>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wybory Parlamentarne 2007 - zagłosuj na swoją partię

midel 189

midel

Użytkownik
a tak wogole to jak to mozliwe zeby wpuscic na ta debate takich wiesniakowi i bydlo jakie jest na najgorszych stadionach .
to zes wyskoczyl, nie wiem o co Ci chodzi ale ja juz szkole srednia ukonczylem, kady kto ogladal debate oprocz Ciebie chyba widzial co ta publicznosc robila... jakies krzyki, buczenie to ma byc kultura....???
Szkoła średnia to tak ogólnie, a publiczność wyrażała swoje zdanie i popieram ją całym sercem ????
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Zauważyłem ostrą dyskusję więc też się wypowiem. Jak pewnie co niektórzy zauważyli, że w ankiecie zagłosowałem na PiS. Do teraz moje poglądy się nie zmieniły i prawdopodobnie do czasu wyborów też się nie zmienią. ???? Jak każdy rząd, również PiS miał chwile lepsze i gorsze. Co do niektórych kwestii mogę się zgodzić, że nie były zbyt trafne jak np. wybór ministra spraw zagranicznych był wielką pomyłką tudzież koalicja z samoobroną sprowadziła jedynie niepotrzebne zamieszanie. Jednak nie oczekujcie, że Platforma sprawi, że Polska nagle stanie się europejskim mocarstwem. Liberalizm ma swoje wady i zalety, a na takim systemie władzy najbardziej skorzystają ludzie bogaci... Ja ze strasznie bogatej rodziny nie pochodzę. Jestem na I roku studiów, mam komputer ???? , robie kurs na prawo jazdy i czeka na mnie samochód (wypasiona fura to nie jest ale dostałem na urodziny, ma 4 koła i jeździ). ???? Typowa klasa średnia. Po rządach AWS (z tego co pamiętam partii liberalnej) nie mam najlepszych wspomnień, a wtedy już huczało i ludzie chcieli końca tego rządu. Apropo Platformy... Jedna kwestia. Są oni skłonni iść na ugodę z LiDem a to aż mi przez gardło nie chce przejść. Nastąpi powrót Komunistów w spółce z Donaldem!!! To byłoby na prawde straszne.
Cóż, mam nadzieję, że (na przekór większości forum) wygra PiS ???? , którego rządy (może nie rewelacyjne) ale mimo wszystko podwyższają poziom życia w Polsce.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Zauważyłem ostrą dyskusję więc też się wypowiem. Jak pewnie co niektórzy zauważyli, że w ankiecie zagłosowałem na PiS. Do teraz moje poglądy się nie zmieniły i prawdopodobnie do czasu wyborów też się nie zmienią. ???? Jak każdy rząd, również PiS miał chwile lepsze i gorsze. Co do niektórych kwestii mogę się zgodzić, że nie były zbyt trafne jak np. wybór ministra spraw zagranicznych był wielką pomyłką tudzież koalicja z samoobroną sprowadziła jedynie niepotrzebne zamieszanie. Jednak nie oczekujcie, że Platforma sprawi, że Polska nagle stanie się europejskim mocarstwem. Liberalizm ma swoje wady i zalety, a na takim systemie władzy najbardziej skorzystają ludzie bogaci... Ja ze strasznie bogatej rodziny nie pochodzę. Jestem na I roku studiów, mam komputer ???? , robie kurs na prawo jazdy i czeka na mnie samochód (wypasiona fura to nie jest ale dostałem na urodziny, ma 4 koła i jeździ). ???? Typowa klasa średnia. Po rządach AWS (z tego co pamiętam partii liberalnej) nie mam najlepszych wspomnień, a wtedy już huczało i ludzie chcieli końca tego rządu. Apropo Platformy... Jedna kwestia. Są oni skłonni iść na ugodę z LiDem a to aż mi przez gardło nie chce przejść. Nastąpi powrót Komunistów w spółce z Donaldem!!! To byłoby na prawde straszne.
Cóż, mam nadzieję, że (na przekór większości forum) wygra PiS ???? , którego rządy (może nie rewelacyjne) ale mimo wszystko podwyższają poziom życia w Polsce.
w pełni popieram
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Według mnie nikt nie wygrał tej debaty . Ale tego można się było spodziewać . Ci którzy mieli głosować na PO jeszcze bardziej utwierdzili się w tym przekonaniu . Podobnie Pisowcy . Wątpię , by ktokolwiek z tych panów przekonał do siebie też ludzi , którzy deklarowali poparcie dla innych partii . Ci niezdecydowani też myślę , że są w takiej samej sytuacji jak przed . Debata też niczego nowego nie pokazała . Tak na prawdę mam wrażenie , że ta debata to po prostu reklamówki obu partii ( zwłaszcza końcówka w wykonaniu Tuska ;-) ) . Lepsze wrażenie stwarzał &quot;Donek&quot; . Widać , że był znacznie lepiej przygotowany ( zwłaszcza w sferze gospodarczej ale nie tylko , bo w wielu miejscach mam wrażenie że recytował to co wcześniej sobie napisał a Kaczyński w wielu miejscach nie wiedział co powiedzieć i zaczął wałkowanie czyli układ , liberalna/solidarna Polska itd.) miał więcej luzu i po pierwsze zaczynał debatę co pozwalało mu narzucać pewien styl i &quot;jechanie&quot; po rządzie . Merytorycznie jednak obaj wypadli porównywalnie . Zmartwiło mnie , że Tusk zamiast merytorycznie przedstawić zalety kolaicji PO-LiD w W-wie dał się wciągnąć w pyskówkę z Kaczką . A mógł na tym wiele wygrać a w moim odczuciu dał szanse Kaczyńskiemu na podniesienie się z parteru w tym momencie . Obaj jednak mówili to co ich wyborcy chcieli usłyszeć . Na pewno było ciekawiej niż w 1 debacie , bo widać że tutaj spotkali się wielcy wrogowie : lider opozycji i lider partii rządzącej , którzy ideowo w wielu kwestiach są jednak w miarę podobni ( a że są niech świadczy fakt , że nikt nie wyklucza koalicji ) a w takich wypadkach o zwycięstwie decydują detale . A przecież o zwycięstwo w wyborach tutaj poszło. Było sporo docinek ( zwłaszcza ze strony Tuska i publiczności ???? ) a 1 debata była spokojniejsza ale tam chodziło IMO o coś innego - o pokazania dwóch skrajnie różnych wizji Polski praktycznie w każdym aspekcie a nie o krytykowaniu i chwaleniu rządu .Generalnie jednak 1 debatę wygrał niby Kwaśniewski a PiS ma coraz większe poparcie . Obawiam się , że teraz może być podobnie . A to dlatego , że Kaczyński potrafi jak nikt dzielić Polskę , a tych &quot;pokrzywdzonych&quot; przez los , komunę , poprzednie rządy itd. łatwiej przekonać do jego wizji niż do Tuska czy LiD-u . Również ci którzy popierają partie skrajnie prawicowe jak LPR , UPR itd.( nawet Samoobrony ) mogą widząc niewielkie szanse do wejścia do sejmu tych ugrupowań zagłosować na PiS i to mnie martwi ...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Jednak nie oczekujcie, że Platforma sprawi, że Polska nagle stanie się europejskim mocarstwem.
Właśnie o to mi cały czas chodzi.. Czy PO czy PiS - Polska będzie Polską i nic szczególnego żadna z tych partii nie odkryje...
wygra PiS :smile:, którego rządy (może nie rewelacyjne) ale mimo wszystko podwyższają poziom życia w Polsce.
Jak zauważył Midel, przez 2 lata nie można było wypracować obecnego wzrostu gospodarczego....
 
midel 189

midel

Użytkownik
Zauważyłem ostrą dyskusję więc też się wypowiem. Jak pewnie co niektórzy zauważyli, że w ankiecie zagłosowałem na PiS. Do teraz moje poglądy się nie zmieniły i prawdopodobnie do czasu wyborów też się nie zmienią. ???? Jak każdy rząd, również PiS miał chwile lepsze i gorsze. Co do niektórych kwestii mogę się zgodzić, że nie były zbyt trafne jak np. wybór ministra spraw zagranicznych był wielką pomyłką tudzież koalicja z samoobroną sprowadziła jedynie niepotrzebne zamieszanie. Jednak nie oczekujcie, że Platforma sprawi, że Polska nagle stanie się europejskim mocarstwem. Liberalizm ma swoje wady i zalety, a na takim systemie władzy najbardziej skorzystają ludzie bogaci... Ja ze strasznie bogatej rodziny nie pochodzę. Jestem na I roku studiów, mam komputer ???? , robie kurs na prawo jazdy i czeka na mnie samochód (wypasiona fura to nie jest ale dostałem na urodziny, ma 4 koła i jeździ). ???? Typowa klasa średnia. Po rządach AWS (z tego co pamiętam partii liberalnej) nie mam najlepszych wspomnień, a wtedy już huczało i ludzie chcieli końca tego rządu. Apropo Platformy... Jedna kwestia. Są oni skłonni iść na ugodę z LiDem a to aż mi przez gardło nie chce przejść. Nastąpi powrót Komunistów w spółce z Donaldem!!! To byłoby na prawde straszne.
Cóż, mam nadzieję, że (na przekór większości forum) wygra PiS ???? , którego rządy (może nie rewelacyjne) ale mimo wszystko podwyższają poziom życia w Polsce.
Szanuję Twoje zdanie, bo wypowiadasz się kulturalnie i rozsądnie, ale nie do końca się z nim zgadzam. Jeżeli PiS zostanie na kolejną kadencję to o Euro możemy zapomnieć, bo tylko Po ew. Po - LiD, ale wydaje mi się to coraz mniej prawdopodobnie, jest w stanie zorganizować tą imprezę. PiS ma takie szczęście, że akurat jak objął rządu to gospodarka zaczęła przeżywać dobry okres, ale to nie jest jego zasługa. Jakoś trudno mi znaleźć ✅ po 2 latach rządów PiS. Mimo, że służą wiernie ( nie chcę powiedzieć, że jak psy) USA to wiz jak nie było tak nie ma ...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Eh @Jacques. Wg mnie to pierwsza debata była ciekawsza... Być może dlatego, że po tej dzisiejszej spodziewałem się dużo więcej niż po poprzedniej. Krótko mówiąc, jestem lekko rozczarowany... Ale myślę, że większa część niezdecydowanych wybrałaby w tym momencie PO, bo Tusk wygrał i to zdecydowanie.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Chociaż z drugiej strony to nawet dobrze, że przyjedzie ( chyba, że będzie opłakiwał porażkę i się nie zjawi - w co wątpię ) Jak ktoś ma jakieś pomysły na konstruktywne i rzeczowe pytania to może do mnie zgłosić ???? Jeżeli będziemy mogli zadawać pytania to postaram się zapytać ????
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Debata niewiele nowego wniosła prócze tego, że Kaczyński tak chwali swoje rządy, że nie widzi w niej belki...to znaczy afer itd. oraz ogólnego nie zbyt przychylnych opinii ludzi..poza tym jak on śmie twierdzić, że potrafi rozmawiać z normalnymi kiedy to na pielęgniarki nasłał policję...

Rozumiem, że obie partię nie zmienią Polski w coś wspaniałego. Jednak jestem przeciwko PiS, ponieważ to nie polityka a czysta Demagogia, czyli wmawianie rzeczy, których się nie zrobiło poza tym kłamią kłamią i kłamią i to wystarczy aby przestać. Aby być państwo było sprawiedliwe to i partia rządząca taka musi być a PiS takową nie jest &quot;Tanie Państwo&quot;, &quot;Nie będę premierem jeśli mój brat zostanie prezydentem&quot;, &quot;Nigdy nie będzie koalicji z Samoobroną&quot;, &quot;Jestem otwarty na normalnych ludzi&quot;.

PiS się wychwala, ale dlaczego nie wspomni, iż dużo resortów jest dofinansowanych przez Unię Europejską do której Kaczyński nie chciał się wybierać, a to świadczy o jego polityce zagranicznej. Podobnie sytuacja z wizami, USA ma nas za nic, a on święcie przekonany, że wszystko jest ok. No może dla niego tak.

Dobra kończę to bo zrobi się jakiś elaborat i podniesie mi się ciśnienie przez kłamstwa Jarosława Kaczyńskiego.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Ja jestem głównie przeciwko PiS-owi, bo z ich winy mój tato stracił pracę, a nie powinien... wygryźli go ze stołka, aby posadzić na nim swojego człowieka.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ja jestem głównie przeciwko PiS-owi, bo z ich winy mój tato stracił pracę, a nie powinien... wygryźli go ze stołka, aby posadzić na nim swojego człowieka.
Typowo PiSowskie zachowanie ???? Dlatego ???? dla tych panów
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Najgorsze w kampanii PiSu jest to, że przywłaszczają sobie sukcesy gospodarcze, które wcale nie mają żadnego związku z ich rządami. Powinni jeszcze się reklamować osiągnięciami polskich sportowców... katastrofa....
Jeśli wygra PO to odetchnę z ulgą...... ;)
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
Jezeli wygra PO to nic diametralnie się nie zmieni
Nikt tego nie oczekuję, ale mam dość kłamstw Kaczyńskiego i jego wspaniałej polityki, a tak naprawdę nic nie zrobił prócz tego, że potrafi na trzeźwo sobię rękę złamać
 
remik47 0

remik47

Użytkownik
No wiesz TBM... tak można sobie gdybać czy sie zmieni czy nie. W tej chwili trzeba wybrać partię, która ma największe szanse na zmianę obrazu Polski w kraju i za granicą. Na ocenę działań przyjdzie czas za kilka lat.
Dlaczego nie dać szansy człowiekowi, który nie był jeszcze na szczycie władzy, a ma do tego wszelkie predyspozycje? - ambicja, kreatywność, komunikatywność, racjonalne myślenie, umiejętność wzbudzenia nadziei w Polakach na lepsze jutro.
Jest chwalony i popierany przez największe autorytety i zdecydowaną większość polskiej inteligencji. Czy zdaniem zwolenników PiSu Władysław Bartoszewski popierałby PO gdyby ta miała zły program i miała zaszkodzić kraju?
 
Do góry Bottom