>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eurocup 2012/2013

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Losowanie za nami,Trefl trafił tragicznie.Ostatnie miejsce w grupie mają zaklepane ale nabiorą doświadczenia chłopaki bo będzie od kogo sie uczyć.Trzy potężne ekipy w postaci Galaty,Kubania i Doniecka.Zastal już trafił lepiej,daje im szanse nawet na drugie miejsce.Grupy C,D i E najmocniejsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy ja wiem czy Zastal da radę greckiemu Panioniosowi ? Jak dla mnie to mogą powalczyć tylko z Oostende.
A co ma takiego Panionios do zaprezentowania?Nie patrz na nazwe tylko drużyne,a tą Zastal jest w stanie
ograć.
OK - zobaczymy ;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
trzeba przyznać, że w ostatnim czasie poziom Eurocupu bardzo się podniósł. Na jaką grupę nie spojrzymy, tam wszędzie jakaś naprawdę mocna, a nawet 2 ekipy, mogące z powodzeniem grać w Eurolidze.
Trefl tragedia, ale powiedzmy sobie szczerze: czy jakby trafili do grupy B, D, G czy H to byśmy mieli jakieś większe nadzieje?
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Azovmash(+3.5) 1.92 ⛔
Marathonbet
Zdaje sobie sprawe z tego jak ostatnio pogrywa Azovmash ale mimo wszystko to wciąż stary doświadczony team który ma w skłądzie kilku graczy mogących zrobić różnice w tym spotkaniu.Tutaj nie trzeba za wiele pisać,nie opłaca sie grać na niemców.Bo kim jest Wurzburg w europie jeśli chodzi o puchary?Fakt zagrozili czołówcew lidze w poprzednim roku ale wtedy jeszcze mieli w składzie świentego coacha który wprowadzil do zespołu żelazną defensywe.Teraz to zupełnie inny zespół i nawet wygrana w efektownym stylu nad Oldenburgiem nie robi na mnie wrażenia.Z całym szacunkiem dla niemców ale są niestety najsłabszym teamem w grupie i takie mecze Azo musi wygrywać bo pózniej nie będzie czasu na gonienie a mają w grupie jeszcze Velncie(przypadek?;) ) i mocny Banvit.Azovmash to zespół o klase przerastający Wurzburg i nie zdziwie sie jak bez problemów odniosą zwyciestwo.
Szkoda,boli gdy brakuje jednego kosza do pokrycia handi.Mieli piłke na 11 sekund przed końcem i popełnili strate.Dziwny mecz,praktycznie cały czas Azovmash kontrolował.W IIIq dzięki trójkom Greera szybko zbudowali bezpieczną przewage i spartaczyli wszystko w IV.Ehhh
Lukoil Academic Sofia 2.54 ✅✅✅ 93:75
Marathonbet
Eurocup czas zacząć i łapiemy dogi ;) Lukoil,ten silny Lukoil który po fantastycznym meczu gdzie postawił sie Cantu w eliminacjach do euroligi jest underdogiem? przecież to jakiś absurd.Fakt Charleroi ma ciekawy zespół z Derickiem Allenem,Walshem,Hamiltonem czy Fosterem ale to taka zbieranina graczy która nie rokuje zbyt wiele.Bardziej przekonują mnie akademicy gdzie oglądać ich to sama przyjemność.Mają przecież tego świetnego Brandona Heath,Abukara,Devina Greena czy Watkinsa który już jest wybrany do rankingu na stronie eurocup do miana najbardziej perspektywicznego gracza tego roku w eurocup.Nie zapominajmy też o doświadczonych bułgarach w osobach Stoykova czy Avramowa.Ten zespół troche przpomina mi taki Nymburk w ostatnich latach,kilku solidnych graczy z Ameryki + doświadczeni czesi.Ten zespół to naprawde solidna ekipa a u siebie są grozni i nie wierze tutaj w wygraną belgów.Taki kurs to ewidentnie prezent od buków.
VEF Ryga 2.28 ✅✅✅ 72:82
Marathonbet
Tutaj krótko bo pisałem już o jednych w temacie lig pozostałych i o drugich w temacie VTB.Artland to dość świeży jak na ten okres zespół.Jeszcze niedawno grali fatalnie ale widać że już pomału sie docierają.Weekendowa porażka z Ulm sprawiłą że troche tracą w moich oczach i to nie jest ten czas by już na nich grać na tym poziomie gdzie rywala mają naprawde z górnej półki.VEF Ryga to mój czarny koń tych rozgrywek.Zespół zbudowany bardzo mądrze,ściągnięto kilku graczy z wysokim IQ jak Rowland.Skład zbilansowany i doświadczony i są moim zdaniem w stanie narobić szumu w tej edycji.Zespół budowany specjalnie na eurocup,oczekiwania są bardzo duże i wierze że są w stanie temu sprostać.
Unics✅+Galata✅+Le Mans ⛔ 2.81 ⛔
Marathonbet
Tutaj analizowanie czegokolwiek jest zbędne ;) Ciężko będzie pokonać Le Mans w ich hali,Triumph to zespół oparty głównie na amerykaninie Mckee i izraelczyki Yuvalu Naimy który jest pierwszą strzlebą w zespole i nie ma problemu ze zdobywaniem punktów.Reszta to center Landry i zbieranina graczy pochodzenia rosyjskiego.La Mans zawsze traktuje puchary na poważnie i jeśli nie zrobią psikusa i zagrają w swoim stylu czyli mądry,poukladany basket to z wygraną nie będzie problemu.Kurs narazie stoi w miejscu ale podejrzewam że jeszcze spadnie.
No i Le Mans w stylu znanym dla francuskich ekip wypieła sie do nas tyłkiem.Przecież nie było by normalne gdyby ktoś nie spieprzył no nie? Szkoda bo tripel wydawał sie grywalny ale tak to jest.Francuska liga ma to do siebie że albo wygrywasz mecz jedną kwartą albo go przegrywasz jedną kwartą.Wszystko zależy jak czekoladki podejdą do spotkania.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Crvena Zvezda(-5) 1.92 ✅✅✅ 93:73
Marathonbet
Po początkowych kłopotach w klubie,słabej grze i generalnie niezbyt miłej atmosferze jaka towarzyszyła czerwonym na początku sezonu sytuacja sie wyklarowała.Wygrana ze Skopje i blowout w weekend z wegrami napewno podbudowała graczy przed tym spotkaniem.Pisałem już jak mocny Zvezda ma zespół i kwestią czasu jest jak będą w czołówce ligi ABA po początkowym kiepskim starcie.Na początek Orleans,zespół który po przebudowie cieniuje na maksa i z bilansem 1-3 zajmuje dół tabeli we francuskiej LNB.W zespole poza Jamarem Youngiem większość graczy to dla mnie anonimowe otoczenie.Głupio aż bo jeszcze kilka lat temu człowiek znał prawie cały zespół na pamięć kiedy to orelans walczył z najlepszymi.Ten zespół nie ma praktycznie żadnych szans w starciu z czerwonymi.Dodatkowa atmosfera jaka zapewne będzie towarzyszyć graczom w Pionir arenie poniesie ich po pierwszy win w tegorocznych rozgrywkach eurocup.Crvena to zespół zdecydowanie mocniejszy od rywala mające w swoim skladzie bardzo doświadczonych i ogranych serbów m.in Rakocevic i Katic jak wsparcie w graczach amerykańskich Nelsona czy Browna.Zdecydowanie obstaje przy wygranej gwiazdy,nawet w granicach +13pkt.
To jak i pozostałe spotkania które podałem wyżej to mecze które odrazu rzucily mi sie w oczy co nie zmienia faktu że są jeszcze ciekawe na horyzoncie.Choćby taki Petersburg który w tym roku na poważnie traktuje te rozgrywki i mają cholernie mocny skład.Cibona jest przeciętna w tym roku i tylko własna hala może im uratować tyłek.
Cibona - Petersburg 56:64 ✅
Donieck z Kubaniem to dla mnie zdecydowanie no bet.Nie rusze jednych i drugich bo narazie zawodzą na całej lini.Sassari dosyć dobrze wygląda ale mam uprzedzenie do grania włochów w tych rozgrywkach i nie rusze tego.Sevilla gra katastrofalnie ale eurocup to dla nich priorytet w tym roku i kto wie czy akurat teraz nie odpalą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Banco Di Sardegna Sassari vs Cajasol ✅✅✅ 87-84
Cajasol +7,5
1,93
Pinnacle

Mecz grupy H. Obie ekipy na oddzielnych biegunach w swoich ligach.
Sassari w Lega A z bilansem 5-1 zajmuje drugą pozycję. Warto jednak dodać,że ostatni mecz to przegrana dosyć wyraźna 78-90 z Brindisi.
Cajasol w ACB ma dokładnie odwrotny bilans czyli 1-5 i plasuję się na miejscu 16 w stawce 18 zespołów.
Teoretycznie zdecydowanym faworytem wydają się gospodarze. Jednak myślę,że goście podejdą bardzo zmotywowani to dzisiejszego spotkania. W lidze im nie idzie,więc będą chcieli powetować sobie te niepowodzenia w rozgrywkach europejskich.Ważną rzeczą będzie walka pod koszem. Jeżeli uda się gościom spowalniać grę,wybić z rytmu gospodarzy,którzy jak wiemy uwielbiają szybką koszykówkę to może być bardzo ciekawie.
Liczę na agresywną obronę i miły dla oko mecz.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Telenet BC Oostende (BEL) vs Panionios (GRE) (+4)
1,8 pinnacle⛔
Oostende ma za mało dobrych zawodników,żeby to spotkanie wygrać wyżej niż +4.W lidze radzą sobie w kratkę,w przeciwieństwie do Greków którzy w lidze wygrali 4 spotkania.
Zespół Belgijski składa się z kilku przeciętnych zawodników z których żaden w ważnym momencie nie potrafi wziąć gry na swoje barki.
W Panelliniosie zdecydowanie wybija się Pappas,jest też znany z Polskich parkietów Booker,który grał w Oostende zresztą.Jedyne co mnie nie przekonuje w graniu na czysty win tego zespołu jest młody wiek liderów.3 najlepiej punktujących jest z rocznika 90,a kolejni 89,87. Widać że ten zespół stawia na młodzież i nieźle na tym wychodzi,ale wiadomo że w pucharach zawsze inaczej się gra niż w rodzimej lidze.
jednak jestem dobrej myśli i przypuszczam,że Grecy odniosą zwycięstwo.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Bilbao-Buducnost
Bilbao -11,5 ⛔\\Bilbao over 78 ✅
1,92 pinnacle \\1,87 betsson
Wreszcie Bilbao będzie miało okazję pokazać się w Europie.Oglądałem ich ostatnie spotkanie w lidze i Malaga nie miała kompletnie nic do powiedzenia,a jest to na pewno lepsza ekipa niż Buducnost.Bilbao ma świetny skład,wielu znanych graczy:Vasailidis,Hervelle,Mumbru,Zisis,Lopez,Rakovic,Grimau, pod koszem ostatnio szalał Lamont Hamilton.Atutem Hamiltona są bardzo szybkie manewry i dobra koordynacja,nawet jak pudłował to od razu dobijał. Gdyby Zastal miał takiego gościa to by gromili wszystkich ;p
Bilbao gra dobrzy atak,średnio zdobywają 75,5 pkt i nawet Barcelonie rzucili 78 co jest świetnym wynikiem.Bilbao notuje 5 zwycięstw z rzędu w lidze i są już w bardzo dobrej formie.
Mocno wątpię,żeby goście,którzy mają mało znanych zawodników potrafili utrzymać tempo dyktowane przez gospodarzy,zwłaszcza że sami rzucają dość mało bo 69 oczek grając ze słabszymi rywalami.Goście w lidze nie grają żadnej rewelacji bo mają tylko bilans 3-4.
Nie wyobrażam sobie,że Bilbao u siebie nie rzuci tych przynajmniej 20 oczek na kwartę,zwłaszcza że mają też wartościowych rezerwowych na zmianę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Końcówka w meczu Bilbao - Buducnost to jak scena z filmu akcji... na ponad 3minuty do końca goście prowadzą 12pkt potem błyskawiczne wyrówananie Buducnost trafia trójke wychodzą na prowadzanie.Vasiliadis trafia trzy wolne,Budu odpowiada i zaraz Vasiliadis staje na lini z czego pudłuje jeden specjalnie rzutem o obręcz zbiera i dobija i dogrywka!!!! masakra,w dogrywce Bilbao juz pozamiatało
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Budivelnyk 1.67 Marathonbet ✅✅✅ 84:57
Budivelnyk idzie jak burza i ten kurs z drużyną składającą sie wyłacznie z litweskich graczy jest nieporozumieniem.Gospodarze nie tak mocni jak jeszcze rok temu ale widać że zbudowali mądrze bardzo ciekawą ekipe.Liderem jest amerykanin Delaney ale w zespole jest też kilku weteranów jak Drozdov,Salenga czy Tsintsadze.Porażka na parkiecie Nymburka była wkalkulowana i z tym sie liczono jednak teraz ten mecz trzeba poprostu wygrać.Rudupis wygrał pierwszy mecz Hapoelem,zespół składa sie tylko i wyłacznie z graczy litewskich jednak jest tam kilku doświadczonych i ogranych w europie zawodników.Jest Milaknis,Urbutis czy Janavicius a nawet stary wyga Kadziulis.Jednak dużo większe wrażenie robi na mnie Budivelnyk który w lidze idzie dosłownie jak burza po drodze blowoutując Donieck i Azovmash na własnym parkiecie.
Banvit(-6.5) 1.94 Marathonbet ✅✅✅ 101:82
Wurzburg mnie pozytywnie zaskoczył wygrywając po walce z Azovmashem.Praktycznie przez całe spotkanie przegrywali a mimo to udało im sie wygrać.Jednak wyjazdowe mecze i to z takim zepołem jak Banvit to zawsze wyzwanie.Banvit jest co roku bardzo omcny i teraz kiedy do zespołu dołączył jeszcze Stimac i Meija wydają sie jeszcze mocniejsi niż rok temu.Spotkają sie dwa defensywne zespoły jednak turcy mają przewage w postaci własnego parkietu i dysponują zdecydowanie większa siłą rażenia.Zastanawiałem sie czy nie zagrać tego w dublu z Budivelnykiem ale jednak czuje tutaj wysoką wygraną turków i zdecydowałem że pogram z handi które aktualnie wynosi 6.5pkt
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Crvena Zvezda 3.10 Marathonbet ✅✅✅ 93:95
Crvena Zvezda(+4.5) 1.96 Marathonbet
✅✅✅
O czerwonych pisałem i w tym wątku i w temacie o lidze ABA.Są poprostu cholernie mocni i pójdą za ciosem jestem wręcz przekonany że chłopaki chcą jeszcze więcej.Wczoraj zniszczyli Partizan a taki mecz to dodatkowe 150% więcej pewności siebie.Sevilla już na papierze wygląda dużo gorzej a co najważniejsze grają wręcz katastrofalnie.Ten kurs to ewidentny bład buków,zdecydowanie trzeba to wykorzystać.
Sassari 1.93 Marathonbet ⛔
Orleans wygląda fatalnie w tym sezonie i nie rokuje by było lepiej.Zespół został przebudowany a wiele zawodników jest daleko od oczekiwanej dyspozycji.Zawodzi Jahmar Young,Osby czy Eito od którego spodziwano sie czegoś więcej.W weekend ponownie przegrali,tym razem ulegli Asvelowi na wyjezdzie.Wynik nie odzwierciedla gry bo w pewnym momencie było już +30 dla gospodarzy.Trener Herve jest już gotowy podac sie do dymisji bo wyniki narazie są katastrofalne.Co innego Sassari,wicelider Lega A gdzie atmosfera od początku sezonu jest świetna.Debiut w eurocup wypadł na plus,po szybkim meczu pokonali Seville i teraz zmierzą sie z francuzami czyli z rywalem dużo łatwiejszym.Po nieoczekiwanej porażce z Brindisi tydzien temu wczoraj znokautowali Avellino wygrywając okazale 102:81 grając szybko i bardzo efektownie.Dziwi mnie ten kurs i uważam to za prezent bo Sassari to zespół zdecydownaie lepszy i będący w lepszej dyspozycji i fizycznej i psychicznej.
Bilbao 1.60 Marathonbet ✅✅✅ 69:85
Granie na basków w pucharach to chyba obowiązek szczególnie z takim rywalem.O Charleroi pisałem juz przy okazji meczu z akademikami tydzień temu.Nie mieli nic do powiedzenie z bułgarami przegrywając zdecydowanie różnicą ponad 20pkt a mogło byc jeszcze więcej.Poza Walshem,Allenem czy Fosterem nie ma tam ciekawych graczy.Trójka którą wymienilem tez już jest wypalona.Bilbao cały czas szuka optymalnej dyspozycji choć aktualnie i tak mają bardzo dobry rezulta w porównaniu z poprzednim latami kiedy to w sezon wchodzili zazwyczaj zle.Katsikaris ma bogactwo w składzie,szeroki i bardzo mocny sklad to coś czego może pozazdrościć trener belgów.Biblao to zdecydowanie lepsza ekipa,dłuższa lawka,lepszy trener i doświadczenie poszczególnych graczy.+15 dla basków.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, Eurocup, 20:30, 13.11
Spirou Charleroi - Bilbao
typ; -12,5 pkt Bilbao ✅
3,43
Bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu w ramach drugiej kolejki Eurocupu, Belgowie z Charleroi na wlasnym parkiecie podejma hiszpanskie, Bilbao. Niewatpliwym faworytem spotkania wydaja sie byc goscie. Nastroje w obydwu druzynach po pierwszej serii spotkan sa zgola odmienne. Charleroi wysoko ulegli Lukoilowi Academic, Bilbao natomiast wspaniale odwrocilo losy spotkania z Buducnosta Podgorica i przechylili szale zwyciestwa w dogrywce na swoja korzysc. Takie spotkania niewatpliwie buduja morale druzyny, ktore zapewne po stronie Hiszpanow musi byc wysokie. Nie przelozylo sie to jednak na wynik w lidze w ten weekend, jednak trzeba przyznac, ze malo kto potrafi wygrywac z Realem Madryt. Spirou w lidze w ubieglej kolejce natomiast bardzo meczylo sie z Liege, wygralo zaledwie roznica dwoch punktow. Oba zespoly dosyc czesto spotykaly sie w ostatnich latach, gdyz w ostatnich czterech az czterokrotnie, zawsze gora byli Hiszpanie. Dzis rowniez sa faworytem spotkania, na papierze wygladaja duzo lepiej od Belgow i jesli dzis zagraja na miare swoich mozliwosci to rozniosa druzyne Spirou Charleroi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
samin1 524

samin1

Użytkownik
Wolnych kilka słów bo nie mam czasu ani siły tego jakoś mocno objaśniać.
Uważam że handicap na poziomie +20 na Trefl ZWROT z kapryśnym Kubaniem jest do przyjęcia i myślę że Tabak wyciągnął wnioski. Kubań jest no właśnie … zespołem któremu jak się chce i jak wejdzie dobrze w mecz poza naszym zasięgiem, niemniej nie wiem czy oni nie zlekceważą nas.
Nymburka ogarnęli nie podejmę się typować bo nie wierzę w ich regularne dobre mecze (patrz postawienie się CSKA). Z tego co pamiętam to Jeruzalem był zawsze gorącym terenem i tam sporo było overowych rezultatów mimo zmieniających się zawodników.
Jak szukać niespodzianki to Zastal ✅✅✅. Takie jakieś dziwne przeczucie że gdzie jak gdzie ale w Grecji może być bardzo blisko. Kursy w granicach 6 to przesada i ja chce to wykorzystać. Handicap +14✅✅✅ na poziomie 1.50 jest bardzo interesujący i ja wchodzę w to mocniej.
Wil-q tak zachwala tą Crvenę która przekonywująco pokonała Partizan że ja w meczu z Cajasolem chyba się przychylę w ich stronę. Do tego jednak muszę się jeszcze sam przekonać. Cajasol musi się odbić i pytanie czy teraz, jeżeli przegrają to wylatuje trener (moim zdaniem) więc może być różnie. Crvena jakby złapała formę ale dalej czuję że będzie miała przestoje. Należy jednak pamiętać że są podbudowani ostatnimi wynikami dlatego liczę na dobry początek i ……właśnie się przekonałem do tego że gram Win 1Q i win HT Crvenę. FT nie typuję. BRAK MI SŁÓW ???? ⛔⛔
Ulm✅✅✅ też wydaje się porządnym typem bo Cibona jest cieniutka jak barszcz. Niemcy też jakimiś tuzami nie są ale własna hala + Bryant powinni zrobić różnicę.
Reszta kursów jest nie do przyjęcia. Jest to druga kolejka i jeszcze nie wiadomo komu będzie zależeć a kto podejdzie do tego wszystkiego na luzie.
--------------------------------------------
Dzisiejszy wynik Le Mans a także Bilbao pokazują że może być różnie. Le Mans zaskoczyła i zagrało tak jak powiedzmy możemy od nich oczekiwać. Bilbao rozniosło Belgów którzy zagrali piach co uważam za określenie delikatne. Mnożące się straty spowodowały że Hiszpanie odbyli sparing który pokazuje tylko że są dobrze usposobieni rzutowo.
------------
Respekt Wilqu ???? ależ potrafiałeś. Ze swoich myśli a także wyborów jestem również wybornie zadowolony. Jedyne co mąci mój dzisiejszy dzień to pluję sobie w brodę z Crveną ???? ale tak to jest jak się za dużo myśli a nie gra oczywistych rzeczy. Szkoda również Trefla bo jakby grali do końca jak Kubań to by nie było zwrotu i dubel z HC zastalem by siadł jak w masło. Ogólnie ZASTAL zrobił dla mnie dziś znaczącą różnicę.
i wybacz xmarcinx, wiem wiem wykrakałem... ;(
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Stelmet +10,5
1,87✅
betsson
Myślę,że taki kurs to przesada. Stelmet ładnie powalczył z Unicsem i mimo,że rzeczywiście brakuje im centra z prawdziwego zdarzenia to są zdecydowanie w stanie ograć Greków. Oostende nie jest tak mocnym zespołem żeby przegrywać -20.Chyba jednak wszedł brak doświadczenia młodych zawodników na tym poziomie.Stelmet ma 2 liderów,którzy potrafią świetnie zdobywać punkty,dodatkowo jest kilku zawodników którzy powinni też się włączyć w zdobywanie punktów.
Taki handicap to naprawdę bardzo duży margines i nawet jeśli im się przytrafi porażka w co wątpię to będzie bardzo minimalna.Jestem pewien że nasz zespół wyjdzie z tej grupy z drugiego miejsca i tylko z Unicsem dozna porażki.
 
jonaf 117

jonaf

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurocup
Spotkanie: Azovmash Mariupol - Valencia
3.0 Bet365
Analiza:
Obecna faza Eurocup dopiero co się rozpoczyna. Drużyna gospodarzy przegrała swój pierwszy mecz. Grała na trudnym terenie w Wurzburg. Ale Azovmash ma zespół, który moze coś osiągnąć. Wystarczy wspomnieć znanych amerykańskich graczy jak Lynn Greer czy Manny Harris. Do tego tacy zawodnicy jak Miroslav Raduljica, Tadija Dragicevic oraz Ivan Paunic pozwalają na to, aby przeciwnicy mogli się bać. Jednak słaba organizacja gry sprawia, że Ci zawodnicy jeszcze nie równają się takiemu zespołowi jak Valencia... ale przecież w końcu zespół się zgra. Może właśnie dziś nadejdzie ten dzień? Już 3 lata temu zespół ukraiński pokonał u siebie drużynę z Hiszpanii. A teraz jest dużo, dużo mocniejszy. Natomiast w innych meczach [ nie licząc jednego meczu] pomiędzy tymi zespołami Valencia wygrywała ledwie jednym punktem.
W czym widzę wygraną drużyny z Mariupolu? Jeżeli Greer wygra pojedynek punktowy z Ribasem [zawodnik Valencii] oraz gdy Ukraińcy mocno pokryją Martineza. Uważam także, że Ukraińcy są lepiej zbierającą drużyną od przeciwników [Center Azovmashu ma 2,12 cm].
Bardzo duże znaczenie ma też fakt, że zawodnicy z Valencii muszą przebyć drogę liczącą ponad 4000 km, aby stawić się na meczu, a wiadomo, że zmęczenie nie pomoże przybyszom.
No i nie oszukujmy się - Azovmash musi szukać zwycięstw u siebie.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Artland Dragons 5.99 Pinnacle ⛔
Dla mnie możliwości obu zespołów są podobne,dodatkowo dzisiaj na 98% zagra Mallet.To jest bardzo ważny mecz dla niemców,wobec wygranej Le Mans z Rygą druga porażka troche by już skomplikowała ich sytuacje.Nie będzie łatwo ale kurs zdecydowanie jest za wysoki ale ja cały czas nie jestem przekonany co do Lyubertsy.Początkowo miało być handi ale jednak biore czysty win ze względu na apetyczny kurs.
Było blisko ale zabrakło jaj,najpierw spieprzyli cała przewage a potem już w dogrywce ewidentnie zabrakło jaj.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Hapoel Migdal Jerusalem vs CEZ Nymburk ✅✅✅ 69-86
CEZ Nymburk +6,5
1,53
bet365
Na dzisiaj proponuję mecz grupy A Pucharu Europy. Według mnie jedynym atutem gospodarzy w tym meczu będzie ich hala i pewnie gorąca atmosfera na trybunach. W pierwszym mecz Hapoel uległ na wyjeździe Prienai 72-85,natomiast Nymburk nie dal najmniejszych szans zespołowi Budivelnik zwyciężając 91-78.
Patrząc dalej na wyniki obu ekip trzeba dostrzec słabą grę gospodarzy w lidze. Co prawda dwa ostatnie mecze to dwie wygrane,ale z bardzo słabymi zespołami,wcześniej były trzy porażki czyli bilans 2-3 co daje odległe 8 miejsce w tabeli. Nymburk co nie jest zaskoczeniem w swojej lidze gra koncertowo,10 meczy i 10 wygranych.Oczywiście wyniki w swoich ligach nie świadczą na korzyść jednych czy drugich,ale zawsze dają nam jakąś wykładnie formy.
Trener Hapoelu uważa,że Nymburk jest faworytem do wygrania tej grupy i ,że tylko maksymalne skoncentrowanie i gra zespołowa może dać im zwycięstwo,a i tak to nie będzie łatwe zadanie:
&#39;&#39;We expect to have a tough game against a great team which is a favorite to win our group. We are looking primarily for ourselves, we have to be concentrated throughout the game, caring for every ball and playing as a group. It is important for us to win the game in order to progress to the next step. Definitely not a simple task.&quot;
Dodatkowo goście mogą mieć sporą przewagę pod koszem,a tam królować może Petr Benda.
Mi osobiście starczy taki singiel i handicap na poziomie +6,5,zagram to za większą stawkę i nie będzie problemu.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Cajasol 2.30 Marathonbet ✅✅✅ 56:70
Dla mnie osobiście to jest typ kolejki.Każdy laik wchodzi odrazu na strone ze statystykami i patrzy i sobie myśli &#39;&#39;gdzie tam Cajasol,przecież oni dostają po dupie jak idzie&#39;&#39;.I to jest właśnie złe myślenie,Orelans mimo zaskakującej wygranej z Sassari to mimo wszystko zespół o klase słabszy od hiszpanów.Cajasol mimo ogromnych problemów zdaje sobie sprawe że jedynym sposobem na odratowanie sezonu może być pucha europy.To jest drużyna z ogromnymi tradycjami w przeciwieństwie do grających streetball francuzów i jestem przekonany że to spotkanie wygrając zdecydowanie.Dwie porażki narazie i jest to mecz z serii must win dla hiszpanów dlatego ja skłaniam sie jak najbardziej do gry na Seville mimo kłopotów z jakimi ie borykają w ostatnim czasie.

Crvena 1.63 ✅✅✅
Crvena(-4) 1.93 Marathonbet
✅✅✅ 116:104
Sytuacja identyczna jak tydzień temu,narazie Crvena daje zarobić i nie sądze by teraz było inaczej.Mimo mojej sympatii do włochów przewage w postaci gorącego parkietu serbów jak i mimo wszystko lepszego zespółu to wystarczające czynniki które skłaniają mnie do zagrania na czerwonych.Dochodzi jeszcze dyspozycja,Crvena jest na fali wznoszącej wygrywają wszystko jak leci.Sassari przegrała dość nieoczekiwanie z francuzami i teraz doszła porażka w lidze z Varese więc morale nie są z pewnością najwyższe.Łatwa wygrana serbów +12
edi: zmiana kursu
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Galatasaray 2.56 Marathonbet ⛔
Marathonbet rozpieszcza i daje kurs startowy 2.56 na mocna Galate,nie pozostaje mi nic innego jak pobrać i spróbować.Kubań ma ciekawy skład z Maricem czy błyskotliwym Baronem który jest pierwszą strzelbą w ekipie.Mają też Jasaitisa i Calathesa,jednak mnie ten zespół od początku sezonu nie przekonuje.Zbyt wąski skład i słaby pakiet graczy rosyjskich + cały czas brak Traore,Bykova i Likhodey&#39;a.Ten zespół ma papiery nawet na eurolige ale póki co zawodzą.Galata nawet bez kontuzjowanego heńka jest zdecydowanie mocniejszym teamem który póki co bardziej mnie przekonuje swoją grą.Ten kurs to pomyłka ale Marathonbet lubi rozdawać pomyłyki więc trzeba brać.Pewnie jutro kursy sie zrównają a do środy Galata będzie faworytem.
Azovmash(+13) 1.96 Marathonbet ⛔
Tutaj raczej ide na przełamanie,nie wyobrażam sobie by tak silny zespół jak Azovmash mial po trzech kolejkach 0-3.Tam nadal grając zawodnicy z ogromnym bagażem doświadczeń jak Greer czy Raduljica czy ten świetny Manny Harris który kręcił obrońcami Unicsu podczas meczu weekendowego w ramach ligi VTB.Banvit jak to Banvit,skład bardzo mocny wyniki to samo ale wiem że ten zespół może nie wytrzymać ciśnienia w niektórych spotkaniach.Azovmash z pewnością naciśnie od samego początku i możemy mieć odjazd ukrainców już w pierwszych dwóch kwartach.A zaskoczeni turcy będą musieli odrabiać.Tak to widze i chciałbym by Azovmash wygrał bo szkoda tej ekipy zdecydowanie.
Typy warte uwagi ale bez analizy:
Spartak St.Petersburg - Ulm under 147.5 1.94 - Spartak gra najlepszy difens w eurocupie
Le Mans 2.34
VEF Riga 1.52
Cibona Zagrzeb 1.55
Bilbao 1.77
Katastrofalny dzień....jeden z tych dzięki któym mam pewne uprzedzenie do eurocupu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Rudupis-Nymbruk zw2 1.55 (STS) ------- taka klęska,niech to.....:p
Litwini to młody zespół,mają w swoim składzie Kadziulisa znanego z występów w polskiej lidze,po za tym sami Litwini i jeden Estończyk.Nie starczyło to na Budivelnyk,zostali rozbici 27 ptk,mimo że do przerwy z tego co pamiętam prowadzili wyrównaną Walkę.Czesi jak to oni zwykli mają przyzwoity skład, masa doświadczonych ogranych Czechów i trzech amerykanów.Czesi mają szerszy skład i na pewno mocniejszy dlatego każdy inny wynik jak zwycięstwo gości w tym meczu to będzie dla mnie wielka niespodzianka.Szkoda że nie ma jeszcze handicapów bo uważam że 8-10 ptk wygrają goście.
cały czas myślę nad Le Mans i nie jestem do nich coś przekonany,również Budocnost powinien podołać.Może ktoś z bardziej doświadczonych napisze co sądzi o tych meczach ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom