>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Skoki Narciarskie

r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Stoch vs Hayboeck |1| kurs:1,80✅

Betsson śpi.Unibet ma na to 1,45.Według mnie Kamil jest po prostu lepszym skoczkiem.Pokazuje to przez cały sezon.Tutaj do tej pory skaczą podobnie ale w konkursie moim zdaniem Kamil okaże się lepszy,bo psychicznie na pewno jest silniejszy od Austriaka.Hayboeck będzie w TOP 8 ale to wszystko moim zdaniem.
Wank vs Ziobro |1| kurs:1,57✅

Peffka.Janek to nie ten poziom co Wank.Wczorajsze kwalifikacje najlepiej to potwierdziły.Różnica 7,5 m w odległości to potwierdza.Janek wygląda tu najsłabiej z naszych,a Niemiec powinien być spokojnie wyżej.
Bukmacher:Betsson
1 seria:
Koudelka vs Colloredo |1| kurs:1,25✅
Ponawiam z wczorajszych kwali.Powinno być spokojnie.Koudelka tutaj czuję się bdb,bo to skocznia w sam raz dla niego.
Shimizu vs Watase |1| kurs:1,45⛔
Pojedynek Japoński i stawiam tu na Shimizu.Wygląda tu lepiej,też skocznia w sam raz pod jego atrybuty.Watase raczej przepada za większymi obiektami.Reruhi potrafi odpalić skok powyżej 100m.Myślę,że okaże się lepszy od swojego reprezentacyjnego kolegi.
Kubacki vs Maksimochkin |1| kurs:1,20⛔
Tu też peffka.I ponawiam z wczoraj.Kubacki skaczę tu bdb,a mimo wszystko po wczorajszym skoku powiedział,że brakuje mu tych paru metrów.Dużo daje mu jego dobre odbicie.Maksimochkin to objawienie,dobrze pokazał się na Uniwersjadzie ale ten obiekt nie dla niego.Najsłabszy tutaj z Ruskich moim zdaniem.
Damjan vs Ziobro |1| kurs:1,35⛔
Tutaj też nie powinno być problemów.Jernej nie prezentuje się tak jak ostatnio w PŚ ale od Janka powinien być sporo lepszy.Wczoraj skoczył metr bliżej ale miał aż +6 dodane za wiatr.We wcześniejszych próbach na treningach wyglądał od Polaka lepiej.
Kot vs Tepes |1| kurs:1,12✅
Kurs śmiechowy ale Tepes będzie miał problem aby załapać się do drugiej serii z tym co skacze do tej pory.Maciek skacze tu dobrze,drugi z naszych po Kamilu,skocznia dla niego.Myślę,że nie powinno być tutaj problemu.
Cały konkurs:
Stoch vs Freund |1| kurs:1,50✅
Kamil jest lepszy od Niemca.Freund skacze bdb,będzie się liczył ale patrząc na to co pokazywał we wcześniejszych konkursach nie powinien okazać się lepszy od Polaka.
Hayboeck vs Morgenstern |1| kurs:1,40✅

Tutaj już gram na Michaela.Morgi już drugi powrót,sezon storpedowany przez kontuzje,to zawsze się odbija podczas skakania.Hayboeck skacze tutaj lepiej w każdej próbie.Myślę,że w konkursie będzie tak samo.
Prevc vs Wellinger |1| kurs:1,50✅
Słoweniec na razie w Soczi taka cicha woda.Ale jak przyszły kwale odpalił 101,5 m.Na przestrzeni ostatnich konkursów prezentował się dużo lepiej.Uważam go za lepszego zawodnika i myślę,że od Andreasa będzie lepszy.
Ammann vs Matura |1| kurs:1,30✅
W każdej próbie praktycznie lepszy Ammann czy skakał na serio czy nie.W kwalifikacjach pokazał,że nie należy go skreślać i może powalczy.Czecha dziś w tej walce nie widzę.
Shimizu vs Fannemel |1| kurs:1,45⛔
Japończyk lepszy i skacze dalej.Myślę,że nie powinien mieć problemów z wyprzedzeniem Norwega.
Kot vs Ziobro |1| kurs:1,27✅
Peffka.Nie ma się co rozwodzić.Na tej skoczni Kot dużo lepszy,różnica poziomów.
Freitag vs Koivuranta |1| kurs:1,50⛔
Stawiam na Niemca,bo skocznia też dla niego.W większości prób lepszy od Fina,który prezentuje się tu przeciętnie.Koivuranta raczej preferuje większe obiekty.
Najlepszy z Norwegów:Bardal kurs:1,30✅
Peffka na pdobicie.Nikt z Norwegów nie powinien mu zagrozić.
Najlepszy z Niemców:Freund kurs:1,70⛔
Tutaj też myślę,że Severin będzie najlepszy.Wellinger,Freitag nie ten poziom.Wank nie tak regularny,aby oddać dwa bardzo dalekie skoki.
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Konkurs HS106, Skoki narciarskie - Niedziela 09.02.2014
Hayboeck [ 1-3 ] / @ 2.25 / STS
Gram w stronę młodego Hayboecka, który jak dla mnie będzie czarnym koniem tych Igrzysk. Wygrał kwalifikacje a co do tego dochodzi świtnie spisywał się w seriach próbnych, to nie może być przypadek, iż oddaje kilka bardzo dobrych skoków tutaj. Kurs na podium młodego Austryjaka
jest prezentem od bukmacherów. Gram pod takim kursie za niezłą stawkę na niego.


Wszystkie typy, które podaję gram osobiście.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Stoch - Hayboeck 1 1,80 Betsson✅✅✅

Gram na Kamila. Olimpiada to specyficzne zawody. Kamil w porównaniu do Austriaka posiada duże doświadczenie związane z presją, oczekiwaniami. Dzisiaj uważam,że Hayboeck nie wytrzyma presji a jeśli skoczy dobrze w I serii to w drugiej będzie mial takie ciśnienie ze sobie nie poradzi. Nie wierzę w dwa bardzo dobre jego skoki. Kamil skacze bardzo dobrze. Na początku było średnio jednak im dłużej skacze na tej skoczni tym lepiej się prezentuje i sam mówi ze już wszystko jest ok.

Shimizu - Kot 1 1,92 Betsson⛔

A tu stawiam na młodego Japończyka. Skacze on naprawdę bardzo dobrze. Maciek podobnie jednak jakoś osobiście nie mam do Niego przekonania. Na chwile obecna to taka para 50/50.
 
B 29

belcio

Użytkownik
Kamil Stoch wygra HS106 (4.0) bwin ✅

Po piątkowych treningach gdzie Kamil Stoch był 2,1,1 a odległościowo 1,1,1 można było pomarzyć o takim kursie na zwycięstwo lidera naszej reprezentacji. Wczoraj troszkę gorzej to wyglądało ale trzeba wziąć pod uwagę, że obydwa skoki oddał przy tylnych wiatrach, w kwalifikacjach miał +4,7 i skoczył 100m gdzie taki Freund miał -1 i odległość 104m więc takiej dużej różnicy by nie było i trzeba też wspomnieć o ładnych stylowo lądowaniach Stocha gdzie na mniejszej skoczni przy małych różnicach punktowych noty za styl mogą okazać się decydujące a tu widzę przewagę naszego zawodnika.


Który kraj będzie miał wyżej uplasowanego skoczka?
Norwegia - Japonia 2(1.85) bwin ⛔

U Norwegów wiadomo Bardal to zawodnik, który nie schodzi poniżej pewnego poziomu od kilku sezonów ale w porównaniu z pozostałymi latami ciężko wskazać drugiego Norwega, który regularnie by zajmował dobre miejsca, Fannemel i Velta mają przebłyski dobrych skoków ale o regularności nie ma mowy, w reprezentacji Japonii może też niema regularności poza Kasaim ale Tekeuchi i Shimizu pokazali bardzo dobre przygotowanie do IO, chyba dobrze zrobił im dłuższy pobyt w Japonii. Shimizu wygrał jeden z czwartkowych treningów, kilka razy był w pierwszej dziesiątce, we wczorajszych kwalifikacjach trzeci, Takeuchi w piątek był 1 i 3, Kasai może specjalnie nie błyszczał ale kręcił się koło czołówki. U Nowegów najlepiej prezentuje się Bardal, Fannemel ma przebłyski dobrej formy. Widzę więcej atutów po stronie Japonii decydujące w tym typie będzie pokonanie Bardala a każdy z trzech wymienionych Japończyków może to zrobić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Patrzę i nie wierzę.. ???? dawno nie widziałem takiej baśni. Co do merytoryki typów:
Stoch vs Hayboeck |1| kurs:1,80

Betsson śpi.Unibet ma na to 1,45.
Betsson nie śpi, bo kurs na Hayboecka ma tendencję w dół, a nie w górę. Oczywiście przy zestawieniu tych dwóch zawodników faworytem wg kursów powinien być Stoch i z resztą jest, ale kursy się wyrównują. Nawiasem mówiąc Hayboeck nie musi się spalić, tak jak nie spalił się Diethart. Austria to nie Polska, tam nikt nie powtarza w wywiadach 110 razy że jest się faworytem.

Wank vs Ziobro |1| kurs:1,57

Wczorajsze kwalifikacje najlepiej to potwierdziły. Janek wygląda tu najsłabiej z naszych,
mam nieodparte wrażenie czytając Twój post, że obejrzałeś jedną serię kwalifikacyjną i próbujesz zgrywać cwaniaka. Ziobro najsłabszy z naszych?? to czemu o udział w konkursie walczyli Kubacki i Żyła? może dlatego, bo Ziobro bardzo bardzo poprawnie spisywał się pierwszego dnia? Chyba warto to sprawdzić zanim wprowadzi się ludzi w błąd.

Dalej jeszcze lepsze kwiatki.Grać Kota po kursie 1,12, w dodatku z Tepesem to jakieś nieporozumienie. OK wyniki treningów pokazują że jest lepszy, tylko obaj mają nieuporządkowane w głowach - jeden biadoli coś o podium, a drugi co skok pokazuje na ojca. Ogólnie nieporozumienie, bo Tepes może odpalić.

I przykro mi, ale nie rozumiem sensu podawania 20 typów ze skoków narciarskich. Chyba, że kierujesz się zasadą &quot;coś wejdzie&quot;, ale to jest jednak zbyt loteryjny sport, aby robić sobie ogromną taśmę w dodatku z niskich i nieopłacalnych kursów.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam... Bardzo fajną ofertę przygotował nam buk MILENIUM
Otóż tak: Od miejsca 1-15 zagrałem na Shimizu który zaskakuje z skoku na skok i zawsze czy to w skokach treningowych czy kwalifikacji był w 10-tcę naprawdę leży mu ta skocznia. Następnych dwóch panów zagrałem miejsca 1-15 Wanka i Kota. Wank bardzo mocne odbicie z progu widać gołym okiem że ma power w nogach szczególnie w kwalifikacjach, a nasz reprezentant widać u niego pełen luz i precyzję na tej skoczni. W przypadku tych trzech panów pierwsza pietnastka jest bardzo realna.
BUKMACHER: Milenium kursy po 1.8 z każdego osobna
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
@up
Dzięki za złote rady,ale nie za bardzo mnie one intersują.Podaje typy,bo może komuś się przydadzą.Każdy zresztą gra co chce,nikt nikogo do niczego nie zmusza.Bulwersujesz się przy typie Kota jakbym zagrał go w parze z Tepesem ale Miranem i to jeszcze przeciwko niemu.Tepes nie odpali bo go na to na tej skoczni nie stać i to widać w każdym skoku.Co do Wanka i Ziobry to nie sugeruje się jedną serią kwalifikacji,a to co w nich widziałem utwierdza mnie tylko w przekonaniu,że Ziobro nie da mu rady.Ja tu cwaniaka nie zgrywam,ty swoim postem natomiast za dużo nie wnosisz i jedyne co to prowokujesz do zbędnej dyskusji.Mam nadzieje,że komuś te typy pomogą i to jest mój główny cel.To,że tobie się coś nie podoba to już twoja sprawa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Nie ma co szukać kwadratowych jaj i stawiać ogony. Skoki to trochę loteria i faktycznie lepiej postawić 1-2 typy. Uważam, że warto zainwestować w podium dla Stocha. Argumenty za Kamilem każdy zna.
Kursy są od @1.7 do @1.8
Kamil to profesjonalista, świetny stylowo lider pucharu świata. Dziś pewnie ok 10mln Polaków będzie oglądać rywalizacje w Soczi i każdy liczy na złoto. Jako , że to są skoki przedział 1-3 jest według mnie dość bezpieczny. A medal dla Kamila to dla niego plan minimum na dzisiejszy konkurs.

Kamil Stoch @1.7 podium b365
10/10
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 – Skoki narciarskie mężczyzn – HS106
Spotkanie: TOP3
Typ: Kamil Stoch
Kurs: 1,75 ✅ ✅ ✅
Buk: NordicBet
Data i godzina: 09.02.14 18:30
Stawka: 8/10


Dziś o godz. 18:30 na normalniej skoczni w Krasnaja Polanie zostanie rozegrany olimpijski konkurs w skokach narciarskich mężczyzn. Kandydatów do medali jest kilkunastu jednak ja, jak również miliony Polaków, wierze w dobry występ lidera Pucharu Świata Kamila Stocha.

Kamil wygrał dwie piątkowe serie treningowe przed konkursem, w kwalifikacjach oddał spokojny skok na odległość 100m zaznaczony dokładnym telemarkiem. Warto zauważyć fakt, iż Nasz Mistrz skakał w niekorzystnych warunkach oraz że jako faworyt do zwycięstwa nie musiał nic nikomu udowadniać. Przed konkursem olimpijskim Stoch dwukrotnie zwyciężył w zawodach Pucharu Świata w Willingen. Polak oddał cztery pewne, dalekie skoki i wygrał zawody w Niemczech tuż przed najważniejszym konkursem w sezonie. Jako lider Pucharu Świata jest upatrywany w roli faworyta do zwycięstwa.

Kto może zagrozić Stochowi. Zacznę od Petera Prevca, który jest wiceliderem PŚ a w kwalifikacjach oddał skok o 1,5 m dalszy od Kamila. Słoweniec dwukrotnie przegrał z Polakiem w Willingen, w tych zawodach ma jednak fantastyczną okazję zrewanżować się swojemu rywalowi. Sensacyjne trzecie miejsce w Pucharze Świata zajmuje Noriaki Kasai. Samuraj przeżywa swoją drugą młodość, od kilku tygodni możemy oglądać fantastyczne skoki Japończyka, które świadczą o jego wysokiej dyspozycji. W kwalifikacjach osiągnął wynik 98,5m. Warto również obserwować poczynania Severina Freunda, który w Willingen był tuż za Stochem a w kwalifikacjach oddał skok na odległość 104 metów.

Wielka niewiadomą były występy Andersa Bardala oraz Gregora Schlirenzauera. Norwegowie postanowili odpuścić sobie PŚ i trenowali we własnym gronie, Austriak natomiast do Igrzysk przygotowywał się w Dubaju. Obaj w kwalifikacjach potwierdzili, ze są w wielkiej formie. Bardal oddał skok na odległość 98,5 metra, „Schliri” wylądował na 104 metrze.

Kto jeszcze może zagrozić Stochowi w walce o medal? Jest kilku zawodników, który mogą namieszać w stawce. Wellinger, Hayboeck, Wank, Shimizu a może Ammann, który na Igrzyskach zawsze jest groźny.

Polak będzie skakał z czołówką, bowiem jest liderem Pucharu Świata. Warunki będzie miał bardzo zbliżone do faworytów więc zadecydują forma i umiejętności. Dyspozycja Kamila Stocha jest niebywała dlatego też stawiam na medal dla Polaka w dzisiejszych zawodach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Thomas Diethart vs. Andreas Wellinger 1 @ 1.78 BetClic ✅ Zabieram się do tej analizy już chyba czwarty raz, i coś mi to nie wychodzi. Mam nadzieje że tym razem uda mi sie dokończyć i być zadowolonym z tego co się napisało. Do rzeczy, nie wiem czy ktoś powyżej zauważył to że mały obiekty szczególnie faworyzuje zawodników którzy mają piekielnie mocne odbicie. Takim odbiciem dysponuje Thomas Diethart, co przekłada się na wyniki które tutaj odnosi. Skacze tutaj równo i dobrze: 95.5, 98.5, 94.5, 99, 101.5, 100.5, 100, 99.5 co pokazuje doskonale że Tomek dobrze się czuje na małym obiekcie w Soczi. Nie przekonuje mnie natomiast Wellinger, według mnie to nie skocznia na której on dobrze by się miał czuć. Zdecydowanie bardziej pasować mu powinien duży obiekt, gdzie będzie mógł zdecydowanie odlecieć. Wellinger skakał tutaj jak dotąd tak: 89, 97.5, 100.5, X, X, X, 101, 96.5. Jeśli spojrzeć na same odległości to Diethart wygrał trzykrotnie, dwa razy wygrał Wellinger. Jednak to Diethart jest dla mnie faworytem tej pary, choćby również na lepsze noty które powinien dostać. A na normalnej skoczni, noty będą odgrywać bardzo ale to bardzo ważną rolę.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Amman miejsca 1-10 @ 1,60 ⛔
Kto jak kto ale multimedalista IO mino ostatnich slabszych skokow jest zawsze brany pod uwage wysoko w klasyfikacji.Mysleze spokojnie wejdzie do 10 w dzisiejszych zawodach.Kurs nie najnizszy mysle ze wart ryzyka.
Stoch miejsca 1-3 @ 1,80 ✅:grin:
Niewyobrazam sobie innego scenariusza jak medal IO dla Polski.Jest faworytem wielu ludzi takze i moim.Powodzenia Kamil 3 mamy kciuki oczekujac zlota.
Hayboeck miejsca 1-6 @ 1,60 @ 2,60 ✅
Czyzby czarny konturnieju ? W ocenie jego ostatnich poczynan moze medalu nie zdobedzie ale w czolowce jak najbardziej.Mloda austryjacka krew.Czy wypali przekonamy sie wieczorem.
Kot miejsca 1-15 @ 1,50 ✅
Mysle ze skoki Macka beda w granicach 10-12 miejsca choc niespodzianki pozytywne beda mile widziane.
Kubacki miejsca 1-15 @ 2,60 ⛔
W kfaifikacjach byl 13 o ile dobrze pamietam.Sukces ktory bylo by niewatpliwie miejsce w pierwszej 15 gleboko wierze.Powodzenia Dawid dalekich lotow
Kursy Toto-Mix :grin:
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
I jeszcze dodam trzy pary również bukmacher-MILENIUM
Morgi-Fanemel 1 kurs 1.4
Analiza: Morgi widać że nie stracił formy skacze równo między 98m a 101m natomiast norweg w czwartkowych treningach plasowal się w trzeciej dziesiątce skacząc ponad 90 m natomiast w piątek już lepiej 96; 96,5 i 97,5 a kwalifikacje to 100m. Morgenstern jest rowniejszy a norweg dwóch równych skoków na poziomie 100m nie sądzę żeby skoczył
Hayboeck-Diethard 1 kurs 1,4
Analiza: Hayboeck od swojego kolegi jest lepszy w każdym skoku minimum o metr jest pewny siebie.. Może zrobić niespodzianke tak jak kolega w TGS
Koudelka-Ahonen 1 kurs 1.4
Reprezentanci czech na skoczni w soczi radzą sobie naprawdę przyzwoicie a Roman widać wybija się z progu niesamowicie mocno charakterystyczne jest to że te narty mu sprężynują jestem gazie!!! Treningi w piątek pierwsza 10-ka wczoraj rewelacja... Ahonen? Mam sentyment do tego skoczka nie będę pisał że rozmienia się na drobne bo doceniam jego klasę.. on sam wie ze nie jest najlepiej brak mocy w nogach.. Koudelka może liczyć nawet na pierwszą pietnastke
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Zacznijmy od tego że dwa razy na Gregora nie zagrasz. :cool:
Severin Freund vs. Thomas Morgenstern 1 @ 1.40 BetGun ⛔
No dla mnie świetny typ. Severin ma tutaj wielka ochotę na medal, skacze dobrze, można nawet powiedzieć że bardzo dobrze. We wczorajszych kwalifikacjach oddał najdłuższy skok (wraz z Gregorem) na odległość 104 metry. Regularnie skacze tutaj dobrze, a że jest w formie, to pokazał już tydzień temu w Willingen. Solidny zawodnik, którego presja nie powinna zjeść. Co do Morgensterna, powroty po takich kontuzjach nie są łatwe, on skacze tutaj przyzwoicie, ale nie tak dobrze by móc walczyć o medal. Reasumując - pięć prób, pięć razy lepszy Freund. Do tego Morgenstern ma regularnie problemy z lądowaniem a Freund? Solidnie, niczym typowy Niemiaszek.
Stoch - Hayboeck 1 1,80 Betsson

Gram na Kamila. Olimpiada to specyficzne zawody. Kamil w porównaniu do Austriaka posiada duże doświadczenie związane z presją, oczekiwaniami. Dzisiaj uważam,że Hayboeck nie wytrzyma presji a jeśli skoczy dobrze w I serii to w drugiej będzie mial takie ciśnienie ze sobie nie poradzi. Nie wierzę w dwa bardzo dobre jego skoki. Kamil skacze bardzo dobrze. Na początku było średnio jednak im dłużej skacze na tej skoczni tym lepiej się prezentuje i sam mówi ze już wszystko jest ok.
bla bla bla, typowe gadanie Apoloniusza Tajnera, z całym szacunkiem do Ciebie. Czułem że gdy się obudzę to ludzie będą używali tego argumentu. W ten sam sposób miał spieprzyć skok Thomas Diethart podczas ostatnich zawodów TCS. I druga sprawa, a dlaczego presja ma nie zjeść Stocha? To na niego wszyscy liczą, to jego każdy obstawia jako zwycięzce. Według mnie super, można sobie zakładać że Austriaka zje stres, ale równie dobrze może stać się to u Stocha. Hayboecken skacze jak maszyna, regularnie świetnie, ja gram @ 2.55 w jego stronę po niskiej stawce, żal nie skorzystać z takiego kursu. To są IO tutaj decyduje dyspozycja dnia, niuanse, i różnie bywa.
Gregor Deschwanden vs. Rune Velta 1 @ 1.30 STS ⛔
Co do Szwajcara, daje sobie palec uciąć (no dobra tylko tak wirtualnie) że skoczy w granicach 98-100 metrów, skacze on tak regularnie że jest to wręcz pewne. Oddał tutaj osiem skoków, z czego 7 w graniach 98-99 metrów, i jeden powyżej 100 metrów. Co do jego rywala, z Gregorem jeśli chodzi o odległości przegrał tutaj osiem razy, jeśli chodzi o punkty, wygrał tylko raz - podczas kwalifikacji kiedy Deschwanden spieprzył lądowanie za co odebrano mu punkty. Mimo że za noty dostał 46.5 pkt a Velta 54, to stracił do Norwegia jedynie 4 punkty. Dziś takiego lądowania już nie będzie, i to Deschwanden powalczy o miejsce w TOP10 a Velta? Cóż, zakręci się w między 20-30.
Hayboeck M. - Najlepszy Austriak @ 4.50 STS ⛔
Czy kogoś tu pogrzało? Ten oto Pan skakał tutaj: 97, 101, 101, X, X, X, 104, 101. I ktoś tutaj wystawia kurs na niego 4.50? Bez przesady, według mnie ma spore szansę dzisiaj zdobyć medal, jak również być lepszy od Gregora, który skacze bardziej w kratę niż Hayboeck. Oczywiście stawka mała, ryzykuje, ale widzę tutaj argumenty.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Hayboeck M. - Najlepszy Austriak @ 4.50 STS

Czy kogoś tu pogrzało? Ten oto Pan skakał tutaj: 97, 101, 101, X, X, X, 104, 101. I ktoś tutaj wystawia kurs na niego 4.50? Bez przesady, według mnie ma spore szansę dzisiaj zdobyć medal, jak również być lepszy od Gregora, który skacze bardziej w kratę niż Hayboeck. Oczywiście stawka mała, ryzykuje, ale widzę tutaj argumenty.

Popieram ten typ Hayboeck nie dość że jest w piekielnie mocnej formie jest regularny to i psychicznie też powinien udźwignąć ciężar na pewno pierwszy skok mu wyjdzie to z drugim ważny czynnik będzie odgrywać psychika kurs zachęcający 4,5 będzie toczył walkę ze schlirim, diethard co skok o 1m lub 2m słabszy co skok a Morgi to trochę wielka niewiadoma tak jak Amman
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Na wstępie zacznę od tego,że typy Robinho są bardzo dobre i lepiej złożyć kupon z 5 par gdzie skaczą dobrzy zawodnicy versus połamańcy niż jedną 50/50.
Druga sprawa: na wczorajsze kwalifikacje długo się zastanawiałem kogo dołożyć do Damjana - Taku czy Shimizu bo betsson miał obie pary - wybrałem Taku,ale moje rozterki były niepotrzebne - obaj Japończycy skoczyli dalej niż Słoweniec - dziś patrze - ta sama bajka pary Japończycy vs Damjan 50/50 z Taku w bet365 i z Shimizu w betssonie.
Wczoraj miałem pootwierane wszystkie tabelki więc dziś mi się nie chce szukać,ale Shimizu przegrał z Damjanem bodaj tylko pół metra w jednym treningu - reszte zawsze wygrywał,Takeuchi skacze zazwyczaj jeszcze lepiej,poza jednym skokiem w piątkowym treningu który mu nie wyszedł,skocznia HS-140,można się zastanawiać,na mniejszej,nie ma opcji,żeby Słoweniec wygrał,to jest tylko możliwe jeśli wiatr będzie kręcił.⛔
No i sprawa trzecia - nie ulegam jakiemuś hurra optymizmowi płynącemu z TVP,ale czuję,że dziś na skoczni będzie dobrze,a ,że w typach na Soczi się jeszcze w zasadzie nie pomyliłem - typuję dziś medal dla Polski ( a może to Kot wreszcie odpali?).✅

P.S. Widzę,że na Iraschko mocno kursy spadają,więc @3,5 w comeon to chyba dobra opcja.
E:Konkretna kupa z tymi Japończykami,na szczęście Kamil wygrał w stylu Małysza ????
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Na wstępie zacznę od tego,że typy Robinho są bardzo dobre i lepiej złożyć kupon z 5 par gdzie skaczą dobrzy zawodnicy versus połamańcy niż jedną 50/50.
Bo to jest złoty środek na skoki tak naprawdę.
Peter Prevc vs. Simon Ammann 1 @ 1,55 Unibet ✅
Ammann zagubił formę nie wiadomo gdzie, Prevc lepszy w praktycznie wszystkich skokach od Simona na tym obiekcie, ostatnie konkursy pokazały że Prevc jest w dobrej formie. Dodatkowo dostanie na pewno lepsze noty od starszego Szwajcara. Simon nie odpali z formą, nie wierzę w to. Jeśli ktoś tutaj ma szanse powalczyć o medal, to jest tą osobą Prevc. I dlatego gram w jego stronę.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Maciej Kot - Jernej Damjan @ 1 @ 1,55 Betsson ✅

Wiem, że w skokach nie można pisać &quot;peffka&quot; itp, ale przeglądając ofertę Betssona ta para jest jedną z tych gdzie faworyta można wskazać śmiało. Maciek prezentuje się tutaj z bardzo dobrej strony, w każdym swoim skoku plasując się w czołówce. A Słoweniec? Cały sezon miał bardzo słaby. Swoją dobrą pozycję w klasyfikacji generalnej zawdzięcza jedynie dobrym startom w ostatnich konkursach, a w szczególności tym w Sapporo gdzie pod nieobecność czołówki udało mu się dwukrotnie stanąć na podium. Ale nie to jest ważne.
W Soczi sytuacja podczas treningów wyglądała tak:
Maciek Kot - (czwartek) - 93,5m ( 13 lokata) 100m ( 7lokata) 100,5m (4 lokata)
Jernej Damjan - (czwartek - 95,5m ( 6 lokata) 99m (13lokata) 102m (2lokata)
W czwartkowych treningach obaj zawodnicy skakali bardzo podobnie aczkolwiek trzeba powiedzieć, że w ostatnim skoku zdecydowanie gorsze warunki miał Maciek a skok i tak wyszedł bardzo dobrze.
W piątkowych treningach Kot skoki odpuścił natomiast Damjan zaprezentował się tak:
- 96,5m ( 12 pozycja)
- 93,5m (33 pozycja)
- 98,5m ( 11 pozycja)
Jak widać skoki dużo gorsze od tych czwartkowych. Trzeba także odnotować, że Słoweniec nie miał tutaj złych warunków bowiem te były praktycznie przez całość sesji treningowych niezmienne.
Sobota to seria próbna i kwalifikacje. Obie te próby były zdecydowanie na korzyść Polaka który skakał kolejno 101,5m ( 2 pozycja) oraz 98,5m ( 5 pozycja) przy 99m (10 pozycja) i 93,5 (14 pozycja) Jerneja Damjana.
Obaj zawodnicy będą skakać dzisiaj blisko siebie. Ja tutaj szukam czegoś w kierunku Polaka, który powinien zakręcić się w pierwszej dziesiątce. Skoki Maćka na tym obiekcie wyglądają bardzo dobrze, są solidne i dalekie. Damjan skacze mocno w kratkę. Zdarzają się mu pojedyńczye dobre skoki, ale często przeplata je tymi gorszymi. Liczę, że w całym konkursie Maciek spokojnie odsadzi Słoweńca na kilka punktów bowiem na tej skocznie prezentuje się zdecydowanie stabilniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 224

dboniem

Użytkownik
Ammann - reszta zawodników 9.00 - 1.07 BWIN
Ammann - złoty medal 22.0 Betsson
Sure Bet 2,07%
Niezbyt wysoki, lecz nawet myślę, że można byłoby spokojnie postawić kilkaset zł na czysty typ w BWIN.
Kto ma co stawiać w BWIN niech gra.
 
cineck 45

cineck

Użytkownik
Ammann - reszta zawodników 9.00 - 1.07 BWIN
Ammann - złoty medal 22.0 Betsson
Sure Bet 2,07%
Niezbyt wysoki, lecz nawet myślę, że można byłoby spokojnie postawić kilkaset zł na czysty typ w BWIN.
Kto ma co stawiać w BWIN niech gra.
W sts kurs na Ammanna wynosi 26,4 po odliczeniu podatku.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Kamil Stoch - TOP 6 @ 1,15 BeGun. ✅
Kurs mały, ale ja dokładam do dubla. Kamil jest faworytem tego konkursu, skacze tutaj bardzo dobrze, zarówno jeśli chodzi o odległości i styl. Nie wyobrażam sobie aby go miało nie być w czołowej szóstce. Konkurencja jest duża, ale i możliwości Stocha wielkie. - I mam nadzieje że udowodni to w konkursie który już od godziny 18:30.
Severin Freund - TOP 10 @ 1,15 Start-Typ-Sport. ⛔
Podobna sytuacja jak z Kamilem, Freund jest mocny, solidny, pisałem o nim wyżej. Nie wyobrażam sobie aby przy tej dyspozycji mógł znaleźć się poza pierwszą dziesiątką. Również dokładam do kuponu, powinno być &quot;izzi&quot;.
 
Do góry Bottom