>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 - Reprezentacja Polski

malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Stoch nieźle wygląda na małej skoczni także nie przekreślałbym jego szans.
jako realna mam na myśli że nasza była wśród 5 zawodniczek mogących na starcie zaliczać się do czołówki światowej

Kamilowi życząc jak najlepiej jest ledwie po 3 skokach treningowych w których warunki miały wpływ a wielu skoczków czołówki jak Geiger Kobayashi czy Lindvik zwykle treningi traktuje jako treningi.

oby był medal - życzę ich naszym jak najwięcej ale do realnej szansy medalowej daleko wciąż przyjmując moje kryteria patrzenia na to.
 
A 12,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Maliszewska po odwołaniu wychodzi z kwarantanny. Jest więc duża szansa na medal w short-tracku. Jest jakaś szansa w łyżwiarstwie szybkim np. Wójcika. Stoch w skokach czy Król w snowboardzie nie jest nierealne. Może ktoś zrobi niespodziankę i zaskoczy. Gram zatem:

Polska over 0,5 medalu 1,55 (Fortuna, Forbet)
Polska over 2,5 medalu 5,50 (STS)
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Maliszewska po odwołaniu wychodzi z kwarantanny. Jest więc duża szansa na medal w short-tracku. Jest jakaś szansa w łyżwiarstwie szybkim np. Wójcika. Stoch w skokach czy Król w snowboardzie nie jest nierealne. Może ktoś zrobi niespodziankę i zaskoczy. Gram zatem:

Polska over 0,5 medalu 1,55 (Fortuna, Forbet)
Polska over 2,5 medalu 5,50 (STS)
test przed zawodami pozytywny i nie wystąpi dziś.

także tracimy największą medalową szansę na tych Igrzyskach ostatecznie - na 500 nie wystąpi.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
test przed zawodami pozytywny i nie wystąpi dziś.

także tracimy największą medalową szansę na tych Igrzyskach ostatecznie - na 500 nie wystąpi.
jak ktos przechodzil w ostatnim miesiacu covida to ma 10% szans na pozytywny wynik. Takich przypadkow pewnie bedzie wiecej patrzac ile osob tutaj go zlapalo.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
jak ktos przechodzil w ostatnim miesiacu covida to ma 10% szans na pozytywny wynik. Takich przypadkow pewnie bedzie wiecej patrzac ile osob tutaj go zlapalo.
z tego co wiem to nawet spokojnie do 3 miesięcy po przebyciu Covid !! nie mówiąc już o tym jak czułe są te ich testy więc tym bardziej
 
psychol32 445,9K

psychol32

Użytkownik
Te testy to jest jedno wielkie nieporozumienie. I nie mówię tu w kontekście IO. Sam chorowałem a test zrobili mi tak że wyszedł wynik negatywny.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
z tego co wiem to nawet spokojnie do 3 miesięcy po przebyciu Covid !! nie mówiąc już o tym jak czułe są te ich testy więc tym bardziej
tego to nie wiem, wiem tylko, ze przy testach PCR (ktore sa na igrzyskach)10% osob bedzie mialo pozytywny wynik jesli przeszlo covid w ostatnim miesiacu. Dlatego powinno sie stosowac dodatkowo testy antygenowe aby wykluczyc falszywie pozytywny wynik.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
dzień po niedopuszczeniu Natalii do startu w najważniejszych zawodach jej życia do tej pory zostaje dopuszczona dziś do treningów na lodzie

#igrzyskaśmierci
 
Otrzymane punkty reputacji: +540
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
To jest k... dopiero skandal. Kpina, brak słów.

Pytanie może trochę abstrakcyjne ale - nie da się dołożyć na jutro jednej zawodniczki do tych zawodów? Wiem że to byłoby niesprawiedliwe względem ostatniej zakwalifikowanej ale może jakimiś kanałami dyplomatycznymi da rade
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Dla mnie to śmierdzi ustawka niestety , wczoraj gdy był jej koronny dystans , wyszedl pozytyw dzisiaj raptem negatyw jak po starcie a na 500 główną faworytką jest Chinka czy to normalne. Dzisiaj wstaje czytam artykuł Australijka z pozytywem dopuszczona do startu. To jest ku... dramat Panowie jak manipulują pod siebie. Dla mnie te igrzyska to farsa i nie powinny sie odbywać w tym miejscu gdzie sie odbywają.

 
A 12,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Maliszewska po odwołaniu wychodzi z kwarantanny. Jest więc duża szansa na medal w short-tracku. Jest jakaś szansa w łyżwiarstwie szybkim np. Wójcika. Stoch w skokach czy Król w snowboardzie nie jest nierealne. Może ktoś zrobi niespodziankę i zaskoczy. Gram zatem:

Polska over 0,5 medalu 1,55 (Fortuna, Forbet)
Polska over 2,5 medalu 5,50 (STS)
Plan minimum już jest. Czekamy na kolejne medale :)
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Po cichu po cichutku jeszcze w jeden medal wierzę. Musiałoby szczęście sprzyjać w postaci strzelania na czysto i błędach rywalek ale stać Monikę w ostatnim starcie by powalczyć o podium
 
A 12,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Tak czy siak over 2,5 medalu przy pewnej dozie szczęścia mogło się udać. W skokach mogło być coś jeszcze, w panczenach brakło ułamki sekund. Maliszewskiej historię znamy. Hojnisz coraz lepiej wygląda biegowo na tle konkurentek. W pościgu żeby był medal, musi być dobre strzelanie. Szanse jakieś są, ale konkurencja duża.
 
Do góry Bottom