>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wygrane np w STS

A 0

alicja

Użytkownik
witam, mam tylko drobne pytanie- czy te wygrane podane na stronach np STS w kaciku &quot;tak graja najlepsi&quot; sa realne?????
i jezeli tak to w jaki sposob to osiagnac......
Zastanawia mnie cy to nie jest zwykla sciema i mydlenie oczu....
Serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczow
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
witam, mam tylko drobne pytanie- czy te wygrane podane na stronach np STS w kaciku &quot;tak graja najlepsi&quot; sa realne?????
i jezeli tak to w jaki sposob to osiagnac......
Zastanawia mnie cy to nie jest zwykla sciema i mydlenie oczu....
Serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczow
Witam ;) Wszystko jest mozliwe...jeśli by to nie bylo mozliwe...to by nie dawali kuponow na stronkę..W jaki sposob to osiagnac :?: Po prostu trzeba trafiać typy....pozdrawiam ????
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Ale wiesz ze takie kupony wchodzom niezwtkle zadko trzeba byc mega szczesciarzem zeby tak wygrac a wszytkie wygrane sa prawdziwe :mrgreen:
 
pewniaczek 2

pewniaczek

Użytkownik
To NIe Jest Zadne Mdlenie Oczu... Jeśli Ktoś NIe Dowierza MOze Sie Pofatygować i Wstąpić do STS-a... Bo Na Sciankach w Kolekturach Są Powieszane i Grubo Wytłuszczone... :mrgreen:
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Kupony te ktore widzicie w stsie to jest podzial na:[

-wygranych fartownych ( takich naj mniej)


- wygranych przez &quot;profesorów&quot; tzn tworza kupon z kursem ok 10 AKO stawiaja nastepnie 10 takich kuponów po 200zł przy wygranej maja zysk ok 18 tys przy przegranej 2tys

Czyli jak patrzec nie jest trudno trafic jeden na 9 kuponów z ako 10zł jest tylko warunek trzeba posiadac odpowiedni kapital by moc byc na minusie nop 12tys

Pozdrawiam

Na bukmacherce naprawde da sie zarobic ale trzeba wiedziac jak :]
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Prosto sie dowiedziec czy te kupony sa prawdziwe biezesz w reke kaukulator i:
stawke mnoizysz razy 0,9 i potem mnozysz przez kursy np.
20-stawka*0,9*1,7*1,2=36,72-zakladana wygrana
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
jest możliwe chociaz ktoś to wygrał to myśle że takich osób które grają jakies 15 meczy na jeden kupon za 5 zł poprostu nie mają co robić z kasą bo liczą na jakieś ogromne wygrane i tylko dają zarobić bukom ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
No tak ale jak już taki kupon trafi to mu sie zwrócą wszystkie przegrane najprawdopodobniej...
 
dalila 0

dalila

Użytkownik
Na wlasne oczy mozna zobaczyc gdy ktos odbiera duza wygrana bo trzeba odebrac w tym puncie wygraną Zwykle idą po odbiór 2 osoby , dla bezpieczeństwa, bo może nas próbować oszukać kasjerka i wtedy mamy świadka albo ktoś okraść po wyjściu z takiego punktu. Różne towarzystwo się tam kręci .Czasami nawet pijaczki.
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
No to ja musze powiedzieć że w Profku na matecznym w Krakowie swego czasu wisiał kupon gościa który wygrał za 2zł 20.000,- (-10% podatku czyli wziął 18.000,-). Kupon wyglądał na autentyczny i raczej na prawde był puszczony.
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Hmm jeżeli kupon NIE jest podarty na kodzie kreskowym to nie mają prawa wstrzymać wypłaty. Wtedy dzwonisz do centrali i składasz skarge, że w danym punkcie nie chcą Ci wypłacić.

Jeśli kupon jest podarty na kodzie kreskowym to raczej z nimi nie wygrasz. Wtedy wysyłasz skan kuponu pocztą do centrali i wtedy oni powinni Ci wypłacić.

Taka sytuacja miała miejsce w Profku przez wakacje tylko, że gościu miał do wyjęcia 300 zł. Babka kazała mu złożyć reklamacje (tzn. wysłać skan kuponu i opis sytuacji do centrali) i za tydzień gościu odebrał w tym punkcie kase.
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
własnie niejest podarty na kodzie kreskowym a babka mówi żebym nawet nie wysyłał do centrali bo to i tak nic nieda i że tylko strac kase i czas na wysyłce
 
W 2

wislak

Forum VIP
a moze sprobuj poprostu isc i powiedz: &quot;ze strony internetowej wzialem numer do centrali, zadzwonilem i powiedzieli mi ze jak widac kod to MUSI byc przyjety kupon a jak nie przyjma mi to mam zadzwonic drugi raz i powiedziec jaki punkt i osobiscie sie z tym punktem skontaktuja...
moze sie dadza nabrac...
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Zrób tak jak mówi Wiślak, ale weź ze sobą koma. Jak się nie nabiorą to przy nich zadzwoń do centrali. Jak i oni powiedzą Ci, że nie wypłacą to musisz skontaktować się z biurem ochrony konsumentów.
 
W 2

wislak

Forum VIP
albo z tym komem wez do kolegi jakiegos powaznego zadzwon ???? i jak co to przy nich zadzwon i poweidz: &quot;no niechcą mi wydac kasy nadal&quot; i daj babce sluchawke i niech ja kolega opieprzy ???? ze o 20 zl robi takie problemy i marke firmy naraza ???? )
 
Do góry Bottom