>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Chcemy normalny temat do pogadanek!!

Status
Zamknięty.
bercik 169

bercik

Użytkownik
W temacie był ogólny porządek wpadł jeden kretyn i go zamykacie, nagle stwierdzając, że jest niepotrzebny? ...
 
Q 0

quest

Użytkownik
Popieram zeby zostawić temat z luznymi rozmowami. Trudno tak dac komus moda ktory bedzie pilnował porzadku ?
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
A ja twierdze, że powinien być specjalny chat (na osobnej stronie), a nie chatbox.
Za tematem chat &quot;luźne rozmowy&quot; nie jestem, bo:
1. Nabija się posty
2. Burdel na forum
3. Połowa rzeczy która powinna być w innych tematach jest tutaj
4. Jak jest jakieś ciekawe info, to jak je znaleźć, jak dziennie jest zapisywane 6,7 stron, albo więcej?
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Ok, a kto bedzie decydowac o dostepie do tego dzialu? A jesli chodzi o zainteresowanie, to po prostu powoli nadchodzi czas na wiosenne porzadki ????
 
dziubi123 0

dziubi123

Użytkownik
Bananeq....Ale:
1. Posty nie sa naliczane i bardzo dobrze !!
2. Burdel robi sie bo cioty weszly na forum - mowie: Oddzielny dzial dla Vipow albo niech modzi sie wezma do pracy
3. W tamtym temacie byly luzne pogadanki i tak bylo i bylo ok ????
4. Jak jest jakies ciekawe info to zazwyczaj jest w freerolle, a na czacie wpisuje sie zazwyczaj turki ktore sie zaczynaja w przegiagu 1-3 godzin...
 
dziubi123 0

dziubi123

Użytkownik
A ogolnie z forum dzieje sie cos dzinego.... Modzi nic nie robia..Serwer z tego co widac sie wali, nie wiem o co chodzi z postami mialem wczoraj 888 a dzis 887 :p ???? &lt;okok&gt;
A kto mialby decydowac.....?? to mozna ustalic....
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
ja jestem albo za tym by został temat na forum albo zakąłdac nowy z hasłęm !
&quot;Banan&quot; nie ma co cudowac z dodatkami poza forum bo to sie zamet zrobi ...
wsyztsko powinno byc na forum ! albo modzi zasuwaja nieźle i czyszcza non stop bo po to sa, banuja momentalnie albo robi sie dział z hasłem i tyle ... moze byc tak ze te nieinteligenty zaczna zakąłdac swoje tematy ale jeden drugi ban i sie oducza !
Adminie ... dziwi mnei to, ze na tak extra duzym i znanym forum dzieja sie tkaie jaja ...
wiosenne porzadki ? porzadki powinny byc codziennie ...
przykro to móic ale &quot;zalatuje&quot; amatorszczyzna !
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Ok, napiszcie jakie wazne info umieszczaliscie w tym temacie a zalozymy odpowiednie tematy, w ktorych bedzie to samo info mozna umieszczac i bedzie porzadek.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Mowie o wiekszych porzadkach, przebudowie dzialow, tworzeniu nowych itp. Nie wiem kto tutaj jest amatorem chlopaczku... Zaloz moze drugie takie forum to mozemy konkurowac.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
jakie znowu wazne info ? by temat &quot;czat - luzne rozmowy&quot; ...
jak sam anazwa mowi był to &quot;czat&quot; gdzie zbierała sie pewna grupa stałych bywalców ktora gadała miedzy soba na wszelakie tematy , w wiekszosci o pokerze i tworzyał swoj wewnetrzny klimat, a etraz to tego klimatu nie ma ...
aaaa i tutaj posty z tego co widze nie sa naliczane ... i źle bo wydaje mi sie ze powinno byc to widoczne, nie chodzi tu o &quot;kto wiecej to lepszy&quot; ... ale inne czynniki ????

a co do hasła to ... uwazam ze spokojnie moznaby było wyznaczyc min. 50 osob, zaufanych osob ????
 
dziubi123 0

dziubi123

Użytkownik
Mozna bylo po prostu dowiedziec sie co gramy dzisiaj..., zapytac o jakies sprawy zwiazane z poker roomami, czy bankami, jakies wyplaty, wplaty, warunki promocji roznych ktore juz dawno byly i modzi chcieli byc fajni i zamkneli tematy...,
Lucas nie chce byc niemily ale jestem na forum dlugo i dowiedzialem sie ze dwa tygodnie temu ze wogole tu jestes modem...Ok moze działasz z &quot;tylniego siedzenia&quot;, ale jak dzisiaj widac nie mozecie z nami isc na ugode...... Zalozcie ten dzial VIP. I bedzie po sprawie...??!!
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
to ze napisałem &quot;amotorszczyzna&quot; t nic złgo ... wyraziłem swoj poglad uzywajac tego słowa ... uwazam ze one tu pasuje ... a Ty wyjezdzasz z jakims &quot;amatorem chłopaczku&quot; haaaa
i co ? tak sie szczycisz tym ze Ci sie udało ? heheh troche &quot;źle&quot; to przedstawiasz ... wyobraź sobie ze mam doswiadczenie w prowadzeniu duzych for i uwierz ... uzytkownikow tyle nie ma, bo połowa tego co tutaj a roboty jest 200% wiecej, wiec przystopuj ;)
Działaj a nie gadasz głupoty ????
 
R 0

robinmaster

Użytkownik
nie wiem moze zrobic ze w tym temacie mozna pisac jedynie jak sie ma 50 postow czy cos cokolwiek ale widac ze uzytkownicy bardzo cenili sobie ten temat wiec po go nam zabierac bo jakis lukasz powklejal kutasow jak dla mnie to zenada

edit

pozatym forum powinno byc dla uzytkownikow i to oni powinni miec czasem swoj glos moze jakas ankieta by sie przydala ...
 
dziubi123 0

dziubi123

Użytkownik
Kurwa!! i jeszcze dostalem Warna nie wiem za co..... Moze od razu BANA&gt;&gt;&gt;!!??
Dear dziubi123,
You have received a warning at Forum Bukmacherskie.
Reason:
-------
Naruszenie regulaminu konkursu
Opinie o niekotrych osobach zostaw sobie
-------
Original Post:
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?p=326618
Cytat:
Kurde zostawcie normalnie ten temat &quot;Czat - luzne rozmowy&quot;, a nie robicie jakis gówniany chatbox......Przez to całe forum muli, chat jest do dupy bo nawet jak mam szybki net to wszystko sie tnie....Po drugie w normalnym temacie bylo bardzo duzo potrzebnych informacji dla nas - pokerzystow....
A chyba modom po prostu nie chce sie dupy ruszyc i usuwac postow czy banowac takie cioty jak lukasz**** itd.
Albo zrobcie ten dział dla &quot;vipow&quot;, na haslo, czy dla grupy osob gdzie mozna normlanie pogadac, bo ten czat to jedna wielka zenada....

Co o tym sadzicie??
Nie zamykajcie od razu tematu...Dajcie sie wypowiedziec ludziom..!!

Warnings serve as a reminder to you of the forum&#39;s rules, which you are expected to understand and follow.
All the best,
Forum Bukmacherskie
 
S 269

sztywny

Użytkownik
popieram większość poprzedników.Był to super dział i praktycznie tylko dlatego wchodziłem na forum aby dowiedzieć się co ciekawego w pokerze słychać no i po ludzku pogadać.Jak pracujecie to dajcie mi znać ????
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
ja nie chce sie wypowiadac za całe forum, ale mozna było dostrzec słuchy, ze ostatnio wiekszosc była za tematem z hasłem, uwazam ze byłoby to najrozsadniejsze ! oczywisice inne tematy co tu sa zostawic, a taki &quot;dla nas&quot; załozyc .. do grupy mozna by było przyłączac ludzi po &quot;tescie&quot; tzn obserwowałoby sie co i jak robi i jak &quot;zda egzamin&quot; to siup do nas ????
kto za ?

ps. dziubi ???? serio z tym forum ???? hahah ?
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
heeeeh a pro po ...
ostatnio masa ludzi dostała warny ... załzoe sie ze jeszcze chwila &quot;cyrków&quot; na forum, a będize konkretny bunt ???? i Ci &quot;zaufani&quot; wstawia sie za innych ????
 
S 269

sztywny

Użytkownik
i wtedy można dawać tam bezpiecznie info o frerollach i promocjach.Już od dawna szukam zamkniętego forum pokerowego i czuje że wreszcie się doczekam;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom