>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zamknięcie wszystkich kont

T 0

tomaszek123

Użytkownik
Cześć.
Czy jest możliwość zamknięcie wszystkich konto u różnicy bukmacherów bez możliwości ponownego otwarcia ?
Czy jeśli napisze że jestem w trakcie terapii co jest prawdą to zamkn3 konta i nigdy bukmacher mi go nie otworzy?

Podpowiedzcie jak to najlepiej zrobić? Co napisać?
 
U 0

Usunięty użytkownik 138289

Gość
Cześć.
Pisz do każdego gdzie zakładałeś konto, że chcesz trwale usunąć konto lub zamknąć konto beż możliwości ponownego otwarcia ze względu na problemy z hazardem. Sprawdzone, działa.
 
R 2,8K

Roman12345

Użytkownik
Cześć.
Czy jest możliwość zamknięcie wszystkich konto u różnicy bukmacherów bez możliwości ponownego otwarcia ?
Czy jeśli napisze że jestem w trakcie terapii co jest prawdą to zamkn3 konta i nigdy bukmacher mi go nie otworzy?

Podpowiedzcie jak to najlepiej zrobić? Co napisać?
Pisz do mnie na priv i wszystkie te konta od Ciebie wypożyczę z checią. Tak je zlimituje, że nawet jak byś chciał grać to nie będziesz mógł bo będą limity na każdym po 10gr.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Cześć.
Czy jest możliwość zamknięcie wszystkich konto u różnicy bukmacherów bez możliwości ponownego otwarcia ?
Czy jeśli napisze że jestem w trakcie terapii co jest prawdą to zamkn3 konta i nigdy bukmacher mi go nie otworzy?

Podpowiedzcie jak to najlepiej zrobić? Co napisać?
Betfan jedyny chyba który wymaga listownego zamknięcia konta na stałe.
 
Do góry Bottom