>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zmiany na Expekt

assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Witam ! Dzisiaj mam dziwny problem z expektem... Mój system grania opiera się na grach na ilość goli typu -2.5, -3.5 itp. i nie powiem system sprawdzał się doskonale w przeciągu ostatnich dni udało mi się zrobić 1000% wkładu + zrobić kilka wypłat.
Niestety przy dzisiejszych spotkaniach nie mogę grać tego typu rzeczy. Zdarzenia tego typu nie istnieją, zamiast tego jest oczywiście przedział bramkowy, albo ilość goli razem z wynikiem np. 1/+2.5 a tego typu rzeczy mnie w ogóle nie interesują, już dziś utopiłem trochę kasy i ogólnie jestem zły.
Był dzisiaj mecz PK - Kamerun z Australią, 70 minuta, normalnie to bym grał -3.5, a tu nie było nawet takiej opcji. Także nie mówię o ogórkowych meczach towarzyskich tylko o wszystkich spotkaniach. Czy to możliwe że buk zablokował mi możliwość grania tego typu rzeczy ? Czy może w dziale sportowym zapadły konkretne decyzję ? Dziwnę to wszystko naprawdę...
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Czy to możliwe że buk zablokował mi możliwość grania tego typu rzeczy
Możliwe, ale to jest pikuś.
W Oddsring kiedyś często grałem na jednym kuponie 1 (albo: 2), a na drugim X.
&quot;Wytropli&quot; mnie, i gostek z supporu napisał mi, bym tak nie robił, bo są to typy przeciwstawne i mogą zamknąć mi konto.
Napisałem, że jest jeszcze 3 typ i nie są to typ przeciwstawne, bo zawsze mogę przegrać.
Ale gostek się uparł...
Napisalem później, że w ofercie macie 1X i 2X i chyba można to grać?
Gostek z support odpisał mi, że to jest &quot;co innego&quot; i tak można u nich grać.
Czaicie?
Debilizm buków jest nie do ogarnięcia
 
Do góry Bottom