>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Info CS2 transfery/info/newsy

kns_esport 169,9K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
W świecie CS'a 2 obecnie dużo się dzieje. Masa cennych informacji w szybkim tempie. Ta gra obecnie przechodzi rewolucje. Więc zakładam temat, w którym też będą otwarte dyskusje i informacje że świata cantera.
 
kns_esport 169,9K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
  • alex przechodzi do NIP
  • Magisk odchodzi z Vitality (obecnie bez drużyny)
  • dav1ig przechodzi do Movistar Riders
  • NiKo pozostaje w G2
  • ropz MVP Thunderpick'a
  • Snappi jedną nogą w Falcons


Światowy ranking Counter-Strike z 6 listopada 2023 r
1699306827537.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +396
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Witam! Jednak pogłoski stały się faktem! Stavn oraz Jabbi oficjalnie zawodnikami Astralis! Swoją drogą, pięknie Heroic jak i Cadian zostali zrobieni w bambuko i oczywiście wcale to nie jest na plus dla nowych grajków Astralis. Co możemy stwierdzić po tych transferach? Astralis chce wrócić na sam szczyt tak jak przyzwyczajali nas do tego lata temu. Czy są na to szanse? Oj i to jakie. Jeśli to wszystko zacznie grać jak należy, pograją ze sobą trochę ( oni już sporo ze sobą grali i po części się znają ) to może być to zdecydowana walka o top1, na które obecnie nikt po za Faze nie zasługuje, ale zobaczymy co się jeszcze u Neo wydarzy, czy cokolwiek się wydarzy. Na ten moment nie widać innych ekip, które na papierze mogły by włączyć się jako główni faworyci do walki o Majora. Zobaczymy co ten Nexa wniesie do G2. Kimś takim miało być Cloud9, ale bez króla Shiro średnio to widzę. Następne tygodnie na pewno przyniosą nowe informacje. Transferów jest tyle i nowości, że jeśli człowiek miał by to wszystko opisywać to dnia i nocy by zabrakło. Borup i Buzz w odstawkę i jest to najlepsze z możliwych posunięć.
 
kns_esport 169,9K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
O tym transferze nie wiem za wiele rozumiem że blamef i device zostają ?

C9 myślę że pokażą w składzie tym. Electronic w mocnym gazie. Dać im czasu. Misiek też cały czas na poziomie mimo że nie grał od dłuższego czasu w czołówce drużyn.

Nexa fajne posunięcie. On mega inteligentny gracz, głowę ma ogromną i skilla nie najgorszego. Zawsze właśnie uważam że w składach G2 brakowało tego. Zresztą nexa gral w G2 w roli prowadzącego.


FaZe cały czas w gazie w cs2 nie przegrali jeszcze spotkania
 
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Mamy bombę! Gla1ve oraz Kuben oficjalnie w formacji Ence! Kuben rzecz jasna jako trener. Moim zdaniem? Świetny ruch. Gla1ve powinien odżyć i jest to chyba na obecne możliwości najlepszy wybór w miejsce snappiego. Jest to bez dwóch zdań celowanie w najwyższe cele! Czekamy na inne nowinki.
 
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Oficjalnie : Twistzz opuszcza Faze Clan!

Mamy prawdziwą bombę! Oczywiście chodziły pogłoski o tym od tygodni, ale mimo wszystko jest to spore wydarzenie. Twistzz kończy swoją piękną przygodę z Faze. Te ostatnie tygodnie to jedno z najlepszych zakończeń jakie mógł sobie wymarzyć. Kończy się pewien etap, etap który zostanie w pamięci Kanadyjczyka do końca życia, bez wątpienia. Wszystko wskazuje na to, że dołączył do Team Liquid, choć doskonale wiemy, że na scenie csa pewni nie możemy być niczego.
 
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Oficjalnie : Twistzz w Gram Liquid!

Stało się! Kanadyjczyk wraca do Team Liquid, aby napisać historię jeszcze raz, tym razem jeszcze piękniejszą! Ten skład wygląda przepotężnie i nie mogę doczekać się spotkań z ich udziałem. Jeśli to zacznie grać to nie wiem czy kto kolejek będzie mieć podjazd, może być dominacja jak za Astralis. Czekamy czekamy i jeszcze raz czekamy jak to wszystko zatrybi.
 
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Wreszcie po tygodniach oczekiwań mamy skład Falcons!

Magisk, Maden, Snappi, SunPayus oraz Boros.
Jako trener oczywiście Zonic.

To co się dzieje, już właściwie powoli kończy na rynku to coś pięknego i wiele składów wygląda w teorii potężnie. Jakie ekipy przełożą to na praktykę, przekonamy się z czasem. Zapowiada się bardzo a to bardzo ciekawie.
 
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Tak jest, coś pięknego!! Choć osobiście jak dla mnie nie koniecznie będzie to grać i w porównaniu do poprzedniego składu to jest niestety spora różnica i to w tą złą stronę, ale trzeba kibicować i trzymać kciuki za naszych chłopaków!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1006
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Shiro w Team Spirit. W Spirit ostatnio tak wszystko hulało, że nie wiem czy im ta zmiana była potrzebna, bo Artfrost grał bardzo dobrze i trochę mi go szkoda, chociaż wiadomo - Shiro to jeden z najlepszych snajperów na świecie i jest to bardzo ciekawy ruch
 
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Team Spirit finalizuje transfer Shiro! Jest to bez wątpienia zaskoczenie, ale z drugiej strony tak grające Spirit + Shiro? WOW. Panowie obecnym składem już byli w stanie ograć każdego. Z drugiej strony rozumiem, najlepszy Shiro chciał grać z przyszłym najlepszym zawodnikiem na świecie czyli oczywiście donkiem. Piekielnie ciekawie się to wszystko zapowiada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1006
kns_esport 169,9K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Dokładnie tak,scena zmieniła się diametralnie jak i cały CS. Rok 2024 zapowiada się mega ciekawie. Uważam że tyle druzyn jest tak silnych że nie będzie dominacji jednej czy dwóch drużyn. Zanim to wszytsko się poukłada i zacznie to grać i zdobycie pełnej wiedzy na temat formacji taktyk drużyn i stylu gry należy trochę poczekać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1011
kns_esport 169,9K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Nicoodoz dołącza do Heroic.


Team Vitality wskakuje na pierwszą pozycję w rankingu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1011
kns_esport 169,9K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
22-28 stycznia I część Blasta.
16 drużyn.
W lutym zaczyna się wielki IEM Katowice.
A w marcu kolejna część Blasta.
Czyli pierwszy kwartał 2024 roku z wydarzeniami, przy których nie zabraknie emocji.
 
Do góry Bottom