>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

CS:GO ELEAGUE MAJOR

Status
Zamknięty.
vodrinker 785

vodrinker

Użytkownik
W sumie przeanalizowałem bany obu teamków i wyszło mi, że grany będzie Mirage lub Overpass, a Gambit wybierze CT oczywiście.

Bany:
Cobble(GODSENT) - najlepsza mapa Gambit
Train(Gambit) - najlepsza mapa GODSENT
Dust(GODSENT) - mapa kompletnie nie grana przez GODSENT
Nuke(Gambit) - nie grana prze obie ekipy, głównie przez Gambit
Cache(GODSENT) - tej mapy nie jestem pewny, ostatni ban szwedów to już wg. ich gestii. W sumie nie grają na niej dużo, ale Gambit jeszcze mniej. Mogą zbanować Overka i zostawić Cache z Mirage,a jeśli będzie Cache to mają sporą szansę.

Na Overpassie 50/50, na Mirage z przewagą na GODSENT imo.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
GODSENT - EnVyUs 2 2.00 @betano ✅

Po tym co wczoraj zagrali gracze szwedzkiej formacji na Gambit to przechodzi ludzkie pojęcie. 0 pomysłu na grę, głupie granie solo. Jak dla mnie to jest mecz 60/40 dla graczy nV, więc leci na nich becik.

Virtus.pro - Gambit Gaming 1 1,60 @betano ✅

Tutaj lecę patriotycznie. Wczoraj myślałem, że Virtusi przegrają gładko na G2 i mnie bardzo zdziwili. Brak bana mapy nuke przeciwko Virtusom kończy się w 90% przegraną, bo aktualnie są najlepszym zespołem według mnie na tej mapie na świecie. Gambit w dwóch meczach rozbijało swoich przeciwników kontrolując mecz od początku do końca. Widać, że przygotowali się do tego turnieju solidnie. Mecz oceniam na 65-35 na korzyść Virtusów, więc leci na nich becik.

North - HellRaisers 1 1,55 @betano ✅

North uznawane według wielu za pewniaka w awansie do tzw. legend przegrało już swoje 2 pierwsze mecze na turnieju i grają mecz ostatniej szansy na zespół ze wschodniej Europy. HellRaisers na tym turnieju grają bardzo słabo, wysokie porażki z mouz i SK. Patrząc na ich grę można stwierdzić, iż nie poświecili odpowiednio dużo czasu na taktykę, która mogła by zaskoczyć jakikolwiek team. Szansę w tym meczu oceniam na 70-30. Becik na NORTH.

ako: 4,66

Co do pozostały meczy to: fnatic ✅, g2 ⛔, FaZe ✅, Optic ✅, SK ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mikkizz 0

mikkizz

Użytkownik
Fnatic vs mousesport - mecz 50/50, obie drużyny prezentują się dość podobnie. Jednak nowe nabytki we fnatic sobie nie radzą, presja i świadomość że po majorze i tak wylatują tym bardziej im nie pomaga. Niko i spółka wczoraj zagrali dobry mecz, ale przeciwnik też nie stawiał oporu. Odpuszczam ten mecz, trudno tu przewidzieć wynik.
SK vs Navi - tutaj stawiam na tych drugich. Najlepiej prezentująca się ekipa na turnieju. SK jakoś wymeczylo ten mecz z Faze, ale równie dobrze mecz mógł się skończyć do 8. Navi ma poprostu strasznie równa ekipę każdy tam może wygrać mecz. Za to po stronie SK fox i taco mnie nie przekonują, taco wczoraj padaka straszna, a fox cóż to po prostu przeciętny gracz. Bilans meczowy zdecydowanie po stronie SK, ale to już nie ta sama drużyna podobnie jak Navi.
North vs HellRaisers - Oba teamy poniżej oczekiwań. Dla mnie jest to 60/40. North z fnatic wyglądało już naprawdę dobrze, no ale dennis z olofem jakoś wyciągnęli gierkę. O grze HR ciężko cokolwiek napisać, bo w tych 2 meczach nie pokazali nic coby dzisiaj miało za nimi przemawiać.
Reszta później.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Dzień Doberek, w oko mi wpadło dzisiejsze spotkanie Godsent z EnVy. Zdziwił mnie (ucieszył) kurs na EnVy 2.00 Nie znam się tak szczegółowo jak wy na analizach (kto jest od kogo lepszy na danych mapach i takie tam inne), ale oglądałem spotkanie EnVy i grali okej (a przegrali z dobrze dysponowaną NaVi, którzy chyba są jednymi z faworytów o ile się nie mylę) , a Godsent, to ogólnie wczorajsza gra to była kupa. Myślałem, że dadzą radę dogonić wczoraj Gambit, ale nic z tych rzeczy... Godsent nie są po prostu solidną drużyną ,a wygrana z Astralisami, to po prostu niespodzianka... albo to Astralis przegrali na własne życzenie? Nie wiem, bo nie oglądałem Astralisów w pierwszym pojedynku na turnieju. Jednak jestem bardzo przychylny żeby polecieć na ten bet po 2.00 kursie.
Mam nadzieję, że ktoś jeszcze zabierze głos w temacie, pozdrawiam.
✅ fajny typ, weszło :wink:
 
duma-pomorza 7

duma-pomorza

Użytkownik
Ja na początek chciałbym dopytać czy gdzieś można szybciej ogarnąć jakie mapy zostały banowane ? Jakaś strona ? Bardzo sie przyda do obstawienia rożnych typów ????

Od czego zależy kto banuje pierwszy mapę ? Gospodarz ? ;)

Fnatic - mousesports.CS

Wczoraj Fnatic zagrało bardzo fajnie z dobrze przygotowanym North, które grało 2 mecz na Coble (wydaje mi sie ze mogło to być valu po stronie North, ale tego nie wykorzystali). Stare Fnatic dało popis swoich umiejętności ???? ważne fragi Olofa, Denisa, Disco. Widać że wracają do starego dobrego grania ???? . Mousesports.CS ?... Nie bede sie wypowiadał i analizował bo nie oglądałem szczególnie ich meczów ale watpię zeby cos ugrali. Fnatic - win /1.57/

Uważam ze warto zagrać fantic - win 1 round kursy pojawia sie kilka minut przed meczem na Unibet (myśle ze okolice 1.80) Bardzo potrzene są informacje jakie mapy są banowane i kto wybiera stronę. Czemu Fantic ? - Denis uznawany za najlepszego gracza pistoletowek wiec lecę tutaj w stronę Szwedów ????


Godsent - EnVyUs

WP, flusha zawiedli mnie strasznie w meczu z Gambit. Szczerze mówiąc kto wie czy słabo zagrało Godsent czy dobrze poukładało sobie grę Gambit ? Nie sadze zeby wygrana z Astralis było przypadkiem gdyż Godsent nie dało im nawet pierdnąć. Taktycznie można być lepszym ale oni zmietli ich skillowo. Zabrakło tego skilla w meczu z Gambit. Francuzi jako team grają przeciętnie ale nadrabiają indywidualnościami - Happy, kenny, NBK. Mogli przegrać na własne życzenie z Liquid a w meczu z Navi byli bez szans. Nie widzę tutaj wielkiego faworyta, mecz dla mnie 50/50. Dla tego lecę tutaj w over 26,5 rounds /1.80/ mecz bedzie zacięty bo wygrana daje im 2 zwycięstwa co daje łatwiejsza drogę ????

Grałbym rownież -

North - HellRaisers 1.45
VP - Gambit Gaming 1.65 oraz over 26.5 rounds /1.80/
G2 Esports - Astralis over 26.5 rounds /1.80/
SK Gaming - NaVi 1.55
Team Liquid - Faze 1.33 oraz Faze win 1 round /~1,80/
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Wczoraj w miarę ładnie powchodziło.
Fnatic-mouse: nie ruszam, aczkolwiek w kursie na myszy można doszukać się value.
Godsent-envyus: nie wiem co kierowało bukami, by w roli lekkiego faworyta dać godsent. Wczoraj pokazali padakę, a mecz z astralis był chyba bardziej wynikiem słabości Duńczyków niż pokazem siły godsent. Envyus oczywiście to jak dla mnie drużyn kaszaniasta i nie lubię ich, ale jednak jakiś poziom prezentują. I ten poziom wydaje mi się na tę chwilę wyraźnie wyższy od godsent. Nie można przejść obok takie kursu @2.0 bet365 ✅
North-HR: Wczoraj north zawiodło mnie, zrobili 10:4 i nagle po ct się posypali. Dwie przegrane pistoletówki też swoje zrobiły. HR lane przez każdego, wyglądają na wielkiego outsider i ten mecz to potwierdzi. North ma potencjał, pokazywali to w każdym meczu, tylko czegoś brakowało. Dzisiaj mają rywala, którego powinni stłamsić w zarodku i dlatego daje tutaj handi -3.5 @1.8 ✅
VP-GG: Niby VP powinno sobie poradzić, ale GG to wariaty. 1.6 na Virtusów kusi, widać buki doceniły Gambit. Tylko oni tutaj jeszcze nie mieli rywala pokroju VP. Snax nadal wymiata, wczoraj Taz też miał godlike moda. Neo i byali robili swoje. Jedynie pasha cały czas pod kreską. Nie wiem, czy on jeszcze jest w stanie powrócić do dawnych umiejętności. Z drugiej strony wczoraj dużo nie fragował, ale jak już to robił to były to istotne zabójstwa. Dobra idziemy na [email protected] bet365 ✅
W ogóle trzeba przyznać, że losowanie zarówno w drugiej rundzie jak i teraz w trzeciej było łaskawe dla VP. O ile w pierwsze dostanie optic to był dramat, to w drugiej rundzie G2 było jedną z lepszych drużyn jakie mogli dostać. A teraz, gdy w gronie zostało SK, NaVi i Gambit, to trafienie na gambit jest darem od losu. Takie coś trzeba wykorzystywać.
G2-Astralis: 1.42 na spoconych od stresu Duńczyków nie warte świeczki. G2 niedoceniana drużyna. W tym turnieju to G2 pokazuje się z lepszej strony, a rywali mieli rzekłbym że lepszych. Value na G2 i postawię, ale tylko za drobne bo mimo wszystko to może być dziwny mecz. @2.62 bet365 ⛔
SK-NaVi: nie ruszam. Zadecyduje forma dnia. Poza tym kurs na NaVi zaniżony jak dla mnie. Wczoraj 1.44 na nich było w pojedynku z cienkim Envyus, a dzisiaj 1.53 z SK? Śmiech.
I teraz 2 mecze z wyraźnym jak dla mnie faworytem i tutaj ide grubiej w handi.
Liquid-Faze: Liquide ma 2 graczy, którzy niszczą, Faze ma takich 5. W dodatku w liquid nitro odstaje strasznie. Faze ogólnie mega paka, wczoraj mogli pokonać mega mocne SK. Nie udało się, ale oni są imho top4 obecnie. Powinno być łatwo -3.5 @1.80 bet365 ✅
F3-Optic: Optic miało pecha, trafaiając w obydwu rundach na mega mocnych rywali. W obydwu pojedynkach tanio skóry nie sprzedali, ale jednak przegrali. F3 zgodnie z planem 0:2, wczoraj przeciwko liquid dali ciała, bo mieli mecz pod kontrolą przez długi czas, a potem dziwne akcje, głupie błędy i koniec końców lose. Optic powinni ich łyknąć, taka drużyna nie może skończyć z wynikiem 0:3. Optic -3.5 @1.66 bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vodrinker 785

vodrinker

Użytkownik
Ja na początek chciałbym dopytać czy gdzieś można szybciej ogarnąć jakie mapy zostały banowane ? Jakaś strona ? Bardzo sie przyda do obstawienia rożnych typów ????

Od czego zależy kto banuje pierwszy mapę ? Gospodarz ? ;)
Łap, hltv.org, zakładka Matches bądź Results, zależy czy mecz się odbędzie czy już się odbył i patrzysz ????
3 bany ma &quot;gospodarz&quot;, 2 bany ma &quot;gość&quot;, zostają dwie mapy, z których randomowo wybierana jest grana mapa, a ci co banowali 2 razy wybierają site. Na większości map side sprzyjający to ct, ale to też zależy od zgrania ekipy i komunikacji, który side jest lepszy dla danego teamku ;)
 
duma-pomorza 7

duma-pomorza

Użytkownik
Łap, hltv.org, zakładka Matches bądź Results, zależy czy mecz się odbędzie czy już się odbył i patrzysz ????
3 bany ma &quot;gospodarz&quot;, 2 bany ma &quot;gość&quot;, zostają dwie mapy, z których randomowo wybierana jest grana mapa, a ci co banowali 2 razy wybierają site. Na większości map side sprzyjający to ct, ale to też zależy od zgrania ekipy i komunikacji, który side jest lepszy dla danego teamku ;)
Dzieki mordeczko ????

Moje propozycje na 1 round win Unibet kilka minut przed meczem kursy ~ 1,85 po obu stronach ????

Faze
G2 Esports
NaVi
Gambit Gaming

Każdy z moich typów (oprócz Gambit) gra jako gość wiec ma prawo decydować po jakiej stronie zaczną ???? mam nadzieje ze pomoże im to wygrać 1 rundę. A każdy wie ze VP lubi przegrywać pistoletowki, robiąc pózniej niesamowite comeback&#39;i wiec gram na GG ????
 
B 0

baabam1337

Użytkownik
Witam . Dzisiaj chciałbym się zająć 1 mecze czyli Fnatic vs mousesports.
Może zacznę od omówienia drużyn :
Fnatic- Co tu dużo mówić Fnatic ma strasznie źle przygotowane CT i to dzięki temu przegrali z G2 a później ledwo co wygrali z North.
Mouse-1 mecz tej drużyny to był troche gwałt ale widać że Navi przygotowało się do tego turnieju lecz 2 mec to już dobra gra po ct zdominowali HR i dzięki temu w TT mieli już z górki ale i tak podobało mi się bardzo klaczyk chyba chrisJ 1vs2 na 2 hp.
Podsumowując:
Poleciałbym w Mouse ładny kursik przewiduje żę bd grany Cache,DD2 mam nadzieje żę Fnatic nie poprawi z dnia na dzień CT i myszki wygrają to spotkanie a kursik na Bet365 bardzo ładny 2.25
Osobiście lece : 50 $ na Mouse GL &amp; HF
PS: To moja pierwsza analiza :p
 
C 0

carlos671

Użytkownik
Virtus Pro - Gambit Esports - Postawienie na virtusów jest dość ryzykowne, jak każdy kto się interesuje choć trochę wie, że virtusi lubią strasznie na własne życzenie przegrać mecz, a to nie sprawdzą miejscówek podstawowych, a tu jakis głupi błąd, ogolnie zdarzają im sie mega wpadki. Z drugiej strony postawienie na Gambit, przy kursie 2.1 jest dość zachęcające jednak odradzam, mimo wszystko virtusi to topka, i turnieje typu lan traktują mega poważnie. Moim typem na ten mecz jest:
over 26.5 rundy Kurs 1.7 @sts

SK Gaming vs Natus Vincere ( Navi) - Tu bazuje na tym iż obie ekipy są mocne, mimo zmiany w SK to i tak myślę ze Navi będzie miało kłopoty wygrać mecz, kurs który jest na Navi jest dosyć smieszny (1.5) więc nie brałbym tej opcji pod uwagę, jak już to postawić low bet na SK (2.25 kurs) jednak ja lece w swoje overy
26.5 + rundy kurs 1.75 @sts

G2 - Astralis - Mecz trudny do wytypowania, Astralis po pierwszym dniu wygladało tragicznie, mimo wszystko myślę że to stres, i będzie coraz lepiej, z drugiej strony zaś G2, prezentują się dosyć solidnie więc myśle ze nie odpuszczą łatwo i może być nawet dogrywka.
Over rundy 26.5+ kurs 1.8 sts

ako 5.36
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Co Wy tak z tymi virtusami ? ???? Ja nigdy na nich nie gram, ale po takim kursie z zespołem z tier 2 ? 1.61 na VP z Gambitem to must bet jak dla mnie. VP po tej porażce w polskich derbach napewno jeszcze bardziej zmotywowane, a i gra widać, że jest w porządku.
Gambit po przyjściu do nich Zeusa gra naprawdę o niebo lepiej, ale to jednak dalej jest Gambit. Myśle, ze dzisiaj mozna smiało dawac na VP. Ważne jest także mapa, o czym każdy wie, dlatego najlepiej wejść na live zaraz po ogłoszeniu mapy
 
bambooo 34

bambooo

Użytkownik
Jeden bet na dziś

fnatic vs mousesports mousesports @2.25 Bet365 ⛔⛔

Gram w stronę mysz, ponieważ nadal uważam, że fnatic jest bardzo słabo przygotowane i wygrali wczoraj indywidualnościami. Tak, mousesports zostało zniszczone przez Na&#39;Vi, lecz nie mieli dużo do powiedzenia przeciwko niesamowicie przygotowanej drużynie z Ukrainy. To samo Na&#39;Vi przecież zrobiło z Envyus. Uważam, że myszy są lepiej przygotowane i wierzę im w to co mówią w wywiadach, że mają wiele map przygotowanych i są pewni siebie. Dużo drużyn też mówi, że myszy sprawiały im najwięcej kłopotów podczas meczy treningowych przed majorem. Uważam, że mousesports ma lepszy map pool, aniżeli fnatic i to wystarczy aby wygrać to BO1.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Każdy z moich typów (oprócz Gambit) gra jako gość wiec ma prawo decydować po jakiej stronie zaczną ???? mam nadzieje ze pomoże im to wygrać 1 rundę. A każdy wie ze VP lubi przegrywać pistoletowki, robiąc pózniej niesamowite comeback&#39;i wiec gram na GG ????
Z tego co słyszałem to nie ma znaczenia strona tylko wyższe rozstawienie. VP jest wyżej rozstawione.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Wczoraj konkretnie zarobiłem na Fnatic więc jedziemy dalej ????

Astralis + NaVi @ 2.25 :unibet: 8/10 ✅ ✅
Według mnie jedno z najciekawszych zestawień na dzisiejszy dzień. NaVi aktualnie prezentują najwyższy poziom wśród wszystkich 16 drużyn. W drużynie niema wyróżniającego się zawodnika o czym świadczą statystyki patrzmy na&quot; Flamie&quot; który w pierwszym spotkaniu zymakal w zespole z +3, a wczoraj np. otwierał i był pierwsza planowa postacią kończąc z +15. Odpowiednio przygotowany zespół i ciężko będzie ich zatrzymać. SK Gaming wczoraj na farcie wygrało z FaZe powiedzmy sobie szczerze gdyby nie błąd &quot;aizy&quot; z skróceniem środka przy stanie 15-10 wynik byłby inny gdyż SK kompletnie pomysłu nie mieli jak wbijać i chyba doszło do nich dopiero wtedy że &quot;B&quot; kryte przez &quot;karrigana&quot; jest nie do ogarnięcia i zaczeli przejmować środek i wbijać na &quot;A&quot;. Po tym co widziałem wydaje mi się że te spotkanie szybko sie zakończy w strone NaVi. Astralis wczoraj się przebudzili przeciwko Gospodarzowi Optic co zapewne rozkręci te ekipe na dobre. Device wykonał kawał genialnej pracy w tym spotkaniu i dziś może być podobnie. Z całym szacunkiem do G2 ale w obecnym czasie do Astralis to półka wyżej. Dlatego polecam ten dubel.
---------

Gambit Esports - Virtus.pro @ over26.5 - 1.80 :unibet: ⛔ 5/10
Ciężkie spotkanie do typowania i zamiast szukać zwycięstwa postanowiłem pójść w strone overka rundowego. Obydwa zespoły wygrałem swoje dotychczasowe spotkania w dobrych stylach i o przypadkach niema tutaj mowy. Widać że są odpowiednio przygotowane pod tego majora szczególnie Gambit które zauroczyła mnie swoja grą widać jak dużo tej ekipie daje Zeus. Spotkanie będzie wyrównane i linia 26.5 powinna zostać pokryta bez większych problemów przecież to wynik ledwie 16:11, a ja spodziewam się tutaj dogrywki. Ps. Kursy chyba lekko naciągane i według mnie powinny być wyrównane, a jak już nie miałbym innej opcji do gry to brałbym jednak Gambita po większym kursie. Wiadomo niektórych przyćmiewa patriotyzm ale trzeba przyznać że Gambit jest mocne!

Ps. Uważałbym na North wyglądają kiepsko i mimo że to tylko HellRaisers nie wchodziłbym po takim kursie w Faworytów.
 
vodrinker 785

vodrinker

Użytkownik
Ehh, nie polecam pisania analizy do wszystkich meczy ponad godzinę i klikaniu wysyłania odpowiedzi :&lt; Log out i analizy przepadły :&lt;

Dlatego zostawię tu tylko moje typy, niektóre(typu Fnatic vs mouse) przeanalizowałem dokładnie pod kątem map, dyspozycji na turnieju poszczególnych zawodników oraz prawdopodobnego side&#39;u na mapie, która zapewne będzie wybrana. Ja tylko je tutaj zostawię, bo następnego godzinnego eseju nie chce mi się pisać...
Wszystko w całorocznym.

Fnatic - mouse - fnatic -2,5 rundy @1.72
GODSENT - Envy - no bet, close gierka, ale jakbym musiał to francuzi.
North - HR - North -3,5 rundy @1.80
VP - Gambit - to może być mimo wszystko close i uznawanie GG za tier 2 to takie średniawe jest, prędzej HR lub mouse to t2 aniżeli GG. Ja jednak wierze w Polaków i lece czysty win @1.61
G2 - Astralis - kompletny skip, może pójść w każdą ze ston.
SK - NaVi - jak wyżej.
Liquid - FaZe - FaZe -3,5 rundy @1.80 - chyba najszybszy meczyk to bedzie dzisiaj.
F3 - Optic - Optic -3,5 rundy @1.66
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
~Astralis - G2 -e; kto oglądał ten wie, wczorajszy mecz do potęgi chyba trzeciej, przegrane rundy, których NIKT by nie przegrał ⛔⛔⛔ @2.6 G2 Betsson
Wczoraj naprawdę niewiele brakowało, by G2 spotkało się dziś z kim inny, zthrowowali rundy, które mieli wygrane i to się finalnie zemściło, dla mnie jedna z najlepiej przygotowanych drużyn na tym turnieju, widać zgranie i że mają plan na grę, kwestia tylko jego dokładnego realizacji, wczoraj ponadto zabrakło trochę shoxa, który w przedostatniej rundzie nie wiem jakim cudem nie wyciągnął pashy na rampie, do tej pory tego nie pojmuję. Astralis z kolei takie ospałe się wydaję. Pierwszy mecz kompletna porażka - nie wychodziło dosłownie nic. Drugi natomiast to koncert Device&#39;a, wycarrował niesamowicie, do pomocy z dupreeh. ALE. No właśnie, jest pewne ale, mianowicie ich przeciwnik - Optic. Niby nie grają źle, zdobywają te rundy, ich porażki nie są stompami, tylko wyrównanymi meczami, ale czegoś tam teraz brakuje, oprócz być może komunikacji, która wydaje się szwankować gdyż często podejmowane są z ich strony dziwne decyzje, to ewidentnie tarik jest bez formy, co jest odczuwalne. Pod koniec roku w ich grach za każdym razem otwierał kto inny, co niesamowicie w ich grze mi się podobało - uzupełniali się, co chwilę odpalał się kto inny, teraz tego nie ma, być może najzwyklejszy chwilowy brak formy z ich strony, a może po prostu swoje 5 minut mają już za sobą i była to drużyna jednego sezonu? G2 to całkowicie inna bajka, tutaj Device sam może nie podołać, a jego koledzy z drużyny lubią grać chwiejnie. Kurs jest nieadekwatny moim zdaniem do rzeczywistości. Wczoraj brakło niewiele, dziś liczę że pokonają Duńczyków.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Po tym co zobaczylem przed chwilą, a więc po gwałcie SK przez NaVi oraz po tym co pokazują inne drużyny, stwierdzam, że NaVi nie ma realnego rywala w tej chwili w turnieju. W tej chwili @2.5 kurs n wygranie turnieju, wygląda jak dobra inwestycja. Z drugiej strony trzeba było łapać wcześniej, bo teraz to okruchy już :p
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Po tym co zobaczylem przed chwilą, a więc po gwałcie SK przez NaVi oraz po tym co pokazują inne drużyny, stwierdzam, że NaVi nie ma realnego rywala w tej chwili w turnieju. W tej chwili @2.5 kurs n wygranie turnieju, wygląda jak dobra inwestycja. Z drugiej strony trzeba było łapać wcześniej, bo teraz to okruchy już :p

masz rację, ja złapałem kurs na Navi 3.25 :p Ale jak wiadomo CS jest nieprzewidywalny, moze jeszcze Virusti coś namieszają albo przecież Astralis też wygląda na mocną drużyne?

Panowie czy OpTiC naprawdę ma takie piorunujące szansę z FlipSid3?? Moim zdaniem szansę są mniej więcej 50-50 a tu takie różnice w kursach. PRzeciez to jest BO1 wystarczy, że dwie pistoletowki pójdą nie tak, to juz polowa sukcesu :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom