>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wyjazd na EURO 2020 - informacje dyskusja, pytania, rady.

Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wielu z Was pewnie mocno zastanawia się nad wyjazdem na EURO 2020. Pierwszy raz Mistrzostwa Europy będą rozegrane w 12 różnych państwach: Danii, Holandii, Rumunii, Irlandii, Hiszpanii, Belgii, w Szkocji, Niemczech, Rosji, Anglii, Azerbejdżanie, we Włoszech i na Węgrzech.
W tym temacie możecie wymieniać się poglądami na temat poszczególnych współgospodarzy mistrzostw, informacjami czy radami na temat wyjazdów.

Stadiony, na których będą rozgrywane poszczególne spotkania:

Mecze fazy grupowej i 1/8 finału
Dania: Kopenhaga, Parken -  38 000 
Holandia: Amsterdam, Amsterdam ArenA - 53 000 
Rumunia: Bukareszt, Stadionul Național -  55 000
Irlandia: Dublin, Aviva Stadium Irlandia - 51 000
Hiszpania: Bilbao, San Mames - 53 000
Belgia: Bruksela, Eurostadium - 62 000  
Węgry: Budapeszt, Stadion im. Ferenca Puskása - 68 000   
Szkocja: Glasgow, Hampden Park - 52 000

Mecze fazy grupowej i ćwierćfinały
Niemcy: Monachium, Allianz Arena - 75 000
Azerbejdżan Baku, Stadion Olimpijski - 68 000
Rosja: Sankt Petersburg, Zenit Arena - 69 000  
Włochy: Rzym, Stadio Olimpico - 73 000  

Półfinały i finał Euro 2020
Anglia Londyn,Wembley -
90 000
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Siema

Znamy już terminarz Polaków:
15.06 poniedziałek: Polska - kwalifikant (Dublin, 18.00)
20.06 sobota: Hiszpania - Polska (Bilbao, 21.00)
24.06 środa: Szwecja - Polska (Dublin, 18.00)

Kto z forumowiczów wybiera się na Euro? Jakie macie plany wyjazdowe? Ja raczej "zaliczę" dwa pierwsze mecze. Do Dublina planuję lecieć w sobotę 13 czerwca. Ceny lotów idą w górę więc warto się pośpieszyć.
Jak ktoś planuję lecieć na drugi mecz to warto rozważyć przelot z Wiednia. Obecnie koszt to 40 euro lotu.

Jak zauważyliście jakieś fajne i tanie połączenia to się tutaj podzielcie ;)
 
tarki_16 226,1K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Cześć Marcin, 

Ja lecę na mecz Hiszpania - Polska do Bilbao. Jako, że mieszkam na zachodzie Polski  to lecę z Berlina. Kupiłem bilety lotnicze do Bordeaux (300km do Bilbao) za 160 zł/os w jedną stronę, więc praktycznie za grosze, stamtąd pociąg lub autobus do Bilbao. Noclegi w Bilbao kompletnie nieopłacalne, ja osobiście zarezerwowałem pod San Sebastian, skąd pociągiem lub autobusem w godzinę dojedziemy do Bilbao. 
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Ja zastanawiam się nad wypadem do Monachium na jeden z meczy grupowych Niemców, z Portugalią lub Francją. Dostać się można bez większych problemów, a oba widowiska powinny być pierwszorzędne, w końcu to grupa śmierci.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Po losowaniu w styczniu przez UEFA, bilety trafiają do sprzedaży otwartej? Czy każdy związek piłki nożnej dostaje dana pule i sprzedaje?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
cytat z dnia 17 grudnia 2019 21:00 przez karciarzPo losowaniu w styczniu przez UEFA, bilety trafiają do sprzedaży otwartej? Czy każdy związek piłki nożnej dostaje dana pule i sprzedaje?
Związki nie sprzedają biletu na Euro czy Mundial.
Niesprzedane bilety trafiają na sprzedaż otwartą na platformie UEFY.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
al_capone 29K

al_capone

Gangster
cytat z dnia 1 lutego 2020 21:53 przez anzelmoDo kiedy sa bilety sprzedawane ? 
W grudniu aplikowało się o bilety. Jeśli wylosowałeś to masz 10 dni na opłacenie biletów. W innym przypadku przepadają.
Kolejna szansa na zakup biletów to platforma do odsprzedaży, która zostanie odpalona gdzieś w marcu-kwietniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
L 482

legionista1987

Użytkownik
Mam do sprzedania 2 bilety na mecz Czechow z druzyna z barazy który odbędzie się w Glasgow oraz na 1/8 finału i 1/4 na mecze Polaków oczywiście jeśli awansują. Może ktoś chętny do kontaktu ?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie ma problemów jak nazwisko na bilecie jest inne jak nazwisko wchodzącego na mecz? Nie sprawdzają tożsamości na bramkach na takich turniejach?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
cytat z dnia 17 lutego 2020 16:21 przez zksstalNie ma problemów jak nazwisko na bilecie jest inne jak nazwisko wchodzącego na mecz? Nie sprawdzają tożsamości na bramkach na takich turniejach?
Nie sprawdzają danych z biletu na tego typu turniejach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
tarki_16 226,1K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 17 lutego 2020 16:44 przez al_capone

Nie sprawdzają danych z biletu na tego typu turniejach.
Nie wiem jak będzie w tym roku, bo bilety każdy dostanie na telefon komórkowy, ale na poprzednich ME Europy we Francji nie robili problemów, wystarczył sam bilet. 
 
W 0

wisnia86

Użytkownik
Witam,
my w ekipie ruszamy na gruuuby wypad!!! w koncu to czerwiec więc pora na urlop. Zaczynamy wylotem z Berlina na Ibizeeee :). Następnie lecimy do walencji na 3 dni gdzie pozniej lecimy do santander gdzie mamy baze. Jak ktoś wyżej dobrze ujął mieszkania w Bilbao wołają o pomstę do nieba!!! Z Santander mamy 1 h busem który jeżdzi co godzinę do bilbao za 50 zł. Powrót po meczu o 1.45 w tej samej cenie. Z Santander o 8 do Madrytu gdzie będziemy zwiedzać i po 3 dniach wracać do Berlina. Ze wszystkich opłat zostało nam wynajem chaty w Walencji i Madrycie. Ogólnie same tanie loty ryanairem jeśli beż bagażu. Z bagażem za cały transport i chaty wyszło 3k plus wydatki- event Guetty na Ibizie, Walki byków itp. To będą cudowne Euro. Swoją drogą mam do sprzedania bilety do Dublina na 1 mecz 2 oraz 3 kat. Życzę Wam owocnych Euro i niesamowitych emocji. Kontakt [email protected]
 
Do góry Bottom