>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - Informacje

M 0

mirzczu

Użytkownik
Witam wszystkich, mam mały problem z racji tego że często korzystałem z opcji anulowania wypłaty przyszło parę wiadomości że mogę usunąć możliwość anulowania wypłat, postanowiłem z tego skorzystać. Napisałem więc do supportu na czacie gdy spytali dlaczego chcę to uczynić, nie wiedziałęm co napisać i napisałem &quot;bo tak będzie dla mnie lepiej&quot; po 10 minutach oczekiwania na odpowiedź zadają mi pytanie czy mam problemy z hazadrem, odpowiedziałem zirytowany że tak i chce tylko usunąc możliwość anulowania wypłat. Po kolejnych 10 minutach napisali że zamykają mi konto na stałe ze względu na problemy z hazardem.... Da się to jakoś odkręcić?
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Zrobilem podobnie, rok temu na mundialu zagrałem grubo jakiś mecz, nie weszło i zamknąłem konto na 5 lat ???? Jest jakaś szansa że mi je otworzą wcześniej ?
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Jeżeli zamknąłeś konto to powinni Ci otworzyć, oczywiście bardzo ładnie prosząc :razz:

Jeżeli natomiast zawiesiłeś (lub coś w tym stylu, coś w rodzaju urlopu) konto to Ci nie otworzą, wiem coś o tym :grin:

Właśnie na przełomie zeszłego roku, w okresie kwiecień - sierpień pozmieniali to i wprowadzili opcje do wyboru :]
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Bardzo dziwne, zalogowałem się teraz na swoje konto i jest ono otwarte i mam ponownie możliwość weryfikacji mimo że konto było już wcześniej zweryfikowane i dokonywałem wypłat, o co chodzi ? ???? Jak teraz sobie coś ugram to nie stwierdzą sobie hola hola pana konto powinno być zamknięte do 2019 roku i nie zabiorą sobie hajsu ?
edit: dobra jednak po przejściu do depozytu wyświetliło się że dostęp do tej sekcji jest ograniczony a na czacie powiedziano mi że moje konto podlega samowykluczeniu do 1 lipca 2019 i nie można tego anulować, także super ????
 
M 0

makarmo

Użytkownik
Witam, jestem nowy w obstawianiu w internecie i mam kilka pytań.
Naszła mnie taka refleksja dotycząca bezpieczeństwa korzystania na terenie Polski z usług tego bukmachera, który u nas nie jest zarejestrowany. Chciałbym dowiedzieć się, jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy, dostać jasne odpowiedzi, za które już teraz jestem z góry wdzięczny ????
Otóż założyłem sobie konto na bet365, jeszcze nie zweryfikowane. Słyszałem, że najlepszym sposobem na wpłaty i wypłaty z tego konta jest posiadanie e-walleta o nazwie Skrill. Również założyłem sobie tam konto, także jeszcze bez weryfikacji.
I tutaj chciałbym się dowiedzieć, czy ten Skrill jest na pewno w 100% pewnym, bezpiecznym sposobem na przelewanie pieniędzy do banku?
Jeśli tak, to jak duża może być jednorazowa wypłata (pod względem bezpieczeństwa a nie formalnym) z bet365 na Skrill i ze Skrill na konto bankowe, tak żeby przypadkiem nikt się nie przyczepił?
Pytania może oczywiste dla wielu z Was, ale jednak mimo wszystko chciałbym otrzymać jak najświeższy obraz sytuacji, byleby był szczery ????
Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam, jestem nowy w obstawianiu w internecie i mam kilka pytań.
Naszła mnie taka refleksja dotycząca bezpieczeństwa korzystania na terenie Polski z usług tego bukmachera, który u nas nie jest zarejestrowany. Chciałbym dowiedzieć się, jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy, dostać jasne odpowiedzi, za które już teraz jestem z góry wdzięczny ????
Słyszałem, że najlepszym sposobem na wpłaty i wypłaty z tego konta jest posiadanie e-walleta o nazwie Skrill. Również założyłem sobie tam konto, także jeszcze bez weryfikacji.
I tutaj chciałbym się dowiedzieć, czy ten Skrill jest na pewno w 100% pewnym, bezpiecznym sposobem na przelewanie pieniędzy do banku?
Jeśli tak, to jak duża może być jednorazowa wypłata (pod względem bezpieczeństwa a nie formalnym) z bet365 na Skrill i ze Skrill na konto bankowe, tak żeby przypadkiem nikt się nie przyczepił?
Pytania może oczywiste dla wielu z Was, ale jednak mimo wszystko chciałbym otrzymać jak najświeższy obraz sytuacji, byleby był szczery ????
Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
Wałkowany temat na forum jest codziennie po kilkanascie razy, jest conajmniej kilkadziesiąt wątków na ten temat i kilkanascie tysięcy odpowiedzi.
https://www.skrill.com/
tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat tego czym jest skrill.
Jeżeli chodzi o wypłaty na konto skrill to ja wiem czy to najlepsza metoda może nie najlepsza ale najszybsza.
Proponuje zaprzestać czerpania wiedzy na takie tematy z forum, jest conajmniej kilka innych wiarygodnych źródeł informacji. Na forum znajdziesz różne odpowiedzi na ten temat. W zasadzie znajdziesz każdą z możliwych odpowiedzi wystarczy sobie wybrać tą którą chciałbyś usłyszeć. Czy widzisz jakiś sens uzyskiwania informacji z takiego źródła?
 
M 0

makarmo

Użytkownik
Ok, poczytałem sobie trochę i wiem już nieco więcej. Jednak kwestia bezpieczeństwa przesyłania ze Skrilla na konto bankowe nie daje mi spokoju. Dowiedziałem się, że najbezpieczniej byłoby wyrobić kartę i wypłacać z bankomatu, jednak osobiście wolałbym mieć te pieniądze od razu w banku.
I tutaj moje pytania. Kiedy robi się przelew ze Skrilla, to jak on jest opisany później w banku? Co jest wyświetlane w miejscu nadawcy? Czy takie dane mogą się wydać podejrzane, wskazywać na powiązania z bukmacherem? Czy może jednak jest to absolutnie bezpieczne i będzie wyglądało jak zwykły, pierwszy lepszy przelew?
 
A 332

abes1

Użytkownik
Ok, poczytałem sobie trochę i wiem już nieco więcej. Jednak kwestia bezpieczeństwa przesyłania ze Skrilla na konto bankowe nie daje mi spokoju. Dowiedziałem się, że najbezpieczniej byłoby wyrobić kartę i wypłacać z bankomatu, jednak osobiście wolałbym mieć te pieniądze od razu w banku.

I tutaj moje pytania. Kiedy robi się przelew ze Skrilla, to jak on jest opisany później w banku? Co jest wyświetlane w miejscu nadawcy? Czy takie dane mogą się wydać podejrzane, wskazywać na powiązania z bukmacherem? Czy może jednak jest to absolutnie bezpieczne i będzie wyglądało jak zwykły, pierwszy lepszy przelew?

Wydaje mi się, że jest to potraktowane jako zwykły przelew i na 95% nie zostawia jakichkolwiek znamion powiązania z bukmacherką. Równie dobrze może to być dochód firmowy, opcje binarne, czy prezent od cioci zza Oceanu.
 
D 0

damian545

Użytkownik
Witam, mieszkam aktualnie w Holandii, ale jestem zameldowany w Polsce, czy moge normalnie zarejestrowac sie tutaj w Holandii na polskie dane zamieszkania ktore mam w dowodzie, robic wplaty z plskiego konta i grac normalnie tutaj w holandii ?
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Witam, mieszkam aktualnie w Holandii, ale jestem zameldowany w Polsce, czy moge normalnie zarejestrowac sie tutaj w Holandii na polskie dane zamieszkania ktore mam w dowodzie, robic wplaty z plskiego konta i grac normalnie tutaj w holandii ?
Jaa
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Dostałem maila od bet365 że teraz zostały wprowadzone jakies opłaty. Jak to jest, planuję zamknąć u nich konto ale nie wiem czy nie nalicza żadnych opłat ? mam na koncie 0,17 groszy.. to pobiorą to i dziękuję czy muszę zrobić jakoś wpłatę coś zagrac i wtedy się &quot; samowykluczyć &quot; ?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Konta u buka raczej się nie zamknąć? Jak planujesz nie grać, to zaprzestań logowania. Nawet jak doliczą ci jakieś opłaty, to i tak nie mają jak ci ich ściągnąć i nie będziesz miał raczej żadnych konsekwencji
 
M 0

mrvoo

Użytkownik
Dostałem jakiś list z Royal Mail. Nie otwierałem jeszcze, czy to możliwe, że przyszedł z bet365 po wysłaniu skanów dowodu potrzebnych do weryfikacji?
 
blum 70

blum

Użytkownik
Mam pytanie - czemu nazwa tego buka została na tym forum zakazana? Kiedykolwiek zatwierdzam posta, jest ona kasowana z tekstu, w każdym przypadku. Widzę, że u innych piszących też. Także gdy pisze się ją ze spacją lub kropką. O co chodzi?
 
kubaks 12

kubaks

Użytkownik
Mam pytanie - czemu nazwa tego buka została na tym forum zakazana? Kiedykolwiek zatwierdzam posta, jest ona kasowana z tekstu, w każdym przypadku. Widzę, że u innych piszących też. Także gdy pisze się ją ze spacją lub kropką. O co chodzi?

Przecież działa - @bet365 :]
 
Do góry Bottom