>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - US Open (28.08.2023 - 10.09.2023)

Status
Zamknięty.
adik1992 419,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Iga przegrała mecz, nie pierwszy i nie ostatni. Każdy kto śledzi jej karierę widzi, że od kliku tygodni, nawet od RG Iga gra słabiej, przegrywa wygrane sety czy mecze i nic sie nie zmieniło dzisiejszej nocy. Szybko sprawa trzeciego seta została rozstrzygnięta, a Świątek wyglądała jakby nie miała pomysłu na zmianę sytuacji na korcie. W tym sezonie Iga prezentuje się słabiej co jednak nie przeszkodziło jej na utrzymywanie fotelu liderki rankingu czy wygranie RG. Zmiana na prowadzeniu kiedyś musiała nastąpić. Mogło to być już na Wimbledonie. Nie wiemy co by było gdyby Barty kariery nie zakończyła, jak szybko i czy w ogóle Iga objęłaby prowadzenie i wygrała te turnieje które wygrała. Dlatego nie ma sensu gdybać tylko skupić się na, tym że była liderką przez 75 tygodni i to dzięki swojej postawie na korcie, a nie za piękne oczy. Tak jak pisał Luzi tak samo można gdybać w przypadku Medvedeva czy Alcaraza. Teraz Sabalenka staje się numerem jeden i na pewno nie jest to liderka z przypadku tylko w pełni na to zasłużyła. Półfinał ubiegłorocznego US Open i porażka z Igą były sygnałem że podniosła swój poziom. Później finał turnieju mistrzyń i wygranie z Igą.

W tym od samego początku trzyma wysoki poziom, wygranie AO, Madryt, finał w Stuttgarcie i IW. 1/2 w RG i Wimbledonie. W tym roku jest najlepsza, tylko czy będzie w stanie powtórzyć ten poziom w przyszłym i kolejnych sezonach.

Ale to nie nasza sprawa. Problem z Igą według mnie to sprawa, która wielokrotnie była stawiana jako wzór, czyli mental i to jak potrafiła sobie radzić z trudnościami w ciągu meczu. Analizując ten sezon mało jest spotkań, które Iga wygrywa mimo że się gra nie układa. Gdy jest rywal słaby to wynik sie zgadza, ale gdy trzeba dać coś więcej to już jest problem. Przykłady to choćby mecz z Krejcikovą w finale w Dubaju gdzie przez cały mecz Świątek nie miała odpowiedzi i planu B. Później mecz ze Switoliną na Wimbledonie, który był do wygrania, ale Polka tam robiła po 20 UE na set. A to dla gracza takiego pokroju nie przystoi. I ostatnie pojedynki z Pegulą czy Gauff gdzie oczy bolały od patrzenia. Mo że to tylko chwilowy spadek formy i powróci do tego co grała w zeszłym sezonie.

Ale też nie zgodzę się z osobami, które piszą że już tyle osiągnęła, że nie wolno skrytykować, bo wszystko podciąga się pod hejt. Wyobraźmy sobie że Djoković wygrywa jeden szlem w ciągu roku a w 2 innych odpada w 4R a raz zalicza 1/4. Przecież byłaby debata, że sie kończył. Tak samo nie wolno skrytykować Lewego za mecz z Mołdawią, bo przecież on tyle osiągnął i długo nie będzie takiego zawodnika. Tylko, że nikt mu tego nie odbiera, a stwierdza fakt że z takim rywalem nie pomógł gdy była potrzeba.

Trochę się rozpisałem. Przypominam, że ten dział służy do analiz, a nie wylewania swoich żali na temat zawodnika. Każdy ma konto na fb czy tt to tam może przelać swoje przemyślenia. Jest też osobny dział do dyskusji na tema turniejów czy zawodników, więc tam można wymienić się poglądami w kulturalny sposób. Każdy kolejny post nie na temat będzie usuwany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1645
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Ons Jabeur v Qinwen Zheng
Jaboure 2:1 w setach
kurs 4.20
superbet

Obie przed US open sprawiały wrażenie raczej pod formą , póki co tracą sety i kontynuują to wrażenie.
Ale obie raczej powoli rozpędzają się.Pójdę tutaj w kierunku faworytki ale wydaje mi się nie powinno być do jednej bramki.

w h2h 1 mecz z Montrealu w ubiegłym roku , przegrała Jabeur skreczowała po pierwszym secie i przełamaniu w drugim ale jak wiemy na US open dotarła z formą na czas i dojechała do samego finału.
Cóż Chinkę na pewno stać by ugrać tutaj co najmniej seta .
Liczę na dobre spotkanie , odpadnięcie Świątek, Rybakiny , Peguli dla obu powiększają się szanse .
No zabaczymy.
 
Ostatnia edycja:
kadrowicz 35K

kadrowicz

Użytkownik
Cirstea - Muchova @ +3,5 1,76 STS

Widzę to tak, że Cirstea jest teraz w lepszym rytmie niż jeszcze w sierpniu w Montealu, gdzie Czeszka wygrała 2:0 [7:5, 6:4]. Muchova doprowadza do TB z zawodniczką sposa pierwszej setki, traci też seta z Chinką Wang, co może i o niczym nie świadczyć, ale ja upatruje w tym roztargnieniu szansy dla Sorany. Cirstea sensacyjnie wyrzuca z turnieju Rybakine, i trzeba przyznać że robi to po świetnym występie, a potem to samo czyni z Bencic, tym razem zamykając sprawę bez żadnych wątpliwości. Na potwierdzenie jej równej gry niech świadczy fakt, że na tle wspomnianych rywalek, Cirstea nie zeszła poniżej 6 gemów w każdym z rozegranych setów, po drugie nie widzę tu takich argumentów po stronie Czeszki, żeby mogła tą rywalizacje w tym momencie zdominować.

sorki za ten bet😓🙈 jak ktoś zagrał ze mną
 
Ostatnia edycja:
R 677,8K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ostapienko - Gauff
Typ: liczba gemów: powyżej 26,5
Kurs: 3,40
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiejszy ćwierćfinał singla kobiet zapowiada się bardzo interesująco. Mocno podbudowana wygraną nad Igą Świątek, na którą ma jednak patent- Jelena Ostapienko zmierzy się z jedną z faworytek turnieju Coco Gauff. Amerykanka wygrała w tym roku trzy turnieje na nawierzchni twardej w Auckland, Waszyngtonie i bezpośrednio przed US Open w Cincinnati, co przełożyło się na szóste aktualnie miejsce w rankingu WTA. Ostapienko w tym roku wygrała tylko raz- na trawie turniej w Birmingham ale w Australian Open dość gładko pokonała swą dzisiejszą rywalkę, co też pewno mocno podbuduje ją przed dzisiejszym starciem. Jelena Ostapienko wszystkie swoje cztery pojedynki na US Open wygrywała w trzech setach, natomiast Gauff tylko Andriejewą pokonała w dwóch, natomiast w pozostałych grała również po trzy sety Przewidując zacięty pojedynek obu pań i kolejną trzysetówkę, taka liczba gemów przy zachęcającym kursie powinna być realna.
 
krzysiek74 126,6K

krzysiek74

Użytkownik
Jelelna Ostapenko - Coco Gauff
Typ: 1
Kurs: 3.20
Betcris


Po wygranej z naszą Igą Łotyszka jeszcze bardziej urosła w moich oczach. Dziś znów „idę w nią”, choć ponownie nie jest według buków faworytką w starciu z Amerykanką.
Gauff to talent czystej wody co jest tezą nie do podważenia, jednak to o 7 lat starsza Jelena jest moim zdaniem na dobrej drodze do finału tegorocznego US Open.
Amerykanka nadal zdobywa doświadczenie, a to będzie atutem jej rywalki i zadecyduje w tym raczej wyrównanym, tak przewiduje, trzysetowym starciu.
Panie już w tym roku się ze sobą spotkały w styczniu na AO
Wynik 2:0 (7:5 6:3) wygrana Ostapenko …
Dla mnie dziś ponownie wygra Łotyszka i zamelduje się w kolejnej rundzie tego turnieju.
 
B 59,4K

benzik94

Użytkownik
Jelena Ostapenko - Coco Gauff
Typ : Jelena Ostapenko wygra seta : TAK
Kurs: 1.80
Bukmacher : superbet

Analiza : Ja idę tu trochę bezpieczniej niż koledzy wyżej, ale mi taki kurs wystarczy, uwazam ze jest calkiem niezły. Ostapenko jest niezwykle kliniczna w ostatnich meczach na tym szlemie i jak wchodzi na wysokie obroty to ciężko w ogóle znaleźć na nią jakiś pomysł, ale do tej pory nie wygrała meczu bez straty seta. Podobnie Gauff, publika tam na pewno będzie niosła Amerykankę i nawet przy gorszej dyspozycji myślę, że przepchnie kilka gemów siłą woli. Myślę, że to nie będzie szybki i łatwy mecz dla jednej ze stron, szybkości na pewno nie zabraknie na korcie, obie eksplozywne i usposobione ofensywnie. Myślę, że kurs na Łotyszke kuszący, ale tym razsm coś czuję w kościach, że będą 3 sety, a przy 3 secie będzie mi się ten mecz spokojniej oglądało.
 
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Ostapenko - Gauff
Typ: Ostapenko
Kurs: 3.4
Bukmacher: LV Bet
Szansa wg. Bukmachera: 29.4%
Szansa wg. analizy: 40%
Advantage (liczone z 12% podatkiem): 0.492

Duże przeszacowanie szans Gauff w tym pojedynku. Fakt, że spisuje się bardzo dobrze w turnieju, lecz jej ostatnie zwycięstwa nie należą do pewnych i nie jest ona tak solidną zawodniczką jak inne panie z WTA (Świątek, Sabalenka, czy zdrowa Rybakina). Lubię grać Ostapenko kiedy występuje w roli underdoga, bo zawsze jest możliwość w jej przypadku, że nie przegra z rywalką, ale z samą sobą. Tenisowo można powiedzieć, że ma więcej do zaprezentowania niż Gauff, która wciąż za dużo bazuje na błędach rywalek, a za mało na kontroli gry. Z takim kursem Ostapenko można śmiało brać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
M 74,8K

mazinho87

Użytkownik
Ostapenko powyżej 2.5 asów 1.65 (sts)

Ostapenko tak prezentowała się na serwisie podczas tegorocznego US Open:
- 7 asów ze Świątek
- 3 asy z Perą
- 5 asów Awenesian
- 6 asów z Paolini

Ostapenko z Gauff grały ostatni raz podczas AO 2023. Wówczas Ostapenko zaserwowała 4 asy: OST 2-0 GAU | Jelena Ostapenko - Coco Gauff | Statystyki (flashscore.pl)
Podobnie jak przedmówcy uważam, że to spotkanie będzie dość długie, wyrównane i Ostapenko nie jest bez szans, Ostapenko do tej pory linię 2.5 pokrywała za każdym razem w tym turnieju i liczę na zachowanie dobrej formy na serwisie.


Cirstea powyżej 2.5 asów 1.75 (sts)

Cirstea tak prezentuje się podczas US Open:
- 5 asów z Bencic
- 4 asy z Rybakiną
- 4 asy z Kalinskają
- 6 asów z Day

Cirstea dziś gra z Muchovą i liczę na podtrzymanie - podobnie jak w przypadku z Ostapenko dobrej formy na serwisie i minimum 3 asy. Pułap 3 asów - dotychczas Cirstea osiągnęła za każdym razem na turnieju.

Powodzenia!
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Ja zupełnie odwrotnie niż kolega powyżej. Pobieram :
-Ostapenko poniżej 3.5 asow 0 asów
-Cirstee poniżej 3.5 asow 0 asów
Dochodzi pomału zmęczenie turniejem, ogromna presja i stres. Gauff czołówka jesli chodzi o odbiór serwisu. Praktycznie każda piłkę dotyka na returnie. Muchova również świetnie sobie radzi w tym elemencie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2355
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Qinwen Zheng v Aryna Sabalenka
Zheng 2:1 w setach kurs 7.00
superbet


Obie w popszednich meczach wyglądały świetnie , tu już żartów nie ma walka o pólfinał i na tym etapie już trzeba wyciągać najmocniejsze karty na stół . wczorajszy mecz Muchovej i Cirstei tylko potwierdza moje słowa.
Znają się dobrze , kilka razy razem trenowały ale w h2h nic nie ma , sparing a mecz to trochę jak granat ćwiczebny a granat bojowy.
Obie silne fizycznie , bardzo dobre tenisowo , mocne mętalnie choć tutaj u obu można by szukać słabych punktów.
Ja tutaj pójdę w stronę zaciętego , wyrównanego meczu myślę że spore szanse że padną 3 sety .A jeśli iść tropem tego scenariusza
to próbuję wytypować dokładny wynik.
DLa Qinwen to pierwszy wielkoszlemowy ćwierćfinał w karierze , ale czy ją zje trema nowicjuszki ?? wątpie .Ona i tak już ma wynik powyżej oczekiwań i powinna być wyluzowana.
U Sabalenki w tym sezonie obrodziło , wygrana w AO , i dwa wielkoszlemowe pólfinały , Na Garosie nie sprostała Muchovej ,na Wimbledonie Jaboure .
Do tego została światową jedynką , wypadało by obronić ubiegłoroczny finał , wygrać go i postawić kropkę nad iiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!
ALe nie będzie chyba łatwo .Faworytką Śabalenka i najbardziej prawdopodobny scenariusz to jej wygrana w dwóch setach.
ALe gdyby doszło do decidera.????Zheng ostatnio dobrze sobie radzi w deciderach , Kaneppi , Bronzetti , Kostyuk i Venus Williams
decidera przegrała tylko ze Świątek.
Sabalenka decidery ostatnio gra żadko ale przegrała 3 ostatnie z Muchovą , Samsonovą i Jaboure .
wygrała z Gratchevą.
Wynik Sabalenki w ostatnim meczu z Kastkiną wygląda groźnie 2:0 6:1 , 6:3
Z Kasatkiną w tym roku mierzyłą się również Zheng w Lutym w AbuDabi również 2:0 6:1 . 6:2.
Liczę na 3 sety , emocje i dobry tenis.
Mile widziany jakiś rollercoster z kursami na livie.;-)

Z ciekawych kuszących propozycji over 1,5 tajbreka kurs 34 Betfair

Tutaj spadło na over 1.5 tajbreka do 21 - hm możę w Betfair też czytają nasze forum.Ten zakład jest dostępny na live kurs lekko spada po kazdym utzymaniu serwisu ale rośnie po przełamaniu , szanse nie są wielkie ale na Garosiie z Muchovą Sabalenka grała 2 tajbreki.
 
Ostatnia edycja:
B 59,4K

benzik94

Użytkownik
Aryna Sabalenka - Qinwen Zheng
Typ : Sabalenka powyżej 4,5 przełamań serwisu
Bukmacher: superbet
Kurs : 1.80

Analiza : No cóż, ciężko tu coś wymyślić innego jak wygrana Aryny. Po zdjęciu z niej presji w postaci gonienia Igi ma wszystko żeby wziąć drugiego szlema w życiu. Jedno obciążenie psychiczne z głowy mniej. Zheng ma niewątpliwie i tak już wynik ponad stan i swoj najlepszy wynik na szlemie więc też nie powinna narzucać sobie żadnej presji, ale to wciąż półka niżej niż Saba. Sabalenka przełamała kasatkine 7 razy w dwusetowce, nie sądzę żeby Chinka aż tak dobrze trzymała serwis żeby zepchnąć Sabalenke w głąb kortu i robić sobie miejsce na winnery, spodziewam się dobrego returnu i wejścia w wymiany a w tym aspekcie Sabalenka do tej pory była bezwzględna. Wyczekuje moment i robi oro. Over mozliwy do pokrycia w dwusetowce i tymbardziej w trzysetowce jakby doszło do małej niespodzianki i Chinka coś pourywala. WTA rządzi się swoimi prawami i cechuje sporą ilością przełamań więc myślę, że można spróbować.
 
Ostatnia edycja:
H 48,6K

halacik96

Użytkownik
Zheng - Sabalenka

Jak to napisał Louis w analizie wyżej - żarty się skończyły. Wkraczamy w decydującą fazę wielkiego szlema.

Sabalenka jak dotąd nie miała żadnego poważnego sprawdzianu, ostatnie jej pojedynki to totalna demolka przeciwniczek. Swoim rywalkom oddała kolejno 4,2,5,5 gemow. Patrząc w statystyki Sabalenka przy swoim mocnym i agresywnym serwisie traci dużo swoich podań, z asami też dosyć średnio bo przy szybkiej nawierzchni powinna serwować moim zdaniem ciut więcej. Chinka to również agresywny tenis i serwis , ale wydaje mi się, że głowa u Chinki chociaż młodsza to nieco chłodniejsza. Sabalenka to taki czajnik zostawiony na gazie, nie wiadomo kiedy wykipi a jak już wykipi to nie ma co zbierać.

Może gdzieś z tyłu głowy będzie świtać jej przyszła pozycja liderki światowego rankingu a Chinka co ma do stracenia? Jeśli zagra swoje i obie w miarę utrzymają swoje podania to możemy tutaj zobaczyć jeden set dłuższy niż wczorajsze mecze ćwierćfinałowe Pań, bo nie ukrywajmy, bagielki Ostapenko i cristea trochę średnio przystojną, Panie nie stanęły na wysokości zadania. Sabalenka zdecydowana faworytka, ale jej gorąca głowa i dobra forma Chinki skłaniają mnie to zagrania w tym spotkaniu overa setowego.
 
R 677,8K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zheng - Sabalenka
Typ: gemy handicap: Sabalenka -5,5
Kurs: 2,47
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Aryna Sabalenka bez względu na rezultat tego ćwierćfinałowego spotkania zostanie nr jeden światowego tenisa zastępując Igę Świątek na pozycji liderki rankingu WTA. Sabalenka w drodze do tego pojedynku wyeliminowała Zanewską, Burrage, Burel i Kasatkinę nie tracąc seta. Chinka Quinwen Zheng to aktualnie 23 rakieta świata i również w tegorocznym US Open spisuje się znakomicie eliminując w drodze do ćwierćfinału Podorską, Kanepi, Włoszkę Bronzetti i Once Jabeur. Będąca w znakomitej dyspozycji Aryna Sabalenka jest jednak zdecydowaną faworytką i tego spotkania, jak również główną kandydatką do wygrania całego turnieju. Trzy wygrane turnieje w Adelaide, Australian Open i w Madrycie mówią same za siebie o klasie Białorusinki a wynik bez straty seta jest tutaj zupełnie realny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1568
B 59,4K

benzik94

Użytkownik
Sabalenka jak dotąd nie miała żadnego poważnego sprawdzianu, ostatnie jej pojedynki to totalna demolka przeciwniczek.
Pozwolę się nie zgodzić, Kasatkina to absolutny top, a co do Burel to tylko kwestia czasu aż wskoczy do miejsc dajacych rozstawienie na szlemie więc sprawdziany miała trudne, inna sprawa że poradziła sobie z nimi doskonale, pozdro:)
 
R 677,8K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina: 01:00
Spotkanie: Vondrousova - Keys
Typ: Keys
Kurs: 1,80
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Kolejny bardzo ciekawy ćwierćfinał - niespodziewana zwycięzczyni tegorocznego Wimbledonu Marketa Vondrousova spotka się na korcie z Madison Keys. Amerykanka w tym roku wygrała na trawie turniej w Eastbourne a na Wimbledonie przegrała w ćwierćfinale z Sabalenką. To właśnie Białorusinka w półfinale czeka na zwycięzczynię tego pojedynku. Czeszka po życiowym sukcesie na Wimbledonie dała sobie więcej luzu i zagrała tylko w dwóch sierpniowych turniejach w Montrealu i Cincinnati, na których odpadała kolejno z Gauff i Świątek. Na US Open Marketa większy opór napotkała dopiero w czwartej rundzie pokonując Amerykankę Stearns w trzech setach. Madison trzy sety zagrała w trzeciej rundzie z Samsonową ale duże wrażenie zrobiła w czwartej gromiąc faworyzowaną Jessicę Pegulę 6:1 6:3. Jeśli utrzyma podobny poziom gry, to mając za sobą publiczność powinna pokonać Czeszkę i mieć okazję na rewanż z Sabalenką w półfinale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1400
B 59,4K

benzik94

Użytkownik
Gauff - Muchova
Typ : Muchova
Kurs : 2.80
Bukmacher: superbet

Ja rozumiem, że Gauff jest faworytką, ale żeby aż taką? Muchova od powrotu na hard ma 16-3, Gauff ma 16-1. Ostatni mecz tych pań mial miejsce w sierpniu w Cincinnati w finale turnieju, tam pewnie wygrała Gauff 2:0, ale waga tego meczu zupełnie inna niż półfinał szlema. Amerykanka ma za sobą publikę, ale też i sporą presję a w końcu ma jedynie 19 lat a nadzieje Amerykanow na wziecue tego szlema sa dosc spore. Czeszka przeszła przez drabinke jak burza, oddając set jedynie Chince Wang, a Gauff jednak dopiero po 3 setowce przechodziła z Siegemund (tam nie wykorzystała pilek meczowych i oddala ostatecznie serwis) jak rowniez Woźniacki i Mertens. Oba ćwierćfinały z udzialem obu tenisistek oglądałem i na mnie lepsze wrażenie wywarła Muchova. Gauff dobrze broniła, a Ostapenko ostatecznie praktycznie sama się wyrzuciła ze Szlema (37 niewymuszonych bledow). Pamiętam jak nikt nie dawał szans Muchovej w półfinale RG, wszyscy widzieli finał Świątek Sabalenka, a jednak stało się inaczej. Spodziewam się dziś 3 setow, a kurs uznaję za atrakcyjny, będzie ostra walka i najważniejsze będzie kto wytrzyma ja psychicznie.
 
Tenis by Dawid 948,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Sabalenka vs. Keys
Spotkanie o finał wielkiego szlema, które jest już takim numer 4 w tym roku dla Białorusinki, co jest wynikiem imponującym i potwierdza, że zasługuje na numer 1, choćby za ten sezon. Jednak przejdźmy do meczu, w którym jest naturalną faworytką. W tym roku Aryna gra bardzo stabilnie, nie popełnia zbyt wielu niewymuszonych błędów, także nie robi aż tylu podwójnych błędów, choć co kilka meczów zdarzają się jej kryzysy w tym elemencie i to jedna z niewielu szans dla rywalek, by załapać się na walkę w jej gemach serwisowych. W ostatnim meczu nie popełniała w ogóle błędów, aż pod koniec meczu prawdopodobnie się zdekoncentrowała i zrobiła kilka serią. W tej edycji turnieju zainkasowała kolejno: 8, 3, 2, 3 i 3 podwójne błędy. Tylko raz powyżej linii, ale zauważmy, że wszystkie mecze trwały bardzo krótko i były zdominowane przez Sabalenkę, bez większej presji. Teraz gra z Keys o finał, a mental potrafi ją zawodzić w ważnych meczach. Madison dobrze returnuje, więc łatwe drugie podanie nie wchodzi w grę, a do tego dochodzi nie dość, że presja związana ze stawką meczu to trybuny, które będą gwizdać i mocno wspierać swoją pupilkę. W kluczowych momentach atmosfera będzie gorąca, ale do tego potrzeba dobrej gry Keys, co też nie jest pewnikiem. Co ciekawe kursy na Amerykankę spadają, choć trudno mi osobiście uwierzyć w to, że ten mecz wygra. Liczę po prostu na znacznie dłuższy mecz niż ostatnie w wykonaniu obu pań, a biorąc pod uwagę potencjał na serwisie na pewno je na to stać. Dłuższy mecz to oczywiście więcej serwowania i szans na podwójne błędy.

👉 Sabalenka powyżej 3,5 podwójnych błędów @1,54 (fortuna) ✅

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +954
R 677,8K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina: 01:00
Spotkanie: Gauff - Muchova
Typ: Gauff
Kurs: 1,55
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Karolina Muchova w ćwierćfinale zmiotła z kortu Rumunkę Cirsteę oddając jej zaledwie trzy gemy. Czeszka wydaje się być w życiowej formie i w rankingu WTA awansowała już na dziesiąte miejsce. Zaliczyła finał French Open, gdzie po trzysetowej walce przegrała z Igą Świątek. Bezpośrednio przed US Open przegrała 3:6 4:6 w finale w Cincinnati z dzisiejszą rywalką Coco Gauff i wydaje się, że w walce o finał może być bardzo podobnie. Amerykanka w ćwierćfinale również zagrała bardzo skutecznie i gładko 6:0 6:2 odprawiła Jelenę Ostapienko- pogromczynię Igi Świątek. Trudno praktycznie co runda powtarzać tegoroczne osiągnięcia Coco Gauff- tutaj mimo "pompowania" szans Karoliny Muchowej półfinał może być bardzo jednostronny i finał dla Amerykanki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +954
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom