>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 - Łyżwiarstwo Figurowe, Szybkie, Short Track

egreg 942

egreg

Użytkownik
http://live.isuresults.eu/2013-2014/worldcup/wc2_4400.htm

Na tej podstawie. Wiadomo że wygrana Kanadyjek to nie jest peffka, ale wydaje mi się że są faworytkami a jeśli w w tej parze jest nawet 50-50 to nie może być na Japonki i Koreanki z Rosją po 3.5
UUUU marna podstawa , rankingi nie grają chyba wiesz... Prawda jest taka że Rosjanki są największymi obok Polek faworytkami do medalu. Nie licząc oczywiście Holenderek.

Edit:
A jak popatrzysz sobie na wyniki Koreanek i Japonek to już w ogóle bieda.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ale rankingi są na podstawie punktów zdobywanych w PŚ
ale to zupelnie inne tory i przygotowanie, wiadomo ze Ruskie i Ruscy celowali wylacznie tutaj. Mimo to kurs na Polki kuszacy. trudno sugerowac sie czasami na 1500 czy 3000 jak druzynowka jest na 2400. Biorac jednak pod uwage zdobywane czasy w ciagu ostatniego tygodnia to Rosjanki mega mocne i wymyslilem cos dobrego.
Polska-Rosja 1,77 pinnacle ✅
Rosja-Kanada 1,72 unibet✅
Zyskie z zaklady nr 1 gramy zaklad nr 2 i liczymy ze Rosjanki przejda jednak 1 runde co wydaje sie ich obowiazkiem u siebie jednak juz naszym nie podolaja. Grajac po klocku ryzykujemy tak naprawde niecale 500 jesli Rosjanki by nasze pokonaly albo nic jesli Kanadyjki wygraja cwiercfinal. Oczywiscie mozna wszystko stracic w przypadku kiedy nasze mistrzynie nie przejda Norwezek ale bez przesady..
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
Kanada - Rosja 2 2,25 w sts
Dla mnie zdecydowane faworytki to Rosjanki
Rok temu MŚ Kanadyjki na 1500 m miejsca 3,5,8 Rosjanki 7,14,15 (Graf nie startowała) na IO Kanadyjki 16,17,26 Rosjanki 5,8,10 (Graf nie startowała na 3000 była 3)
Ktoś tu chyba nie trafił z formą
Dzięki eliminacji jednej z drużyn Polki mają duże szanse na medal (1,5 w sts)
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Właśnie miałem pisać,że chyba jestem jakiś dziwny bo dla mnie to Rosja jest faworytem w parze z Kanadą a kurs w bet365 @2,00 i po chwili już na Rosję @1,65,nie wiem czemu(tzn nie wiem czemu taka nagła zmiana),ale jak coś to jeszcze w STS Rosjanki nie są faworytkami i netto wychodzi tam kurs @1,98.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
A ja za to widzę Value w męskim ćwierćfinale , Kanadyjczycy kontra Amerykanie. Wszyscy widzimy jak spisują się Amerykanie, znacznie poniżej oczekiwań, Shani Davis nie jest w zbyt dobrej formie, amerykanie mężcyźni nie zdobyli żadnego medalu ! Nawet koło podium blisko się nie zakręcili, kanada ma dwukrotnego medaliste tych igrzysk i dwoch zawodnikow na poziomie zawodników amerykanskich, a kurs 3,40✅✅✅✅ warty gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kanada - Rosja 2 2,25 w sts Dla mnie zdecydowane faworytki to Rosjanki Rok temu MŚ Kanadyjki na 1500 m miejsca 3,5,8 Rosjanki 7,14,15 (Graf nie startowała) na IO Kanadyjki 16,17,26 Rosjanki 5,8,10 (Graf nie startowała na 3000 była 3) Ktoś tu chyba nie trafił z formą Dzięki eliminacji jednej z drużyn Polki mają duże szanse na medal (1,5 w sts)
a co wyniki z 1500 maja do dzisiejszego dystansu ????????? ludzie myslcie
Polska-kanada 1,80(1,58) ✅ sts mega , w pinku 1,27 hehe
 
S 0

szczepan1992

Użytkownik
Witam. Mam pytanko obstawilem w stsie łyżwiarstwo szybkie pań Polska-Kanada H2H kto lepszy? Polski awansowaly dalej a Kanadyjki nie. Tylko wlasnie nie wiem czy sie liczy czas tych drużyn czy kto awansowal dalej. Bo jesli czas to lipa bo Polki mialy 2:02:11 a Kanadyjki 2:02:06. Pomóżcie z góry dzięki
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Witam. Mam pytanko obstawilem w stsie łyżwiarstwo szybkie pań Polska-Kanada H2H kto lepszy? Polski awansowaly dalej a Kanadyjki nie. Tylko wlasnie nie wiem czy sie liczy czas tych drużyn czy kto awansowal dalej. Bo jesli czas to lipa bo Polki mialy 2:02:11 a Kanadyjki 2:02:06. Pomóżcie z góry dzięki
nie znam regulaminu, ale na 99% wygrales, bo przeciez tu chodzi o wygranie swojego biegu i klasyfikacje koncowa. To byloby bez sensu, bo Polki wygraly z olbrzymia przewaga i odpuscily na koniec.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Witam. Mam pytanko obstawilem w stsie łyżwiarstwo szybkie pań Polska-Kanada H2H kto lepszy? Polski awansowaly dalej a Kanadyjki nie. Tylko wlasnie nie wiem czy sie liczy czas tych drużyn czy kto awansowal dalej. Bo jesli czas to lipa bo Polki mialy 2:02:11 a Kanadyjki 2:02:06. Pomóżcie z góry dzięki
weszlo gladko
Po dzisiejszych biegach betcity sie wylamal i 2,15 na Polki z Ruskimi. Widac ze kursy po czasach, Ruskie jechaly do konca z Kanadyjkami a Polki odpuscily z Norwezkami. Nadal podtrzymuje typ na nasze i widze final Polska-Holandia. Jak dotad 100% skutecznosci w druzynowce i zostaje 1 typ na jutro.
Czekamy rowniez na kursik na Polakow z Kanadyjczykami bo ich spokojnie powinni puknac i zrobic braz...
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Co do pojedynkow Polek i Polakow;
Rosjanki bardzo dobrze tutaj sie czuja , tak jak powiedzial Dembowski(kom) sa dobrze przygotowane i wyniki to podtwierdzaja tak jak pisalem ze 1,75 wart bylo gry z Kanadyjkami...
Co do pojedynku z Polkami mam obawy co do naszych , mimo ze szanse sa na final 50 na 50 , to jezeli polki postawia wszytko na jedna karte a przegraja minimalnie moze byc trudno o zdobycie trzeciego miejsca. Dlaczego Dlatego ze japonki nie maja zadnych szans na final i kto wie czy nie odpusza tak jak zrobili to polacy. A nasze aby sie nie wypalily z sill po walce z Rosjankami, wiec ten polfinal to sporo ryzyko dla jednych i drugich Ktos pisal ze polki zwolnily pod koniec , akorat niezwrocilem uwagi ale jezli tak to o ile o 0.40s ? Dlamnie ten polfinal 50/50 z lekkim wskazaniem na Ruskie dlatego ze sa usiebie i beda z determinowane, zeby to bylo gdzies indziej stawialbym na polki...
Kanada - Polska o 3 miejce
Tutaj widze Polakow i widac to po wynikach , dotego ze Polacy odpuscili tez final i wiedzieli ze szans nie maja i lepiej oszczedzac sily na walke o 3 miejsce , Holandia wykrecila taki czas ze Polacy nawet niewiem czy by sie udalo zejsc ponizej 1;42,00 - wiec sadze ze dobrze zrobili ze odpuscili, patrzac na cwiercfinaly bo to jest miarodajne to mamy przewage 0,52s, plus mniej w nogach, gdzie oni walczyli z Korea i widac po wyniku jak opadli z sil w PF, ostatnio w berlinie polacy ich zdeklasowali ,chodz ostatnie dwa puchary swiata w Ameryce byly po ich stronie, ale w Europie jest inaczej i wyniki sa po stronie polakow
jestem ciekaw jakie kursy wystawia czy beda wart ryzyka czy beda adokwatne do ryzyka jezeli beda zanizone ...to zrezygnuje a licze na wyzej jak 1,50..hmm
Fortuna wystawila na polakow 1.65 a na Polki 2.05 - moze gdzies dadza 1,70 na Polakow
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
betsyf dal na otwarcie 3,10, nie szlo zagrac bo zaraz spadlo na 1,64 a teraz wycofali, ogolnie dostaniemy 1,50 ale coraz bardziej watpie czy jest to value. w PS 2 razy lepsi Kanadyjczycy, w Soczi rok temu zdecydowanie szybsza Polska, dzisiaj rowniez ale czy za 1,50 warto ?
Jutro i tak wydarzeniem dnia bedzie wojna dziewczyn z Ruskimi...
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
&quot;Co do pojedynku z Polkami mam obawy co do
naszych , mimo ze szanse sa na final 50 na 50 ,
to jezeli polki postawia wszytko na jedna karte a
przegraja minimalnie moze byc trudno o
zdobycie trzeciego miejsca. Dlaczego Dlatego ze
japonki nie maja zadnych szans na final i kto
wie czy nie odpusza tak jak zrobili to polacy. A
nasze aby sie nie wypalily z sill po walce z
Rosjankami, wiec ten polfinal to sporo ryzyko dla
jednych i drugich&quot;

W takim razie może warto Japonki top3? W fortunie kurs 4,75. Japonki mogą kalkulować w półfinale. Nasz półfinał wyrównany i będzie jazda na maxa i na drugi bieg może brakować pary.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 – Łyżwiarstwo szybkie mężczyzn
Spotkanie: Drużynowy bieg pościgowy – Finał B: Kanada vs Polska
Typ: Polska
Kurs: 1,60 ✅ ✅ ✅
Buk: Bet365
Data i godzina: 22.02.14 14:51
Stawka: 5/10


Dziś o godz. 14:51 rozpoczną się finały drużynowych biegów pościgowych mężczyzn w łyżwiarstwie szybkim. O brązowy medal powalczą Polacy oraz Kanadyjczycy.

Polacy w składzie Zbigniew Bródka, Jan Szymański i Konrad Niedźwiedzki w ćwierćfinale pokonali Norwegów 0,41s. Był to kluczowy wyścig dla naszej ekipy, bowiem Polacy musieli dać z siebie wszystko w starciu z równorzędnym rywalem. Zarówno Panie jak i Panowie zdołali uporać się z norweskimi rywalami i awansować pewnie do strefy medalowej.

W biegu półfinałowym Polacy trafili na Holendrów, więc stało się jasne że o złoto na pewno nie powalczymy. Jak mówili polscy panczeniści w wywiadzie po tym biegu, „spieli się” na pierwsze trzy okrążenia by wywrzeć presje na Władcach Łyżew, by potem w obliczu ogromnej siły Pomarańczowych odpuścić bieg. Tym samym Polacy przyjechali z ogromną stratą za rywalami, jednak zaoszczędzili siły, przećwiczyli elementy techniczne przed najważniejszym biegiem oraz jeszcze raz zapoznali się ze wszystkimi detalami olimpijskiego toru.

Kanadyjczycy w ćwierćfinale pokonali Stany Zjednoczone, natomiast w półfinale pojechali z Koreańczykami. Łyżwiarze z Kraju Klonowego Liścia i Mistrzowie Olimpijscy z Vancouver przegrali z Azjatami o 2,56s.

W wywiadzie po biegu półfinałowym Polacy mówili, że Kanada to ich wymarzony rywal i zauważyli że w indywidualnych zawodach wielokrotnie z nimi wygrywali.

W 2013 w Mistrzostwach Świata w Łyżwiarstwie Szybkim, rozgrywanymi w Soczi Polacy zajęli trzecie miejsce, Kanadyjczycy natomiast byli sklasyfikowani na siódmej pozycji.

Wierze w zwycięstwo Polaków i kolejny medal dla Polski.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Może ktoś podrzucić czasy z jakimi awansowały ekipy kobiet ?
Jedno pytanie się nasuwa czy Japonki odpuszczą z Holenderkami, wiemy jaka to nacja. Jeżeli zagrają taktycznie to moim zdaniem warto pograć Japonki 1-3 po kursie 4.75.
Sądzę, że o brąz powalczą z Naszymi paniami, a nie widzę tego, aby pojechać w przeciągu 45 minut dwa razy na maksimum swoich możliwości.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Dyscyplina: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 – Łyżwiarstwo szybkie mężczyzn
Spotkanie: Drużynowy bieg pościgowy – Finał B: Kanada vs Polska
Typ: Polska
Kurs: 1,60
Buk: Bet365
Data i godzina: 22.02.14 14:51
Stawka: 5/10

Dziś o godz. 14:51 rozpoczną się finały drużynowych biegów pościgowych mężczyzn w łyżwiarstwie szybkim. O brązowy medal powalczą Polacy oraz Kanadyjczycy.

Polacy w składzie Zbigniew Bródka, Jan Szymański i Konrad Niedźwiedzki w ćwierćfinale pokonali Norwegów 0,41s. Był to kluczowy wyścig dla naszej ekipy, bowiem Polacy musieli dać z siebie wszystko w starciu z równorzędnym rywalem. Zarówno Panie jak i Panowie zdołali uporać się z norweskimi rywalami i awansować pewnie do strefy medalowej.

W biegu półfinałowym Polacy trafili na Holendrów, więc stało się jasne że o złoto na pewno nie powalczymy. Jak mówili polscy panczeniści w wywiadzie po tym biegu, „spieli się” na pierwsze trzy okrążenia by wywrzeć presje na Władcach Łyżew, by potem w obliczu ogromnej siły Pomarańczowych odpuścić bieg. Tym samym Polacy przyjechali z ogromną stratą za rywalami, jednak zaoszczędzili siły, przećwiczyli elementy techniczne przed najważniejszym biegiem oraz jeszcze raz zapoznali się ze wszystkimi detalami olimpijskiego toru.

Kanadyjczycy w ćwierćfinale pokonali Stany Zjednoczone, natomiast w półfinale pojechali z Koreańczykami. Łyżwiarze z Kraju Klonowego Liścia i Mistrzowie Olimpijscy z Vancouver przegrali z Azjatami o 2,56s.

W wywiadzie po biegu półfinałowym Polacy mówili, że Kanada to ich wymarzony rywal i zauważyli że w indywidualnych zawodach wielokrotnie z nimi wygrywali.

W 2013 w Mistrzostwach Świata w Łyżwiarstwie Szybkim, rozgrywanymi w Soczi Polacy zajęli trzecie miejsce, Kanadyjczycy natomiast byli sklasyfikowani na siódmej pozycji.

Wierze w zwycięstwo Polaków i kolejny medal dla Polski.
popieram typ na Polskę
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Rosja-Japonia 6,00 bet365
Na to czekalem, Polki wydymaly Ruskie to mozna ze spokojem pograc wysoki kurs na Japonki.
Japony madrze odpuscily po kilku okrazeniach, Ruskie na maxa do konca.
W PŚ 2 razy lepsze Azjatki wiec kurs nieporozumienie.
 
Do góry Bottom