>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wyplata kasy z paddy power poker

Status
Zamknięty.
H 0

hugodewolf

Użytkownik
Paddy Power Poker
panowie mam problem , wygralem 60 $ w turze na paddy power poker ,troszke to pomnozyłem i chciałem wypłacic wiec wplacilem 15$ z mb zeby konto odblokowac. Próbuje to wypłacic ale wyskakuje mi ze mam fundusze przyblokowane w kwocie jaka wygralem na cash game, moge tylko wyplacic kase która wpłacilem i to co mam z tego tura, ktos wypłacal z tego roomu, pomóżcie jak cos czekam na wiadomosci co to moze byc.
z góry dzieki wielkie
 
H 0

hugodewolf

Użytkownik
dodam tylko za moge cała kwota dysponowac tzn moge wchodzic i grac na stołach i w turach
grałem na stolach 6-osobowych i nie z polakami
troche z niemi porozmawiałem ale angielski zam słabo wiec przedstawie rozmowe z kolesiem z suporttu jak ktos zapawi sie w przetłumaczenie to wielie dzieki

hugodewolf- i have hald fund
alan- yes held funds is a system we operate to prevent money laudering.

alan-held fund are part of your total poker cash balans and relate to your poker winnings in the previous 72hours . consequently profits arising from poker sessions are not immediately withdrawable , they are held in a customer&#39;s poker wallet for a period of 72 hours. despite these funds not being available for withdrawal they are available for use at the poker table

alan- this only applies for the first 30 days you are a costomer
hugodewolf i must waiting 72houers or 30 days?
alan- 72 hours.. after 30 days any winning are available instantly
 
D 0

dzc

Użytkownik
musisz zaczekac 72 godziny od momentu wygranej we FR , i tak za kazdym nowym razem jak cos wygrasz, masz nowe konto ktore dopiero po 30 dniach bedziesz w stanie wyplacac odrazu kazda wygrana
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom