>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zgłoszenia dla osób bez par.

olo 2,2K

olo

Użytkownik
W tym temacie mogą zgłaszać się osoby, które nie mają partnerów.
Moderatorzy konkursu dobiorą te osoby w pary, chyba, że użytkownicy dogadają się między sobą, o czym należy niezwłocznie powiadomić moderatorów konkursu po czym zgłosić drużynę w odpowiednim temacie.

Prawidłowe zgłoszenie wygląda w następujący sposób:
......(tu nick), zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
kuba_rmcf91 0

kuba_rmcf91

Użytkownik
Kuba_RMCF91 , zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Klemi, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
Mroku, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
M 2

madek

Użytkownik
madek , zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
champion 896

champion

Użytkownik
champion, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie, jednak nie mam pary.
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
Hewitt_1 , zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
kondzius21 15

kondzius21

Użytkownik
kondzius21, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
ten 0

ten

Użytkownik
Ten, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
kamil1989, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Kolti, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Gorillaz, zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Power30 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary
 
W 0

warka12

Użytkownik
warka12 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wraz z Lalem drogą losowania podzieliliśmy wyżej wymienione osoby, które same się nie podzieliły na drużyny.
Wyniki losowania są następujące:
Maciek78 jest z Mroku
kamil1989 z Power30
champion z Ten
Hewitt_1 z kondzius21
Kuba_RMCF91 z warka12
Klemi z Gorillaz
madek z Kolti

Proszę dogadać się ze sobą i w temacie z drużynami zgłosić się do konkursu.

Zapisy do konkursu są nadal otwarte przez cały czas trwania konkursu. Od teraz jednak pary będą kompletowane zgodnie z kolejnością zgłoszeń. To znaczy, że pierwsza osoba, która się tu zgłosi będzie w parze z drugą, trzecia z czwartą, itd.
 
V 0

voltii

Użytkownik
voltii - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.

Olo // zgłoszony
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
TC4T - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.

Olo // zgłoszony
 
R 0

robertwlkp

Użytkownik
RobertWLKP - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.

Olo // zgłoszony
 
mikrobi6 4

mikrobi6

Użytkownik
mikrobi6 - zapoznałem się z regulaminem i w pełni go akceptuję. Wyrażam chęć udziału w konkursie jednak nie mam pary.


Olo // zgłoszony
 
Do góry Bottom