>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybory parlamentarne w Polsce 2015

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Szczerze mówiąc nie można mówić, że PO przegrała te wybory. Przy takiej niechęci ludzi, aferach mają 24% a razem z Petru co jest praktycznie to samo to 31% czyli tylko 6% mniej niż PiS. Oznacza to, że praktycznie elektorat PO całkowicie pozostał przy nich, a o zwycięstwie PiSu zadecydowali obywatele nie chodzący dotąd na wybory + żelazny elektorat PiSu. Finansowo jestem niestety praktycznie na 0 z tych wyborów. Zysk będę miał tylko na łączonych PiS lepszy niż PO z referendum. Zadecydowała duża wtopa z Nowoczesną (niestety sam jako wyborca PO widziałem jak ta partia jest socjotechniczna, nieszczera i banksterska i myślałem, że inni też tak pomyślą, ale to chyba prawda, że wśród wyborców PO większość to bezmózgie lemmingi bo jak im przeszkadzały afery w PO to zagłosowali na jeszcze większe &#39;ośmiorniczki&quot; Petru) . Liczyłem bardzo na under 24 na PO co miałem pograne po 2,25, ale 0,9% przeważyło. Cała reszta głównych betów czyli undery PO 29, 28, 26 i under PSL oraz over Kukiza do przodu, ale z uwagi na stosunkowo niskie kursy i podatek zresetowały tylko do 0 tamte. Bezsensowna ta końcówka, gdzie grałem już trochę na siłę, to nigdy się nie sprawdza ! Generalnie na Komorze i referendum i tak zarobiłem, ale z tych typów nie jestem zadowolony. Misiek ma rację, że PO wcale tego nie przegrało bo mogli mieć i poniżej 20% jak wielu, łącznie ze mną tu przewidywało. I jeszcze to pier......ne oczekiwanie 4 godziny na wyniki, to już lepszy mecz bo wiadomo wszystko (z reguły) po 110 min.
 
J 127

jester72

Użytkownik
Nieoficjalnie, ale od kilku niezależnie liczących osób - PiS ma 235 mandatów co daje samodzielne rządy i dzięki temu także zaliczony typ na takie zdarzenie.
Pozostali - tylko jedno źródło, więc tu większa ostrożność wskazana:
PO 138,
Kukiz 42
N 28
PSL 16
MN 1 mandat.
Senat - ponoć 60 mandatów dla Pisu.
Jest i Senat
PiS - 61
PO - 34
Niezależni - 4
PSL - 1
Też pograne i trafione
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Platforma Obywatelska (tfuuu) under 27,0% @ 1,87 Betano ✅

Limit 934 zł i za tyle gram.
Kidawa Błońska wygra w Obwarzanku @ 3,00 Unibet ✅
Nowoczesna PO under 10 @ 1,60 Unibet ✅
1. Kaczyński - Kopacz 1 @ 1,65 ⛔
2. Piotrowska - Kownacki 2 @ 2,15
3. Wipler - Zaborowski 1 @ 1,70 ✅
4. Krupka - Ziobro 1 @ 2,15 ⛔
5. Żmuda-Trzebiatowska bez mandatu @ 1,35 ✅
6. Stanisławek - Cugowski 2 @ 2,05 ⛔
7. Gęsiak - Bielan 2 @ 1,85 ✅
8. Kamiński - Sasin 2 @ 1,32 ✅
9. Berkowicz - Szczuka 1 @ 1,57 ✅
Kukiz&#39;15 najlepszy bez PO i PIS @ 2,30 bah ✅
wybory całkiem udane :]
Najważniejsze główne bety tj. PO, Kukiz i NowoczesnaPO całkowicie niezagrożone ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Korwin powyżej 3.0 - Fortuna Kurs 1.8
No to zaczynamy zkolejnymi wyborami.
Nie rozumiem totalnie tej lini i tego kursu. W samych wyborach prezydenckich które były niedawno było 3,26% na Korwina, a taka prawda jest że gdyby nie Kukiz, który pozabierał sporo głosów innych antysystemowców Janusz miałby dobre kilka procentów więcej. Wipler w wywiadach mówił o tym że pisali do niego ludzie że będą głosować na Kukiza bo ma największe szanse na 2 ture. Wybory parlamentarne to już co innego i takiego czegoś tutaj nie będzie ;) Kukiz przed wyborami prezydenckimi mocno promowany przez telewizje, teraz jest jechany za brak programu itp, myślę że teraz nawet 2 cyfrowego wyniku nie osiągnie. Korwin od dawna mówił że wybory parlamentarne są dla niego najważniejsze, kto wie czy to nie będą jego ostatnie wybory. Myślę że sporo kaski wpompuje w kampanie i wejdzie do sejmu.
Osobiście czekam na ofertę internetowych buków i też nie lubie mrozić kaski na 2 miesiące, ale jestem pewien że ta linia podskoczy, a kurs spadnie za jakiś czas
Polecam!
✅✅✅
Widzę że na początku tematu sporo osób cisneło under nowoczesnej a tu w sondażach po 9% dostają. Dodatkowo duże promowanie partii w tv, niedługo przegonią lewicę i będą podawać tą partię w tv jako czarny koń wyborów. Tak był promowany kukiz i dostał na koniec 20%. Myślę że over 5.5 pokryją na miękko.
Nowoczesna over 5.5 betsafe kurs 1.5
Do tego Under 25 PO kurs 1.85 unibet
Adam wyżej wszystko opisałLudzie powinni się przerzucić na nowoczesną, do tego wysoka frekwencja co będzie na niekorzyść dla PO
✅✅✅
Załadowałem mocno fajny bet na bah
Kukiz +1,5 - PSL kurs 1,78
Over kukiza i under pslu już opisał Adam, tak naprawdę to jest połączenie 2 zakładów w 1We wszystkich sondażach dla telewizji itp handi jest zakrywane, dodatkowo w sondażach ulicznych kukiz ma przewagę kilku procent, a te sondaże moim zdaniem są bliższe prawdzie niż te Irbisy itp.
Polecam!
✅✅✅
Wybory niczym eldorado, niestety na kolejne trochę poczekamy. Może jakieś referenda czy coś porobią.
 
N 0

nanat

Użytkownik
PiS wygrywa w Warszawie a poparcie spada mu o 0,73 i po rośnie o 0,6
http://warszawa.pkw.gov.pl/g2/oryginal/2015_10/667fa092264f96eb3b43fb594a2cf01d.pdf
Ktoś mi to logicznie wytłumaczy?
PiS dostał tam więcej głosów niż PO, ale procentowo różnica była o wiele mniejsza niż w innych okręgach i w efekcie w całej Polsce, gdzie PiS zwyciężył większą różnicą głosów. Dlatego w skali ogólnopolskiej jak najbardziej procentowo mogło urosnąć PO, nie PiS. Prosta matematyka.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
KORWiN chyba największym rozczarowaniem. Sporo osób wierzyło że typowo kapitalistyczna, wolnorynkowa partia ożywi parlament. Ciekawi mnie jak długo Kukiz zdoła utrzymać w ryzach swoją zbieraninę lewaków i prawaków, na którym posiedzeniu będą głosować różnie.
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Czyli mamy ten sam beton co był. To było do przewidzenia. Ponad 31% wyborców PO i .N to ludzie zabetonowani, z wypranymi mózgami, ludzie siedzący na ciepłych stołeczkach, ich rodziny, znajomi itd. Tego stałego elektoratu to max 15%.
Poza tym niech ktoś mi powie jakim ch...m taka mniejszość niemiecka będzie miała ten jeden mandat? Wiem, że i tak nic tam nie zdziała, ale jakim prawem mamy mu płacić z własnych podatków?
Zbigniew Stonoga uzyskał 42 731 głosów, a mniejszość niemiecka 27 530, więc jak to jest?
 
spoxsik 305

spoxsik

Użytkownik
dziwię się temu waszemu graniu na Korwina dla mnie skończy się na poziomie 3,4% max więc do sejmu nie wejdzie.
taka sama sytuacja w przypadku zjednoczonej lewicy bo dla nich próg wyborczy wynosi 8% i nie wierze że uda im się tyle zdobyć .

osobiście zagrałem już dawno kukiz under 10,5% po 1.80 ✅✅✅
nowoczesna wejdzie do sejmu po 2.05 ✅✅✅

jeżeli ktoś chce mogę pokazać skan bo zagrani mocno.

na chwilę obecną STS dołożył jeszcze kilka opcji fajną mi się wydaje

PIS (-13%) - PO - kto lepszy ? 2 1.90⛔???? PiSiory...


wydaje mi się że PiS mimo wszystko będzie tracił i taki handicap na PO biorę w ciemno, jeszcze na sam koniec wyskoczy Jarek walnie z dwie głupoty i róznica wyniesie 8% max.
Tak swoją drogą chyba wiecie że to on będzie premierem a nie Szydło.

kolejnym kuponem który gram jest
KW PiS (41.0) - mniej. po 1.75✅✅✅
KW PiS (38.5 - mniej po 2.35✅✅✅

i na sam koniec najfajniejszy typ

PSL+ZL (16.5) - mniej po 1.75✅✅✅
dajcie spokój nie ma szans żeby tyle zebrali ???? )


powodzenia wszystkim w obstawianiu i w dobrych wyborach przy urnach w pażdzierniku. :razz:

na koniec dam link jakich mamy inteligentnych wyborców
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/powyborcza-sonda-chajzera-robi-furore-w-sieci-to-trzeba-zobaczyc/rlmbt1
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Tak to powinno wygladac wedlug gazety warszawskiej ????


ja w to jak najbardziej wierze. Kto by chciał głosowac na złodziejskie Po czy Noweczesną jakiegos swetru. Korwin 700 tys lajków na fb, 2 miliony zl zebrane na kampanie na fb. Ludzie pisali w komentach ze zabierają całe rodziny. A tu nawet nie ma 5%. Ktos kto sledzi te wybory to nigdy się z tym nie zgodzi. Prezydent Duda otrzymal list ze w Komisji wyborczej siędza obcy agenci izraela. Ciekawe jak na to zareaguje...oczywiscie z dowodami
A Tu przykład na co ida nasze pieniadze z podatków ????
https://www.facebook.com/Hektores/videos/1260986750593837/?__mref=message_bubble
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Gadanie o sfałszowanych wyborach to to samo kiedy jakieś partacze nie wyjdą na mecz jak np. Fiorentina z Lechem, a potem snucie teorii spiskowych. Każdy przegrany w żałosny i niegodny sposób próbuje się tak tłumaczyć czy to w sporcie czy polityce. W większości komisji, także mojej byli mężowie zaufania z PiSu z tego ruchu Ochrony Wyborów i czuwali nad tym. Po za tym każdy kto ma elementarną wiedzę wie, że członkowie obwodowych komisji wyborczych są wysyłani przez partie, najczęściej wszystkie. U mnie np. był człowiek od Korwina. Zresztą z uwagi na kasę za pracę w komisjach na którą PO czy Nowoczesna się nie połaszczą, głównie są młodzi ludzie np studenci czy emeryci z partii KUKIZ, KORWiN czy PiS. Byłem w wielu komisjach i kompletnie na poziomie obwodowych komisji nie można nawet teoretycznie coś sfałszować. Bo przy udziale składu całej komisji z reguły ok 6 osób wysypuje się wszystkie karty i na oczach wszystkich liczy w małym pomieszczeniu więc każdy patrzy na ręce każdemu. Nie wiem jakie mechanizmy są na poziomie komisji okręgowych, ale myślę, że tam z kolei są mężowie zaufania ze wszystkich partii.
W związku z powyższym za to, że nie wszedł under PO mogę być zły tylko na siebie, że dałem się trochę emocjonalnie uwieść teoriom snutym tutaj gdzie pewno PO by miało 6% jak by głosowali ludzie z naszego forum no i to niestety, te poglądy związane z niechęcią wobec PO i poparciem na Korwina mogły jakoś emocjonalnie skrzywić obraz rzeczywistości. Oczywiście jednak sam za to odpowiadam, zresztą under 24 brakło 0,9% więc było blisko.
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
To że sobie ludzie na FB Korwina pisali że zabierali całe rodziny to niezłe śmieszki ???? Może wzięli, pytanie tylko czy sami zaznaczali bo może ich rodzice ich ładnie strollowali.

A najśmieszniejsze jest to że Jacek Wilk z dawnego KNP wszedł z list Kukiza a Korwin pod progiem i trochę zabrakło. Oczywiście już hejt płynie na Wilka że się sprzedał a ja bym się wcale nie zdziwił gdyby w niedługim czasie w Sejmie powstało koło poselskie związane z ideologią KNP/Korwin itp.
Nie wierzę żeby Kukiz utrzymał koło 40 posłów przy sobie, niektórzy mogą przejść do PISu, Narodowcy mogą coś stworzyć.

Lewicy nie ma a to cieszy ;) Chyba że PO będzie skręcać co raz mocniej :]
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Wybory wyborami. Ale jak wytłumaczysz to ze co miesiąc placimi 50 tys zydów 100 euro socjalu. Ze nasi mezowie sejmu jednym głosem zatwierdzili odszkodowanie dla zydów w wysokosci 65 miliardów zł. Ze w tym roku dołozymy do Uni Europejskiej 9 miliardów zł. A w prasie głównego nurtu cisza i zadnej zmianki na ten temat. Oczywiscie ze jak sfalszowano wybory to na samej górze
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wybory wyborami. Ale jak wytłumaczysz to ze co miesiąc placimi 50 tys zydów 100 euro socjalu. Ze nasi mezowie sejmu jednym głosem zatwierdzili odszkodowanie dla zydów w wysokosci 65 miliardów zł. Ze w tym roku dołozymy do Uni Europejskiej 9 miliardów zł. A w prasie głównego nurtu cisza i zadnej zmianki na ten temat. Oczywiscie ze jak sfalszowano wybory to na samej górze
A to na takie tematy to tylko możesz pogadać z forumowiczem pwlib. On ci wszystko dokładnie wyjaśni.
 
P 276

pwlib

Użytkownik
A co tu jest do wyjaśniania? Ten kto głosował za przyznaniem jakiegoś odszkodowania dla żydów za zdradę powinien zawisnąć.
Jak mój proces o obrażanie żydów? Coś ruszyło?
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Marek Suski - Andrzej Kosztowniak 1,65 STS ✅
Obaj to kandydaci z listy PISu. Suski startuje jak zwykle z jedynki, Kosztowniak z 3. miejsca. Suski znany z telewizji przydupas Kaczyńskiego. Rzadko się wypowiada w różnych programach bo nie ma nic do powiedzenia (na stronie PKW jako zawód ma wpisane parlamentarzysta - wystarczy za komentarz). W Radomiu raczej nie lubiany, jest z Grójca a dla okręgu nigdy nic nie zrobił. Jest jednak jedynką i zawsze swoje zbierze od ludzi starszych i nieogarniętych w polityce. W 2011 miał 17 tys głosów. Wyprzedził go Kuźmiuk startujący jako numer 2 (prawie 30 tys) ale on teraz jest w europarlamencie i nie kandyduje. Andrzej Kosztowniak do tamtego roku był prezydentem miasta. W I turze miał ponad 10 punktów procentowych przewagi nad Witkowskim ale w II turze poległ. Przegrać z kandydatem PO w pisowskim mieście to nie lada wyczyn (w radzie miasta PIS ma połowę mandatów więc nie można powiedzieć, ze trend się zmienił i ludzie się odwrócili od Pisu). Co więcej, tylko dlatego że jest z Prawa i Sprawiedliwości moim zdaniem przegrał nieznacznie. Powód przegranej jest prosty: lotnisko. Kto nie słyszał niech sobie wpisze w google lotnisko w Radomiu, wystarczy przeczytać nagłówki i wszystko będzie jasne. Mimo, że Suski nie jest szczególnie lubiany w Radomiu to jednak jako jedynka zbierze trochę głosów. Raczej więcej niż Kosztowniak. Nie jest to jednak pewny typ bo obaj mają negatywny odbiór w mieście.
Zachodnio-Warszawski okręg
Kidawa-Błońska 3,00 Unibet ✅
Podobnie jak w Warszawie najprawdopodobniej w tym okręgu wygra PO. W prezydenckich Bronek wygrywał w tych okolicach, poza rejonami Wołomina i Otwocka. Zachodnia część czyli Piaseczno, Grodzisk czy Pruszków za PO. Kidawa do tej pory startowała z Warszawy ale Ewcia ją wypchnęła. Za rywala ma Błaszczaka bo Piechocińskiego czy Nowickiej nie wliczam - PSL nie ten region, ZL za cienkie. Na liście PO oprócz Kidawy jest Misiek Kamiński Reszta oprócz Dziekanowskiego to same nołnejmy dla mnie (nie mieszkam w tym okręgu ale interesuje się polityką). Liczę na efekt Kamińskiego czyli podobnie jak w przypadku Europarlamentu że nie dostanie się. Ludzie nie mają bardzo wyboru, kto ogarnięty to pewnie kogoś znajdzie ale większość ludzi głosuje na tych z telewizji. Kidawa jest marszałkiem, trochę taka nijaka więc w sam raz pasuje. W Warszawie potrafiła ostatnio zebrać 45 tys. mimo że jedynką był Donek. Największy rywal to Mariusz Błaszczak w PISie na liście oprócz niego są Smirnow i Sasin. Szczególnie ten drugi zabierze sporo głosów Błaszczakowi bo kandydował na prezydenta Warszawy i jest dość popularny w tamtych rejonach. 4 lata temu kandydował z 5. miejsca i dostał prawie 30 tys. głosów. Błaszczak jako jedynka miał 44 tys. (w PO kandydowali Halicki i Rosati i mieli 40 i 59 tys.).
Na moje oko ten zakład to bomba:
Nowoczesna poniżej 10% 1,68 Unibet ✅
Petru tylko w sondażach na TVNie wychyla się nad próg 5%, gdzie go najbardziej pompują. Zazwyczaj jest to 2-3%. Tam medialny jest tylko Petru, reszta to nołnejmy a i Ryśka ludzie nieinteresujący się nawet pewnie nie znają. Wyczynu Palikota nie powtórzy bo tamten miał legalizację narkotyków i wielu na to poszło. Tu postulaty ekonomiczne bardziej, tylko kto to rozumie? Inna sprawa, że jak Nowoczesnej zacznie rosnąć to pewnie będzie przypomniane że to kumpel Balcerowicza i po ptokach U innych buków widywałem linie 4% (fortuna) czy 4,5% (w stsie na under 4,5 jest kurs 1,57) Moim zdaniem nawet do sejmu nie wejdą.
Ładnie to wyszło. Odbiłem się za wybory sprzed 4 lat, gdzie nie doceniłem Palikociarni ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Do góry Bottom