>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Informacje

rubin 0

rubin

Użytkownik
Proszę o informacje jak liczone są kartki w bet365. Nie jest tam sprecyzowane o jaki kolor kartek chodzi, dlatego proszę o wyjaśnienie czy bezpośrednią czerwona kartka się liczy? Ile kartek jest liczonych jeśli gracz dostaje druga żółtą i w konsekwencji czerwoną, czy to są 3 kartki (dwie żółte i jedną czerwona)? Oraz czy liczą się kartki dla sztabu szkoleniowego lub piłkarzy którzy siedzą na ławce i w meczu nie zagrali? Chodzi.o kartki za niesportowe zachowanie.
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
:zoltakartka: -1pkt ????-2pkt maksymalnie zawodnik może dostać 3pk
co do sztabu nie wiem ale zawodnik z ławki chyba jest liczony
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
bet365 wprowadzili na live &#39;mecz na zywo&#39; dla siatkowki, widac ostatnie punkty, najdluzsza serie i punkty przy swojej zagrywce
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
naajlepszyy 13

naajlepszyy

Użytkownik
:zoltakartka: -1pkt ????-2pkt maksymalnie zawodnik może dostać 3pk
co do sztabu nie wiem ale zawodnik z ławki chyba jest liczony
Wg. przepisów gry w piłkę, człowiek ze sztabu (jak np. asystent trenera) nie mogą zostać ani napomniani żółtą kartką, ani też wykluczeni poprzez czerwoną. Mogą zostać odesłani na trybuny.
 
szybki-17 15

szybki-17

Użytkownik
Witam ! Jedno proste pytanko :) Ostatnio trzeba było zaakceptować zmiany w regulaminie. Czy ktoś jest zorientowany co zostało zmienione albo usunięte z regulaminu ?
 
J 1

jerzy77

Użytkownik
Witam ! Jedno proste pytanko :) Ostatnio trzeba było zaakceptować zmiany w regulaminie. Czy ktoś jest zorientowany co zostało zmienione albo usunięte z regulaminu ?
Chyba tylko wprowadzili opłatę za nieużywanie konta.
5. Konta nieaktywne
5.1 Z dniem 31. lipca 2014 bet365 wprowadza opłatę administracyjną dla wszystkich kont, które były &quot;nieaktywne&quot; przez okres co najmniej 365 dni, zgodnie z następującą procedurą. Konto jest uważane za &quot;nieaktywne&quot; w dowolnym okresie, w którym nie zostaną przeprowadzone na nim poniższe działania: (i) udany depozyt; (ii) zawarcie zakładu sportowego; lub (iii) uczestnictwo w dowolnym produkcie w Kasynie, Pokerze, lub Grach.
I dalej, że jeżeli jest puste, to 365 dniach nieaktywności, zostanie zamknięte, a jeżeli coś tam będzie, to opłata miesięczna wyniesie 2 funty, lub 5% salda konta w zależności co jest wyższe.
 
szybki-17 15

szybki-17

Użytkownik
Panowie mam pytanko ! Przeglądam ofertę live na piłkę nożna i zauważyłem że usunięto opcję czas następnej bramki. Wiem że taka opcja była na masę spotkań ! Czemu to zlikwidowano ?
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
Panowie mam pytanko ! Przeglądam ofertę live na piłkę nożna i zauważyłem że usunięto opcję czas następnej bramki. Wiem że taka opcja była na masę spotkań ! Czemu to zlikwidowano ?
Ta opcja byla dostepna tylko na te popularniejsze spotkania, w spotkaniach Premier League tez nie ma tych opcji?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 178

becks-59091

Użytkownik
Chciałbym się od was dowiedzieć jak u was wygląda sprawa obstawiania u tego buka. Otóż od pewnego czasu (około dwóch tygodni) gdy obstawiam jakiś zakład za powiedzimy 300zł to część pieniędzy od razu mogę obstawić a część idzie do akceptacji. Wcześniej gdy grałem nawet za większe stawki nigdy czegoś takiego nie było. Coś się zmieniło czy jeszcze od innych powodów takie postepowanie u tego buka?
 
X 0

xaradomil

Użytkownik
Witam, jestem tu nowy i nie wiem jeszcze jak się odnaleźć na tym forum. Mam pytanie czy w bet365 jeżeli wytypowałem jeden typ to czy moge go wykorzystac do nastepnego zdarzenia?
 
X 0

xaradomil

Użytkownik
Oczywiście.
Dajmy na to że w jednym zdarzeniu zaznaczyłem że Real wygra z jakimś klubem, oraz że Bayer wygra z jakimś klubem, to czy mogę wykorzystać do następnego zdarzenia na przykład znów Real że wygra i jakiś inny klub że wygra. Prościej nie potrafię, dziękuje za odpowiedź.
 
Do góry Bottom