>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zakup Volvo

kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Cieżko powiedzieć, ale to nowsze patrząc po fotach jest trochę już zajechane wewnątrz jak i na zewnątrz. Jest nie umyte wiec prawdopodobnie celowo wstawione są takie foty aby ukryć niedoskonałości lakieru. Tylna kanapa zajechaną, autem często jeździło nawet pięciu pasażerów, świadczy o tym wysiedziane miejsce piątego pasażera oraz komplet ładowarek pochowanych z tylu. To ze Szwajcarii prawdopodobnie jest w dużo lepszym stanie, ale zdjeć to raczej za dużo tu nie ma. Dopóki nie pojedziesz i nie zobaczysz na własne oczy obu to jedynie można gdybać.
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Tego Ci nie powiem, bo nie mam o tym pojęcia, choć nie wydaje mi się żeby pochodzenie takiego samego modelu z tym samym silnikiem miało jakiekolwiek znaczenie
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Radom i Mińsk Maz to miejsca które omijałem szerokim łukiem na aukcjach internetowych, gdy szukałem auta dla siebie, oczywiście mowa o handlarzach itp. Nie wiem skąd to się wzięło ale u nas aut tam się nie kupuje. Z racji, że i do Radomia i do Mińska niezbyt daleko to często ktoś jeździł oglądać. Na aukcjach auta wypucowane jak nowe, po dokładniejszych oględzinach, mierniki, stacje kontroli już tak kolorowo nie jest.
Zresztą o handlarzach z Radomia co nieco można wyłapać w sieci ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ted, rozejrzyj się po cenach używanych aut tej marki na rynku szwajcarskim:
http://www.autoscout24.ch/de/auto-marken/volvo
a tu na niemieckim http://auto.meinestadt.de/
( wpisz Volvo w polu Marke i wybieraj interesujące Cię modele, roczniki itd )
gdyż uwzględniając wszystkie koszty i tak sporo zaoszczędzisz przy samodzielnym sprowadzeniu a zyskasz pewność co do braku wad prawnych i że auto nie było picowane - od licznika począwszy...
Wg mnie Allegro itp. miejsca są w polskich realiach ostatnimi do szukania używanego samochodu - w przeciwieństwie do np. autoryzowanych salonów, które w rozliczeniu przyjmują od klientów kilkuletnie, z reguły u nich serwisowane samochody i można tam dość ostro w dół negocjować ich cenę, bowiem właściciel jest już na plus po sprzedaży nowego samochodu i dla zamknięcia takiego dilu, potrzebuje pozbyć się tego kilkuletniego.
Ponadto istnieje tu też opcja wykupienia gwarancji.
 
D 152

damian0012

Użytkownik
do radomia i okolic(zzwolen itd) po auta nie jezdzi sie:p bylem raz i wiem co mowie ???? omijac szerokim lukiem to zaglebie zgniotow ???? i handlarzy
lepiej zamist volvo kup sobie s6 w budzie c5 w podobnych pieniadzach
brat ma smiga az milo a jazda kozacka bo ma 340km ???? i ten dzwiek v8 ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
edi8 patrzyłem na te linki i tam o dziwo droższe są, więc coś na rzeczy musi być z tymi cackami w Polsce ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ted, bo tamte wózki są po prostu całe a nie w 90% bite demolki*, przywożone na lawetach i robione niekiedy wg wzoru: 1z2= nówka sztuka ????
* tylko nie pomyśl, że te brakujące do 100% a sprowadzane samochody są OK :cool:
 
Do góry Bottom