie pod kątem rywala w QF , wszystko w ich rękach. Budivielnik poraz kolejny nie zagra niesamowitego spotkania na wyjeździe i nie sprawi niespodzianki. Rosjanie to zbyt dobrze ułożony zespół by mógł Sobie na to pozwolić, gra na pełen maks. Bez kalkulacji, zwycięstwo w dwu meczu trzeba Sobie załatwić u Siebie.

Inna propozycja:
Over 144 (2,00 Pinnacle)
✅✅✅

Buducnost – Kubań typ: 2 – 3 pkt (1,7 bet365)✅✅✅

Kolejny ciekawy pojedynek, niestety dla drużyny z Czarnogóry będzie niesamowicie ciężko cos osiągnąć, z tak grającym Kubaniem. W ostatnim spotkaniu w lidze rozgromili Enisey i zrobili Sobie trening rzutowy przed tak ważnym spotkaniem. Warte podkreślenia że tylko dwóch zawodników przekroczyło ledwie 20 min w tym spotkaniu ,wiec przygotowanie pod dzisiejsze spotkanie było na pewno brane pod uwagę. W tym spotkaniu kluczem do wygrania może być ławka , Kuban ma dobrą, Buducnost sporo słabszą i to moim zdaniem zadecyduje nie tylko dzisiaj.

Inna propozycja:
Over 145 (1,99bet365)⛔⛔⛔
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka – Eurcup
Spotkanie: Kazan - Valencia
Typ: 1 – 7,5 pkt ⛔⛔⛔
Kurs: 2,18
Bukmacher: Bet365

Stawka 5/10
Rewanż w QF za spotkanie z 6 marca.
Tym razem spotkanie odbędzie się w Rosji, to trudny teren przekonało się o tym wiele drużyn.
Rosjanie z Kazania mają do odrobienia 10 pkt ,wiec interesuje ich tylko wygrana 11 pkt i awans do SF.
Są wstanie to zrobić, 10 pkt nie jest to wielka przewaga, i biorąc pod uwagę to ,że spotkanie toczone w Hiszpanii przebiegało na granicy 5-10 pkt. przewagi Valenci w całym spotkaniu.
Na pewno jest o co walczyć.
Valencia ma świetny szeroki skład i często trener to wykorzystuje , zmieniając często zawodników którym nie idzie np. w 1 spotkaniu czołowy gracz, który zawsze dokładał kilka pkt. Kelati pomimo 28 min nie zdobył ani 1 pkt. a oddał ledwie 2 niecelne rzuty.
Drużyna ma mocno wyrównany skład i na każdej pozycji wartościowego zmiennika.
Kluczowym zawodnikiem w tej drużynie jest Dolleman , to do nie go szczególnie zależy zdobywanie pkt. Myślę, że w ostatnim czasie sporo zależy od tego zawodnika( który zresztą ma dobry okres), powstrzymanie Dollemana będzie kluczowe.
U Rosjan gra i zdobywanie pkt. opiera się zdecydowanie na Chatmanie,Lydal, Edisionie, ta trójka wspomagana graczami z Europy jest wstanie pokonać, a że muszą to zrobić z przewagą 11 pkt dodatkowo doda im motywacji. W Swoiej hali są wstanie to zrobić, tym bardziej ,że Valencia na wyjazdach radzi Sobie co najmniej średnio.
Reasumujac: Spotkanie będzie cieżkie, ale własny teren + ten etap rozgrywek, Rosjanie muszą pokazać na co ich stać.

Budivielnik- Spartak Petersburg Typ: 1 (1,70 bwin)✅✅✅

11 pkt. zaliczki, przed wyjazdem na Ukrainę ,to mimo wszystko sporo jak Dla Spartaka, na pewno nie będą forsować tępa spotkania, bardziej będzie im zależało na utrzymaniu tego co mają , wiec że spotkanie pewnie będzie wyrównane. Ukraińcy na pewno wierzą w swoją szanse , myślę że maja sporą szanse wygrać dzisiaj to spotkanie jednak nie różnicą zadowalającą ich na tyle ,żeby awansować. Spartak natomiast skupi się na swojej przewadze ( mimo wszystko nie tak łatwo zdobytej ) bo spotkanie przez 34 min było mocno wyrównane i wynik był na styku, co było pewną niespodzianką. Ogólnie postawa Ukraińców tak dobra jest niespodzianką..

Stawiam dzisiaj na wyrównane spotkanie z minimalnym zwycięstwem Budivielnika.

Spotkania Kuban-Buducnost nie ruszam, w tej parze wszystko już rozstrzygnięte i wszystko może sie tam zdarzyć.

Budivielnik w półfinale i w niezłym stylu pokonany dzisiaj Spartak, Ukraińcy rewelacje turnieju zdecydowanie, zobaczymy co dalej osiągną, teraz Bilbao.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja się skłaniam ku handi na Valencię. Są całkiem nieźli i myślę że jeśli Kazań to wygra to minimalnie, zwłaszcza że w głowie będą mieć cały czas tą presję aby wygrać+10.
Druga sprawa to to,że Kelati zagrał na 0 i drugi taki mecz nie powinien mu się przytrafić a cała Valencia zagrała na słabej skut za 3.Z drugiej strony Unics miał sporo strat.
Jak widziałem Kazań w akcji to wielkiego wrażenia nie robili na mnie i wydaje mi się,że to Valencia jest lepszym zespołem.
Ja zagrałem na Valencię +8,5 i myślę że wystarczy

No i stało się tak jak myślałem,Unics jest słabiutki a w tym meczu trzymały ich tylko osobiste Gdyby Valencia tyle nie faulowała to tamci nie mieli pomysłu na gre. Valencia-11 osobistych Unics-36
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No i stało się tak jak myślałem,Unics jest słabiutki a w tym meczu trzymały ich tylko osobiste Gdyby Valencia tyle nie faulowała to tamci nie mieli pomysłu na gre.
A co to za różnica ? Osobiste to normalne punkty. Czy rzuty z gry czy osobiste - punkt to punkt. Często drużyny grają pod faul i wymuszają osobiste i sporo się tak właśnie działo i w tym meczu. Osobiste też trzeba umieć trafiać.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
No dokładnie z tymi osobistymi.
Dla mnie Unics na własne życzenie nie awansował dalej. Valencia przez 6 min 3 q zdobyła 1 pkt. I w 2 min 12 to chyba tylko oni tak potrafią. Kelati wieciej zrobił w 2 min gry niż przez całe 17 min.
Valencie zdecydowanie uratowały &quot;3&quot; w tym spotkaniu. Do tego dla mnie błąd trenera Kazania , trzymanie ,ąz blisko 24 min Vrmeenko , któremu ewidetnie w spotkaniu nie szło. Jego zmiennik połowe krócej grał i zdobył wiecej pkt (Vougiokuas).
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Taktycznie zdecydowanie Unics dał ciała. Po pierwsze ta strefa. Valencia z obroną kazdy swego miała ciężko,zwłaszcza Kelati bo był blisko kryty a w strefie nagle miał kawałek miejsca i od razu to wykorzystał. Ten grek bodajże też robił sporo zamieszania pod koszem i nie rozumiem czemu grał tak mało bo w kazdej akcji z jego udziałem coś dobrego dla Unicsu wynikło. No a na koniec jak jeszcze wynik był do wyciągnięcia trener wpuścił jakiegoś ruska,mimo,że murzyni sobie nie radzili za dobrze to już powinni byli grać do końca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adi1991 162

adi1991

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurocup, godzina 20:30
Spotkanie: Valencia vs Lokomotiv Kubań
Typ: 1+OT
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dlaczego Valencia? Moim zdaniem rozprawi się gładko z Rosjanami, ponieważ jest to drużyna o wiele lepsza - Justin Doellman, Kelati + Ribas są w formie więc to duży plus. Do tego dochodzi atut grania jako gospodarz w tak ważnym meczu gdzie muszą sobie wypracować jak najlepszą zaliczkę przed rewanżem w Kubaniu. Warto też podkreślić, że kurs od rana spadł z 1.60 na 1.50

Ps. Jest to moja pierwsza analiza, mam nadzieję, że będe miał chęci do robienia kolejnych ????


Trochę marna ta analiza musisz trochę więcej aspektów wziąć pod uwagę w przyszłości. Kubań ma świetny zespół i o gościach nic nie wspomniałeś. Hiszpanie są przeciętni pod koszem i po takim kursie to nie ma co ryzykować moim zdaniem.//xmarcinx
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka – Eurcup
Spotkanie: Kuban - Valencia
Typ: Kuban – 3,5 pkt ⛔⛔⛔
Kurs: 1,80
Bukmacher: bwin


Dziwią mnie trochę kursy w takim stosunku na Rosjan.
Własna hala, prestiżowe zwycięstwo i pokazanie własnej sił , myślę że to wystarczy na to ,żeby wygrać i pokryć to handi.
Kuban ostatniej spotkanie w lidze VTB grał o pietruszek i przegrał minimalnie ,ale mecz z VEF Riga o niczym nie decydował i zagrał niemal cały skład, tylko jeden zawodnik pograł powyżej 30 min – Hendrix. Drużyna Kubania z takim składem i grą spokojnie mogła by grać na poziomie Euroligi i myślę ,że ze sporymi szansami w TOP 16. Drużyna zdecydowanie lepiej wyglądająca od Hiszpanów, miałem okazje oglądać wybrane spotkania (ACB ,Eurocup i VTB) obydwu ekip w ostatnim okresie i różnica jest widoczna. Valencia tak naprawdę swoją grę opiera na dwójce Ribas , Dolleman, jak im nie idzie to drużyna wygląda słabo. Kelati bardzo słabo wypada w ostatnim czasie, mało oddawanych rzutów , a jak już to często nie trafia, krótko pisząc zawodzi. Jest jeszcze doświadczony Liszczuk, ale jak trafi się solidna obrona i często trudne rzuty to już nie wygląda to tak dobrze.

Reasumując : Handi nie jest wysokie , a Kuban u Siebie z pewnością będzie chciał wygrać i pokazać jaki jest mocny na tle Valencii. Dla mnie Hiszpanie na Rosyjskim terenie nie wiele mają do powiedzenia.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Kuban - Valencia
2(+4)
1.97
Pinnacle
5/10

Może i zespół z Walencji wielkich szans na awans do kolejnej rundy nie ma po stracie -10 z pierwszego meczu na własnym parkiecie.
Największą różnicę zrobiły zbiórki w meczu. Kuban na atakowanej tablicy zebrał aż 15 piłek, przy zaledwie 5 gospodarzy. Wielka dysproporcja, a do tego Jasitis, który okazał się katem na dystansie trafiając celnie 6 trójek.
Kuban prowadził 20 punktami, w meczu, ale zaledwie w niecałe 3 minuty do końca meczu potrafili gospodarze odrobić stratę - jesli dobrze pamiętam - do 6 punktów.
Jeśli goście znajdą receptę na dobre zastawianie obręczy, mecz będzie zacięty, a goście nie są bez szans na zwycięstwo.
Nie mogą dać odskoczyć Loko, który najpewniej się czuje, w grze, gdzie rywal nie zacieśnił obrony i potrafi grać szybkie ataki. gdy przychodzi do kontrolowanego tempa, Kuban nie jest wirtuozem.
Powodzenia!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


13.04.2013 - Final EUROCUP

Juz niedlugo final Eurocup, w hali w Charleroi spotkanie sie Bilbao Basket i Lokomotiv Kuban. Kurs na mecz sa praktycznie rowne. Mam juz pierwsze przemyslenia dotyczace finalu ale zdecyduje ostatecznie aktualna forma obu zespolow. Na dzis ciut wyzej cenie zespol z Kubania.

Jakie masz przewidywania przed finalem na zapleczu Euroligi?​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom