>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Rzym (10.05.2023 - 21.05.2023)

Status
Zamknięty.
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
340789760_2965871490224616_4985961904311156976_n.jpg
fi.png

Miejsce: Rzym, Włochy
Data rozgrywania: 10.05.2023 - 21.05.2023
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 1000
Pula nagród: €7,705,780
Oficjalna strona turnieju: https://www.internazionalibnlditalia.com/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/rome
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/rome/416/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/rome/416/daily-schedule
Zwycięzca singla 2022:
N.Djokovic
Zwycięzcy debla 2022: N. Mektic/M. Pavic




Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Ktoś ma jakieś informacje na temat nawierzchni? Czy jest to równie szybka mączka co w Madrycie czy jeszcze szybsza/wolniejsza?
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Z historii turniejów mogę powiedzieć, że Rzym sporo wolniejszy niż Madryt.

Już sama wysokość m.n.p.m. robi swoje
 
Otrzymane punkty reputacji: +337
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Nie wiem czy nie jest określana mianem red clay tu w Rzymie. A red clay to zawsze wolniejsza nawierzchnia od clay z tego co się orientuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +337
Tenis by Dawid 977,8K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Na początek turnieju bez analizy:

👉 Martinez wygra @1,65 (vs. Maestrelli) forBET ✅
👉 Altmaier vs. Ymer E. powyżej 19,5 gemów @1,5 etoto ❌ (6-0 w II secie...)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
Tenis by Dawid 977,8K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Etcheverry vs. van Assche
Pierwotnie pod lupę miałem wziąć inne spotkanie, ale zaskoczyła mnie przytomność bukmacherów i stwierdziłem, że nie warto, więc alternatywnie wybrałem ten oto pojedynek. Faworytem jest Argentyńczyk czyli zawodnik rozgrywający życiowy sezon. Sporo argumentów ofensywnych, a dokładnie serwis plus forhend, który sprawdza się na betonie, ale też na cegle, gdzie czuje się najpewniej. Najlepszy swój czas ma także van Assche, którego wyniki zaskakują na plus i ostatnio był bliski ogrania Djokovicia, a pokonał m.in. Wawrinkę. Stabilniejszy wydaje się być jednak Etcheverry, choć dziś nie będę typował zwycięzcy, a liczbę asów. Zacznę od minusów mojego kierunku. Po pierwsze korty w Rzymie są dość wolne, co nie sprzyja serwismenom, a pogoda we Włoszech nie będzie nas rozpieszczać i ma padać, co może wpłynąć negatywnie na liczbę asów. Jeśli chodzi o zawodników to niestety Francuz nie inkasuje zbyt wielu asów, ponieważ zdarzają mu się spotkania z pustym przebiegiem, ale czasem dobija nawet do czterech czyli pod samą linię. Największym plusem i nadzieją jest stabilna postawa Argentyńczyka, który potrafi dołożyć sporą liczbę asów i nawet samemu pokryć wskazaną przez bukmachera linię. W ostatnich pięciu meczach zaliczył trzy razy po 4 asy, raz zaliczył 6 i raz aż 12, więc potencjał jest tutaj ogromny i rzadko miewa wpadki w postaci niższej liczby. Jeśli mecz nie będzie krótki czyli niejednostronny to jestem dobrej myśli.

Pamiętajcie jednak o wspomnianych minusach, a mianowicie jest wolno, a do tego może wiać i padać! Nie jest to raczej typ do gry za większą stawkę.

👉 powyżej 4,5 asów @1,85 (betclic) ✅

Typ bez analizy:
➡ Ivashka vs. Wawrinka powyżej 19,5 gemów @1,4 forBET ❌
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Gasquet - Wu Y @ Gasquet -3.5 (1.76) fortuna

Mączka w Rzymie jest wolna, dużo dużo wolniejsza od tej Madryckiej, a z pewnością przypominająca raczej Monte Carlo. Dobrze czują się tutaj zawodnicy lubiący grać na wolniejszych kortach, Wu jest dobrym graczem ale z pewnością nie na clayu, a już z pewnością nie na wolnym clayu. Gasquet z łatwością go wypunktuje, zwłaszcza, że to jego pierwszy mecz i jest świeży a to głównie cechuje tego gracza który z powodu już dużego stażu i co by nie mówić niezbyt małego wieku głównie przegrywa swoje mecze na przestrzeni czasu odbywania się turnieju, ewentualnie jak gracz mu się postawi i mecz trwa bardzo długo. Tutaj tego nie przewiduje, Wu i Rzym...nieee to nie idzie w parze.

Martinez - Bublik @ Martinez (1.80) fortuna

Szczerze mówiąc nie wiem skąd te wzrosty na Martineza. Oczywiście ma słabszy sezon, jednak Bublik jak świetnie mógł się czuć w Madrycie (a też koncertów wielkich tam nie grał) tak tutaj nie będzie grał swojego szalonego tenisa bo nie ma na to warunków, dużo lepiej czują się tutaj gracze którzy przebijają piłkę do utraty sił a takim jest z pewnością Martinez, który odprawił już w dwóch pierwszych meczach swoich rywali, gromiąc ich po prostu i przede wszystkim eliminując zawodnika który ograł przecież w kwalifikacjach rewelacje turnieju w Madrycie (Chińczyka Zhanga) i to ograł go oddając mu dwa gemy a Maestrelli tylko przyglądał się jak Hiszpan gra. Dla niego sezon myślę, że dopiero się zaczyna, dla Bublika myślę, że nie koniecznie, On raczej marzy już o trawiastych nawierzchniach a wolne korty wolałby sobie odpuścić, ostatnio dostał gładkie baty w jakimś challengerze i też nie wiadomo czy tutaj w ogole będzie mu się chciało grać bo jest to zawodnik marudny i chimeryczny. Ja stawiam na Martineza po dobrym kursie

Fognini - Murray @ Fognini (2.75) fortuna

i na koniec spróbujemy Foga, będzie grał przed swoją ukochaną Rzymską publiką a Murray ma w nogach challengera którego grał ostatnio do samego konca ogrywając zawodników z niższej półki. Jednak w Madrycie gdzie kort dużo bardziej powinien mu pasować dostał w pierwszej rundzie od anonimowego dla mnie gracza i dostał gładkie baty. Dlaczego by Fog nie miał sprawić mu tego samego? przed swoją publiką powinien nie odwalać, a jak gra swoje jest to wybitnie utalentowany i trudny gracz do ogrania, o czym przekonał się nawet sam Alcaraz który zagrał już w tym roku z nim bardzo trudną trzysetówkę. Cóż, na pewno nie za miliony ale sprobowac po takim kursie nie zaszkodzi.
 
Ostatnia edycja:
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Cachin-Garin 2 @1.62

Garin to siwetny zawodnik. On mozliwosci ma wieksze i moze byc jeszcze lepszy. Do dzis pamietam jak jako jumior byl na cegle po prostu najlepszy i ogrywal w tamych rocznikach Zverevow i innych topowcyh graczy. Licze na jego lepszy wystep w Rzymie i ze bedzie progesowac.

Cachin tez fajnei sie rozegral, to zawodnik, ktory przelom na tym najwyzszym szczeblu zaliczyl tak na dobre w ubieglym roku. Bardzo dobryze zagral w ubieglym tygodniu w Madrcyie, gdzie mial tz wczesniej praktyke bo gral tam challangera, ale tu spodziewam ie lepszej postawy Garina i slabszej juz Cachina. Garin troche punktow do obrony tez maj ko ubiegloroczny cwiercfinalista, wiec typuje wygran Chilijczyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +254
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Fognini - Murray @ Fognini (2.75) fortuna

i na koniec spróbujemy Foga, będzie grał przed swoją ukochaną Rzymską publiką a Murray ma w nogach challengera którego grał ostatnio do samego konca ogrywając zawodników z niższej półki. Jednak w Madrycie gdzie kort dużo bardziej powinien mu pasować dostał w pierwszej rundzie od anonimowego dla mnie gracza i dostał gładkie baty. Dlaczego by Fog nie miał sprawić mu tego samego? przed swoją publiką powinien nie odwalać, a jak gra swoje jest to wybitnie utalentowany i trudny gracz do ogrania, o czym przekonał się nawet sam Alcaraz który zagrał już w tym roku z nim bardzo trudną trzysetówkę. Cóż, na pewno nie za miliony ale sprobowac po takim kursie nie zaszkodzi.
ja osobiście tego meczu nie ruszam bo może pójść w każdą stronę tylko pisanie że Fognini się zepnie bo gra u siebie jest totalnie nietrafione. Fabio w Rzymie od 2009 roku:
1 runda - 5 razy
2 runda - 5 razy
1/8 - 3 razy
1/4 - 1 raz
Tak więc jak widać Fognini w Rzymie nie osiągał wielkich wyników a przecież grał przed własną publiką i były sezony gdzie miał mega formę i był wysoko w rankingu, a mimo to w Rzymie szybko odpadał z turnieju. Patrząc na ostatnie miesiące to Włoch już raczej jest bliżej niż dalej końca kariery. W tym sezonie wygrane dwa mecze. Ale może się zmobilizuje ten ostatni raz i postara się wykręcić przyzwoity rezultat. Fognini jest nieprzewidywalny i równie dobrze może gładko przegrać mecz, ale też wygrać po znakomitym widowisku. Mimo wszystko powodzenia z typem.
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
ja osobiście tego meczu nie ruszam bo może pójść w każdą stronę tylko pisanie że Fognini się zepnie bo gra u siebie jest totalnie nietrafione. Fabio w Rzymie od 2009 roku:
1 runda - 5 razy
2 runda - 5 razy
1/8 - 3 razy
1/4 - 1 raz
Tak więc jak widać Fognini w Rzymie nie osiągał wielkich wyników a przecież grał przed własną publiką i były sezony gdzie miał mega formę i był wysoko w rankingu, a mimo to w Rzymie szybko odpadał z turnieju. Patrząc na ostatnie miesiące to Włoch już raczej jest bliżej niż dalej końca kariery. W tym sezonie wygrane dwa mecze. Ale może się zmobilizuje ten ostatni raz i postara się wykręcić przyzwoity rezultat. Fognini jest nieprzewidywalny i równie dobrze może gładko przegrać mecz, ale też wygrać po znakomitym widowisku. Mimo wszystko powodzenia z typem.
Przecież nikt nie pisze, ze to pewniak. Jednak kurs 2.75 jest warty zagrania, bo Murray potrafił zostać rozgromiony w pierwszej rundzie Madrytu przez anonima, czemu teraz Fog ma nie wygrać? czyste szukanie value, być moze Murray jest faworytem, ale tylko dlatego, że Fabio może tutaj wyjść i powywalac piłki, jednak patrzenie na przeszłość też nie jest do końca trafne gdyż gra z zawodnikiem z metalowym biodrem który ma jakieś limity wytrzymałościowe a Murray wypowiadał się, że bardzo chce wystąpić na Rolandzie więc być może Rzym odpuści,

Weź też pod uwagę, że Fabio w nawet najlepszej formie trafiał tutaj z tego co pamietam na mocnych rywali takich jak Rafa Nadal więc suche patrzenie na wyniki z przeszłości też nie są najlepszym wyjściem do analizowania tego meczu. Murray to nie jest groźny rywal obecnie w jego stanie zdrowia na takim clayu, spokojnie Fogniniego stać na wygranie tego spotkania a dwa mecze wygrał bo po prostu reszte turniejów olał i gra sobie tu gdzie chce jak to zresztą ma w zwyczaju od lat. Jest to zawodnik przecież znany ze swojej krnąbrności, jeśli zdecydował się na występ w Rzymie być może będzie chciało mu się tutaj grać. Tak jak mówiłem nie za miliony, jednak value moim zdaniem spore. Murray na clayu, szczególnie wolniejszym może przegrać z absolutnie każdym i cóż jeśli w mega szybkim Madrycie tak szybko poleciał w pierwszej rundzie, czemu nie teraz? warto zaryzykować moim zdaniem

Dziękuje Tobie również powodzenia z typami :)
 
jaroslav_ 375,7K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Constant Lestienne - Laslo Djere
Laslo Djere wygrana (-1.5 seta) @ 1.47

Djere robi turnus po Włoszech. Do dzisiejszego turnieju w Rzymie przygotowywał się w Cagliari, gdzie po dobrze rozegranym turnieju przegrał w finale 1-2 po zaciętym pojedynku z Humbertem. Tak jak już wcześniej wspominałem przy typach w kierunku Djere, jest to zawodnik, który lubuje się w mączce i to właśnie na tej nawierzchni ugrał najwięcej w swojej karierze. Liczę dzisiaj na jego dobre przygotowanie i dyspozycję, zwłaszcza, że po drugiej stronie siatki staje Francuz Lestienne. Francuski zawodnik notuje 7 porażek z rzędu, w tym bilans 0W-3L na mączce. Odpadając każdorazowo w pierwszych spotkaniach z niezbyt wymagającymi przeciwnikami. Liczę tutaj na lepsze przygotowanie Djere i większe doświadczenie na mączce - powinien sobie poradzić z Francuzem.

Juan Manuel Cerundolo - Arthur Fils
Juan Manuel Cerundolo wygrana @ 1.94

Arthur Fils to bez wątpienia młody 18 letni talent, który dopiero wchodzi do poważnego tenisa. Miałem okazję obejrzeć pojedyncze spotkania Filsa (nie całe mecze), zawodnik ten jest mobilny i lubuje się w rozstawianiu rywali po kątach kortu. Aktualnie Fils nie zanotował jeszcze jakiś większych wygranych. Biorąc pod uwagę zeszły i obecny sezon rozegrał kilkanaście Challengerów, przy czym tylko dwa razy znalazł się najwyżej w ćwierćfinale. Dzisiaj czeka na niego spore wyzwanie ponieważ dzisiejszym przeciwnikiem jest Juan Manuel Cerundolo. Cerundolo ma duże doświadczenie ma mączce notując więcej wygranych na tej nawierzchni (osiągnął 10 finałów na poziomie Challengera i wygrał siedem) niż Fils ma rozegranych spotkań. Nie widziałem ważniejszych spotkań Argentyńczyka w rozgrywkach ATP, ale liczę tutaj na większe doświadczenie zawodnika z Argentyny, który nie da się ganiać po korcie - przede wszystkim z uwagi na fakt, iż korty mączne w Rzymie należą do tych wolniejszych.

Jaume Antoni Munar Clar - Thanasi Kokkinakis
Jaume Antoni Munar Clar wygrana @ 2.04

Ostatnio grałem przeciwko Kokkinakisowi, który w Cagliari mierzył się z Djere. Oglądałem to spotkanie i poza tym, że Djere dał się przełamać w pierwszym secie i oddać go 6-1 dla Kokkinakisa, to potem zmiótł swojego rywala 6-1 6-1. Kokki to dobry zawodnik, ale nie widzę go na kortach mącznych, sam zawodnik raczej za nimi nie przepada bo też dużo na nich nie gra - przez 12 lat wygrał jedynie dwa finały Challengerów. Dlatego też chyba nie rozumiem, dlaczego na Munara jest wystawiony kurs aż 2.04. Mówimy tu bowiem o zawodniku, którego kariera opiera się właśnie na kortach mącznych, na których rozegrał ponad 400 spotkań, wygrywając aż 285 z nich - dochodząc przy tym do kilkunastu finałów i wygrywając 8 turniejów. Fakt faktem panowie spotkali się w Madrycie niedawno i rozegrali zacięty pojedynek, gdzie zwycięsko wyszedł Munar, wygrywając 2-0 po dwóch TB (tutaj okazji nie miałem do oglądania), ale nie wydaje mi się do dnia dzisiejszego Australijczyk zrobił jakieś super postępy żeby móc wziąć odwet i wygrać dzisiejsze spotkanie. Idę tutaj w kierunku doświadczonego Munara.

TOTALBET
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 375,7K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Tak na marginesie ma padac w Rzymie kilka dni
To prawda. Pogoda od rana w Rzymie pod znakiem zapytania. Zobaczymy czy może w przerwach od deszczu, o ile korty nie będą zalane, będą rozgrywane pojedyncze mecze. Niemniej, raczej nie będzie to miało wpływy na same predykcje :)

@ EDIT

1683710814499.png
 
Ostatnia edycja:
arass1 239,8K

arass1

Użytkownik
Jest nadzieja, że dzisiaj trochę pograją w Rzymie. Część kortów jest już odsłaniana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +233
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Przecież grają normalnie ciągle, nie sugerowałbym się aż tak tymi prognozami. Burzowe opady są z reguły przelotne, a też na korcie ziemnym można spokojnie grać przy mżawce, oczywiście korty będą osłaniane i momentalnie odsłaniane więc tak będą grali. Spokojnie to nie trawa, że musi być suchutko do ostatniej kropli ;)
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
popada i przestanie spokojnie, będą grali z przerwami oczywiście, ale będą się starali rozgrywać mecze, aby nie być w tyle z kalendarzem
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Hm ja też miałem nie ruszać meczu Fognini - Murray ale okazało się że będe go mógł obejrzeć więc delikatnie ruszę.
Fognini - Murray
Fognini i over 19.5 gema kurs 3.6 stawka 1/1 williamhill
i tak już zupełnie za bilon over 1.5 tajbreka kurs 13 betfair
Hm starcie Gigantów ! po przejsciach i u schyłku ale ten mecz może być duzej urody.Przypomina mi się mecz ubiegłoroczny Murray Wawrinka w Cincinatti.Też był prawie o nic a jednak obu bardzo zależało i poszukali swego najlepszego tenisa.
W h2h remis 4:4 i tylko 2 mecze 3 setowe na dystansie do dwóch setów , bo jeszcze dwa mecze na dystansie do trzech Wimbledon i Puchar Devisa .Cóż obaj sąm nie przewidywalni .Fognini wypadł z pierwszej setki i jest bez formy w ostatnich miesiącach , ale dziś jego ulubiona nawierzchnia w ulubionym Rzymie gdzie lał Nadala na oczach Flavii Pennetty.W ubiegłorocznym Rzymie ograł Theima( i po tym meczu już myślałem że Austriak wraca do duzego grania ) a potem bardzo dobry mecz z Sinnerem choć przegrany 2:1.
Ale w tym sezonie Fabio zrobił seta z Alcarazem w Rio a ta sztuka udaje się nielicznym.
Murray nigdy nie był żadnym wymiataczem na mączce , co nie znaczy że był na tej nawierzchni fajtułapą.Coż w ostatnią niedzielę TYTULIK w Prowansji i nie deprecjonuję tego , ale Paul w finale dużo pomógł ;-) ale Murray ogolnie wygląda jeszcze lepiej ostatnio ranking 42 też nie kłamie.
Mecz wieczoru trochę martwi że mogą chcieć zdązyc przed telewizor na derby Mediolanu w półfinale ChL ale może im to wisi niskim kalafiorem??????Kto to wie.ALe jeśli mają to gdzieś To stawka meczu dzisiaj wysoka .Ktoś będzie dzisiaj prowadził w H2H 5:4!!!!!!
Na cleyu 1:1 i oba mecze po 2::0 w Monte Carlo wygrał Andy a tutaj w Rzymie w 2017 gładko Fabio.
A ich ostatni mecz grali w Szanghaju 2019 wygrał Fognini 2;1 7:6 2:6 7:6 i chyba obu zależało:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +237
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom