>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info CS2 transfery/info/newsy

prof 8,8K

prof

Użytkownik
Nie podoba mi sie nowy sklad Heroic. Poprzendi byl chyba najlepszy w histori. Nie wiem jak mozna wypchnac Cadiana z druzyny i rozwalic taka druzyne. Ciesze sie natomiast z transferu do Liquid i z miejsca stajesie ich fanem. Liquid ma teraz potencjał ze hoho.


Przeszli otwarte kwale do majora w swojej strefie i w zajebistym stylu
 
Ostatnia edycja:
'Corek 220,1K

'Corek

Znawca - e-sport
Nie podoba mi sie nowy sklad Heroic. Poprzendi byl chyba najlepszy w histori. Nie wiem jak mozna wypchnac Cadiana z druzyny i rozwalic taka druzyne. Ciesze sie natomiast z transferu do Liquid i z miejsca stajesie ich fanem. Liquid ma teraz potencjał ze hoho.


Przeszli otwarte kwale do majora w swojej strefie i w zajebistym stylu
Jeśli chodzi o sytuację z Heroic to tutaj akurat nie można zwalić winy na rozpad tego potężnego składu na nich. Prawda jest taka, że wiele rzeczy leży po stronie stavna i jabbiego. Oświadczenia które wydali są śmiechu warte i cały csowy świat doskonale o tym wie i nawet się z tym nie kryje.
Ten Tweet świetnie to obrazuje
Sama organizacja trochę namieszała z tym Cadianem, ale stavn i Jabbi przyłożyli ogromną rękę to dalszych wydarzeń i tylko głupcy by uwierzyli że o niczym nie wiedzieli. To już przeszłość. Jeśli chodzi o obecne składy to Heroic nie dorasta do pięt swojej poprzedniej piątce i nie wróżę im dobrych wyników.
Cadian i Twistzz mogą stworzyć coś mocarnego, ale tyle już takich bombeczek było w poprzednich latach, że trzeba z lekkim dystansem podchodzić szczególnie do oczekiwań.
Osobiście uważam, że większe sukcesy może osiągnąć Team Spirit niż inne "świeże" składy. Shiro a z nim przyszły najlepszy zawodnik na świecie. Astralis wygląda również na papierze bardzo dobrze. Na pewno zapowiada się bardzo a to bardzo ciekawie. Heroic pokaże jak z prawdziwego TOPU spaść do zwykłego średniaka.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Team Spirit jest to przemocarny aimowo sklad. Potwierdzili to na Betboom Dacha. Szkoda ze poswiecili tego pana w druzynie po to zeby Shiro mogl wejsc za niego.

Image of Counter-Strike player ArtFr0st


ArtFr0st
Chociaz Paravision tez wyglada ciekawie.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Co do Heroic to nigdy bym sie nie spodziewal ze oni sie tam moga nie lubic w druzynie ze jeden drugiego bedzie chcial wypchnac z druzyny i robic intrygi. Mysalem ze tam zajebista chemia...
 
Ostatnia edycja:
kns_esport 177,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
No w końcu. Ciężko cokolwiek powiedzieć formacja niby ok. Simple po streamach których oglądałem ciągle w gazie. Nie wiem czego możemy oczekiwać. Zmienil się trochę jako gracz w mojej ocenie i poszedł w prywatę, mocno. To trochę jak jazda na rowerze, tego się nie zapomina. Ale w jakim stylu, wielka niewiadoma. Tutaj na pewno plus bo gracze z CIS często mają problemy z komunikacją w języku angielskim. O niego nie trzeba się martwic na pewno.
 
kns_esport 177,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
- BetBoom - zmiana trenera spowodowana odpadnięciem w zamkniętych eliminacjach na majora
- 26-28 luty ASIA eliminacje na Majora w Kopenhadze
- 1-4 marzec AMERYKA eliminacje na Majora w Kopenhadze
- 6-10 marzec BLAST Wiosna
- 17-20 marzec I FAZA Major Kopenhaga
- 21-31 marzec Major Kopenhaga
 
kns_esport 177,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
- ZYWOO PODPISUJE NOWY KONTRAKT Z VITALITY DO 2026 ROKU: „OD POCZĄTKU JEST TO VITALITY NA ZAWSZE”
 
kns_esport 177,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
- Electronic w Virtus Pro
- zmiana overpasa na dust2 !!!!!
- aktualizacja inferno
- Kaspersky przed ogromną szansą pojawienia się w NIP
- C9 w rozsypce całkowita przebudowa zespołu
 
kns_esport 177,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
- arT dołącza do Fluxo
- nicodooz na ławce Heroic
- FL4MUS przechodzi do GamerLegion
- isak w NIP
 
Otrzymane punkty reputacji: +1347
kns_esport 177,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Wielkie zmiany w 9INE, organizacja poinformowała, że chcą być w top scenie, poniżej przedstawiam obecny skład. Osobiście jestem ciekawy tą formacją.
1716411729303.png


Obecny skład BIG:
"⁠tabseN⁠"
"Krimbo"
"prosus"
"⁠syrsoN⁠"
"⁠JDC⁠"
 
'Corek 220,1K

'Corek

Znawca - e-sport
Dycha oraz hades na ławce rezerwowych! W ich miejsce sdy oraz podi.
Uważam, że trzeba ale zmienić władze Ence bo jeśli myślą, że tymi zmianami są w stanie coś osiągnąć to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Jedna wielka dupa a nie zmiany za przeproszeniem. Nadal nie widzę żadnej przyszłości Ence związanej z sukcesami.
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Dycha oraz hades na ławce rezerwowych! W ich miejsce sdy oraz podi.
Uważam, że trzeba ale zmienić władze Ence bo jeśli myślą, że tymi zmianami są w stanie coś osiągnąć to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Jedna wielka dupa a nie zmiany za przeproszeniem. Nadal nie widzę żadnej przyszłości Ence związanej z sukcesami.
dycha ma sens, bo to bot i toksyczny pajac przereklamowany, więc to była kwestia czasu, ale hades?
 
'Corek 220,1K

'Corek

Znawca - e-sport
dycha ma sens, bo to bot i toksyczny pajac przereklamowany, więc to była kwestia czasu, ale hades?
Dycha, okej zrozumiałe, jak by się uparł to na Hadesa też by się papiery znalazły, bo nawet jeśli ciągnął monetami, choć ostatnio to Kylar głównie ich ciągnął a Hades zawodził w kluczowych momentach, nie trafiał w bardzo ważnych sytuacjach. Gla1ve zostaje, pewnie będzie prowadzić. Na początku świetnie strzelecko później niestety nie dawał tych fragów, ale świetnych pomysłów nie można mu odebrać a to, że bywało nie za dobrze z formą strzelecką kolegów to i pomysły nic nie dawały. Dycha sam się wypowiedział, że w drużynie nie był szczęśliwy i sam chciał odejść, choć moim osobistym zdaniem to Paweł po prostu czuł od kilku miesięcy, że długo nie zagości w tej drużynie mimo tego czy on tego chce czy nie, ale rzecz jasna tego co zrobił i wniósł do Ence nie można mu odebrać i nie możemy o tym zapominać mimo bardzo słabych ostatnich tygodni w jego wykonaniu. Można mówić o chłopakach i mówić, szczerze to nie dziwi mnie odejście Hadesa i dychy, ale bardziej brak Goofy iego w tym gronie. Najbardziej to chyba dziwi mnie to kto przychodzi do zespołu.
Poodi młodziutki Fin wchodzi do głównego zespołu z akademii. Czy jest gotów walczyć o najwyższe cele hmm, ja mu niczego nie odbieram bo chłopak wygląda bardzo dobrze, ale rywale są innego kalibru. O sdy nie będę się rozpisywać bo czas mnie goni, ale uważam że Ence nie ma co liczyć na jakieś sukcesy w najbliższym czasie, mi jakoś ten skład się nie klei i nie widzę tego, ale zobaczymy.
 
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Dycha, okej zrozumiałe, jak by się uparł to na Hadesa też by się papiery znalazły, bo nawet jeśli ciągnął monetami, choć ostatnio to Kylar głównie ich ciągnął a Hades zawodził w kluczowych momentach, nie trafiał w bardzo ważnych sytuacjach. Gla1ve zostaje, pewnie będzie prowadzić. Na początku świetnie strzelecko później niestety nie dawał tych fragów, ale świetnych pomysłów nie można mu odebrać a to, że bywało nie za dobrze z formą strzelecką kolegów to i pomysły nic nie dawały. Dycha sam się wypowiedział, że w drużynie nie był szczęśliwy i sam chciał odejść, choć moim osobistym zdaniem to Paweł po prostu czuł od kilku miesięcy, że długo nie zagości w tej drużynie mimo tego czy on tego chce czy nie, ale rzecz jasna tego co zrobił i wniósł do Ence nie można mu odebrać i nie możemy o tym zapominać mimo bardzo słabych ostatnich tygodni w jego wykonaniu. Można mówić o chłopakach i mówić, szczerze to nie dziwi mnie odejście Hadesa i dychy, ale bardziej brak Goofy iego w tym gronie. Najbardziej to chyba dziwi mnie to kto przychodzi do zespołu.
Poodi młodziutki Fin wchodzi do głównego zespołu z akademii. Czy jest gotów walczyć o najwyższe cele hmm, ja mu niczego nie odbieram bo chłopak wygląda bardzo dobrze, ale rywale są innego kalibru. O sdy nie będę się rozpisywać bo czas mnie goni, ale uważam że Ence nie ma co liczyć na jakieś sukcesy w najbliższym czasie, mi jakoś ten skład się nie klei i nie widzę tego, ale zobaczymy.
Jeśli uważacie, że ten skład nie wypali to polecam zapoznać się z kursami wystawionymi na najbliższy turniej lanowy, można połapać fajne kursy przeciwko naszym orłom🙂 zmiana 40% składu to spora zmiana więc nie wiem czy ja bym faworyzował naszych np przeciwko NIP czy sashi🙂
 
Do góry Bottom