>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zakład rozpiskowy

U 0

usek.usek

Użytkownik
Witam.
Na wstępie chciałbym się przywitać, bo jestem tu nowy, więc: Witajcie!! ;d
Korzystam z bukmachera stacjonarnego o nazwie Milenium. Zawsze stawiałem normalne zakłady WIELOKROTNE. Chciałbym spróbować, jak się puszcza zakłady systemowe i trafiłem, zakład ROZPISOWY. Wchodzę na neta, na stronę Milenium, obstawiam moje typy, po prawej stronie generuje się kuponik i zaznaczam rozpisowy. Załóżmy, że wszystkie spotkania dzielę na 3 grupy: A, B, C, po 4 drużyny w każdej. W regulaminie wyczytałem, że zakład systemowy to min 3zl, więc dla tesetu za tylę chcę postawić.
Więc:
1. Jak należy powpisywac kwoty, aby móc popełnić jeden błąd? (bo wiem, że tak można)
2. Czy ten błąd będzie dotyczył tylko jednej grupy (czyli, że w każdej grupie moge popełnić jeden błąd) czy wszystkich meczy na całym kuponie (w moim przypadku tych 12 meczy)?
Na razie to tyle. Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź

P.S. Moje 1 pytanie dotyczy, gdzie co wpisać, abby zapłacić 3 złote i móc popełnic ten błąd:

Stawka, 3 zakłady:
Rozpis 1 z 3, wkład: 0.00 zł
Stawka, 3 zakłady:
Rozpis 2 z 3, wkład: 0.00 zł
Stawka, 1 zakłady:
Rozpis 3 z 3, wkład: 0.00 zł
Wkład łączny: 0.00 zł
Przewidywana wygrana: 0.00 zł
Typ zakładu:WielokrotnyRozpis
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
To co chcesz zagrać, to system blokowy - a planujesz zagrać na 3 bloki po 4 mecze w każdym.
Jeden błąd w obrębie bloku już eliminuje ten blok z gry.
Aby zagrać z możliwością popełnienia 1 błędu w tej grze na 3 bloki, zagraj systemem 2z3 , bo gdy wyleci jeden to wygrasz to co będzie stanowiło iloczyn kursów trafionych bloków * 1zł , gdyż system 2z3 ma 3 zakłady:
1-2-3
1-2
1-3
2-3
A-B-C
A-B
A-C
B-C
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Gdybyś chciał zagrać tylko 3 zdarzenia i wybrał do tego system 2z3 , to byłby to wtedy zwykły system rozpisowy , ponieważ są w nim zawarte te 3 elementy składowe:
1-2-3
1-2
1-3
2-3

A-B-C
A-B
A-C
B-C

ale wobec tego, że chcesz w miejsce poszczególnych 3 elementów tego systemu 1-2-3 czy A-B-C podstawić po 4 zdarzenia - to robisz bloki wielozdarzeniowe a system zmienia się ze zwykłego systemu rozpisowego na rozpisowy system blokowy.
Najprostsza definicja systemu rozpisowego to taka, że jest to sposób zagrania kilku/kilkunastu zdarzeń - z zabezpieczeniem sobie wygranej pomimo popełnienia w tej grupie błędów.
Inaczej mówiąc są to systemy pełne ( łączące każdy składowy element z każdym ) i dające wygraną
wg wybranego przez grającego marginesu zakładanych przez niego błędów , pod warunkiem że nie popełni tych błędów więcej niż zakładał.
I tak np. chcąc grać 7 zdarzeń ( singlowych lub wielozdarzeniowych, więc bloków ) a oczekując wśród nich 3 błędów - musimy wybrać system 4z7.
Wygrana* nastąpi , gdy tych błędów nie będzie więcej niż 3 , ale jeśli będzie ich mniej i trafimy 5z7 , to dostaniemy pięć &quot;czwórek&quot; , ponieważ z 5 można utworzyć 5 kombinacji po 4.
* jest to pojęcie umowne, bo może się zdarzyć i tak, że taka wygrana przy grze na niskie kursy nie odda kosztu nadania systemu...
https://www.milenium.pl/node/53/zaklady-bukmacherskie.html#p_zb_10.1
P.s: do momentu , gdy tego wszystkiego nie zrozumiesz i nie będziesz wiedział o co tu chodzi - wstrzymaj się z grą.
.
 
U 0

usek.usek

Użytkownik
Już rozumiem. Stawiam np 9 zdarzen, po 3 w każdej grupie. Jeżeli gram 2z3, to musi mi siąść 6 meczy, ale wszystkie z 2 grup ( czyli np. musi mi siąść cała grupa A i B) tak?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Oczywiście że tak! ????
Pamiętaj też przy robieniu bloków, aby nie było w nich tzw. zdarzeń wspierających się - czyli z tego samego meczu jak np. wyniki HT i FT lub under 2.5 i BTS itd. bo tego nie zaakceptują .

.
 
U 0

usek.usek

Użytkownik
Mam jeszcze pytanie:
Czy jak gram 2z3, po 3 mecze w jednej grupie, i np. przewidywalna wygrana to 80zl, a jedna grupa mi nie siądzie, to wygrana spada o kurs tych meczy, czy wygrywam te 80zl?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Mam jeszcze pytanie:
Czy jak gram 2z3, po 3 mecze w jednej grupie, i np. przewidywalna wygrana to 80zl, a jedna grupa mi nie siądzie, to wygrana spada o kurs tych meczy, czy wygrywam te 80zl?
To co na kuponie symulacyjnie przedstawia się jako ew. wygraną , to pokazanie graczowi ile może wygrać w najlepszym układzie, czyli przy trafieniu wszystkich zdarzeń na kuponie.

Realną wygraną przy grze systemami , zawsze stanowi suma wygranych z kombinacji utworzonych w ramach wybranego przez gracza systemu.

Przy grze systemem 4z7 ale przy trafieniu 5 zdarzeń, wygraną będzie stanowiła suma 5 trafionych &quot;czwórek&quot; AKO, gdyż z 5 można utworzyć 5 kombinacji po 4.

Przy grze systemem 2z3 i trafieniu 2 zdarzeń ( ew. także pełnych, bezbłędnych bloków ) to ich kursy*stawka*0.88 stanowią faktyczną wysokość wygranej.
 
F 0

fugaci

Użytkownik
Ja mam pytanie odnośnie rozpisów w internetowym Milenium.
Przykładowo gram 5 remisów. Chcę zagrać 2z5. Zaznaczam stawkę 1zł czy 2 zł czy 10 zł to pisze &quot;nieprawidłowa kombinacja&quot; ? Dopiero można 3z5 zagrać do tego postawić mogę to za najmniej 1 zł co daje, że łącznie gram za 10 zł ! Nie rozumiem czy w Milenium nie można normalnie zagrać sobie 2z5 np. za 0.3 zł czyli do zapłaty mam 3 zł.
Także Milenium ma aż takie ograniczenia czy coś źle robię? Wystarczy wejść na stronę STS czy FORTUNY tam jest opcja MAXIKOMBI i można dawać takie stawki jak opisałem wyżej...
 
F 0

fugaci

Użytkownik
To masakra jakaś jest :/ jakbym wcześniej wiedział, że takie ograniczenia są to bym się do nich nie logował...
To systemem za małe stawki sobie nie pogra u nich, a szkoda...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Informacja dla grających w MILENIUM:
w dziale SYSTEMY BUKMACHERSKIE przedstawiłem kilka rozpisów ukierunkowanych na grę zakładami systemowymi możliwymi do zawarcia spośród polskich buków właśnie tylko w tej firmie*, gdyż można tam zawierać systemy mające nawet rozpisy liczące po 15 zdarzeń w 1 zakładzie:
https://forum.bukmacherskie.com/f18/uniwersalny-system-do-gier-losowych-i-bukmacherki-ii-121189-6.html#post6125216
* w Totolotku jest po 12 a w E-TOTO, FORTUNIE I STS po 13 zdarzeń w 1 zakładzie, zaś w forBET po 14
 
Do góry Bottom