>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

WTA Tour - Tokio, Ningbo (25.09.2023 - 01.10.2023)

Status
Zamknięty.
tarki_16 226,1K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
pobrane.png

Miejsce: Tokio, Japonia
Data rozgrywania: 25.09.2023 - 01.10.2023
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Kategoria: WTA 500
Pula nagród: $780,637
Oficjalna strona turnieju: http://www.toray-ppo.com/en/tournament/
Lista Startowa: https://live-tennis.eu/en/wta-schedule
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1056/tokyo/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1056/tokyo/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022:
Zwycięzcy debla 2022:


wta_250.png

Miejsce:
Ningbo, Chiny
Data rozgrywania: 265.09.2023 - 30.09.2023
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $259,303
Oficjalna strona turnieju:
Lista Startowa: https://live-tennis.eu/en/wta-schedule
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2092/ningbo/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2092/ningbo/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022:
Zwycięzcy debla 2022:



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Nie znalazłem żadnych ciekawych typów na pierwszą rundę, trochę kusi grać na Dart, bo Kudermetova jest w jeszcze gorszej dyspozycji niż myślałem, ale bukmacherzy nie dawali za Brytyjkę szalonych kursów. Kilka znalezionych zagrań na asy i gemy poniżej:

Krueger - Kalinina
Typ: Liczba przełamań serwisu: Poniżej 8.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Superbet

Bazuje na porządnym serwisie Krueger i jej serii, w której nie gra za często 3 setów. 9 przełamań to nawet w przypadku WTA rzadki widok.

Day - Uchijima
Typ: Uchijima - Liczba asów: Powyżej 4.5
Kurs: 1.8
Bukmacher: Superbet

Uchijima najwybitniejszą tenisistką nie jest, ale ma bardzo dobry pierwszy serwis, który jest najlepszym elementem jej gry. 5 asów jest na pewno bardzo realistycznym celem nawet na 2 sety

Kasatkina - Kostyuk
Typ: Kostyuk - Liczba asów: Powyżej 1.5
Kurs: 2.4
Bukmacher: Superbet

Liczę na długi pojedynek, bo obie tenisistki preferują dłuższe wymiany i są w stylu gry dosyć podobne. Kostyuk wygląda na linii serwisowej lepiej niż wcześniej, a kurs 2.4 jest wysoki jak na jedynie 2 asy

Shnaider- Bai
Typ: Bai - Liczba gemów: Poniżej 11.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: Superbet

Jak dla mnie kurs jak marzenie. Shnaider idzie różnie ostatnimi czasy, ale to młoda tenisistka, która powinna poradzić sobie z kwalifikantką. Bai musiałaby zagrać coś, czego jeszcze nie grała żeby zdobyć ponad 12 gemów.
 
tarki_16 226,1K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Typ: Kostyuk - Liczba asów: Powyżej 1.5
Kurs: 2.4
Bukmacher: Superbet
Tutaj uwaga , też się kiedyś na takie coś skusiłem , ale Kasatkina w obronie serwisów to jedna z najlepszych w tourze i nawet sama Sabalenka ma problem z posłaniem pokaźnej liczby asów , a tym bardziej Ukrainka , która statystyki nie ma najlepszej. Nie zdziwi mnie tutaj nawet liczba 0 po jej stronie.
 
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Tutaj uwaga , też się kiedyś na takie coś skusiłem , ale Kasatkina w obronie serwisów to jedna z najlepszych w tourze i nawet sama Sabalenka ma problem z posłaniem pokaźnej liczby asów , a tym bardziej Ukrainka , która statystyki nie ma najlepszej. Nie zdziwi mnie tutaj nawet liczba 0 po jej stronie.
Kasatkina faktycznie super odbiera, ale zbyt skusił mnie kurs, mam wrażenie, że tutaj mogą być 3 sety, a tutaj jeden as na set jest już realistyczną opcją. Wiadomo, że to WTA, jest tam tak ogromny rozrzut pomiędzy meczami i dyspozycją dnia, że może stać się wszystko, dlatego wolę grać bardziej ryzykowne kursy jak tylko ma to jakąś podstawę. Kostyuk raz serwuje przeciętnie - 0 asów o ile pamiętam z Linette, żeby zupełnie inaczej wypaść w dalszej rundzie z Haddad Maią. Nie mogę znaleźć materiałów o szybkości kortów twardych, nie wiem dlaczego jest to tak trudno dostępne, ale generalnie im bliżej AO tym szybsze korty (turnieje w Australii i Azji), sam chciałbym porobić (a najlepiej znaleźć) statystyki na poszczególnych kortach, bo z tego co pamiętam AO i US są zupełnie inne jeśli chodzi o szybkość
Tutaj jest całkiem fajny artykuł o tym:
 
Otrzymane punkty reputacji: +312
jozzy22 600,1K

jozzy22

Użytkownik
Świątek I - Kudermetova V

Typ: un 17.5 gema Kurs: 2.30

STS

Zaryzykuje- Rosjanka ewidentnie ma kompleks Igi. Dotychczas w 4 meczach zdobyła 10 gemow z czego 6 w 1 meczu 3 lata temu. Ostatnie pojedynki to istna demolka. Jeśli tylko u Igi wszystko się będzie zgadzało w głowie to długo panie raczej nie będą grać

e: dziwnie się patrzy na tak grającą Ige
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Świątek I - Kudermetova

Dobrze sytuację naświetlił Jozzy22 ciut wyzej .
w h2h ostatnie 3 mecze Madryt w tym roku 2:0 6:1 6:1 , Doha w tym roku 6:0 6:1 , Indian Wells 2021 6:1 6:0
Owszem ostatni mecz Świątek w Tokyo niby trochę kłopotów z Mai Hontamą ale Japonka była bardzo zmotywowana by dobrze wypaśc przed własną publicznością.W dodatku w przypadku blamażu chyba było niebezpieczeństwo " seppuku " zwanego również harrakiri ;)
Mnie się podobał powrót Świątek w pierwszym secie od stanu 1:4 i wygranie pięciu gemó z rzędu.
Więc tutaj z Kudermetovą chyba można się odważyć na jakąś jeszcze niższą linię po wysokim kursie .
Za drobne pogram też koło od roweru w pierwszym secie .Może zobaczymy dzisiaj w Tokio mistrzowski pokaz na miarę 10-tego dana ???
Hm z tą przeciwniczką już 3 razy było dosyć blisko rowerka.W kolejnej rundzie również Rosjanki , ktoś z Pary Pavluschenkova Alexandrova , ta pierwsz już dostała od Igi jednego rowerka , to chyba nie było by głupie postraszyć lekko resztę stawki.

poniżej 15.5 gema kurs 4,70
Świątek - 9.5 gema kurs 7.60 forbet
pierwszy set dikładny wynik Świątek 6:0 kurs 10.00

No zobaczymy.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Sakkari 1,46
Sakkari pokonała Garcię ostatnio w Guadalajarze. Czy tak wiele się zmieniło, by nie powtórzyć tego wyniku? Moim zdaniem nie. Sakkari w zasadzie wygrała cały turniej i grała na bardzo wysokim poziomie. Nie sądzę, żeby z taką formą sobie odpuściła występ w Tokio, gdzie co prawda już nie mamy 1000, ale 500-tkę. To nadal dość kusząca inwestycja dla tenisistów, więc opłaca się tu wygrywać trochę bardziej niż jak w przypadku 250-tek. Sakkari w gazie. Oby zagrała swoje, to zwycięży.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +350
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Kudermetova - Pavlyuchenkova
Typ: Pavlyuchenkova - liczba asów: Powyżej 3.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS

Pavlyuchenkova jest w świetnej formie na linii serwisowej i nie zapowiada się, żeby miała to się zmienić. Spodziewałem się 5 asów zamiast 4 po tym kursie, nie jest to tak atrakcyjne jak jeszcze w meczu z Alexandrovą, ale wciąż jak najbardziej do zagrania. Jeśli mecz miałby potoczyć się szybko to raczej na korzyść bardziej doświadczonej Rosjanki, jeśli Kudermetova złapie wiatr w żagle po wygranej z Igą spotkanie może trwać dłużej, co zwiększa też szansę na wyższą linię serwisów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +312
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Kudermetova - Pegula
Typ: Liczba asów: Powyżej 7.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Superbet

Kursy samego meczu, nie są aż tak zachęcające, ale dużo ciekawsze wydają się na asy i podwójne błędy. Jeśli chodzi o asy, to Kudermetova totalnie odpaliła w ostatnim spotkaniu i nie jest to aż taki przypadek, bo przecież jest to tenisitka z dobrymi warunkami i mocnym uderzeniem, ale ostatnimi czasy jej precyzja była fatalna. Dodatkowo mamy Pegulę, która dorzuca kilka asów w większości setów w Tokio.

Kudermetova - Pegula
Typ: Podwójne błędy: Powyżej 4.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Superbet

Obie tenisistki stosują mocniejszy drugi serwis i nie jest trudno w takim spotkaniu o błędy. Pegula nie jest w tym aspekcie aż tak nieprzewidywalna, ale Kudermetova potrafi nieraz zaciąć się i zrobić kilka DF w secie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom