>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Skoki Narciarskie

blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
oczywiście można sobie tam próbować jakiś typków na podium, zwycięstwo, ryzykowniejszych h2h, pewnie też coś puszczę, ale główny, grubszy kupon ponownie bez jakiś udziwnień:

Stoch - Bardal @ 1,22✅

Co tu dużo pisać? Czy Kamil zdobędzie drugie złoto? Nie wiem, na pewno jest głównym kandydatem i podium wydaje się być pewne. Jeżeli nie będzie loterii z warunkami to raczej nie powinno się nic złego naszemu mistrzowi przytrafić. Najgroźniejsi Freund i Prevc i z nimi pewnie rozegra się batalia.
Bardal brąz na średnim obiekcie, ale nie wydaje mi się, żeby jego forma była wyjątkowa. Mniejsze obiekty lubi i udało się zdobyć medal, mimo słabszego 2 skoku, ale tutaj raczej ciężko mu będzie walczyć o pudło. Na treningach kręci się pod koniec pierwszej dychy i myślę, że 5-6 miejsce to max co osiągnie.

Freund - Wellinger @ 1,45✅

Severin super forma naprawdę. Już przed Sochi prezentował się wybornie w Willingen i tu kontynuuje to. Konkurs na k-95 nie wyszedł, ale wiadomo - upadek, a w 2 skoku chyba nie miał już motywacji i skoczył dla samego oddania skoku. Tutaj na treningach spisuje się naprawdę doskonale i całokształtem ustępuje tylko naszemu Kamilowi. Tak jak pisałem wcześniej z Prevcem wydają się najgroźniejszymi konkurentami do olimpijskiego złota.
Drugi z pary młodziutki Niemiec. Pierwsza Olimpiada dla niego (dla Severina w sumie również, ale doświadczenie bez porównania po stronie Freunda) i trzeba przyznać, że spisuje się całkiem dobrze. Udany występ na mniejszej skoczni, tutaj niezłe skoki treningowe, ale no właśnie - niezłe, a to przy Freundzie blado wygląda. Andreas powinien powalczyć o top10, ale nie zbliży się raczej do bardziej doświadczonego kolegi.

AKO @ 1,77 STS✅
 
modul 118

modul

Użytkownik
A czemu patrzysz tylko na ostatnie trzy treningi, spójrzmy na 5 treningów, i różnica na korzyść starszego reprezentanta Bułgarii co prawda jest taka sama jednak 3:2 wygląda inaczej niż 2:1. Co pokazuje że Pitea był wstanie polecieć dalej od Zogravskiego. - Dlaczego dzisiaj miałoby to być nierealne?



Kompletnie nie rozumiem tego co napisałeś. Para również według mnie kompletnie nie do grania, Zogravski jest bez formy, Rumun skacze natomiast raz lepiej raz gorzej ale skacze sobie na luzie. Czy Zogravski jest faworytem aż takim by dawać na niego kurs 1.35? Oczywiście że nie, co prawda jest bardziej doświadczony ale jego skoki w Soczi są słabe i odradzam stanowczo grę po takim śmiesznym kursie. Ja wolę spróbować Pitea po @ 2.70 :cool:



Proszę Cię, skąd Ty to wymyśliłeś? A...i ta pompa też dobra. ????

Jednak generalnie z typem na Nursmalu się zgadzam, 4-0 mówi samo za siebie.

Skrytykowałeś mnie za parę w której Bułgar uzyskał notę większą od rywala o ponad 28pkt ... Widzę że jesteś w tym wątku głównym specjalistą ale akurat dziś Ci do krytyki coś nie wychodzi.

Co do &quot;pompy&quot; napisałem to w cudzysłowie z lekką nutą ironii którą raczej wziąłeś sobie zbyt do serca ;) Typ siadł z zapasem ponad 34pkt ;)

Na przyszłość powiem tylko że każdy ma swoje własne typy i kazdy ma prawo do ich przedstawienia - twoja krytyka i własny tok rozumowania raczej niewiele tu zmieni. Pozdrawiam
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
???? ???? ????
Skrytykowałeś mnie za parę w której Bułgar uzyskał notę większą od rywala o ponad 28pkt ... Widzę że jesteś w tym wątku głównym specjalistą ale akurat dziś Ci do krytyki coś nie wychodzi.
Przepraszam bardzo, nie skrytykowałem Twojego typu, tylko podważyłem opłacalność grania czegoś takiego po takim kursie, gdzie ewidentnie widać że jeden i drugi jest tak nieprzewidywalny jak wyniki lotto. Czy nie miałem racji że forma Zogravskiego jest fatalna? Ano miałem, bo cudem złapał się do jutrzejszych zawodów. Pitea ewidentnie skok spieprzył, gdyby skoczył słabo to wygrał by, a że skoczył chyba najgorzej jak mógł, to wyszło jak wyszło. Poza opłacalnością, skrytykowałem analizę której do tej pory nie rozumiem. Piszesz że Rumun od siebie niczego nie oczekuje, a za chwile w kolejnym zdaniu piszesz presja zakwalifikowania się do konkursu bardziej ciąży na Rumunie. To wybacz, ale tego nie zrozumiem. Bo niby ma skakać na ludzie, a jednak ma być zestresowany?
Co do &quot;pompy&quot; napisałem to w cudzysłowie z lekką nutą ironii którą raczej wziąłeś sobie zbyt do serca ;) Typ siadł z zapasem ponad 34pkt ;)
Sam to zagrałem, tylko była różnica między tym typem a typem na Zogravskiego, gdzie Nurmsalu był lepszy w każdym treningu, kurs był troszkę niższy i jak widać w kwalifikacjach to udowodnił. Zogravski tego nie udowodnił bo walnął trochę ponad 110 metrów i udowodnił że jest w beznadziejnej formie, i pewnie jutro Pitea byłby lepszy. Różnica punktowa mnie nie obchodzi, to dwóch słabych zawodników, raz spieprzy skok jeden raz drugi.
Jednak generalnie z typem na Nursmalu się zgadzam, 4-0 mówi samo za siebie.
Na przyszłość powiem tylko że każdy ma swoje własne typy i kazdy ma prawo do ich przedstawienia - twoja krytyka i własny tok rozumowania raczej niewiele tu zmieni. Pozdrawiam
Oczywiście że tak, i krytyka i dyskusja to rzeczy które tworzą forum dyskusyjne. Tylko sęk w tym że jak o czymś się pisze, to przydałoby się pisać o tym co jest, a nie pisać o jednych rzeczach o drugich już nie. Wymyślanie że Włosi sobie skaczą w indywidualnym tak sobie, a w drużynówce będzie &quot;pompa&quot; ???? to przecież chyba jakiś żart. IO są co 4 lata, a Ty wymyśliłeś Bóg wie skąd taka teorie. O Zogravskim też piszesz jakby skakał tu doskonale, a jest bez formy. I tak dalej i tak dalej, po co moja krytyka? Po to by ktoś miał przeciwstawne spojrzenie. PS: Jak tak bardzo Cie ta moja krytyka boli, to napisz do moderatora, zobaczymy, stawiam jednak że dyskusja to coś co administracja uważa za dobre. - A Tobie życzę więcej luzu, bo gdyby typ nie wszedł nic byś nie napisał. :]
// ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
modul 118

modul

Użytkownik
:

Oczywiście że tak, i krytyka i dyskusja to rzeczy które tworzą forum dyskusyjne. Tylko sęk w tym że jak o czymś się pisze, to przydałoby się pisać o tym co jest, a nie pisać o jednych rzeczach o drugich już nie. Wymyślanie że Włosi sobie skaczą w indywidualnym tak sobie, a w drużynówce będzie &quot;pompa&quot; ???? to przecież chyba jakiś żart. IO są co 4 lata, a Ty wymyśliłeś Bóg wie skąd taka teorie. O Zogravskim też piszesz jakby skakał tu doskonale, a jest bez formy. I tak dalej i tak dalej, po co moja krytyka? Po to by ktoś miał przeciwstawne spojrzenie. PS: Jak tak bardzo Cie ta moja krytyka boli, to napisz do moderatora, zobaczymy, stawiam jednak że dyskusja to coś co administracja uważa za dobre. - A Tobie życzę więcej luzu, bo gdyby typ nie wszedł nic byś nie napisał. :]

Porównywałem zawodników i możliwe że źle odebrałeś to co chciałem opisać, nie pisałem że Zografski bryluje formą tylko że jest zdecydowanie lepszy w tej parze a nie w stawce, bo przecież miałem go porównać tylko do Rumuna. Jeżeli chodzi o to czy bym Ci odpisał czy nie, to jak zawsze nie pozostawiam nic bez odpowiedzi, a gdyby nie weszły akurat te to chyliłbym przed Twoim instynktem bukmacherskim czoła. Co do Włochów fakt faktem nie potrzebnie rozpocząłem temat bo nie popatrzyłem na jeden główny aspekt który bierze wszystko w łeb. Za życzenia dziękuję i również wszystkiego najlepszego ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Jacobsen vs Vassiliev |1| kurs:1,60⛔
Do tej pory 5:1 w próbach na korzyść Norwega.Dima trochę się trochę poprawił,bo wszedł do konkursu:]ale w nim nie odegra moim zdaniem większej roli.Anders też nie prezentuje bdb formy to fakt ale pokazał w niektórych próbach,że potrafi osiągnąć na prawdę dobrą odległość.Rusek jest aktualnie gorszym skoczkiem,widać po odległościach,że pewnej granicy nie przekroczy i dlatego kieruje się bardziej w stronę Jacobsena.
Wellinger vs Morgenstern |1| kurs:1,55⛔
W kwalifkacjach skoczyli tak samo jednak w próbie Wellingera widać było sporą rezerwę.Czy Austriak skoczył na maxa?Ciężko stwierdzić ale po tym co pokazywał w treningach myślę,że tak.We wcześniejszych pięciu skokach Niemiec wyraźnie był zawodnikiem lepszym i osiągał dużo korzystniejsze odległości.Wellinger jest w lepszej formie.Szacunek dla Thomasa za to,że się podniósł,po tych wszystkich problemach zdrowotnych ale w takiej dyspozycji myślę,że z Andreasem nie wygra.
Bukmacher:Unibet
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Bukmacher: marathonbet
typ:Freund-Schlierenzauer 1 1,54
Analiza:Freund w bardzo wysokiej formie będzie walczył o podium a Schlierenzauer tak jak by był nieobecny na skoczni i on sam wie że nie zbliży się do trójki Stoch, freund, prevc.. Kurs promocja powinien wynosić max 1,2
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Severin Freund - Gregor Schlierenzauer 1 @ 1,54 Marathonbet ✅✅ 4-7
Zatankowałem pod limit ten bet. Freund w każdym treningu grubo przed Austriakiem. Niemiec chyba w tym momencie to jeden z nielicznych który może pokonać Stocha. Dla mnie kandydat do medalu. Gregor pogubiony słabe skoki w treningach, do tego gęsta atmosfera w reprezentacji chyba brak wyników powoduje że Gregor dostaje na banię i dobrze bo go nie lubię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Peter Prevc TOP3 - 2,25 Bwin ✅
Jak dla mnie bardzo dobra opcja. Według mnie to jeden z trzech kandydatów do złota (Kamil Stoch , Severin Freund)
Widać po Słoweńcu że jest głodny tego złota. Bardzo dobrze prezentował się na treningach , wczoraj w kwalifikacjach poniżej 130 metrów ale tym się nie przejmuje. Srebro lub brąz dla Niego bo złoto Kamil rzecz jasna ???? ✅✅
Na poniedziałek szykuję zwycięstwo Japończyków w drużynówce. Skaczą równo a to klucz do sukcesu. Ciekawe jaki będzie kurs na to zdarzenie...
 
M 0

mrosiu

Użytkownik
Freund - Schlierenzauer 1 1,37
myśle że Niemiec będzie śmiało walczył z Kamilem o 1 miejsce na podium więc typ bardzo pewny , zwłaszcza że Austriak nie ma kompletnie formy. Skacze nie równo.
Hayboeck - Morgenstern 1 1.5
Pojedynek dwóch Austriaków. Stawiam na dobrze spisującego się Michaela , który nawet tu w Soczi zajmuje doskonale miejsca tak jak w kwalifikacjach jak i w treningach.
Diethart - Amman 1 1.55
Diethart podobnie jak Hayboeck należy do największych narciarskich talentów. A Simon już się wypalił. Bez szans.
Janda - Jacobsen 1 1.5
Czech powinien spokojnie znależć się przed Jacobsenem.
Kot - Żyła 1 1.25
I tu Maciej także powinien znalezc sie sporo przed Piotrkiem. Mam nadzieje że Żyła chociaż zakwalifikuje się do drugiej serii .
Totomix.
Robson// Dopisuj kursy bo tak to mało czytelne. Pzdr
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Żyła przed Jurij Tepes po pierwszej rundzie: 2.10 bet365
Moim zdaniem Pietrek w końcu coś zatrybi, a poprzeczka wysoko postawiona nie jest. Na pewno nasz zawodnik jest lepszym. Brak formy jednak spowodował, że dziś mamy taki kurs na takie zdarzenie. Mimo wszystko moim zdaniem warto.

Szliri przed Welingerem: 1.85 bet365
Co jak co, ale Szliri będzie dziś walczył. Wątpię aby zajął miejsce na podium ale pierwsza 5 jest w zasięgu. Welinger za to nie wydaje mi się aby był tak wysoko. Oczywiście to skoki i tu wszystko jest spekulacją i sumą wielu zmiennych. No ale jak dla mnie jest value.
P.S.
Coś mi się wydaje, że Austriacy na tych igrzyskach to w skokach nie zdobędą żadnego medalu :p
 
M 0

mrosiu

Użytkownik
P.S.
Coś mi się wydaje, że Austriacy na tych igrzyskach to w skokach nie zdobędą żadnego medalu :p[/quote]
????
ha,ha,ha to było dobre. Chłopie Ty nie patrz tylko na Schliriego. Bo w drużynie mają chłopaków teraz w formie. I kto niby by mial ten medal Austrii odebrać . Widzę , że kolego wogóle w temacie nie jesteś....
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
A mi najbardziej z wszystkich zakładów spodobał się bet na Koivurante z Ahonenem.
Anssi w tym sezonie zdecydowanie najlepszy z Finów(nie ma w tym żadnego powodu do dumy bo Finowie w skokach prezentują się bardzo miernie). Sportowo młodszy z Finów wygląda zdecydowanie lepiej od starego weterana skoków, świadczy o tym cały sezon; dodatkowo w Soczi w każdym z oddawanych skoków jest lepszy od Ahonena. Jane tylko w kwalach uzyskał dobry rezultat dlatego pewno taki kurs na Anssiego z czego skwapliwie korzystam.

Anssi Koivuranta - Jane Ahonen @ 1.541 PinnacleSports
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
dodatkowo w Soczi w każdym z oddawanych skoków jest lepszy od Ahonena. Jane tylko w kwalach uzyskał dobry rezultat dlatego pewno taki kurs na Anssiego z czego skwapliwie korzystam.
Anssi Koivuranta - Jane Ahonen @ 1.541 PinnacleSports
A to ciekawe, bo ja nie widziałem by w każdym skoku Koivuranta był lepszy od Janne... Więc po co naciągać prawdę byle napisać coś pod kątem swojego typu ?
W kwalifikacjach owszem Anssi był lepszy, ale to tylko ten jeden jedyny raz!
W serii próbnej przed kwalifikajami wyżej był Ahonen, a w czwartkowych treningach Koivuranta nie skakał ani razu, a Ahonen w jednym treningu. Więc analiza wyssana z palca...
Poza tym odnośnie typu już to wg mnie nie opłaca się po takim kursie stawiać. Znalazłem coś znacznie lepszego na pojedynek Finów.
Skoki HS 125 - 15 luty 18:30
Daiki Ito - Taku Takeuchi
Typ : Ito @ 1,47✅
Janne Ahonen - Oli Muottka
Typ : Ahonen @ 1,41✅
AKO @ 2,07
marathon (180 euro limit)
Takeuchi zagubiony jakiś i bez formy. Już w Sapporo się męczył i ciężko mu było zająć miejsca w czołówce. Teraz wygląda na najgorszego z czwórki Japończyków. Ito bardzo dobre skoki w treningach, wyjątkiem wczorajsza seria próbna przed kwalifikacjami, ale tam po wyjściu z progu go zwiało od razu stąd tak słaby skok, ale w kwalifikacjach już mocno ponad 130m i 2msc za Hayboeckiem.
Ahonen wejdzie do drugiej serii, jest po prostu lepszy.
Muottka dobry skok w kwalifikacjach ale miał sprzyjająće warunki po prostu, a tak to skacze fatalnie w okolice 115m więc nawet nie wejdzie wg mnie do drugiej serii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
A to ciekawe, bo ja nie widziałem by w każdym skoku Koivuranta był lepszy od Janne... Więc po co naciągać prawdę byle napisać coś pod kątem swojego typu ?
W kwalifikacjach owszem Anssi był lepszy, ale to tylko ten jeden jedyny raz!
W serii próbnej przed kwalifikajami wyżej był Ahonen, a w czwartkowych treningach Koivuranta nie skakał ani razu, a Ahonen w jednym treningu. Więc analiza wyssana z palca...
Wyssana z palca? Człowieku Jane był na jednym treningu lepszy tylko od Anssiego, bo Anssi jak tak trafnie zauważyłeś w pozostałych seriach treningowych nie skakał. Treningi moimi zdaniem nie są dobrym argumentem do porównywania obu zawodników. Proszę zauważ, że w Soczi w kwalach jak w zawodach w każdym skoku lepszy był młodszy z Finów.
Dodatkowo jakbyś był bardziej spostrzegawczy Koivuranta systematycznie w seriach treningowych skacze słabiej, wniosek? Nie przywiązuje zbytniej uwagi to serii próbnych. Dalej obstawiam przy moim typie, bez względu na twoje zdanie.
@edit Co nie zmienia faktu, że może rzeczywiście przesadziłem z tym, że w każdym skoku Anssi był lepszy, ale miałem na myśli kwale i zawody.
 
M 0

mrosiu

Użytkownik
Koivuranta - Deschwanden 1 1,80
totomix.
Chciałem się wasporadzić Panowie co myślicie o tym typie? Jest dobry do podbicia stawki.Czekam na wasze popdowiedzi.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
●●► (17:15) Kamil Stoch vs. Peter Prevc 2 @ 2.70 (BetGun) ⛔ ◄●● Nie, nie pomyliłem się, i piszę całkiem poważnie. Kto niekiedy czyta mnie i moje analizy, ten widzi że często próbuje czegoś pod prąd, albo po prostu daje inne spojrzenie na daną parę, przeciwko faworytowi, który według mnie nie jest takim faworytem jak wskazuje na to kurs (tak było choćby w przypadku konkursu kobiet). Oczywiście, z całego serca życzę Kamilowi drugiego złota w Soczi, jest naprawdę mocny, pokazał to na małym obiekcie, pokazał to w treningach. Dodatkowo świetnie lata technicznie aż miło się to ogląda. Ale przepraszam bardzo, czy Peter Prevc nie jest również w doskonałej dyspozycji? Dwukrotnie wygrał trening, dwukrotnie był lepszy od Kamila w swoich próbach. Udowadnia że trzeba się z nim liczyć, mnie nie przekonuje kurs @ 1.37 w stronę Stocha, wolę spróbować czegoś ciekawszego, i w tym momencie gry na Prevca. Który ma realne szansę pokonać zawodnika z Zębu. - Ale mimo wszystko mam nadzieje że będę się mylił. Kurs na Prevca obecnie wynosi 2.60, jednak ja zagram to tuż przed konkursem. Z doświadczenia wiem że Janusze podbiją przed zawodami kurs na Prevca, zresztą, gdy kładłem się spać było 2.40 teraz jest 2.60 myślę że to zawodów będzie 2.70 co będzie w moich oczach ogromną przesadą. I tym samym zastrzegam sobie możliwość zmiany kursu na jakieś 15-30 minut przed zawodami.
●●► (17:15) Kamil Stoch vs. Severin Freund 2 @ 3.15 (BetGun) ⛔ ◄●●
Aaa....to dopiero heca! Na jakiej podstawie zostały wystawione te kursy, bo dla mnie jest to niezrozumiałe. O Kamilu zostało powiedziane już chyba wszystko zarówno w mediach, jak i w powyższych analizach. Sam również pisałem już o nim choćby przed chwilą. A co można powiedzieć o Freundzie? Ano choćby to że skacze tutaj do-sko-na-le. Przecież Severin był lepszy w czterech próbach na sześć od naszego reprezentanta, do tego w ostatnim treningu skoczył minimalnie gorzej. Freund po nieudanym konkursie na małym obiekcie jest ogromnie zmotywowany, czy jest on kompletnie w tym pojedynku bez szans, jak wskazuje na to kurs? Oczywiście że nie, to są Igrzyska o zwycięstwie decydują niuanse. Nie potrafię przejść obojętnie obok takiego kursu, a za 1.35 w tej parze na Kamila, serdecznie STS-ikowi podziękuje, bo to kurs żałosny. Według mnie kurs godny ryzyka.

No cóż, Prevc 2, Freund 4...było blisko. - Nie żałuje, kursy na Stocha były nieopłacalne. :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
walkatrwa 10

walkatrwa

Użytkownik
Peter Prevc - TOP 3
Severin Freund - TOP 3
Takie o to dwa zdarzenia na dzisiejszy konkurs na dużej skoczni, pójdę dalej, w jednym z nich upatruje zwycięzce konkursu. Trzymam kciuki za Kamila, ale myślę, że jeśli nie warunki atmosferyczne i jakiś upadek to podium powinno wyglądać tak: Prevc, Freund i Stoch - kolejność dowolna. Wszyscy w bardzo wysokiej i warto zaznaczyć równej formie, którą szykowali na IO, gdzie inni zwiedzali, wszystko ma przełożenie na treningach, kwalifikacjach i konkursie z małej skoczni. Gdybym miał kierować się z wyborem jednak zakładu chyba nie dałbym rady postawić na jednego z nich szanse mają po 33%. ;)

dawid// proszę dopisać kursy i bukmachera skąd pochodzą te typy:!:
Prevc - 1.85 Sportingbet
Freund - 1.90 Sportingbet
Parę lat mnie nie było, sorry. ;)
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Freund TOP 3 1.90 Bet365 ⛔
Jak dla Mnie to największa inwestycja w dzisiejszy konkurs. Głównym faworytem do dzisiejszego zwycięstwa jest oczywiście Kamil, który na treningach spisywał się bardzo dobrze. Ponadto do grona faworytów zaliczani są jeszcze właśnie Niemiec, jak i Słoweniec Prevc, którzy na treningach skakali równie daleko jak Stoch. Niemcowi bardzo należy się ten medal, pech chciał, że na małej skoczni podczas lądowania popełnił błąd i się przewrócił, co wykluczyło go z walki o medale. Przed Igrzyskami bardzo dobra forma, w Willingen dwa razy 2 miejsce, tuż za Polakiem. Widać, że z formą trafił idealnie na Igrzyska. Powinien to potwierdzić w dzisiejszym konkursie, na treningach bardzo dobre skoki, i wszystko wskazuje na to, że będzie walczył o złoto Olimpijskie. Pogoda nie będzie dzisiaj przeszkadzała skoczkom, więc to dodatkowy plus, jeśli chodzi o ten typ. Mimo wszystko mam nadzieję, że to Kamil dzisiaj wygra, a tuż za jego plecami znajdzie się właśnie Niemiec. Kurs 1.90 jak najbardziej do pobrania. Mam nadzieję, że limit pecha już się u Freunda wyczerpał. GL
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Mój dubel na skoki:

Diethart - Ammann 1 za 1,53
Wellinger - Kranjec 1 za 1,38

Ako: 2,11 Millenium ⛔

Na młodych wilków vs weterani. O formie Ammanna wiemy wszystko, w zasadzie jej nie ma - Austriak po Hayboecku numer 2 u siebie w teamie, spokojnie z wizjami na TOP 6, czego o Simonie nie można powiedzieć. Kranjec chyba w tyle głowy ma poniedziałkową drużynówkę, więc będzie się asekurował, chociażby przy lądowaniu, więc powyżej 18,0 not nie będzie. Ze dwa metry Niemiec notami nadgoni, odległościami tez powinien dać radę
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Freund-Kasai 1 @1.47
Niemiec prawdopodonie zawalczy medal. Na normalnej skoczni Freund zaliczyl upadek, wiec tym razem prawdopodbienstwo, ze przydarzy sie cos podobnego chyba juz reltywnie mniejsze, a Niemiec obok Stocha to rozni na treningach zdecydowanie najlpesze wrazenie. Jedna szansa Freundowi uciekla, wiec tym razem bedzie pelna mobilizacja. Kasai skacze bardzo dobrze, tez pewnie bedzie w czolowce, ale faworyta mamy w osobie Niemca.
 
Do góry Bottom