>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chcemy normalny temat do pogadanek!!

Status
Zamknięty.
dziubi123 0

dziubi123

Użytkownik
Sztywny nie doczekasz, bo admini nie chce albo nie potrafia go zrobic.. ???? ????
człowieku naucz sie edytować!!!!bo nabiłes sobie z 10 postów na tym temacie!
 
R 0

robinmaster

Użytkownik
nam naprawde niezalezy na postach nie sa one i tak liczone ale temat &quot;czat luzne rozmowy&quot; robil swoj naprawde wspanialy klimat na tym forum nie klamiac powiem ze to byl najczesciej odwiedzany przezemnie i zapewne wielu mojich przedmowcow temat najczesciej odwiedzany
 
lordrobo 0

lordrobo

Użytkownik
Spokojnie Lucas niezadlugo bedziesz mial konkurencyjne forum ???? Bo wygląda na to, że nic nie pobudza rynku tak jak konkurencja...
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Lucas ten lukasz to nie Ty, żeby nie było :p
Tylko ten kretyn, który wczoraj zrobił zamieszanie.
Jestem na tym forum dwa lata i taka prawda, że admin Lucas (według mnie) powinien wszystko ustalać z Marcinem Odrą, ponieważ przynajmniej ja tak odczuwam (nie chce Cię urazić) ale robisz tysiąc razy mniej niż ten prawdziwy, najczęściej siedzący z nami admin. A co najlepsze jest jeszcze trzeci opiekun forum...
Może Lucas zajmujesz się sprawami bardziej pielęgnacyjnymi... ale mimo wszystko, tak naprawde wpadłeś tutaj, jak zwykły szary użytkownik z innego forum (masz 78 postów :|), kłócisz się i jeszcze warny rozdajesz...
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
jakbym nie mial juz 2 warnow to bym napisal lucasowi co mysle o jego pomyslach ale niestety musze sie powstrzymac ????
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
PODBIJAM
ja nie chce sie wypowiadac za całe forum, ale mozna było dostrzec słuchy, ze ostatnio wiekszosc była za tematem z hasłem, uwazam ze byłoby to najrozsadniejsze ! oczywisice inne tematy co tu sa zostawic, a taki &quot;dla nas&quot; załozyc .. do grupy mozna by było przyłączac ludzi po &quot;tescie&quot; tzn obserwowałoby sie co i jak robi i jak &quot;zda egzamin&quot; to siup do nas :grin:
TAK JAK BYŁO MIESIĄC TEMU (czysto, przejzyscie, i modzi zasuwaja) ALBO POMYSŁ POWYZEJ
kto za ?

????
 
dziubi123 0

dziubi123

Użytkownik
a ja dostalem takie cos ;) Kolejny mily prezencik od moda, ktory tylko rozdaje upominki a forum zajac sie nie umie ????
Dear dziubi123,
You have received an infraction at Forum Bukmacherskie.
Reason: Wulgaryzmy
-------
wulgaryzmy
-------
This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.
All the best,
Forum Bukmacherskie
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Po pierwsze, nie dalem nikomu warna. Po drugie, Marcin pracuje dla mnie, ale poniewaz on znacznie wiecej czasu poswieca na sprawy merytoryczne na forum, staram sie z nim wczesniej konsultowac wiele spraw i licze sie z jego zdaniem, to moj najbardziej zaufany czlowiek na tym forum. Po trzecie rozpatrujemy wasza propozycje co do zamknietego dzialu, oczywiscie pod warunkiem ze ten glowny nie pozostalby opuszczony. Wkrotce przedstawimy nasze ustalenia.
 
R 0

robinmaster

Użytkownik
dobra mam nadzieje tylko ze wasze rozpatrywania zostana nam przedstawione a nie jak wypowiedzi politykow tego &quot;pieknego&quot; kraju za przeproszenieme bedzie mozna sobie je w dupe wsadzic .

I hope

ale jak to mowia nadzieja matka glupich zobaczymy ...
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Po pierwsze, nie dalem nikomu warna. Po drugie, Marcin pracuje dla mnie, ale poniewaz on znacznie wiecej czasu poswieca na sprawy merytoryczne na forum, staram sie z nim wczesniej konsultowac wiele spraw i licze sie z jego zdaniem, to moj najbardziej zaufany czlowiek na tym forum. Po trzecie rozpatrujemy wasza propozycje co do zamknietego dzialu, oczywiscie pod warunkiem ze ten glowny nie pozostalby opuszczony. Wkrotce przedstawimy nasze ustalenia.
i teraz to mi się bardziej podoba ... więc MY czekamy na Waszą decyzję !
mamy nadzieje,żę będzie pozytywna ;)

ps. dziubi - dostałeś PW ???? ?
 
dziubi123 0

dziubi123

Użytkownik
Sztywny nie doczekasz, bo admini nie chce albo nie potrafia go zrobic.. ???? ????
człowieku naucz sie edytować!!!!bo nabiłes sobie z 10 postów na tym temacie!
Idioto przecierz posty nie sa wliczane....w tym temacie, to jak mam sobie nabijac panie Bodi...??

EDIT !! Edytowalem posta zeby Bodi sie nie czepiał ze sobie NABIJAM posty ????
Tak dostalem Bam ???? Odezwe sie wieczorkiem ????
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Ilosc postow nie ma tu zadnego znaczenia i jak dotychczas &quot;najzajefajniejszym&quot; pomyslem bylo stworzenie tego forum, na ktorym mozecie sobie teraz podyskutowac.
Bam masz racje ale jak widac adminow nie obchodza pomysly uzytkownikow...., Oni widza tylko swoje &quot;fajne&quot; pomysly admina z 78 postami ???? Wiec jest &quot;zajefajnie&quot;
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
dziubi123 przyszedłeś wprowadzasz chaos, atakujesz ludzi począwszy od Administracji po zwykłych userów -część ludzi wypowiada się mądrze i w temacie - a ty otworzyłeś temat żeby się chyba pokazać na Forum rzucając wulgaryzmami i obrażając.Ochłonąć musisz wówczas wrócisz.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
No i lukasz znowu się popisał.
Lucas skieruj sprawę na policje, trochę mu się tego uzbiera, a i forum odszkodowanie dostanie ;)
Bodi popieram, troszke szacunku do ludzi postawionych wyżej.
Oni napewno dla nas nie chcą źle...
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Sam widziałeś Bananeq -co jeden to mądrzejszy i jak tu nie wywalić takich dzieciaków i nie zamknąc tematu...? szok.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom