>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurobasket 2015 (U20 U18 U16)

Status
Zamknięty.
mma1310 54

mma1310

Użytkownik
Litwa - GRECJA @ 1,44 / UNIBET ✅✅✅
58 - 68 !
Wczoraj można było nieźle zarobić na meczu Greków , szkoda , że dzisiaj bukmacherzy nie faworyzują Litwinów , ale w sumie im się nie dziwię . Grecy po słabej grze w pierwszej fazie turnieju rozkręcili się i już są w półfinale , wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia ... ???? Są gospodarzami tego turnieju więc o zaangażowaniu na 100% nie ma co pisać jest to oczywiste , ostatnie ich wygrane z Turkami , Włochami , Rosjanami oraz Francuzami utwierdzają mnie w przekonaniu , że są w stanie wygrać ten turniej ! Obydwa zespoły już spotkały się na tych mistrzostwach i wtedy lepsi okazali się Litwini wygrywając 6 pkt , jednak uważam , że nie ma porównywać &#39;tamtych&#39; Greków z obecnymi , morale poszły w górę rozpędzili się i pewnie idą po finał !!! Liczę na rewanż na Litwinach i piękne zwycięstwo Greków dlatego też gram w ich stronę !!!

TURCJA - Bośnia i Hercegowina @ 1,27 / UNIBET ✅✅✅
82 -
77 ✅
Oglądałem mecze Turcji z Grecją , Litwą oraz z Serbią . Jestem pod dużym wrażeniem ich gry , bardzo podobają mi się ich mecze , dobra obrona , ciekawe akcje , silni fizycznie , rozgrywający z prawdziwego zdarzenia - myślę , że te atuty wystarczą na pokonanie Bośni , która wczoraj sensacyjnie pokonała Hiszpanów ( słaby mecz w wykonaniu młodych Hiszpanów) . Dodam też , że Turcja w pierwszej fazie turnieju pokonała Bośnię 23 pkt . Nie wydaje mi się żeby znowu tak pewnie zwyciężyła Turcja ponieważ Bośnia poprawiła swoją grę jednak nie na tyle aby zagrozić Turkom dlatego też gram w stronę TURCJI !

GRECJA + TURCJA = AKO 1,82 / UNIBET ✅✅✅ ;)))))))
 
jozzy22 595,6K

jozzy22

Użytkownik
Słowenia U18 (K) - Belgia U18 (K)
Typ: 1(-6) Kurs: 1.85 Sportingbet
A ja dziś zwróciłem uwagę na spotkanie pań. Na parkiecie Słowenia i Belgia.
Patrząc na dotychczasowe mecze obu ekip:
Słowenia - Węgry 71:50 Belgia - Węgry 56:57
Słowenia - Serbia 72:56 Belgia - Serbia 50:46
Po tych dwóch spotkaniach widać, że młode Słowenki są ciut lepszą drużyną i jeśli nie zdarzy się nic nieprzewidywalnego( w końcu to młode panie które humory swoje mają) to spotkanie z odpowiednim zapasem powinny ogarnąć na swoją strone Słowenki
Wynik: 68:59 ✅✅✅
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Grecja-Turcja
Turcja zw 2,2@ 3/10 ⛔ +7 przed IV kwartą a potem totalna patologia rzutowa Kebabów...dobrze,że już koniec tych Mistrzostw

No to mamy finał a w finale znowu buki faworyzują ekipę gospodarzy. Kursy na Grecję wahają się między 1,5-1,7. Ja w tym spotkaniu idę w stronę Kebabów którzy w moim odczuciu wyglądają lepiej na tych Mistrzostwach od samego początku. Obie reprezentację rozegrali już po 8 spotkań także jakieś zmęczenie już na pewno będzie widoczne tym bardziej,że są to młodzi chłopacy. Obie ekipy spotkały już się ze sobą na tym turnieju i Grecy z dużo łatwością pokonali Turasów 77:54 i dla Turków była to jedna jedyna porażka na tych Mistrzostwach. Dzisiaj finał także doskonała okazja dla zawodników znad Bosforu do rewanżu. A takie zwycięstwo w wielkim finale na Greckiej Ziemi z samym gospodarzem napewno będzie smakowało podwójnie :)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Turcja 2.32 2/10 maraton⛔
Zbierajac wszystko co sie dzialo na turnieju no to faworytem jest Turcja mimo wtopy grupowej 54-77 pare dni temu. Miejsce rozgrywania mecuz plus ten mecz powoduje, ze buki ida w strone Grekow, ja mysle, ze te 55% szans dalabym Turcji. W trakcie imprezy sadzilam, ze o final powalczy Litwa, Turcja i Francja. Tak sie zlozylo, ze z moich faworytow pozostaly tylko Kebaby. To jest dobry rocznik stac ich na wygrana. Ten zespol charakteryzuje sie bardzo dobrym atakiem. U Grekow atak czesto kuleje wiec jesli Turcja zagra poprawnie w ofensywie to mocno zwiekszy swoje szanse na triumf. Przegrali juz z Litwa i Bosnia wiec nic nie stoi na przeszkodzie aby przegrali z mocnymi Turkami.
 
jozzy22 595,6K

jozzy22

Użytkownik
Mecz o miejsca 21-24
Albania U 18 - Luksemburg U18
Typ: 1(-4) Kurs: 1.85 Sportingbet
Mistrzostwa powoli dobiegają końca. Na dziś mecz o końcowe lokaty, a tu Albania kontra Luksemburg. No cóż troszkę mi ten mecz &quot;śmierdzi&quot; ale pare groszy zainwestuje w Albanie. Obie ekipy już się spotkały na tym turnieju:
Albania - Luksemburg 62:37
Jak widać różnica kolosalna aczkolwiek tym razem wcale nie musi być identycznie. Wiele na temat ekip nie powiem bo wiedza znikoma więc kieruje się tylko i wyłącznie ostatnim meczem. Za drobne wchodzę w to!
Wynik: 64:60 zwrot
Cypr U18 (K) - Słowacja U18 (K)
Typ: HT over 58.5 pkt Kurs: 1.83 Sportingbet
Tym razem trochę inaczej. Kobiecy turniej i spotkanie naszych południowych sąsiadek z Cyprem. Co można powiedzieć na pewno; faworyt jest tylko jeden i zapowiada sę tu niezły walec. Postanowiłem zagrać punkty do przerwy. Troche tego dużo wystawili ale licze na ostre &quot;strzelanie&quot; Słowaczek,a i Cypryjki powinny coś dorzucić. Nie da się ukryć,że typ lekko ryzykowny ale ja próbuje!
Wynik: 10:44 ⛔⛔⛔
 
mma1310 54

mma1310

Użytkownik
GRECJA - TURCJA @ 1,5 / ComeOn ✅✅✅
64 -
61 ! Tak jak przypuszczałem atut własnej hali , gra na własnej &#39;ziemi&#39; pomogła i udało się zdobyć tytuł Grekom ! Super mecz ????
Dla mnie faworytem tego spotkania jest bez wątpienia Grecja . Wczoraj pokonali w półfinale Litwinów i dzisiaj powalczą z Turcją o mistrzostwo . Obie drużyny już na tym turnieju ze sobą grały i Grecy zniszczyli Turków wygrywając aż 23 pkt ! Atut własnej hali , kibiców jest na prawdę ważny . Grecy rozpędzeni zanotowali 5 zwycięstw z rzędu , po słabym starcie na tym turnieju grają niesamowicie dobrze . Bardzo mnie cieszy , że Turcy doszli do finału i maja szanse zrewanżować się za tą dotkliwą porażkę bardzo fajnie się ich ogląda jednak w finale stawiam na gospodarzy , wierze , że znów zdołają pokonać Turcję na pewno nie aż tak wyraźnie jak w pierwszym ich starciu , ale jednak liczę , że wygrają . ( Niesamowita druga połowa w wykonaniu Turków we wczorajszym półfinale , przegrywali aż 16 pkt i potrafili w trzeciej kwarcie odrobić stratę ! Robi wrażenie)
 
jozzy22 595,6K

jozzy22

Użytkownik
Anglia U18 (K) - Bułgaria U18 (K)
Typ: 2 Kurs: 2.15 Sportingbet
Obie ekipy już się spotkały w meczu kontrolnym przed turniejem. Zdecydowanie młode Bułgarki były górą więc zbytnio nie kumam o co chodzi z tymi kursami ale nic gram. Skoro dały rade wygrać 15 pkt to nie chce mi się wierzyć aby tym razem miały przegrać. Wiadomo co innego sparing a co innego mecz o pkt. Dochodzi jeszcze sprawa składów no ale za jakies drobne próbuje.
Wynik: 56:38 ⛔⛔⛔

e: już wiem żeby nie brać pod uwagę spotkań towarzyskich
 
jozzy22 595,6K

jozzy22

Użytkownik
Anglia U16 (K) - Chorwacja U16 (K)
Typ: 2(-23) Kurs: 1.85 Sportingbet
Wydaje mi się,że znalazłem całkiem fajną choć lekko ryzykowną opcje gry. Wiadomo jak to jest przy grze kobiet,a co dopiero młodych kobiet ale podejmę ryzyko. Młode Angielki nie grzeszą zbyt dobrymi wynikami na tym turnieju. Przeglądając wyniki to przegrywają wszystko jak leci sporą różnicą więc spróbuje pociągnąć i za jakąś &quot;symboliczną&quot; sume. Jednak koszykówka chorwacka jakoś bardziej do mnie trafia.
Wynik: 30:54 ✅✅✅

e: uff.... w 4 kwarcie było gorąco ale koniec końcem typ na plus
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
jozzy22 595,6K

jozzy22

Użytkownik
Anglia U16 (K) - Serbia U16 (K)
Typ: 2(-22) Kurs: 1.85 Sportingbet
Poraz kolejny zatrzymuje się przy spotkaniu młodych Angielek. Ewidentnie nie dają rady dotrzymywać kroku rywalkom więc znów ide w handi przeciw nim, Serbki przy normanej grze na spokojnie powinny ogarnąć temat. Jeśli tylko nie zdarzy się taka kwarta jak wczoraj w meczu Anglia - ChorwACJA to o wynik jestem spokojny. Te 25 pkt powinno się na liczniku pojawić bezproblemowo
Wynik: 65:70 ⛔⛔⛔
e: ech.... KOBIETY. Do przerwy zgodnie z planem,a póxniej klops na całej linii
 
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Betsson

Słowacja U16(-3,5) v Serbia U16 1 @1,85

stawka: 8/10


Wiem, że to smarkule jeszcze ale no różnica poziomów widoczna. Nawet lepiej się młodsze roczniki obstawia, bo tam nie ma kombinacji, gwiazdorzenia. Jest zacina. Niby mecz meczowi nie równy, ale.. Serbki dostały 59-74 od Chorwacji z którymi Słowaczki wygrały 63-58. Brytyjki, które dostają od każdej ekipy baty różnicą 20-30 pkt i więcej(teraz ze słabiutkimi Niemkami2 4-72) wtopiły z Serbią ledwie 5 pkt. Polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom