>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

85$ No deposit w ipoker (dla wszystkich)

tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Mi dodało po jakimś czasie, chociaż i tak już wszystko przegrałem poległem z ręką 7K, stole było 777KA, wszedłem all in i przejechałem się bo koleś miał 7A ????
5 siodemek w jednej talii? Ja tak nie mialem jeszcze nigdzie;););)

Napisalem do nich meila czy i kiedy dostane te kolejne 25$ to mi odpisali

you registered at Offsidebet.com after promo registration was already suspended

Czyli kasy nie dostane?
 
R 17

raul18

Użytkownik
hehe smieszni sa, dodali ci 10$ bo zarestjrowales sie przed zablkowaniem promocji a teraz ci napisali ze nie dostaniesz 25$ bo rejstrowales sie po zamknieciu promocji lol
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Offsitebet wysal do mnie 3 meile w ciagu 5 min.

1. within 24-48 hours - no need to request it by email.
2. you registered at Offsidebet.com after promo registration was already suspended.
3. This email was not for you - sorry

Hahhhaahha

Nie no prze ch....e

Wlasnie mi dodali te 25$:grin:
 
mik 53

mik

Użytkownik
5 siodemek w jednej talii? Ja tak nie mialem jeszcze nigdzie;););)

Napisalem do nich meila czy i kiedy dostane te kolejne 25$ to mi odpisali

you registered at Offsidebet.com after promo registration was already suspended

Czyli kasy nie dostane?
677KA ????
pomyliło mi sie ????
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Offsitebet wysal do mnie 3 meile w ciagu 5 min.
1. within 24-48 hours - no need to request it by email.
2. you registered at Offsidebet.com after promo registration was already suspended.
3. This email was not for you - sorry
Hahhhaahha
Nie no prze ch....e
Wlasnie mi dodali te 25$:grin:
Pewnie kilka osób odpisuje na maila , bo zawsze całkowicie inna odpowiedź :grin:
Ważne, że sytuacji się wyjaśniła i dodali bonus, który się należał.
 
D 3

donas

Użytkownik
Mi dodało po jakimś czasie, chociaż i tak już wszystko przegrałem poległem z ręką 7K, stole było 777KA, wszedłem all in i przejechałem się bo koleś miał 7A ????
Wow w dwójke mieliscie karete? :O:O
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Dzisiaj o 20:00 jest pierwszy turniej dla osób, które przeszły pierwszą część promocji.
Szukamy go w zakładce All , nazwa: $100 Talents Stage 1 . Nie wiem czemu taka pula, ale chyba będzie więcej tych turniejów, a nie tylko jeden , bo następny jest już w lobby.
 
K 17

kamil755

Użytkownik
tez dostalem ticket na dzisiejszy turniej 150 $ a co do zabranych punktow to zabieraja to 75 i dodaja 25 $ i z tego 25$ musisz ugrac 400 pkt i wtedy dodaja 50 $
 
S 0

siiwy007

Użytkownik
The maximum number of concurrent users in this promotion has been reached. New applications are not accepted! Promotion continues for people who have already received their starting packs of $10.
czyli już to nie aktualne chyba ????

edit: warto czasami przeczytać cały temat lub jedną stronę wstecz i wszystko można wiedzieć.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Jutro jest kolejny turniej dla osób , które przeszły pierwszy etap promocji :
Data i godzina: 14.03/19:00
Nazwa: $100 Talents Stage 1
Pula: 100$
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Dzisiaj w lobby są dwa turnieje o 150$ i 300$ . Ten z pulą 150$ na co prawdopodobnie wskazuje nazwa turnieju jest dla osób co przeszli 1 etap promocji , ten z 300$ drugi etap promocji. Warto sprawdzić czy ktoś może się zapisać, bo mało osób w turniejach.
 
Do góry Bottom