>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zarządzanie pieniędzmi – zakłady

Don Giovanni 9,2K

Don Giovanni

Użytkownik
Zarządzanie pieniędzmi – zakłady


Zarządzanie pieniędzmi jest czymś często pomijanym, a jednocześnie niezbędnym do osiągnięcia sukcesu w zakładach sportowych. Tak naprawdę jest wielu dobrych handicaperów, którzy potrafią wybierać gry z dużą stopą zwrotu, ale tak naprawdę nie mogą nic wbić do kieszeni, ponieważ nie mają jasnego programu, aby to zrobić. Spróbuję przekonać tych z Was, którzy mają trudności z tą najważniejszą częścią zakładów sportowych.

BANKROLL
Trzeba mieć jasno określony bankroll. Dobry bankroll definiuje się jako kwotę, którą przeznaczyłeś na swoje zakłady, a nie tylko tę, którą możesz mieć w tej chwili u bukmachera online. Powinna to być kwota, którą możesz wygodnie stracić bez wpadania w kłopoty i radykalnej zmiany stylu życia. Na potrzeby tego przykładu wybiorę bankroll w wysokości 5000 pln. Twój może być wyższy, lub niższy.

ZAKŁAD JEDNOSTKOWY BANKROLL
Zakład jednostkowy bankroll to po prostu kwota pieniędzy, którą postawisz na zakład w oparciu o procent całkowitego bankrolla. Na podstawie moich zagrań polecam 1,5% na jednostkę, ale przeciętnie moja zwykła gra to 2 jednostki lub 3%. Wykorzystam to również w tym ćwiczeniu. Ograniczając średni rozmiar zakładu do zaledwie 3%, jesteś w stanie przetrwać każdą burzę, która stanie na Twojej drodze. Twój bankroll będzie się zmieniał podobnie jak stawka. Celem jest jednak to, aby Twoje pieniądze zawsze rosły w pewnym okresie, podobnie jak w przypadku akcji wysokiej jakości. Mój plan zarządzania pieniędzmi pozwala ci to zrobić, a także pozwala zwiększać swoje zakłady w bezpiecznych odstępach czasu.

PLAN
Plan jest bardzo prosty. Zacznij od 3% na zakłady i zwiększaj je wraz ze wzrostem swojego bankrolla. Zwróć uwagę, że ponieważ jako przykład posługuję się grami z bankrollem 3%, osiągnięcie następnego poziomu wymagałoby 6,67 wygranych jednostek (3% x 6,67 = 20%). Daje to około 1,55 jednostki tygodniowo, jeśli wyznaczysz sobie cel comiesięcznego awansowania o każdy poziom. (1,55 x 4,3 tygodnia) Należy pamiętać, że po osiągnięciu określonego poziomu należy utrzymywać zakłady na tym poziomie, aż do osiągnięcia następnego, w górę lub w dół. A teraz przyjemna część. Zobaczmy, jakie wnioski uzyskamy na podstawie tych faktów....

BANKROLL / STAWKA / WYGRANE JEDNOSTKI
5000 / 150 / 6,67
6000 / 180 / 13,34
7200 / 220 / 20,01
8600 / 260 / 26,68
10 300 / 310 / 33,35
12 300 / 370 / 40,02
14 700 / 440 / 46,69
17 600 / 530 / 53,36
21.100 / 630 / 60,03
25 200 / 760 / 66,70
30 200 / 900 / 73,37
36 300 / 1090 / 80,04

WYNIKI
Jak widzisz, wygrywając 6,67 jednostek miesięcznie w ciągu jednego roku, Twój bankroll wzrośnie z zaledwie 5000 do ponad 36 000, ale ogólne ryzyko pozostanie takie samo, tylko 3% na zakład. Zwiększając swoje zakłady we wcześniej określonych punktach i utrzymując je na zasadniczo równym poziomie, odniesiesz większy sukces niż kiedykolwiek wcześniej. Oczywiście w pewnym momencie będziesz chciał przestać zwiększać swoje zakłady, gdy osiągniesz własny poziom komfortu. Wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa, gdy zaczynasz przeciągać pieniądze ze swoich kont. W tym momencie wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że otrzymujesz dobrą radę na temat tego, co obstawiać, lub mieć plan, aby osiągnąć ten sam cel. Z pewnością osiągnąłem swój poziom komfortu i ty też to zrobisz, jeśli będziesz przestrzegać tego programu. Mam nadzieję, że się na to zdecydujesz.

PS: Wiedza potrzebna do zwycięstwa! Don Giovanni
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Dawno nie było mnie ale do tej pory 14 WIN i 20 LOST. Dlatego strasznie ciężko będzie odrobić nawet na zero. Z ustalaniem stawki w stosunku do ilości posiadanych środków jest jak najbardziej prawidłowe.Tylko chciałem ci pokazać że takich planów nie można sobie ustalać na rok z góry.Po pierwszym miesiącu byłeś 214,5 do tyłu.wg 3% stawki w stosunku do posiadanego kapitału zostałoby ci 4785,5. I teraz stawka przy 3% bankrollu wyniosłaby 143,57. No i teraz sprawa się komplikuje bo kasy coraz mniej, trafionych mniej , yield mniejszy. Jedyna opcja to więcej zielonych kuponów tak jak w tym tygodniu. No i wtedy stawka większa, wygrana i yield też wyższe.
 
Don Giovanni 9,2K

Don Giovanni

Użytkownik
Nie jest aż tak źle. Potrzebujemy dwóch, trzech dobrych tygodni z rzędu i będzie dobrze. Ten tydzień obecnie 3 WIN 1 LOST i dzisiejszy w grze;)
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Nie jest aż tak źle. Potrzebujemy dwóch, trzech dobrych tygodni z rzędu i będzie dobrze. Ten tydzień obecnie 3 WIN 1 LOST i dzisiejszy w grze;)
Oooo, witam pana z powrotem. Szacowałem, że miałeś zwijać się za pół roku, widzę przyspieszasz. Co kogo interesuje, ile potrzebujesz. Sejm tu jest? Minus jest czyli nie masz zielonego pojęcia o bukmacherce i mieć nie będziesz. Rzuciłbym wyzwanie, kto więcej zarobi w jakimkolwiek miesiącu, ale nie chce mi się, szkoda mojego czasu, dawaj dalej te minusy, to szybciej stąd znikniesz z tym swoim pseudo mądrym podejściem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +189
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Oooo, witam pana z powrotem. Szacowałem, że miałeś zwijać się za pół roku, widzę przyspieszasz. Co kogo interesuje, ile potrzebujesz. Sejm tu jest? Minus jest czyli nie masz zielonego pojęcia o bukmacherce i mieć nie będziesz. Rzuciłbym wyzwanie, kto więcej zarobi w jakimkolwiek miesiącu, ale nie chce mi się, szkoda mojego czasu, dawaj dalej te minusy, to szybciej stąd znikniesz z tym swoim pseudo mądrym podejściem.
Podejmijcie to wyzwanie obydwaj . Taka mała rywalizacja. Kapitał początkowy np 10 000 . Stawkę moglibyście ustalać dowolnie. Taki fajny konkursik . Don Giovanni dawaj . Co ci zależy.
 
Do góry Bottom