>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS:GO ELEAGUE MAJOR

Status
Zamknięty.
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Wczoraj bardzo udany dzień. Szalone mecze ale większość na plus. Szkoda, że optic tak długo wchodziło w mecz i nie pokryło handicapu przez to.
Na jutro stawiać póki nie spadło na SK z Astralis. Buki wystawiły @2.5 na SK, co jest kpiną. Spowodowane to zapewne jest lepszą grą Astralis i dostaniem po pupie przez SK w meczu z NaVi. Ale po pierwsze NaVi w tej chwili to inny poziom niż reszta, po drugie Astralis grało z trochę gorzej dysponowanymi drużynami. Ten mecz to jest co najmniej 50/50 jeśli nie ze wskazaniem na SK. Tak więc brać dopóki nie spada jesli ktoś nie śpi, nie wiem co będzie rano. Obecnie value w uj.
Reszta meczy cięższa do typowania może być, zobaczymy później co się wymyśli.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
  • mousesports - Liquid @2.37 ✅✅✅

Buki oszalały wystawiając taki kurs na Amerykanców. Z cały szacunkiem dla drużyny NiKo, ale oni w tym turnieju nie pokazali nic specjalnego. Ciężkie baty od Na&#39;Vi, później udało im się wygrać z jeszcze gorszym HR i ostatni mecz to kolejna porażka z fnatic na jednej ze swoich ulubionych map. Liquid do tej pory też wygrało tylko jeden mecz, ale grali ze znacznie lepszymi zespołami z którymi postawili jakiś opór. Świetny powrót w meczu z Envy, gdzie niestety ulegli w dogrywce, wygrana z F3 i wczorajszy mecz vs FaZe, gdzie po głupich rundach doszło do dogrywki i koniec końców przegrali, a przypomnę że Liquid miało już 15-13. Co do map to nie mam zamiaru teraz bawić się w proroka i typować kto jakie mapy zbanuje, ale po takim kursie warto spróbować.

  • OpTic - GODSENT @1.61 ⛔⛔⛔ Żenujący mecz Amerykańców, a GODSENT nie zdziwię się jak następny mecz znowu dostanie baty do 5 ????

W tym spotkaniu tak samo idę w stronę drużyny z Ameryki. Tyle już było tych amerykańskich drużyn które miały rywalizować z europejskimi drużynami, ale to OpTic w końcu może być tą drużyną która coś osiągnie. Że w tej drużynie jest potencjał to pokazali już w grudniu zgarniając ELEAGUE S2, gdzie w finale pokonali Astralis. Rozpoczęcia tego turnieju nie mogą jednak zaliczyć do udanych bo na samym starcie dostali VP i mecz przegrali do 13, ale ten mecz mógł iść tak samo w drugą stronę, o przegranej zadecydowały minimalne błędy. Kolejny mecz - kolejna porażka, znowu z topowym zespołem - Astralis. Tak samo mecz wyrównany, na styku i przegrana do 12. Ostatni mecz to wygrana z F3, które jakby się mogło wydawać takim słabym przeciwnikiem nie jest i zawsze potrafią zaskoczyć. Co do drużyny GODSENT to nie wiem jakim cudem wygrali pierwszy mecz z Astralis, w dodatku na trainie :O Kolejne dwa mecze to ciężkie baty w meczach z Gambit i Envy. Myślę, że i tym razem będzie podobnie jak OpTic zagra na swoim wysokim poziomie to nie będzie czego zbierać po Szwedasach.

No i tutaj kilka typów na sucho:
  • FaZe - Gambit @1.57 ⛔
  • EnVy - Fnatic @2 ✅
  • G2 - North @1.90 ⛔

Wszystko grane w b563
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 0

ammaru

Użytkownik
Wiem że SK wczoraj dostało mocne lanie od Navi ale ich nikt nie zatrzyma w tym turnieju (warto postawić wygraną Navi. Jeśli mają przegrac to tylko z virtusami i to jak wszyscy odpalą). Myślę że warto pograć SK z kursem 2.5 przeciwko astralis. Poza tym w ako za jakieś drobne fnatic, g2, optic i myszki.
 
bambooo 34

bambooo

Użytkownik
Mousesports vs Team Liquid Team Liquid @2.37 Bet365 ✅✅ łatwo

Powtórka meczu z poprzedniego majora, oczywiście wtedy w składzie liquid był s1mple i można powiedzieć, że dużo dał drużynie, ale według mnie pimp nie jest wcale taki słaby jak ludzie uważają. Myślę, że podrażnienie amerykanie ograją niby dobrze przygotowane mousesports, które nie potrafi nic pokazać w oficjalnych meczach na majorze. Wiele zawodników innych drużyn mówi, że podczas treningów najtrudniejszą drużyną było dla nich mousesports(?), które na majorze nie pokazuje kompletnie nic. Oprócz wygranej z słabym hell raisers, zostali zniszczeni przez Na&#39;Vi (aczkolwiek to raczej nikogo nie dziwi). Przegrali również z fnatic prowadząc bodajże 7 lub 8 do 3 po stronie antyterrorystów na mapie de_dust2. Według mnie były coach SK Gaming Zews odpowiednio przygotuje swoją drużynę, a mousesports ponownie nie wytrzyma presji i poraz kolejny nie awansuje do fazy playoff majora. Jest to mecz 50/50, a bukmacherzy wystawili większy kurs na liquid niż w meczu z envyus? Biorę ten kurs w ciemno.

North vs G2 G2 @2 Bet365 ⛔⛔⛔

Tak, G2 rozegrało słaby mecz przeciwko Astralis. Lecz w tym meczu po prostu Duńczycy pokazali swój pełny potencjał i zagrali jak przystało na głównego faworyta turnieju. G2 rozegrało również bliski mecz przeciwko Virtusom oraz pokonali Fnatic. Wydaje mi się, że faworytem tego meczu są Francuzi, jednak bukmacherzy uważają inaczej. North na tym turnieju kompletna padaka, są cieniem samych siebie. Ledwo wygrali z jedną z najgorszych ekip turnieju, Hell Raisers. Duńczycy nie przekonują mnie swoją grą totalnie. Dlatego też idę w stronę ekipy shox&#39;a.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
SK to biorąc pod uwagę kurs wystawiony przez buków to typ dnia na dzisiaj. Wygląda to trochę tak, jakby buki brały pod uwagę tylko ostatnie mecze, nawet nie nalizując dlaczego były takie a nie inne wyniki.
North-G2: Wszystko się może zdarzyć. Chociaż prawdę mówiąc North zawodzi dość mocno i męczy się niemiłosiernie. G2 może tutaj spokojnie wygrać.
Envyus-Fntic: Po raz kolejny ide w stronę nielubianych przeze mnie Francuzów. Wczoraj z palcem w anusie pokonali Godsent, drużynę która wg mnie stoi na podobnym poziomie co fnatic. Generalnie Envyus nie gra źle na tym turnieju, rzekłbym, że grają bardzo dobrze i trochę tym mniej zaskakują. Oczywiście powiecie, że męczarnie z liquid, że gwałt przez NaVi. Racja, ale mimo wszystko ja widzę w ich grze zgranie i polot, którego często im brakuje. Po przebitkach miedzy rundami na teamy wydaje się tez, że są mega zmobilizowani, co nie było tak do końca pewne. Wczoraj mega dyscyplina po stronie CT. Szwedzi grają szarpane spotkania i mimo, że mają ten wynik 2:1 to nie jest on dla mnie przekonujący. Już ich jedna francuska drużyna pokonałą, dzisiaj wg mnie zrobi to druga - Envyus w każdym aspekcie są drużyna lepszą, zadecyduje dyspozycja dnia. W związku z tym kurs @1.72 bet365 jest dla mnie łakomym kąskiem.
optic-godsent: Myslałem o graniu na optic, ale powstrzymuje się, bo ta drużyna jest strasznie dziwna i to co oni czasami wymyślą to nie wiem czy im gratulować odwagi czy współczuć głupoty. Tak czy inaczej wczorajszy come back moze dodac im pewnosci siebie, bo jakos nie widać jej przez cały turniej. Z drugiej strony godsent wygląda na rozbite od wewnątrz, nic im się w grze nie układa, a indywidualnosci jak JW czy flisha nie zachwycają formą. No ale mimo wszystko są w stanie powalczyć. Ja odpuszczam.
Mouse-liquid: Mysz prawie nie widziałem na tym turnieju. Liquid w każdym swoim meczu gra to ostatniej kropli krwi, a wczoraj przeciwko mocno faworyzowanemu wg mnie faze zagrali zaskakująco dobrze. Także jak już wspomniano, ten kurs wydaje się być trochę z dupy na liquid i jeśli ktoś szuka value to gu to zapewne ma. Ja jednak nie gram, bo jak pisalem - mysz nie widzialem, a mimo ciekawego typu, w ciemno grac nie chce.
Faze-Gambit: Ruscy wczoraj powalczyli z VP ale potem gra im się posypała. Tak się zastanawiam, czy oni mają potencjał na jeszcze lepsza grę czy to co pokazują na tym turnieju to już ich maksimum. Na pewno Faze swoje maksimum możliwości ma zawieszone dużo wyżej. Wczoraj myślałem, że lekko pykną liquid, jednak strata 7 rund z rzedu na ct na nuke swoje zrobiła. Żeby nie pisać więcej pierdół - Faze jest dużo lepsze na papierze od gambit i na tym turnieju pokazują swoją bardzo dobrą grę. To wystarczy, by pokonać ruskich @1.57
 
M 0

makster

Użytkownik
Szybka analiza na dzisiaj:

North - G2
North póki co nie pokazało nic na turnieju, wczoraj pokonali najsłabsze na turnieju HR (ledwo, bo po dogrywce). G2 według mnie tego meczu na pewno nie przegra, spokojnie pokonali fnatic, z VP pokazali też co potrafią. Wczoraj ostre baty od Astralis, no ale do nich akurat podejścia nie mają. Warto też dodać, że G2 na tym turnieju ma wygrane 83% pistoletówek.
Kurs 1.8 - fortuna

EnVyUs - fnatic
Stawiam tutaj na francuską formacje z takiej racji, gdyż występują w roli gospodarza, czyli będą odrzucać 3 mapy co daje im przewagę. fnatic wczoraj zagrało na prawdę dobrze na DD2, gdzie wrócili z wyniku 8-2 lecz ja widzę przewagę po stronie EnVy. Wątpię, aby mieli przegrać z fnatic, w którym grę ciągnie olof/krimz czy olof/dennis. Szwedzi 16-13 wygrali z North co nie świadczy o nich zbyt dobrze, natomiast EnVy zmiotło wczoraj GODSENT. Owszem przegrali z NaVi lecz do ukraińskiej drużyny póki co nikt nie ma podjazdu.
Kurs 1.77 - fortuna

mousesports - Liquid
Tutaj dla mnie faworytem jest amerykański team, który mimo wszystko nie prezentuje się źle. Wygrali ledwo z F3 co prawda, lecz overpass to najlepsza mapa zespołu markeloffa. Porażki po dogrywkach z FaZe/EnVy. Myszy wygrały tylko z słabym HR, tak to porażka z fnatic, które nie jest w rewelacyjnej formie no i NaVi. Widzę też, że dużo osób swoje skiny obstawia na Liquid, gdzie na stronach do właśnie takiego obstawiania kursy spadają znacznie.
Kurs 2.25 - fortuna

Resztę spotkań dodam później, póki co mam 100% skuteczności na tym majorze, jeśli chodzi o obstawianie - obstawiam skinami (tutaj screen: http://prntscr.com/e03xzi).
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Nie za bardzo mam czas na analizy, ale tutaj mój typ, który wydaje mi się dosyć pewny :
Mousesports + Optic ako 2.41 Bet365
Oglądam cały turniej i ta opcja wydaje mi się dosyć pewna. Myszy naprawdę przyzwoicie wyglądają w tym turnieju, porażka z Fanatic to raczej wina tego, że Mousesports grają słabo na Dust2 , a dzień konia miał Krimz. Team Liquid powalczyli z Faze, EnVy i wygrali z Flipside, ale moim zdaniem dzisiaj Myszy udowodnią, że są lepszym i bardziej zgranym zespołem. Z kolei Optic vs Godsent to formalność, Optic to po prostu lepsza ekipa, Rush to dzik i wygrana Godsentu będzie dla mnie wielką sensacją.
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Nie za bardzo mam czas na analizy, ale tutaj mój typ, który wydaje mi się dosyć pewny :
Mousesports + Optic ako 2.41 Bet365
Oglądam cały turniej i ta opcja wydaje mi się dosyć pewna. Myszy naprawdę przyzwoicie wyglądają w tym turnieju, porażka z Fanatic to raczej wina tego, że Mousesports grają słabo na Dust2 , a dzień konia miał Krimz. Team Liquid powalczyli z Faze, EnVy i wygrali z Flipside, ale moim zdaniem dzisiaj Myszy udowodnią, że są lepszym i bardziej zgranym zespołem. Z kolei Optic vs Godsent to formalność, Optic to po prostu lepsza ekipa, Rush to dzik i wygrana Godsentu będzie dla mnie wielką sensacją.
przeciez dust2 to jedna z lepszych map Mouse wiec o czym Ty mowisz
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Zachęca mnie kurs na mocne SK. Nie wiem jak gra na tym turnieju Astralis - oglądałem tylko ich pojedynek z Optic, ale nie umiem wytłumaczyć sobie ich porażki ze słabym Godsent (może jednorazowa wpadka tak przy początku turnieju?). Tak do końca jak na wygraną SK, liczę bardziej na nieprzewidywalny mecz i że kurs mi mocno urośnie - kiedy Astralis będą przegrywali, będę mógł wtedy zamknąć zakład na live z fajnym kursem bez względu na wynik. Po cichu liczę na na najlepszych graczy SK, którzy pokażą, że są po prostu mocną ekipą.
No i sk wygrali


Pobieram też G2. Po wygranej z fnatic, prawie ograli VP na nuke, co byłoby niespodzianką. Potem porażka dość bolesna z Astralis (tutaj chyba szczęśliwy mecz dla Astralis, po raz kolejny grali na Train, wyciągnęli wnioski chyba, w końcu to jeden z lepszych zespołów). Po drugiej stronie North, drużyna silna, ale dla mnie powinna już ich nie być na turnieju. Po dwóch porażkach wygrali coś w końcu z HellRaisers. Imo jedna ze słabszych drużyn na turnieju, a wygrana dopiero po dogrywce. Pobieram G2 i mam nadzieję, że North się nie przebudzą. ⛔
North jednak dojechało na turniej...
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Astralis - SK 2 2,50 @betano ✅

Dzisiejszy dzień to typowy rzut monetą 50/50. Bardzo zaciekawił mnie kursik 2,50 na SK, więc oczywiście musiałem to zagrać. SK przegrało jedynie z NaVi, który rozbija jak do tej pory każdego tracąc niewiele rund. Astralis niby się przebudziło po pierwszej niespodziewanej porażce z GODSENT, ale to nie jest powód by wystawiać tak wysoki kurs na brazylijczyków.

Jeśli miałbym obstawiać następne mecze to: Optic ⛔, Liquid ✅, FaZe ⛔
 
bambooo 34

bambooo

Użytkownik
GODSENT vs Optic GODSENT @2.74 EGB ✅✅

Na szybko, idę w stronę Szwedów. Nie można przejść obok taki kursów jakie wystawił EGB. Nie chcę mi się wierzyć, aby zawodnicy jak flusha, JW czy pronax nie awansowali do playoff&#39;ów majora. Oni nie tylko awansowali do playoff&#39;ów majora za każdym razem, ale wygrywali te turnieje 3 razy. Nawet schenider wygrał majora w 2013 roku, Dreamhack Winter. Optic to jeszcze bardzo młoda drużyna, która niedawno zagościła wśród tych lepszych drużyn. Myślę, że młodzi zawodnicy nie wytrzymają presji i doświadczenie zawodników ze Szwecji zadecyduje o ich zwycięstwie i odpadnięciu z turnieju amerykańskiej formacji, Optic.

Nie chcę pisać posta pod postem więc edytuję:

Na takiej samej zasadzie stawiam GODSENT @2.25 Bet365 ⛔⛔w meczu z North. Moje argumenty są takie same jak w poprzednim typie na GODSENT przeciwko amerykanom. Myślę, że ich doświadczenie odegra główną rolę. Szwedzcy zawodnicy nieraz w swojej karierze pokazali, że jak są przybici do ściany to grają swojego najlepszego Counter Strike&#39;a. Liczę, że w tym wypadku też tak będzie. Myślę, również że Duńczycy nie wytrzymają presji jak to miało miejsce na ostatnim majorze, gdzie przegrali z Astralis grającym z 2 standinami. Podsumowując, uważam, że JW i flusha podtrzymają swoją serię dostawania się do fazy playoff każdego majora w CS:GO. Stawiam ponownie na pronaxa i spółkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Na szybkości,bo zaraz sie zaczyna.
North vs Godsent - North znowu przeceniane. @2.37 na godsent znowu pomyłka niczym dzisiaj 2.5 na SK. Grzech nie brać.
Faze mnie zawodzi po ciekawym początku turnieju. Envyus na pewno stać na wygraną z nimi, zatem stawiam na francuów deliktnie dla lepszego oglądania @2.0
No i Astralis powinno zgwałcić liquid. Dzisiaj dobry mecz z SK, powinni postawić kropkę nad i i pewnie wejść do playoffów. Dam tutaj handi -4.5 @1.9
bet365
 
duma-pomorza 7

duma-pomorza

Użytkownik
Nie wiem kto wystawia te kursy ? Haha
@1,90 na VP z North
North szcześliwie awansuje po słabym początku turnieju. Fajnie skillowy zespół ale wydaje mi sie ze na Polaków to za mało. Wygrali łatwo 3:0 i mogli spokojnie przygotować sie i opracować mapy i przeciwnika. Mamy teraz B03, wiec każda z drużyny powinna zaprezentować sie bardzo dobrze na jednej z map wybranych przez siebie.
Grałbym tutaj
Over 2,5 mapy - (oczywiscie jeżeli buk wystawi takie opcje grania)
VP - 1,90 Haha kurs spadł do 1,44 bet365 (jednak zrobili poprawkę) ????
Jakis over na rundy
Gambit - 1,83 bet365
Over 2,5 mapy
Wydaje mi sie ze wszędzie bedą 3 mapy, to jest taki poziom ze drużyna powinna wygrać swoją mapę.
Navi 1,53 bet365
E1: Zawsze przy kursie podajemy buka, tym bardziej, ze w żadnym nie widać 1.90 na VP.
E2: Nie było nigdzie kursu 1.90 w chwili publikacji postu. To, że oddsportal pokazuje czasami zawyżone kursy nie oznacza, że taki kurs jest naprawdę./Macko18
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Zaczynamy 1/4, w końcu BO3, więcej grania, więcej emocji :cool: wszystko z bet365 ;)
NaVi - Astralis @1.53 ⛔
Szkoda, że trafili na siebie, bo wg mnie w tym momencie 2 najlepsze drużyny na tym turnieju. Ale jednak NaVi to inna bajka, Simple i spółka w świetnej formie od początku turnieju.
ew: NaVi 2:0 @2.62 ⛔

Virtus Pro - North @1.44 ✅
Tutaj mamy tak: z jednej strony VP, który wyszło z grupy z wynikiem 3:0 i North, które od początku gra słabo i w sumie lekko chyba przypadkiem się tu znaleźli ???? Ale mimo wszystko, dla mnie VP to jest która, owszem, ten mecz powinno wygrać, ale później SK/FaZe i już będzie dużo trudniej. Nie mniej jednak tutaj powinno być elegancko, Snax w formie, Pasha powoli się rozkręca ;)
ew: Virtus Pro 2:0 @2.62 ⛔

FaZe - SK @1.53 ✅
Piękny kurs jak dla mnie. SK trochę pod formą przed Majorem, ale już na miejscu chyba wszystko zatrybiło, trochę niemrawy początek meczu właśnie z FaZe, ale później ten piękny comebacki i zwycięstwo po dogrywce. Generalnie drużyny wyrównane, ale myślę, że Cold i Fallen zrobią różnicę ;)

Jeszcze taka taśma, mimo, że AKO nie duże, to wygląda solidnie. Wygrana co najmniej 1 mapy:
NaVi @1.14
VP @1.12
SK @1.14
AKO: @1.47
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
  • Na&#39;Vi - Astralis @1.40 - ja łapałem jeszcze 1.53
Dwie świetne drużyny i bardzo szkoda, że już teraz muszą ze sobą zagrać, bo pewnie nie jedna osoba obstawiała, że obie drużyny spotkają się w finale. Astralis zaczęło turniej od niespodzianki i przegranej z GODSENT, później z meczu na mecz wyglądali coraz lepiej, nabrali pewności siebie i deklasowali rywali. Oczywiście prócz meczu vs SK, ale wiadomo że to już inna półka. Na&#39;Vi w niesamowitym gazie, od pierwszego do ostatniego meczu pełna kontrola, grali swojego kantera i miażdżyli przeciwników. Przez trzy mecze stracili tylko 12 rund, a warto wspomnieć, że tak samo grali vs SK i tak samo na mapie de_dust2 (wynik 16:3, gdzie Astralis przegrało po dogrywce). Jak dla mnie Na&#39;Vi jest faworytem całego turnieju, doskonale przygotowani, każdy z zawodników przed turniejem miał rozegrane po 150 godzin w ciągu ostatnich dwóch tygodni (dla tych którzy nie wiedzą, tylko tyle się zapisuje w profilu steam), co widać idealnie przekłada się na ich grę. Kurs już nieco spadł i zapewne do jutra będzie jeszcze mniejszy, więc do jakiegoś dubelka warto łapać obecny. Ciekawym kursem wydaje się tak samo over map. Nie stawiałbym tutaj na szybkie 2-0 dla Na&#39;Vi, bo jest to już format bo3, gdzie każda z drużyn pickuje swoją mapę. Na tym poziomie wielce prawdopodobnym jest wygranie swoich map przez obie drużyny i o zwycięstwie decydować może trzecia randomowa mapa, więc tutaj jeszcze gram:
over 2.5 map @2 i Na&#39;Vi wygra 2-1 @3.10

  • North ugra chociaż jedną mapę @1.44

VP wiadomo jak to VP, zawsze lepsi na lanach, ale od początku tego turnieju jakoś mnie nie przekonują. Trzy mecze i w sumie można powiedzieć, że trzy mecze na styku - szczególnie ten mecz z G2, gdzie Francuzi sami oddali ten mecz. Teraz przyjdzie im grać z ex-dignitas, którzy tak samo od początku turnieju nie zachwycają. Patrząc na dotychczasowe mecze to dla mnie będzie to mecz na styku i wcale nie widzę tutaj łatwego i szybkiego 2-0 dla Polaków. VP zawsze miało problem z grą na North jak ci jeszcze grali w dignitas i jeżeli ci wskoczą na ten poziom to mogą się tutaj postawić. VP pójdzie pewnie po traina/nuke, North cbble/overpass i według mnie decydować będzie trzecia mapa, dlatego tutaj tak samo wchodzę jeszcze w over 2.5 map @1.90
Wszystko grane w b563
 
E 21

elo_77

Użytkownik
Czy można ustalić kto bedzie wybieral pierwsza mape ? Chodzi mi o mecze NaVi i VP ? bo na wygranie pierwszej czy drugiej mapy sa lepsze kursy i sie zastanawiam czy tak tego nie ugryźć.
 
vodrinker 785

vodrinker

Użytkownik
&quot;Best of 3:
1) Higher seeded team decides if they are Team A or Team B, if they are from the same pool, they will flip a coin
2) Team A ban
3) Team B ban
4) Team A pick, Team B picks side
5) Team B pick, Team A picks side
6) Team B ban
7) Team A pick, Team B picks side&quot; - hltv.org
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
VP wyżej rozstawieni niż North, stąd:
We wszystkich meczach North banowali Cache i Traina.
Zatem możemy się spodziewać, że 1 mapa VP - North to będzie Nuke, na którym Polacy czują się jak ryba w wodzie, a Duńczycy jakoś niespecjalnie będą tutaj zagrożeniem. North zapewne wybierze Cbble, bo VP zbanuje dust2. Potem North banuje coś kolejnego z Cache lub Train.
VP zazwyczaj banowali overpassa (po d2), więc raczej się tutaj nie wychylą z tą mapą. Zatem ew. decider na Mirage.

Muszę powiedzieć, że VP osiągnęli świetne wyniki, zważywszy że przegrali dużą większość pistol rounds. Na meczach BO1 to spora strata, więc osiągnięcie 3-0 pokazuje że są w formie.
Navi inaczej, bo oni z kolei są potworami jeśli chodzi o pistole. Świetni, ale też forma dopisuje. Są bez wątpienia faworytem, ale... poczekajmy. Myślę, że Astralis jak ogarnie jakieś pistole to może różnie się potoczyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom