>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ZEA / Bahrajn (Temat zbiorczy)

bfred 380,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bahrajn Premier Liga
Godz: 18:00
Spotkanie: Al-Ahli Manama - Manama Club
Typ: BTS
Kurs: 1.77
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dawno nie grałem tej ligi generalnie ciężka do typowania ale spróbuję. Gra 4 z 5 sąsiedzi z tabeli. Obaj mają odpowiednio po 25 i 22 pkt typowi średniacy tabeli chociaż to gospodarze są nieco bliżej 1 miejsca bo tracą 8 pkt nie tak strasznie dużo a goście mają 5 pkt przewagi nad miejscem barażowym czyli również nie dużo. Bilans bramek gospodarzy to 23-23 a gości 20-20 czyli lubią sobie postrzelać i tracić i tutaj upatruję szansy na trafność typu. Co prawda w ostatnich 5 meczach gospodarze 2/5 BTS a goście tylko 1/5 ale już w bezpośrednich meczach h2h mamy 4/5 przy czym 4 ostatnie pojedynki to BTS. Powodzenia:)
 
p-z. 150,6K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ZEA - UAE League
Godzina: 16:10
Spotkanie: Emirates Club - Al-Ahli Dubai
Typ: Obie strzelą w 1 połowie - Tak
Kurs:
3,20
Bukmacher: Superbet

Powiem szczerze, że nie mam zbytnio wiedzy na temat arabskich lig, ale od czasu do czasu zerknę co się tam dzieje, dziś pod lupę biorę spotkanie drużyny z strefy spadkowej vs drużyna z szczytu tabeli i typuję, że obie ekipy dadzą co najmniej po 1 bramce już w 1 połowie. Kto czasami śledzi te ligi wie, że bardzo często w tych ligach można spodziewać się goli a to co mnie skłoniło do tego typu czyli btts w 1 połowie, to fakt, że ostatnio obie ekipy sporo strzelają, bo na 5 ostatnich spotkań gospodarz trafiał do siatki rywala 7 razy, a goście 14 i trzeba również zauważyć, że obie ekipy w ostatnim czasie najlepszej defensywny nie mają, co ciekawe goście na ostatnie 5 spotkań traciło aż 4 razy co najmniej 1 bramkę już w 1 połowie, więc dziś jest szansa, że obie ekipy dadzą sobie co najmniej po 1 bramce w 1 odsłonie spotkania. Drużyna Emirates Club znajduje się w strefie spadkowej i dziś jako ich 12 zawodnik na pewno będzie własne boisko a reszta pozostaje w ich nogach, a jeśli chcą oddalić się od strefy spadkowej i utrzymać się w lidze muszą punktować i dziś mogą to zrobić, ale zadanie trzeba przyznać bardzo trudne do wykonania, tak czy owak liczę na btts w 1 połowie !
 
p-z. 150,6K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ZEA: UAE League
Godzina: 16:10
Spotkanie: Al Jazira - Emirates Club
Typ: 2 drużyna powyżej 3,5 rzutów rożnych - Tak
Kurs: 1.98
Bukmacher: LVbet


Za 30 minut spotkanie, a ta liga jest bardzo fajna do obstawiania więc trzeba spróbować. Co ciekawe ostatnio zauważyłem, że w drużynie dzisiejszych gości gra Iniesta i Alcacer i niestety z nieznanych powodów dziś nie zagra ten pierwszy i od razu po ogłoszeniu składów można zobaczyć skok kursu na wygraną Emirates Club, a więc typowania wyniku czy wygranej nie podejmę się, ale zauważyłem dość niską linię na rzuty rożne gości więc w tym kierunku spróbuję. Drużyna Emirates Club potrzebuje punktów jak ryba wody, aby utrzymać się w lidze zostało 5 spotkań i jest do zrobienia, ale ta drużyna musi wygrywać i dziś mają szansę tego dokonać, ale zadanie dość ciężkie, bo rywal wyżej w tabeli i widać, że lepiej sobie radzi. Wg statystyk z sofascore drużyna gości nabija średnio 3,7 rzutów rożnych więc plan bliski powodzenia i oby dziś się udało nabić co najmniej te 4 rzuty rożne, a kurs bardzo fajny do ako albo do singla, ja w to idę, bo goście potrzebują punktów i nic im nie zostaje jak atakować a wtedy o rzuty rożne się nie martwię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1119
p-z. 150,6K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ZEA : UAE Pro League
Godzina: 16:20
Spotkanie: Al Bataeh - Emirates Club
Typ: Emirates Club wygra i poniżej 3,5 gola
Kurs: 4,40
Bukmacher: Lvbet

Jak na grubo, to na grubo, ekspertem tych lig nie jestem, ale coś mi tu "śmierdzi" że tak powiem. Al Bataeh dziś gra o nic za to duża presja jest po stronie gości, bo nie dość, że dziś muszą wygrać, to także muszą liczyć na wpadkę drużyny, która jest przed nimi w lidze drużyna Emirates Club ma oprócz dzisiejszego spotkania jeszcze jedną kolejkę do rozegrania więc w przypadku przegranej ich rywali z którymi walczą o utrzymanie to w dużej mierze pozostanie w tej lidze zależeć będzie tylko od nich. Ja tu idę w skromną wygraną gości coś w stylu 0-1/0-2/1-2 na nic więcej nie liczę i mimo, że ostatnio te zespoły grali ze sobą i góra była drużyna, która dziś zagra na własnym obiekcie, to uważam, że dziś będzie rezulat odmienny do ostatniego. W ostatnim spotkaniu druzyna w której gra m.in. Iniesta czy Alcacer zagrała lepiej co widac po statystykach i wyższym Xg, ale czegos ostatecznie zabrakło, dziś stawiam na skromną wygraną gości po kursie 4,40.
 
Do góry Bottom