>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Rzym (10.05.2023 - 21.05.2023)

Status
Zamknięty.
Tenis by Dawid 977,8K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Jeszcze jedna propozycja na środę 🎾

Murray vs. Fognini
Mecz dnia na Foro Italico i to nie byle jaki. Kilka lat temu powiedzielibyśmy, że to hit, lecz teraz to nazwiska będące lekko na uboczu. Murray walczy ze swoim zdrowiem i często wygrywa tę walkę. Efektem tego był choćby niedzielny triumf we francuskim challengerze. Oczywiście miewa też bardzo słabe występy, ale zostawia serducho na korcie, czego nie można powiedzieć akurat o Fogninim, który miewa puste przebiegi. Włoch rozgrywa fatalny sezon, a miewa też swoje problemy zdrowotne przez które często pauzował. Ostatni mecz rozegrał ponad miesiąc temu i jego dzisiejsza forma jest niewiadomą, lecz podejrzewam, że mecz przed własną publiką, w tak prestiżowych zawodach jest dla niego arcyważny. Spodziewam się, że zagra na pełnym zaangażowaniu, szczególnie, że rywala ma w zasięgu i zmęczonego ostatnim turniejem. Murray coraz częściej odstaje fizycznie i to może być handicap dla Fabio. Do tego ogromne wsparcie trybun, a smaczku dodaje fakt, że między panami delikatnie mówiąc nie ma przyjaźni, choćby po pamiętnym starciu w Shanghaju. Obaj panowie nie są serwismenami, a bazują na grze z głębi kortu. Jeśli dodamy do tego dość wolne korty to potencjał na przełamania jest spory. Liczę na długi i dość równy mecz.

👉 powyżej 4,5 przegranych gemów serwisowych @1,59 (fortuna) ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +255
Tenis by Dawid 977,8K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Schwartzman vs. Arnaldi
Drugi dzień z rzędu, w którym mamy mecz dnia z udziałem gospodarza. Tym razem padło na młody talent, który jest faworytem z bardzo doświadczonym Argentyńczykiem. Jednak mam pewne wątpliwości czy znów kibice wyjdą z obiektu szczęśliwi. Fognini podołał będąc underdogiem i to właśnie było kluczem, gdyż cała presja spoczywała na rywalu, a jego ponieśli kibice. Tutaj presja będzie na niedoświadczonym gospodarzu i pytanie czy jego mental podoła, gdyż Diego będzie czekać na chwile kryzysu. Schwartzman rozgrywa najgorszy sezon od lat i widać w nim brak pewności. Najbardziej zawodzi na serwisie, co zresztą zawsze było jego wadą, ale teraz w każdym elemencie wygląda przeciętnie, no może poza grą z głębi kortu, która go czasem ratuje. W ostatnim czasie na cegle ograł tylko Goffina i Wu czyli graczy o wątpliwej formie. Z kolei przegrał z Belluccim czy Grenierem. Pierwszy z nich ostatnio głównie zawodzi, lecz akurat ten mecz mu wyszedł, a drugi na cegle ma doświadczenie dość mierne, ale zagrał życiowy turniej, opierając grę na serwisie. Arnaldi także w Madrycie zagrał swój najlepszy turniej w życiu, gdzie pokonał m.in. Ruuda, ale miał problemy z Filsem czy Paire czyli jak najbardziej można z nim nawiązać walkę. Ostatecznie odpadł z Munarem czyli z zawodnikiem o powiedzmy podobnej charakterystyce co Diego, zachowując wszelkie proporcje. Chodzi mi oczywiście o grę z głębi kortu i styl oparty na defensywie, bez argumentów serwisowych. Jednak to wystarczyło, więc jest to nadzieja dla niskiego Argentyńczyka. Zaletą underdoga jest też fakt, że on te korty zna bardzo dobrze i osiągał tu bardzo dobre wyniki, rozgrywając kilka fantastycznych spotkań. W ostatnich pięciu edycjach osiągał kolejno II rundę, półfinał, półfinał, II rundę i II rundę. Pokonywał m.in. Nadala oraz urwał seta Djokoviciowi. Widać też jak na dłoni, że raczej nie odpada w pierwszej rundzie, choć to oczywiście tylko statystyka i (prawie) zawsze przychodzi przełamanie serii. Według mnie kwestie mentalne będą tutaj kluczowe i postawa Arnaldiego. Jeśli zagra "życiówkę" czyli na poziomie starcia z Ruudem to Schwartzman może nie mieć nic do powiedzenia. Jeśli jednak pojawią się nerwy to otworzy się szansa i cierpliwość Diego może okazać się wystarczająca. Trybuny na pewno będą nieść gospodarza, lecz nie zawsze to idzie w parze z jakością. Dla Schwartzmana to przedostatnia szansa, by zmazać plamę po fatalnym starcie roku i już po Roland Garros będzie mu ciężko o punkty i grozić mu będzie spadek nawet poza TOP 100. Alternatywnie można pójść w over 19,5 gemów, co może jest nawet lepszym pomysłem. Sporo ryzykuję tym kierunkiem, ale przeczucie mi mówi, że aż tak łatwo gospodarzowi nie będzie. Zagrożeniem jest jeszcze forma zdrowotna Diego, który już kreczował w tym roku.

👉 Schwartzman wygra seta @1,54 (forBET) ✅

Typy bez analizy:
➡ Zeppieri wygra seta @1,58 (vs. Altmaier) forBET ✅
➡ McDonald vs. Cecchinato powyżej 19,5 gemów @1,45 forBET ✅
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 375,7K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Giulio Zeppieri - Daniel Altmaier
Daniel Altmaier wygrana @ 1.54 1:2

Oglądałem Altmaiera w ATP Madryt, gdzie doszedł aż do ćwierćfinałów pokonując dobrze dysponowanego Hanfmanna czy też Munara. Munara to wręcz nie było na korcie przy świetnej grze Altmaiera z linii końcowej, gdzie zanotował 0 podwójnych błędów, 6 niewymuszonych i aż 23 piłki kończące. Atlmaier znakomicie porusza się po mączce i widać po jego spotkaniach, że ta nawierzchnia mu siedzi - w zeszłym roku zanotował na niej 3 tytuły rangi Challenger. Po drugiej stronie mniej doświadczony Włoch, który otrzymał dziką kartę do tego turnieju. Włoch nie osiągnął jeszcze większych sukcesów na mączce, nie pokonał jeszcze również nikogo znaczącego. Ponadto w tym sezonie ma tendencję do odpadania z turniejów po pierwszym lub drugim spotkaniu. Tutaj liczę na podobny schemat.

Adrian Mannarino - Thiago Moura Monteiro
Thiago Moura Monteiro wygrana @ 1.40 0:2

Panowie mierzyli się ze sobą już raz na mączce w 2016 roku, gdzie zwycięsko ze starcia wyszedł Monteiro. Patrząc czystko na statystyki, od tamtego czasu to Monteiro notował lepsze wyniki, szczególnie na mączce na której rozegranych ma blisko 600 spotkań - być może nigdy nie osiągnął jakiś powalających wyników, ale co by nie mówić mierzy się on dzisiaj z Mannarino, który w swojej 15 letniej karierze notuje 76W-117L na tej nawierzchni. Thiago wydaje się, że urodził się na mączce i pewnie szybciej niż później na niej zakończy swoją karierę, póki co natomiast powinien być w stanie ugrać dzisiejszy mecz z Mannarino grając po korcie za pomocą głębokich i konsekwentnych uderzeń po ziemi.

Dusan Lajovic - Nuno Borges
Dusan Lajovic wygrana @ 1.33 0:2

Formy Lajovica opisywać chyba nie trzeba. Na mączce w tym sezonie notuje 17W-7L, wygrywając przy tym turniej ATP w Banja Luka, gdzie pokonał min. Djokovica czy w finale Rubleva. Borges natomiast notuje w tym sezonie dobre wyniki na nawierzchni twardej, ale na mączce już nie jest tak kolorowo i z rekordem 1W-4L. Oglądałem grę Lajovica z Rublevem czy Auger-Aliassime w ATP Madryt i podoba mi się jego gra na linii końcowej oraz spokój w przebijaniu długich wymian. Liczę tutaj Lajovica, konsekwentne przebijanie piłki i małą ilość błędów z jego strony. Jeśli to wszystko dzisiaj zagra to powinien pokonać niższego o klasę na ten moment Borgesa.

TOTALBET
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +502
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Rzym
Godzina 14.30+
L.Sonnego - J.Chardy
Typ Chardy handi +1.5 seta
Kurs 2.95
Forbet:
Nieco odwazniejszy wariant typu 3sety po kursie 3.45 ale w sumie niewielka roznica ale w 2:0 Chardy nie wierzę.
Sonnego tutaj dużym fsworytem i pełna zgoda , duzo zyskuje na tej nawierzchni 2 lata temu był tu blisko pokonania Novaka , choc od czasu Lorenzo miewa kiepski dzien.
Jerremy ma w tym sezonie ledwie 3 mecze w singlu ale I drugą rundę AO gdzie po dobrym meczu pokonał Galana.Nie wiem trudno to ocenic ale moze dla francuza to ostatni Rzym w karierze ? Nie wiem czy dostanie dziką karte na FO za zasługi ale jesli tak to na Garrossie tez by wypadało ugrac pozegnalnego seta .Tsonga ugrał z Rudem w zeszłym roku.
W h2h 1:0 dla Włocha 2:1 w setach na hardzie w Phoenix 2019.Ale I na cleyu Jerremy zawsze potrafił sie znaleźć , pamietam swietny mecz na FO gdzie odprawiał Gasqueta a tutaj w Rzymie o ile mnie pamiec nie myli ograł na cleyu samego Rogera.Typ zyczeniowy I ryzykowny wiec nie zaszaleje tu ze stawką ale zaryzykuję.
 
Ostatnia edycja:
Tenis by Dawid 977,8K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Trudna oferta piątkowa, jeśli chodzi o ATP, więc typy bez analizy:
➡ Sinner vs. Kokkinakis powyżej 18,5 gemów @1,44 forBET ❌
➡ Shelton powyżej 11,5 gemów @1,4 (vs. Bublik) fortuna ✅
➡ Baez vs. Shevchenko powyżej 19,5 gemów @1,46 forBET ❌

Ogólnie nie stawiałbym na to poważnych pieniędzy, nie czuję tych propozycji jak zawsze, więc na spokojnie. Wydaje się, że ciekawsze opcje są na turniej pań lub challengery, ale to już odsyłam do odpowiednich wątków lub do KUPONY.
 
Ostatnia edycja:
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Ruud-Rinderknech under 22,5 gema @1.48

Ruud musi zagrac w duecie Madryt-Rzym na jeden turniej po szybkiej porazce w stolicy Hiszpanii. Norweg pewnie podejdzie duzo bardziej zmobilizowany. Ostateni turnieje slabsze w jego wykonaniu, a przeciez gdy rozpoczynal sie seozn ceglany to zaczynal od wygranego turnieju w Estoril. Ubiegloroczny poflinalsiat z Rzymu i fnalista French bronic pokaznej liczby punktow w nadchodzacych tygodniach, wiec spodziewam sie jego duzo lepszej gry. Handicapy gemowe jako kursowo nie pasuja do tego meczu, wiec ide w under gemowy. Licze na zwyciestwo Ruuda w dwoch setach, a taka linia pozwala nawet na tie-break'a, jezeli padnie wynik 6-3 w jedym secie. Co prawda to 2 runda i pierwszy mecz Ruuda i czasem te pierwsze mecze danego zawodnika sa bardziej wyrowanane, ale jak wspominale mna poczatku, licze na zdecydowany progres Norwega od tego turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +255
jaroslav_ 375,7K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Felix Auger Aliassime - Alexei Popyrin
Felix Auger Aliassime wygrana @ 1.38
TOTALBET

Felix Auger Aliassime nadal poszukuje formy w tym sezonie. Ponadto na mączce nigdy nie czuł się jakoś wybitnie, wygrywając zaledwie 4 trofea (żadnego ATP). Niemniej, wciąż jest to zawodnik z czołówki, który dysponuje bardzo dobrym podaniem i gra z głębi linii. Aliassime jak jest dobrze przygotowany to zwyczajnie potrafi zajechać kondycyjnie przeciwnika na korcie. Dzisiaj właśnie z uwagi na Popyrina liczę na to, że Felix będzie w stanie rozstawić po korcie niżej notowanego rywala jakim jest Popyrin. Australijczyk nie ma mocnej głowy na kortach, szczególnie przy takiej grze jaką preferuje Felix, dlatego też upatruję tu zwycięstwa Aliassime.

Potem dorzucę jeszcze typy na Djere i Safiullina.
 
F 3,1K

fizheuer-zieheuer

Użytkownik
Dwie propozycje na dzisiaj ode mnie:

Safiullin vs Korda 1 @1,75 edit: pierwszy set szybki 6-2, dwa przełamania, drugi zapowiadał się jeszcze lepiej 4-1 z podwójnym przełamaniem, a mogło być 5-0, bo były breakpointy. I od 4-2 w drugim secie Rusek tak stężniał, że myślałem w pewnym momencie, że przewali drugiego seta, a potem mecz. Podwójne przełamanie przewalił, ale jak oddał drugie przełamanie to majstersztyk: z 4-3 40-15 przy własnym serwisie się połamał (chyba chciał być jak Federer). Dociągnął jakoś do tie-breaka, ale momentum było już całkowicie po stronie Kordy. W tie-breaku powtórka: z 5-1 i przewagi dwóch mini-breaków pozwolił Kordzie wrócić do 5-4, a potem 6-5 i stracił oba mini-breaki. Korda na szczęście nie chciał wygrać drugiego seta jeszcze bardziej, bo żeby ruski to przewalił, wystarczyło utrzymać piłkę w grze na kilka odbić...

Sebastiana Kordy chyba nie trzeba przedstawiać. Bardzo utalentowany zawodnik, najlepiej odnajdujący się z amerykańskich tenisistów na europejskiej mączce (w debiucie czwarta runda Rolanda Garros, rok temu - trzecia i przede wszystkim rok temu w Monte Carlo niespodziewanie ograł Alcaraza). Dlaczego więc taki typ? Korda od kontuzji prawego nadgarstka odniesionej podczas ćwierćfinału tegorocznego Australian Open rozegrał tylko jeden mecz, w Madrycie z Grenierem, który przegrał w dwóch setach zakończonych tie-breakami. Nie widziałem tego spotkania, ale widziałem mecz Zvereva z Grenierem, który Francuz przegrał 6-0, 6-1. Wynik ten nie byłby niczym zaskakującym rok temu, ale Zverev to inny zawodnik niż ten sprzed kontuzji. Grenier zagrał bardzo słabo ze Zverevem i nie sądzę, żeby wygrana Greniera z Kordą była wynikiem meczu życia Francuza. Z kolei Safiullin w ostatnim czasie zwyżka formy, moim zdaniem zawodnik mający potencjał na dłuższe zagoszczenie w top50, o ile ustabilizuje dobrą grę. Rosjanin wygrał już trzy mecze w Rzymie, wszystkie w dwóch setach, więc w przeciwieństwie do Amerykanina jest dobrze ograny na tych kortach. Liczę, że Korda jest wciąż daleko od optymalnej dyspozycji, a Rosjanin wyjdzie niezwykle zmotywowany, żeby zdobyć taki "skalp", jeszcze podczas Mastersa.

Garin vs Paul 1 @1,75

Tommy Paul ma opinię amerykańskiego tenisisty, który potrafi grać na mączce, chyba dlatego że w 2015 roku wygrał juniorskiego Rolanda Garros i w młodości podobno dużo trenował na clayu. Nie kupuję tej argumentacji, każdy mecz Paula na mączce, który oglądałem, był słaby w jego wykonaniu, łącznie z zeszłotygodniowym finałem challengera, gdzie 36-letni Andy "stalowe biodro" Murray ograł w trzech setach będącego w życiowej formie 25-letniego Amerykanina. Po drugiej stronie siatki, chciałoby się napisać: rasowy ziemniak, choć Garin świetnie gra również na trawie. Garin rozegrał już spotkanie w Rzymie w przeciwieństwie do Paula, który jako rozstawiony zawodnik miał w pierwszej rundzie wolny los. Chilijczyk ograł Pedro Cachina, który od roku zadomowił się w pierwszej setce rankingu, a w Madrycie rozegrał fantastyczne zawody, odpadając dopiero w czwartej rundzie ze Struffem. Odpadając mimo, że w tym meczu był zawodnikiem mającym więcej argumentów od Niemca (słowa uznania dla Struffa za wyjście zwycięsko z meczu, który powinien był przegrać). Cachin prowadził ze Struffem 1-0 w setach i 4-1 w gemach drugiego seta z podwójnym przełamaniem, wypuścił jednak drugi set, a Struff zaczął kosmicznie serwować, ale to taka przydługa dygresja, bo wciąż nie mogę się nadziwić historii Struffa w Madrycie. Mecz Garina z Cachinem stał na niezłym poziomie, był zacięty, jednak to Chilijczyk wyszedł z niego zwycięsko. Dodatkowo, Garin broni puntków za ubiegłoroczny ćwierćfinał. Możliwe trzy sety, jednak moim zdaniem zwycięstwo Paula byłoby większą niespodzianką niż sugerują wystawione przez bukmacherów kursy.

Nie zdążyłem napisać ani zagrać, a zresztą jeśli bym to zagrał to jedynie za drobne: w meczu Auger Alliassime vs Popyrin widzę value w zakładzie na Popyrina. Kanadyjczyk wielki talent, ale jeszcze bardziej nierówny od Hurkacza. Miał dłuższą przerwę od gry i często odpada w pierwszych rundach. Popyrin ostatnio nieźle gra na clayu. Ryzykowny typ, ale po kursie @3 za drobne można było spróbować. Jeśli ktoś z dużych faworytów ma zawieźć w pierwszym meczu, to Auger Alliassime/Hurkacz/Paul/Shapovalov, ostatnimi czasy Ruud. Tych zawodników w pierwszej rundzie po niskich kursach bym nie ruszał ;) edit: to pisałem w połowie drugiego seta i nie pograłem tego typu, ale Popyrin faktycznie wygrał w trzech setach.

Miałem też "czutkę", że Trevisan po kursie @3 z Muchovą to value. Nie lubię Włoszki, ale muszę jej oddać, że jest niedoceniania na clayu. Moim zdaniem seta ugra na pewno. Mecz się dopiero rozpoczął, można jeszcze puścić Włoszkę z handi na +1,5 seta, kurs w okolicach 1,7.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +750
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Djokovic - Echeverry
Djokovic I over 19.5 gema
Kurs 2.20 williamhill
Novak pod formą w Monte Carlo i Banialuce.Tu w Rzymie piwinno byc lepiej.Obaj ostatnio grali z Van Ashe tajbreka , Novak stracił nawet seta.
Tu nie musi byc do jednej bramki.
Post automatycznie złączony:

Garin - Paul
Garin i over 19.5 gema kurs 2.5
williamhill
Ja tu też pójdę w stronę Cgristiana Garina , oglądałem koncówkę mieczu z Cachinem i Garin w dobrej dyspozycji , choć nie wydaje mi się że to będzie mecz do jednej bramki dlatego dodam over gemovy dla podbicia kursu .Paul w niedzielę z Murrayem bardzo dobry pierwszy set , natomiast w dwóch kolejnych bardzo duzo błedów i wyraźnie spadła jakośc.Możliwe że dziś bedzie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +480
Tenis by Dawid 977,8K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Arnaldi vs. Musetti
Dziś pod lupę wezmę kolejny mecz dnia na Foro Italico i znów z udziałem gospodarza, a nawet dwóch. Emocji nie będzie brakowało, choć trybuny raczej nie powinny być przewagą żadnego z nich. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Musetti czyli bardziej doświadczony z tej pary, choć liczyłem na zdecydowanie bliższe kursy i jestem lekko zdziwiony. Prawdopodobnie wynika to z faktu, iż Musetti dobrze rozpoczął sezon ziemny pokonując m.in. Djokovicia, a dopiero co urwał seta Tsitsipasowi. Jednak ostatni mecz z Hanfmannem był już znacznie gorszy. Na pewno nie jest to zawodnik stabilny i to, że ostatnio grał dobrze to nie znaczy, że ten stan się utrzyma. Jego wadą jest też nieregularność po stronie bekhendowej, co powinien wykorzystać rywal i jeśli będzie mądrze obijać tę stronę to może stać się kopalnią punktów. Arnaldiego uważam za jednego z najbardziej utalentowanych Włochów z nowego narybku, który w ostatnich miesiącach jest bardzo obfity. W ostatnich meczach wzbił się na swój najwyższy poziom, czego efektem była wygrana z Ruudem czy też pokonanie słabszego w tym roku Schwartzmana, lecz Argentyńczyk grał całkiem dobrze w drugim i trzecim secie. Muszę przyznać, że Matteo potrafi przyśpieszyć grę, zmieniać tempo i urozmaicać skrótami. Podobne cechy ma Musetti i możemy zobaczyć bardzo ciekawy mecz, obfitujący w piękne zagrania. Oczywiście Arnaldi też miewa słabsze spotkania i ostatnio przegrał z Munarem i też tracił sety z Filsem czy Paire, więc poza tymi dobrymi momentami są też słabsze. Jednak po tym co widziałem w I rundzie można być optymistą. Schwartzman w wielu akcjach nie miał nic do powiedzenia, szczególnie w I secie. Będę trochę zawiedziony, jeśli Musetti wygra ten mecz w dwóch setach, bo jest tu potencjał nawet na zwycięstwo. Lorenzo był fantastyczny w Monte Carlo, ale później już było nieco gorzej. Zazwyczaj spotkania rodaków powinno się omijać lub jeśli grać to w stronę underdoga i dziś właśnie wybieram tę drugą opcję. Jeśli ktoś ma obawy to może śmiało odpuścić.

👉 Arnaldi wygra seta @1,77 (forBET)

Typy bez analizy:
➡ Sonego wygra @1,47 (vs. Nishioka) forBET
➡ Hurkacz vs. Wolf powyżej 19,5 gemów @1,46 forBET
➡ Lehecka vs. Marozsan powyżej 4,5 asów @1,85 betclic
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP RZYM
Godzina 12.30
spotkanie : G.Pella - A.Davidovich - Fokina
Typ Pella
kurs 5.00
superbet.pl
Analiza:
Fokina słusznie tutaj duzym faworytem , ale spodziewałem się na Pellę kursów w okolicach 2.8- 3.2 a mozna znaleźć nawet ciut wyzej.
Owszem Fokina ostatnimi czasy w formie ale i ciut w kratkę;-)
W Madrycie pogonił Rune , w Barcelonie Rusuvoriego i tajbrek z Alcarazem ale i ledwie 4 gemy z Katchanovem w Monte Carlo , porażka w Estoril z Ccechinatto .Pella ma pokovidowy ranking ciągle .Mało meczy rozegranych ale chyba wszystko małymi krokami zmierza w dobrym kierunku.W poprzedniej rundzie bardzo gładko pokonał Cresseya 6:3 , 6:3 i popsuł mi kupon bo miałem jego zwyciestwo i over 19.5 gema.Typ trochę życzeniowy i nieco za załugi ale ten kurs mnie skusił.Faworytem Hiszpan ale gdyby Argentyńczyk poszukal swego najlepszego tenisa to ma w swoim bilańsie pokonanych sporo lepszych nazwisk niż Fokina .
Również gorszych jak wspomniany Cecchinato z którym Fokina przegrał w Estoril.
Zaryzykuję choć z jakąś większą stawką chyba przyczaję się na livie.
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Alcaraz - Ramos- Viniolas
Ramos hansi+1.5 seta
kurs 5.80
forbet
Oczywiscie wszystko co w kierunku przeciwnika Lolka bardzo ryzykowne , zwłaszcza że Ramos delikatnie mówiąc w średniej formie , bilans w tym sezonie fatalny i mnóstwo przegranych meczów z przeciwnikami drugiego garnituru ale patrząc w h2h to można mieć małą nadzieję na seta Ramosa
3:0 dla Alcaraza ale jedno 2:1 i w ubiegłym roku 3:2 na Garossie a po trzech setach prowadził Ramos 2:1 , w dosatku w tych trzech meczach w h2h we wszystkich grali tajbreka i padło ich az 5
Nie poszaleję tu ze stawką ale Kurs 5,8 ewidętnie do spróbowania w mojej opiniii
 
Otrzymane punkty reputacji: +680
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Sonego-Nishioka 1 @1.47

Sonego jest wstanie zagrac dobry turniej, o ile zacznie grac na wysokich obrotach. Wloch ma dosc dlugo przeszlosc w tm turnieju, kiedys dostawal dzikie karty, dwa seozny temu zagral swietny turniej okraszony polfinalem. W pierwszym meczu Sonego gladko, ale to nie wykladnik, bo Chardy byl okrpny i wystep Francuza to troche wstydliwy wrecz byl. Dzis Wloch na pewno musi zagrac lepiej. Nishioka jak wiadomo bedzie biegac i biegac i starac sie dlugo przbijac pileczke i nawet Japonczyk calkiem nizel sie prezentuje w ostatnich turniejach.

Bedzie jednak duze wsparcie dla Sonego i tutaj tez licze, ze moze to byc ta lepsza dyspozycja Wlocha, ktory nie bedzie chciec rozczarowac kibicow. Sonego w dniu meczu z Chardy,m obchodzil swoje 28 urodziny, wiec dla dobrego samopoczucia ma sznase pociagnac ten turniej dalej. mimo ze roznie to w przeszlosci bywalo, ale gdy Sonego przegrywal we wczesnieszych etapach to jednak zazwyczaj byli to bardzo dobrzy rywale. Tu z kolei Sonego jest faworytem i musi to potwierdzic dobra gra, a porazka bedzie rozczarowaniem zarownoa dla niego jak i kibicow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +941
lukas4826 23,3K

lukas4826

Użytkownik
Witam serdecznie, mam mały problem, gdyż potrzebowałbym opinii jakiegoś eksperta na temat meczu Miedwiediewa i Ruusuvuoriego.

Sam może nie jestem laikiem jeżeli chodzi o tenis, staram się śledzić aktualne turnieje i wyniki graczy z topki, ale zależałoby mi na zdaniu kogoś innego z obiektywną opinią.

Mianowicie został mi owy mecz jako ostatni na dosyć grubym kuponie i jako że został przełożony ze względów opadów na jutro, biję się z myślą o kontrze, niby Danił to zawodnik o poziom wyżej, ale ta ostatnia porażka z Karacewem 😬


PS: Proszę się nie śmiać z betu na tsitsipasa 😅
Dużo plusów za jakąś pomocną analizę 🙂
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
F 3,1K

fizheuer-zieheuer

Użytkownik
Witam serdecznie, mam mały problem, gdyż potrzebowałbym opinii jakiegoś eksperta na temat meczu Miedwiediewa i Ruusuvuoriego.

Sam może nie jestem laikiem jeżeli chodzi o tenis, staram się śledzić aktualne turnieje i wyniki graczy z topki, ale zależałoby mi na zdaniu kogoś innego z obiektywną opinią.

Mianowicie został mi owy mecz jako ostatni na dosyć grubym kuponie i jako że został przełożony ze względów opadów na jutro, biję się z myślą o kontrze, niby Danił to zawodnik o poziom wyżej, ale ta ostatnia porażka z Karacewem 😬


PS: Proszę się nie śmiać z betu na tsitsipasa 😅
Dużo plusów za jakąś pomocną analizę 🙂

Po pierwsze, gratuluję fajnego kuponu :)

Po drugie, żaden ze mnie ekspert, ale oglądam sporo tenisa i mogę podzielić się jakimiś swoimi obserwacjami, może coś z tego będzie pomocne.

Moim zdaniem Ruusuvuori to taki Sinner lite, tzn. obaj preferują grę z głębi kortu, mocno uderzają, są solidni, ale też jednowymiarowi. Patrząc po tym jak wygląda h2h Medvedeva z Sinnerem, to podobieństwo powinno napawać optymizmem. Nie mam jednak pewności, czy u Jannika nie jest to też sprawa jakiejś mentalnej blokady.

Co do Medvedeva to po nieudanym AO zaliczył spektakularną serię zwycięstw i momentami grał jak peak Medvedev z 2021 roku, choćby w Dubaju z Djokovicem. Wydaje mi się, że ta zwyżka formy skończyła mu się z nadejściem turniejów na mączce. W Monte Carlo grał jeszcze nieźle, ale w Madrycie było już słabo. I akurat porażka z Karatsevem nie jest niczym szokującym, Asłan zagrał świetny turniej i historycznie jest to przeciwnik, który zawsze sprawiał Medvedevowi problemy, ale widziałem mecz Medvedeva z Szewczenką i Danił grał szokująco słabo. Szewczence zabrakło trochę doświadczenia i wypuścił wygrany mecz, grał fajny, ofensywny tenis, a Medvedev był bezradny.

Rzymska mączka nie pasuje ani Finowi ani Rosjaninowi, ale Fin rozegrał w tym roku już jeden mecz w Rzymie i to jest jakaś przewaga.

Ja nie ruszałem tego meczu, bo kurs na zwycięstwo Medvedeva był moim zdaniem nieatrakcyjny. Ruusuvuori jak ma dobry dzień to może swoją regularnością i mocnymi uderzeniami wyeliminować tenisistów znajdujących się wyżej w rankingu od niego, ale akurat Medvedev jest zwykle bardzo odporny na długie wymiany, bez zmiany tempa, z głębi kortu. W tym meczu wszystko zależy od tego w jakiej dyspozycji będzie Medvedev, ale nie rozegrał w Rzymie jeszcze żadnego meczu, więc trudno to ocenić.

Na Twoim miejscu puściłbym kontrę za ~3k. Bardzo nie uszczuplisz potencjalnej wygranej, a gdyby zdarzył się upset, to zawsze będzie ~5k zysku, poza odzyskanym 3,5k wkładu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +272
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Witam serdecznie, mam mały problem, gdyż potrzebowałbym opinii jakiegoś eksperta na temat meczu Miedwiediewa i Ruusuvuoriego.
Nikt nie jest w stanie Ci tego powiedziec, dopoki nie zagra Medvedev chociaz jednego meczu w Rzymie. Do tej pory w karierze Medvedev zagral w Rzymie 3 mecze i wszystkie trzy przegral.
Z jednej storny to nie napawa optymizmem, z drugiej to swietna okazja, zeby to zmienic.

Mysle, ze ten pomysl z konta to logiczne rozwiazanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +122
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Nikt nie jest w stanie Ci tego powiedziec, dopoki nie zagra Medvedev chociaz jednego meczu w Rzymie. Do tej pory w karierze Medvedev zagral w Rzymie 3 mecze i wszystkie trzy przegral.
Z jednej storny to nie napawa optymizmem, z drugiej to swietna okazja, zeby to zmienic.

Mysle, ze ten pomysl z konta to logiczne rozwiazanie.
Granie kontry to najmniej logiczne rozwiązanie. No chyba, że pojawiła się jakaś informacja przed meczem o której się nie wiedziało. Jeśli nie jesteś pewny danego zakładu to go nie dawaj na kuponie to byś teraz nie musiał myśleć o kontrze tylko miałbyś wygraną w kieszeni i to wyższą niż jeśli teraz zagrasz kontrę (chociaż zakładam, że wtedy byś myślał o kontrze tego przedostatniego meczu :D). Ludzie są dziwni, robią kupon, potem zaskoczeni że wchodzi to grają kontrę. Efekt? Oddają bukowi za darmo kolejne pieniądze. Kontry, ot tak po prostu bo mi kupon wchodzi i został ostatni mecz jest najbardziej kretyńskim pomysłem.

Na przyszłość: Nie rób tasiem jeśli za każdym razem będziesz chciał grać kontrę tylko dlatego, że został Ci ostatni mecz. Jest to czysta głupota.

Ps. jestem zszokowany, że tak doświadczony użytkownik jeszcze Ci to doradza.
 
versa 397,5K

versa

Typer
Kretyński pomysł, a dlaczego?
Kontra to jedynie dobre zabezpieczenie się przed tym, żeby finalnie nie zostać z niczym, gdy może się wyjść na fajny plus.
Czy jest to oddawanie pieniędzy bukowi? Niby tak niby nie, nie zawsze ryzyko idzie w parze z rozsądkiem, jak nie wejdzie, to będzie żałował, a jeśli puści kontrę to i tak zapewne będzie zadowolony, że wyszedł z tego na +.

Mógł sobie puścić kupon od tak, a potem z czasem nabyć więcej niepewności co do tego spotkania, Ty tak nigdy nie miałeś?
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
ATP Rzym
Godzina 12.30
Spotkanie
E.Russuvori - D.Medvedev
Russuvori I over 19.6 gema
williamhill
Kurs 5.00
Superbet
Analiza;
Ja tez myslałem tutaj o pojsciu w kierunku Fina.Od wczoraj mam w kilku kuponach Medvedev i over 19.5 gema.
Jak widac kolega Kudel mnie ubiegł wiec podaje typ z overem gemowym.
Duze wrażenie zrobił na mnie mecz Emila w Madrycie z Lolkiem do tego dwie wygrane z Humbertem ktory jest nieco podobnym tenisistą do Rosjanina i ma korzystne h2h z Medvedevem.
Danil moim zdaniem poprawił grę na maczce ale ciagle jest himeryczny wygrywa ze Zverevem po czym przegrywa z Karatchevem.
W h2h jeden mecz i Emil dostał baty na hardzie ale dzis szansa na rewanż I zaryzykuję po tym kursie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
To najlepszym zabezpieczeniem jest nie grać wcale. Jeśli coś grasz a potem rezygnujesz bez żadnej informacji co miałoby wpływ na tę decyzję to jest to idiotyczny pomysł. To tak jakbyś zagrał jakiś mecz za 1000zł a za 10 minut stwierdził że jednak nie chcesz i robisz kontrę. Efekt tracisz 100zł. Nie ma znaczenia, że to taśma. Trzeba było nie dawać tego ostatniego meczu, straciłby dużo mniej. Tak, to jest kretyństwo. Bukmacherka to czysta matematyka, większość ludzi to umysłowi idioci albo hazardziści stąd firmy bukmacherskie czerpią tyle kasy. Jeśli ty do tego że bukmacher ma nad Tobą przewagę w postaci marży dokładasz jeszcze takie rzeczy typu kontra bez żadnego powodu to brak mi słów.

Oczywiście Medvedev może przegrać, ale to nie zmienia faktu, że zawsze nieuzasadniona kontra jest wyrzucaniem pieniędzy w błoto.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom