>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wyścigi psów

C 676

coronagda

Użytkownik
romford 21:07 odpuszczam. tylko 5 trap. matematycznie szanse maleja, ale dla hazardziztow - trap nr 1
Post automatycznie złączony:

romford 21:07 odpuszczam. tylko 5 trap. matematycznie szanse maleja, ale dla hazardziztow - trap nr 1
to tez jest dla mnie zagadka gdy jeden pies ma takie odds. najczesciej przegrywam gdy jest 5 psow z np. oddsami 5 i jeden z 25
Post automatycznie złączony:

romford 21:07 odpuszczam. tylko 5 trap. matematycznie szanse maleja, ale dla hazardziztow - trap nr 1
Post automatycznie złączony:


to tez jest dla mnie zagadka gdy jeden pies ma takie odds. najczesciej przegrywam gdy jest 5 psow z np. oddsami 5 i jeden z 25
tym razam pies byl ostatni, ale b czesto mi sie zdarza ze w takich sytuacjach mam ---
Post automatycznie złączony:

yarmouth 21:11 tram 6. teraz jest taka sytuacja. jestem ciekawy jak bedzie
Post automatycznie złączony:

romford 21:07 odpuszczam. tylko 5 trap. matematycznie szanse maleja, ale dla hazardziztow - trap nr 1
Post automatycznie złączony:


to tez jest dla mnie zagadka gdy jeden pies ma takie odds. najczesciej przegrywam gdy jest 5 psow z np. oddsami 5 i jeden z 25
Post automatycznie złączony:


tym razam pies byl ostatni, ale b czesto mi sie zdarza ze w takich sytuacjach mam ---
Post automatycznie złączony:

yarmouth 21:11 tram 6. teraz jest taka sytuacja. jestem ciekawy jak bedzie
weszlo. byl 5
Post automatycznie złączony:

monmore 21:18 1
Post automatycznie złączony:

romford 21:07 odpuszczam. tylko 5 trap. matematycznie szanse maleja, ale dla hazardziztow - trap nr 1
Post automatycznie złączony:


to tez jest dla mnie zagadka gdy jeden pies ma takie odds. najczesciej przegrywam gdy jest 5 psow z np. oddsami 5 i jeden z 25
Post automatycznie złączony:


tym razam pies byl ostatni, ale b czesto mi sie zdarza ze w takich sytuacjach mam ---
Post automatycznie złączony:

yarmouth 21:11 tram 6. teraz jest taka sytuacja. jestem ciekawy jak bedzie
Post automatycznie złączony:


weszlo. byl 5
Post automatycznie złączony:

monmore 21:18 1
ale wykres w dol polecial. zobaczymy jak bedzie
Post automatycznie złączony:

romford 21:07 odpuszczam. tylko 5 trap. matematycznie szanse maleja, ale dla hazardziztow - trap nr 1
Post automatycznie złączony:


to tez jest dla mnie zagadka gdy jeden pies ma takie odds. najczesciej przegrywam gdy jest 5 psow z np. oddsami 5 i jeden z 25
Post automatycznie złączony:


tym razam pies byl ostatni, ale b czesto mi sie zdarza ze w takich sytuacjach mam ---
Post automatycznie złączony:

yarmouth 21:11 tram 6. teraz jest taka sytuacja. jestem ciekawy jak bedzie
Post automatycznie złączony:


weszlo. byl 5
Post automatycznie złączony:

monmore 21:18 1
Post automatycznie złączony:


ale wykres w dol polecial. zobaczymy jak bedzie
byl 3th ale bylo blisko...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +484
C 676

coronagda

Użytkownik
romford 21:50 4, ale ostroznie
Post automatycznie złączony:

romford 21:50 4, ale ostroznie
ja nie stawiam
Post automatycznie złączony:

no i zostal ostatni wyscig. nie obstawiam ostatnich , zeby nie psoc sobie statystyk.dzisiejszy dzien (pieski) przyniosl mi +23 funty. dziekuje za uwage, zapraszam na jutro. czesc
 
Ostatnia edycja:
C 676

coronagda

Użytkownik
jeszcze tylko ostatnie slowo na niedziele:). biorac pod uwage ze mam ponad 93% skutecznosci, prosze nie brac moich typow jako pewniaki. Mam ponad 1,8 tys zakladow i czesto moje zaklady sa intuicyjne. Po takiej ilosci biegow, czesto obstawiam, (albo nie) , biegi ktore ciezko w kilku slowach wyjasnic. Wiem ze obstawianie intuicyjne skazane jest w dluzszej perspektywie na porazke, dlatego odezwalem sie na tym forum, aby opracowac strategie wygrywajaca. Tyle z mojej str .pozdr
 
C 676

coronagda

Użytkownik
kilka biegow juz bylo, kilka juz obstawilem. Zaczynam tak jak wczoraj, podawac typy. Zapraszam do wspolnej zabawy :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Wysokie te kursy layujesz, ja bym chyba skupił się na kursach 5-10. Zobaczę jak za kilka dni jak mi pójdzie właśnie w tych przedzialach
 
C 676

coronagda

Użytkownik
specjalnie wstałem rano, żeby od samego rana stawiać zakłady. 10 min temu mial być pierwszy bieg, aoni dopiero tor przygotowują:LOL:
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Anglicy zawsze "mają czas" na wszystko :)
Post automatycznie złączony:

A powiedz mi jeszcze czy szukając psów do layowania kierujesz się formą , ich czasami podanymi np na stronie racingpost.com ?
 
C 676

coronagda

Użytkownik
Anglicy zawsze "mają czas" na wszystko :)
to samo pomyślałem, tylko że to jest spore utrudnienie dla mnie bo geeks zamyka po ok. 10 minutach dostęp do zakładów, a opóźnienie jest ponad 20 min. Muszę dużo szybciej zajmować pozycję, a to trochę ryzyko, bo kursy mogą zmienić się bardzo w odtatniej minucie. Postawiłem na razie dwa wyścigi i chyba resztę odpuszczę na tym torze
 
C 676

coronagda

Użytkownik
mam dzisiaj pierwszy przegrany bieg. Po 34 wygranych - porażka. Bardzo dobra seria była, zobaczymy jak po całym dzisiejszym dniu to będzie wyglądało
 
C 676

coronagda

Użytkownik
no i teraz czarna seria przyszła. Na 8 biegów, 4 w plecy. Dzisiaj już prawdopodobnie dzień będzie na minusie, a i szansa bankruta jest dosyć duża
 
C 676

coronagda

Użytkownik
W tej gonitwie jaki byl by twoj typ ?
Pokaż załącznik 16730

Najlepsze psy biegna zawsze przy bandzie ?
każdy pies może wygrać. Nie obstawiałem tego, bo 1. tylko 5 psów, 2. za niskie kursy. Gdyby szósty pies miał od 12 w górę to bym na niego zrobił lay
Post automatycznie złączony:

Najlepsze psy biegna zawsze przy bandzie ?
raczej odwrotnie, ale na różnych torach różnie to wygląda
Post automatycznie złączony:

teraz na hove 15:48 dobra sytuacja. Stawiam na 3 trap
 
Do góry Bottom