>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zablokowane konto na neteller 0 kontaktu

R 0

redaller

Użytkownik
Witam. Mam duży problem. Jakieś 2 tygodnie temu przy logowaniu przypadkiem wpisałem 3 razy błędną odpowiedź na pytanie weryfikujące. No i przy logowaniu wyświetla mi się, że aby odblokować konto należy poprosić o rozmowe telefoniczną i oddzwonią w ciągu ok. godziny. Prosiłem ich o rozmowe z 20 razy, próbowałem prosić o rozmowę po polsku i angielsku i dalej nie oddzwaniają. Próbowałem nawet na inny numer i też nic. Pisałem do nich 4 razy na maila i też nie odpowiadają. Co mogę zrobić? Wchodziłem na czat to jest długa kolejka i jak już jestem niedaleko to mi piszą, że nie ma konsultanta. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Chce odzyskać swoje pieniądze, a z nimi nie ma ŻADNEGO kontaktu, ja nie wiem niby poważna firma, a kontaktu zero
 
S 0

specunio

Użytkownik
Witam. Mam duży problem. Jakieś 2 tygodnie temu przy logowaniu przypadkiem wpisałem 3 razy błędną odpowiedź na pytanie weryfikujące. No i przy logowaniu wyświetla mi się, że aby odblokować konto należy poprosić o rozmowe telefoniczną i oddzwonią w ciągu ok. godziny. Prosiłem ich o rozmowe z 20 razy, próbowałem prosić o rozmowę po polsku i angielsku i dalej nie oddzwaniają. Próbowałem nawet na inny numer i też nic. Pisałem do nich 4 razy na maila i też nie odpowiadają. Co mogę zrobić? Wchodziłem na czat to jest długa kolejka i jak już jestem niedaleko to mi piszą, że nie ma konsultanta. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Chce odzyskać swoje pieniądze, a z nimi nie ma ŻADNEGO kontaktu, ja nie wiem niby poważna firma, a kontaktu zero
I jak załatwiłeś sprawę?

Mam podobną sytuację zablokowałem konto neteller znajomego używałem go do jego konta bet365.I teraz od tygodnia żadnej możliwości skontaktowania się z supportem nie oddzwaniają, nie odpowiadają na maile, nie można się dodzwonić.
Najgorsze,że mam własne konto vip neteller i support vip ani konsultant vip do którego mam bezpośredni telefon nie odpowiada a zawsze kontakt miałem w razie problemów natychmiastowy.
Kontaktował się ktoś w ostatnim czasie z ich działem obsługi z pozytywnym skutkiem ?
 
V 0

vanzen91

Użytkownik
Witam, mam ten sam problem. Mam wyłaczony rachunek i muszę wgrać dokument PHONE BILL. Czy ktoś tak kiedyś miał ? A gdy wgrywam rachunek Orange to zostaje odrzucony ! Dodzwonić się do nich nie idzie , a jak wiadomo to mega dużo kosztuje. Macie do nich kontakt e-mail obecny? Jakiś dramat z nimi jest ...
 
Do góry Bottom