>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Eurobasket 2015 (U20 U18 U16)

Status
Zamknięty.
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Szwecja - Macedonia
over 130.5
win Szwecja

ako 2.03 Bet 365 bez komentarza gdy zespół rzucający po 21 pkt średnio na kwartę rzuca w 2 ht 22 pkt
Szwedzi tu mają mega ofensywę, średnio w 5 meczach 84.2 pkt. To robi wrażenie. Dużo rzucają za 3 pkt (125 rzutów w 5 meczach to naprawdę imponujący wynik) i choć % nie jest za wysoki (28%) to i tak daje sporo punktów. Generalnie zespół nastawiony na szybką koszykówkę (to w ogóle domena &quot;skandynawskiej&quot; szkoły - o ile o takiej można pisać ???? ). Zakładam, że oni swoje powinni rzucić w graniach 70-80 pkt. Wczoraj po HT z Białorusią pograłem over i właściwie Szwedzi sami go zrobili rzucając w 3 i 4 kw 50 pkt ???? .
Rywale Macedończycy też nie mają problemów w ofensywie (w sumie oba zespoły tylko raz rzuciły mało pkt z tym samym rywalem, czyli Węgrami) bo mają średnią ponad 71 pkt. Nie wiem zatem skąd taka niska linia a kurs naprawdę wysoki.
Co do typu na wygraną Szwedów. Oba zespoły mierzyły się dotychczas dwa razy z tymi samymi rywalami, czyli Białorusią (Szwedzi wygrana 27 pkt, Macedonia 5) oraz Węgrami (Szwedzi wygrana 9 pkt, Macedonia przegrana 9 pkt). Te dwa spotkania wyraźnie pokazują obecne możliwości obu ekip. Skandynawowie nie przegrali tu jeszcze żadnego meczu i jedynie z Węgrami wygrali mniej niż 10 pkt i akurat niewiele przemawia za tym aby Macedonia była w stanie przerwać tę passę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Litwa 7.20 1/10⛔
Litwa +12.5 1.92 2/10⛔

maratonbet
Troche przesadzili tu z kursami, Serbia jest faworytem ale nie az takim zeby wystawiac 1,15. Serbowie w pierwszej rundzie 4-0, Litwa 3-1 przegrali tylko z Turkamiliderem grupy 50-66. W drugiej czesci rywalizacji Serbia 5-0 ale mecze juz bardziej zaciete. Tylko +2 z Belgia, +6 z Italia, Litwini 2/3 bilans stad wlasnie taka para. Zawiedli w jednym meczu gdzie zawalili sobie dobra pozycje przegrali z Czechami. Wtopa z Hiszpania nie dziwi, dobry mecz mieli szanse wygrac wtopa -6. Spokojnie maja szanse wygrac z Serbia, mecz powinien byc bardziej zaciety niz to sugeruja buki wiec warto postawic na Litwinow pare groszy. Buki tutaj zabardzo sie skupiaja na bilansach a to przeciez mlodziez i tutaj forma dnia decyduje. Litwa ma bardzo solidny zespol.

Wielka Brytania(-9.5) 1.85 2/10⛔

To co nasi odwalili na tej imprezie to smiech na sali, rozumiem, ze mozna przegrac wszystkie mecze ale jakos z klasa po walce by sie przydalo bo troche wstyd. Ponizej wyniki naszych Orlow:
55-79 z Ukraina
67-102 z Czechami
56-81 z Rosja
52-72 z Hiszpania
Wielka Brytania tez bilans 0/4 ale jaka byla walka, mieli trudna grupe a wyniki mimo porazek nie takie dramatyczne:
57-59 z Turcja
72-80 ze Slowenia
53-64 z Niemcami
49-56 z Litwa
Same ciezkie mecze a tylko jedna przegrana ponad 10 punktow, u nas 20 to najmniej. Motywacja w takich meczach bywa rozna, jesli Wlk.Brytania zagra na powaznie to spokojnie nas niestety rozbija i to raczej ponad 10 puntow w plecy bedzie.
 
jozzy22 600,1K

jozzy22

Użytkownik
Hiszpania U18 - Czechy U18
Typ: 1(-18) Kurs: 1.85 Sportingbet
Czekając na wieści z Australii postanowiłem pare groszy zainwestować w koszykarski czempionat Europy Panów U18. Na początek spotkanie Hiszpanów z Czechami. No cóż na temat składów to raczej się nie wypowiem. Tak na chłopski rozum wszyscy wiemy jak stoi koszykówka w Hiszpanii, a jak u naszych południowych sąsiadów. Typ opieram bazując na już rozegranych meczach i powiem szczerze.... Czesi furory nie robią więc i dziś RACZEJ powinni polec z kretesem. Ja w to wchodzę,powinno być OK.
Wynik: 61:49 ⛔⛔⛔
 
jozzy22 600,1K

jozzy22

Użytkownik
Rosja U19 - Australia U19
Typ: over 130.5 pkt Kurs: 1.85 Sportingbet
Cóż...humor mi się pogorszył po porażce porannej(1 na 3 trafione) woęc spróbuje zahaczyć się jeszcze o jedno spotkanie. Półfinał kobiecego czempionatu i naprzeciw siebie dwie Mega ofensywne ekipy. Fakt przeciwnicy może i nie należeli do wybitnych ale i tak mnóstwo zdobytych pkt,a tu jak dla mnie niespodzianka TYLKO 130.5 pkt?!
Jak dla mnie over śmiało do gry. Ok. 70 pkt to na luzie laski powinny zdobyć i typ wchodzi jak nóż w masło
Wynik: 76:57 ✅✅✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mistrzostwa U18
Lotwa - Niemcy 1.72 3/10 maraton ✅
Sytuacja w grupie ciekawa:
Serbia 1/1
Niemcy 1/1
Czarnogora 1/1
Lotwa 1/1
Teraz Czarnogora gra z Serbia i tu sie moze wydarzyc wszystko a jeszcze wazniejszy mecz poznym wieczorem Niemcy zagraja z Lotyszami. Tak naprawde to nasi sasiedzi powinni miec juz 2-0 i spokojna sytuacje. Zawalili ostatnia kwarte z Czarnogora i zrobily sie klopoty. Rywale zagrali na niezlej skutecznosci z dystansu, poza Bakicem i Grkovicem to bieda ale to starczylo jesli sie odjezdza w takim momencie. Niemcy chyba byli zabardzo pewni siebie po ograniu Serbow. Trener Niemcow na dosc szeroki sklad. Lotysze ambitnie walcza -3 z Serbia ale u nich gra jest mniej pouklada, chaotyczna i moga miec z Niemcami spore problemy. Cm po stronie Lotwy ale w kadrze Niemiec sa solidni wysocy Kiel 208 i urodzony w Stanach Hartenstein 210.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jozzy22 600,1K

jozzy22

Użytkownik
Szwecja U18 - Słowacja U18
Typ: 1(-22.5) Kurs: 1.85 Sportingbet
Spróbujemy kolejny typ Europejskiego Czempionatu. Znów lekko bez spiny bo mecze młodzików bywają różne ale co skłoniło mnie do takiego typu?! Historia dotąd rozegranych spotkań przez obie drużyny:
Szwecja - Gruzja 82:50 Słowacja - Gruzja 69:70
Szwecja - Portugalia 71:61 Słowacja - Portugalia 65:80
No cóż mi to wystarcza. Fakt, że handi dość wysoko ustawione no ale ja ryzykuje!
Wynik: 91:47 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
jozzy22 600,1K

jozzy22

Użytkownik
Spróbuje jeszcze jeden typ z tychże zawodów
Dania U19 - Irlandia U19
Typ: 1(-20) Kurs: 1.85 Sportingbet
Znów typ jak wyżej na czuja ale kto wie może się uda stąd lekko można zagrać skoro pare grosza wpadło za mecz wyżej. Patrzymy na historie spotkań i :
Dania - Austria 77:65 Irlandia - Austria 72:82
Handi -20 na Danie moim zdaniem śmiało może zostać ogarnięte. Łączna ilość pkt 140.5 myśle,że under również do gry. Nie spodziewam się aż takiego ostrzału z obu stron ale osobiście ide tylko w handi
Wynik: 85:75 ⛔⛔⛔
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Białoruś U18 - Luxemburg U18
Białoruś -11.5 @ 1.85 by Betsyfy

Łukaszenka wystawił dość słabą reprezentacje. Młodzi Białorusini wygrali z Węgrami, by później nie mieć żadnych szans w kolejnych trzech meczach, gdzie przegrali różnicą 28 pkt z Holandią, 36 ze Słowenią i 34 z Belgią.

Dzisiaj jednak grają z outsiderem tej grupy, a także całego turnieju. Luxemburg przegrał oczywiście wysoko wszystkie 4 mecze. Na uwagę zasługuję słabość ofensywna - 48, 44, 56, 47 pkt rzuconych wygląda mizernie.

Ogólnie Luxemburczycy ustępują rywalom głównie warunkami fizycznymi. Jeśli popatrzymy na skład naszych sąsiadów, to pod koszem mają spoko zawodników - 203 cm, 200 cm, 200 cm, 198 cm, 198 cm. Co ciekawe najwyższy rywal z Lux ma ledwie... 190 cm.

Myślę, że szczególnie pod koszem dzisiaj Białoruś zdominuje słabych rywali i to będzie kolejne -30 w wykonaniu Lux.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wlochy - Grecja 2.49 2/10 maraton⛔
(2,70 unibet jak ktos ma czynne konto bez limitow)
Kompletnie nie rozumiem postawy Grecji w meczu z Bosnia. To mial byc spacerek i wiekszosc stawiala, ze bedzie spokojnie +15 a tu glupia porazka i teraz w grupie E maja bilans 0/2. Majac Litwe, Turkow, Wlochow to moim zdaniem nic tu nie zdzialaja. Duzo zalezy wlasnie od meczu z Italia. Moim zdaniem szanse sa wyrownane, troche wyzej cenie tutaj Wlochow stad moje zdziwienie, ze az taki kurs. Wlosi pokonali Rosje i Finlandie, przegrali z Turcja. Grecy wygrali tylko z Chorwacja +3 potem dwie porazki Litwa i Bosnia. Nie wiem czemu sa w tym meczu faworytami wedlug bukow. Nie przekonuje mnie ta druzyna. Cala 4 kwarta przespana z takim rywalem w tak waznym meczu a teraz jest 1,50 z Wlochami, ktorzy wydaja sie rownie mocni lub lepsi, naprawde dziwne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jozzy22 600,1K

jozzy22

Użytkownik
Francja U18 - Serbia U18
Typ: 1(-9) Kurs: 1.85 Sportingbet
Jedziemy z kolejnym typem. Tym razem taki meczyk i na pierwszy rzut oka widać, że faworyt jest tylko jeden. Do rozstrzygnięcia pozostaje tylko różnica punktowa i tu jak dla mnie promocja; młodzi Francuzi zasadniczo rywalom nie poztsawiali złudzeń. Poza meczem z Hiszpanią same przekonywujące zwycięstwa stąd zdecydowanie wchodzę w to handi. Serbowie póki co nic nadzwyczajnego nie pokazują i sądze,że nadal w tym temacie nic się nie zmieni. Typ wart ryzyka gdyż prawdopodobieństwo trafienia jak dla mnie jest spore!
Wynik: 64:75 ⛔⛔⛔
e: &quot; żabojady&quot; dały ciała w Q3
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bosnia - Rosja 2.33 2/10 maraton ✅
Narazie Rosja wygrala tylko jeden mecz w tej imprezie i to bylo z Finami zatem w grupie &quot;E&quot; po wtopie z Litwa maja 0/3 bilans. Nic juz tu nie zdzialaja, zreszta wygladaja marnie na tej imprezie. Bosnia to wielka zagadka, zaczeli slabo, potem tylko -1 z Chorwacja i kiedy wydawalo sie, ze maja zerowe szanse na cokolwiek bo graja z Grecja to pokonali silnych rywali 60-59 i graja dalej. Dzieki temu maja 1/2 bilans i moga tu jeszcze powalczyc. Jesli dzis wygraja to jest 2/2 i mecz z Wlochami a Wlosi zapewne dzis utopia z Litwa i beda miec 1/3. Ciekawa sytuacja bo 4 zespoly awansuja wiec Turcja, Litwa poza zasiegiem a o awans bedzie walczyc Bosnia, Italia, Grecja no ale Wlosi maja ciezki mecz dzis i przegrana oddali ich od awansu. Grecja ma Turkow ale potem Rosjan wiec wydaje mi sie, ze awansuje wlasnie Grecja Turcja Litwa a o czwarte miejsce powalczy Bosnia Italia Rosja. Mysle, ze Bosnia nie stoi na straconej pozycji, mecze z Chorwacja i Grecja pokazaly, ze mimo ograniczonego potencjalu potrafia zaskoczyc. Rosja wyglada tu marnie wiec nie ma sensu ich faworyzowac.
Litwa - Wlochy 1.69 3/10 maraton ⛔
Litwa jest tu bardzo mocna, beda grac o final takze nie rozumiem kursu z Wlochami, ktorzy wczoraj zawalili sobie sytuacje. Mieli obowiazek powalczyc z Grecja a od pcozatku zagrali jak amatorzy. Trzy kwarty beznadziejne i dopiero na koniec zaczeli odrabiac. Mocno zawiedli i nie bardzo wierze, ze sa w stanie ograc Litwinow. Nic na to nie wskazuje. Litwa nie przegrala tu jeszcze meczu 73-50 z Bosnia, 70-64 z Grecja, orwacja i 73-65 z Rosja. Bilans 3-0 ale warto grac o pierwsze miejsce bo w grupie E pewnie wygra Francja glowny kandydat do wygranej.
Hiszpania - Niemcy 1.49 4/10 maraton✅
Hiszpania nie ma super sytuacji i to jest dla nich niezwykle wazny mecz, grupa niby ciezka ale ograli latwo Serbow 74-62 wiec wszystko wrocilo do normy. Poczatek mistrzostw nie byl udany, przegrali z Francja i mocno nameczyli sie z Ukraina. Potem stopniowo bylo coraz lepiej. Niemcy maja 3-0 i chyba stad taki kurs bo ja bym tu dala 1,25-1,30 maksymalnie. Hiszpania ma bilans 2-1 zapewne ograja Niemcow i Lotyszy trzeba uniknac miejsca 3/4 w grupie bo tam jest Turcja i Litwa w &quot;F&quot;. To nie jest za dobry rocznik u Hiszpanow takze finalu raczej nie bedzie ale w tej grupie powinni zajac 2 miejsce za Francja. Wszystko inne bedzie negatywna niespodzianka. Niemcy maja w ostatim meczu Francje takze moga skonczyc bilansem 3-2 a Hiszpania jak wygra oba to 4-1 dzisiejszy mecz zdecyduje.
 
mma1310 54

mma1310

Użytkownik
TURCJA - Grecja 20:15 @ 1,74 UNIBET tragiczny mecz Turcji , jednak atut własnej hali zrobił swoje ... ⛔⛔⛔

Niepokonana Turcja na tym turnieju zmierzy się z grającą w &#39; kratkę&#39; Grecja . Turcy na tym turnieju wygrali swoje 4/4 mecze , są 3 drużyną pod względem zdobyczy punktowych ze wszystkich obecnych drużyn ( ponad 72 na mecz) , 2 pod względem zbiórek (ponad 46 na mecz) oraz 3 pod względem asyst (ponad 56 na mecz) . Te statystyki na pewno mogą robić wrażenie do tego prawie każde z ich 4 zwycięstw było bardzo pewne ( oprócz zwcięstwa 1 pkt z Włochami) . Grecja natomiast przeplata dobre mecze (jak ten wczorajszy z drużyną Włochów) z bardzo słabymi ( porażka z Bośnią , porażka z Litwa - to im akurat można darować ponieważ Litwini to mocny zespół) . Odnośnie statystyk jakie notują Grecy to ponad 62 pkt na mecz ( jest to 12 miejsce na turnieju) ponad 43 zbiórki (5 miejsce ) oraz ponad 13 asyst (12 miejsce) . Porównując formę obydwu drużyn stawiam w tym meczu na Turcję ponieważ wyglądają stabilniej niż Grecja , mają bardziej wyrównany zespół , oraz notują póki co znacznie lepsze statystyki . Według mnie dzisiejszy mecz wygra Turcją , jak będzie zobaczymy , kurs nawet niezły dlatego próbuje. Pozdrawiam ;)
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Bułgaria U18 - Luxemburg U18
Bułgaria -10.5 @ 2.20 by Otobet
W poprzednim meczu Luxemburgu Białorusini mieli +15 HT, a mimo to nie pokryli handi. Nie poddaje się i dzisiaj znowu uderzam przeciwko nim. Po raz kolejny różnica kilku klas jeśli chodzi o warunki fizyczne.
Bułgarzy wielkiego wstydu na tym turnieju nie zrobili. Nie byli zaliczani do faworytów, ale teraz w walce o miejsca na końcu stawki już powinni wygrywać. Porażki z Estonią, Polską, Szwajcarią i Anglią nie wyglądają źle. W ostatnim meczu pyknęli sobie lekko kolegów Popka z Albanii, a w mojej opinii Albania jest lepsza niż Lux w tym turnieju.

Estonia U18 - Belgia U18
Estonia +9.5 @ 1.80 by Otobet
Nie rozumiem aż takiego faworyzowania Belgów. Ok, dobra ekipa. Kilku czarnych, a to zawsze plus w koszykówce.
Estończycy wygrali co mieli wygrać (Luxemburg, Bułgaria). Powalczyli z Polską i Szwajcarią. Jedynie Anglicy ich zjedli, ale to poziom wyżej zdecydowanie.
Belgowie dwie minimalne porażki z Słowenia i Węgrami na starcie, później dwie wygrane dla formalności z outsiderami i na koniec wygrana z Holandią.
Nie ma wątpliwości, że Belgia jest lepsza, ale czy aż na dwucyfrową wygraną? Wątpię. Estonia zgrana, większość gra w jednym klubie i to powinno tutaj mocno pomagać.
 
mma1310 54

mma1310

Użytkownik
Litwa - TURCJA @ 1,76 / ComeOn ✅✅✅
67 - 73 ✅

Wczoraj również grałem w stronę Turcji , która mnie bardzo rozczarowała , oglądałem ich spotkanie z Grecją i strasznie raziła mnie w oczy fatalna skuteczność z gry drużyny Turcji , która wyniosła zaledwie 33,8% przy 49,1% gospodarzy turnieju - Grecji . Oprócz fatalnej skuteczności wcale nie prezentowali się gorzej , kilka fajnych akcji , fajne przechwyty myślę ,że gdyby zagrali bardziej skuteczną koszykówkę wyszliby zwycięsko z tej konfrontacji . Nie wierzę w to ,że drugi dzień z rzędu będą tak samo pudłować i przegrają z drużyną Litwy . Oglądałem również mecz Litwa - Chorwacja , który po męczarni wygrali Litwini . Duże męki z Chorwatami , którzy już się nie liczą w grze o medale , słabo bronili , bez pomysłu na akcje , strasznie słabo wyglądają podkoszowi zawodnicy Litwy ( wydaje mi się , że w konfrontacji z podkoszowymi Tureckimi nie będą mieli większych szans) . Znów idę w stronę Turcji , wierzę ,że będą chcieli pokazać , że wczorajsza porażka z gospodarzami turnieju to &#39;wypadek przy pracy&#39; .

Litwa - Turcja typ 2 !
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Szwajcaria - Holandia 3.0 1/10 maraton⛔
Nie rozumiem kursow, mecz powinien byc wyrownany nie ma az takiej przewagi Holandii nad Szwajcaria. Wiadomo jak wyglada basket u18, widac to w glownej imprezie gdzie Litwa dostaje z Italia a Italia z Bosnia, Grecja leje Turow itd itd niby absurdy ale tak to wyglada, jak pisze, ze rowno a moze byc -40. Mimo to uwazam, ze warto sprobowac. Podobne zespoly. Szwajcaria 3/2 Holandia 2/3 w grupie &quot;H&quot; zaczynaja wiec od 1/0 i 0/1. Rywalami beda jeszcze Belgowie i Estonczycy. Pare dni temu Szwajcaria ograla Estonie takze maja spore szanse aby w tej grupie zawalczyc. Holandia przesadzony kurs poki co wygrali tylko dwa mecze z Luxemburgiem i Bialorusia. PRzegrali z Wegrami, Slovenia i Belgia wysoko.
Gruzja - Islandia 4.40 1/10 maraton✅
Duza przesada, na razie oba zespoly taki sam bilans Gruzini przegrali tylko jeden mecz na otwarcie z mocnymi Szwedami, potem ograli Slowacje, Szkocje, Rumunie, Portugalie. Islandia podobnie rowniez tylko jedna wtopa wysoka dosc z Izraelem. Ograli Macedonie, Danie, Austrie, Irlandie. Maja jeszcze mecz jutro ze Szwedami takze latwo w obu spotkaniach nie bedzie. Oba zespoly maja 0/1 i w grupei Sveden Isr takze nie ma zartow, kto tu przegra nie ma dalej szans, bedzie nerwowka i ambitna walka, nie rozumiem az takiego faworyzowania Islandii.
Wlk.Brytania - Slowenia 5.25 1/10 bah⛔
Nie ma watpliwosci, ze Slowency sa faworytami ale wystawic na nich 1,10 to jest jednak kpina. Brytyjczycy przegrali tu tylko jeden mecz z Polska -5 a tak to same wygrane i to solidne +21 Albania, +19 Bulgaria, +18 Szwajcaria, +19 Estonia. Nie robmy z tejd ruzyny jakis amatorow. Slowenia same wygrane chociaz z Belgia i Holandia nie bylo tak super latwo a to nie sa zadne wielkie druzyny. Z Belgia wygrali dopiero po dogrywce, co prawda to byl pierwszy mecz ale to nie jest druzyna nie do pokonania jak to sugeruja kursy. Z deska miewaja klopoty, Brytyjczycy dobrze zbudowani.
 
jozzy22 600,1K

jozzy22

Użytkownik
Na dziś postanowiłem zagrać dwa spotkania
Islandia U18 - Szwecja U18
Typ: 2(-9) Kurs: 1.85 Sportingbet
-9 na Szwecje?! Hm.... biore i nie czekam. Skandynawowie muszą to spotkanie wygrać by być pewnym gry w dalszej fazie turnieju. Do tej pory zwycięstwo i porażka więc mecz typu must win bo z kim jeśli nie z Islandią. Szaleć ze stawkami nie ma co bo wiadomo jak to bywa w piłce młodzieżowej.
Wynik: 65:63 ⛔⛔⛔
Izrael U19 - Gruzja U18
Typ: 1(-15) Kurs: 1.85 Sportingbet
No i znów mecz zdecydowanego faworyta jakim jest Izrael ze &quot;słabiutką&quot; Gruzją. Izrael póki co dwa winnery i są na najlepszej drodze aby wygrać grupe z kompletem zwycięstw. Gruzja przy odrobinie szczęścia może powalczyć o czołową dwójke ale musiałoby się złożyć kilka rzeczy na to tak więc raczej marne szanse. Chłopaki pewnie powalczą ale czy starczy sił i umiejętności?!
Wynik: 107:67 ✅✅✅


Zastanawiam się jeszcze nad meczem Słowenia U18 - Polska U18
Total points wystawiony(140.5) wydaje się śmiało do gry.Obie ekipy mocno ofensywne. Co sądzicie?
 
mma1310 54

mma1310

Użytkownik
Francja - GRECJA @ 2,48 / UNIBET ✅✅✅
59 - 67 ✅

Po zobaczeniu kursu próbuje w tą stronę , Grecy , którzy fazę grupową przebrnęli grając bardzo słabo obudzili się w drugiej fazie rozgrywek i pewnie wygrali z Włochami , zdemolowali mocnych Turków oraz wygrali z Rosjanami mimo słabej gry i przegrywania pierwszej połowy . Grają u siebie , atut własnej hali to na prawdę dużo , dopingują ich znajomi , rodzina to są 18stoletni chłopcy , którzy na prawdę zrobią wszystko , żeby wygrać albo chociaż powalczyć z mocnymi Francuzami . Ostatni mecz Francja przegrała z Serbią , skoro pokonali ich Serbowie czy nie mogą tego powtórzyć Grecy , którzy po słabym początku turnieju bardzo dobrze się rozegrali ? Ja próbuje myślę , że warto jak będzie zobaczymy .


Dla mniej odważnych Grecja +4,5 pkt @ 1,79 / UNIBET ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
Eurobasket U18 - Play Offy - Półfinał
Turcja - Bośnia Hercegowina 1 Handicap -6.5 @ 1.73 Marathonbet (w chwili pisania analizy spadło z 1.79) ⛔ 82:77 o 2 pkt za mało.
Zespół Turcji wyrósł chyba na faworyta do wygrania Eurobasketu. Rundę wstępną w grupie C przeszli jak burza, męczyli się jedynie z Włochami, jednak awansowali dalej z kompletem pkt. W następnej rundzie dorzucili zwycięstwa z Bośnią i Litwą, a nieoczekiwanie polegli z Grekami. W ćwierćfinale jak wiemy rozprawili się z Serbami wygrywając po dogrywce. Wszystkie ich zwycięstwa były bardzo zdecydowane, jedynie z Włochami wygrali jedynie 1 pkt. Bośnia sprawiła 2 niespodzianki wygrywając z Włochami i Hiszpanami, nie spodziewam się 3 niespodzianki z rzędu, tym bardziej, że obie drużyny w tym turnieju już się mierzyły i Turcja wygrała 57:80.
Grecja - Litwa 2 Handicap +5.5 @ 1.79 Marathonbet ⛔ 68:58 do 3Q wyglądało dobrze
Drugi półfinał to zaś starcie Grecji z Litwą. Zdecydowanymi faworytami tego spotkania buki wystawiają Grecję, nie ma się czemu zbytnio dziwić, ostatnio są w dobrej formie, na turnieju przegrali 2 pojedynki, co ciekawe 1 z Bośnią, która aż tak mocna nie jest. Litwa zaś złapała chyba zadyszkę, pierwsze mecze to zdecydowane zwycięstwa, później jednak przyszła porażka z Włochami i Turcją, a w półfinale pomęczyli się z Niemcami wygrywając ostatecznie 2 pkt, ale czy to sprawia, że nagle skazywani są na pożarcie ze strony Grecji? Obie drużyny spotkały się już na turnieju, w swoich 2 pojedynkach, wtedy Litwa wygrała 70:64, choć teraz być może nie wygrają (chociaż kurs na zwycięstwo jest zachęcający) to na pewno powalczą, wiadomo jak koszykówka traktowana jest na Litwie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Litwa 3.0 1/10 maraton ⛔
Taki kurs na Litwe to jednak troche przesada, glownym faworytem bedzie Turcja ale w polfinale Litwa-Grecja nie ma oczywistego faworyta. Litwa super zaczela, ostatnie trzy mecze gorsze ale to nie oznacza, ze nie maja szans. Przegrali -7 z Italia i -6 z Turcja. Dramatyczny byl mecz z Niemcami chociaz ciagle prowadzili. Grecja grala w kratke w pierwszej czesci mistrzostw, przegrali wlasnie z Litwa 70-64 i z Bosnia a to byl wazny mecz. Potem lepiej chociaz bez szalenstw tylko mecz z Turcja szokujacy a tak to srednio dobra gra. Ograli Francje wiec nagle stali sie murowanymi faworytami wedlug bukow, ja mysle, ze mecz moze byc zaciety i 3,0 traktuje tu jako value.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom