>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

85$ No deposit w ipoker (dla wszystkich)

arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Czyli dla Polaków promo jest już nie aktualne? Dla tych co jeszcze konta nie mają?
Aktualne, zarejestruj sie , kase dostaniesz automatycznieTylko teraz jest 50 instant po 75 pkt 200 usd .... :?

Zreszta wszystko jest w temacie ale pewnie przeczytales
 
K 6

koziuch

Użytkownik
dzis w nocy bedzie 4 dzien kiedy czekam na te 25$. Na live chacie napisali mi ze czas w którym ludzie dostaja te 25$ jest uwaga: LOSOWA, banda idiotów tam siedzi i tyle
 
andrews82 53

andrews82

Użytkownik
Nie dostałem nawet tych 10S. Rejestrowalem sie zaraz jak sie promo zaczelo. Napisalem im maila kiedy dodadza to mi typ odpisal, ze juz po promocji i poza tym Polacy sa z niej wykluczeni...
&quot;Hi,
promo is now suspended as we reached max number of users in promo. Also,
promo is not available for residents of Poland.&quot;
 
K 6

koziuch

Użytkownik
Jeszcze jedna ciekawostka: nabilem jakies 75 OPP points na co support pisze mi ze zdobylem tylko 6 pkt i nie moge dostac kolejnych 25$, wyslalem im printscreen z mojego konta pokazujacy ze mam jakies 76 OPP points, oni chyba sobie jaja robia
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
haha ale osły na tym pokerroomie ???? Takiego poziomu dawno nie widziałem, chyba że tylko na dobry stolik trafiłem ???? Wie ktoś jak z tym turniejem ? Gdzie można się zapisać ?
 
baz 25

baz

Użytkownik
taaa taki poziom jest w całej sieci ipoker, musiałeś dobry stolik trafić, bo ogólnie poziom w tej sieci jak w każdej innej :p
 
D 3

donas

Użytkownik
Jeszcze jedna ciekawostka: nabilem jakies 75 OPP points na co support pisze mi ze zdobylem tylko 6 pkt i nie moge dostac kolejnych 25$, wyslalem im printscreen z mojego konta pokazujacy ze mam jakies 76 OPP points, oni chyba sobie jaja robia
Grales w sit&amp;go luub turniejach ??
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Spróbuj może zrestartować soft i zobacz stan punktów.

Ps. Nie próbujcie pisać nie na temat lub bzdurnych komentarzy, bo dłużej jak kilka minut tutaj się nie utrzymają????
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Sit&amp;go nie są wliczane do promocji , ale punkty nalicza ...
Nie wiem co jest nie tak, powinno punktu liczyć , jak grasz stoliki , zapytaj najlepiej supportu.
 
Do góry Bottom