>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

WTA Tour - Stuttgart, Rouen (15.04.2024 - 21.04.2024)

Status
Zamknięty.
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
386505767_719608833544165_5241052290459258555_n.png

Miejsce: Stuttgart, Niemcy
Data rozgrywania: 15.04.2024 - 21.04.2024
Nawierzchnia: Clay (Indoor)
Kategoria: WTA 500
Pula nagród: $ 922,573
Oficjalna strona turnieju: https://www.porsche-tennis.com/prod/pag/tennis.nsf/web/german-home
Lista Startowa: https://www.porsche-tennis.com/prod/pag/tennis.nsf/web/german-tournament_players
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1051/stuttgart/2024/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1051/stuttgart/2024/order-of-play
Zwycięzca singla 2023:
I. Świątek
Zwycięzcy debla 2023: D. Schuurs / D. Krawczyk

43334.jpg

Miejsce: Rouen, Francja
Data rozgrywania: 15.04.2024 - 21.04.2024
Nawierzchnia: Clay (Indoor)
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $ 267,082
Oficjalna strona turnieju: https://www.openrouen.fr/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/24149-wta-entry-list-15-21-aprile-2024.html#rouen
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2066/rouen/2024/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2066/rouen/2024/order-of-play
Zwycięzca singla 2023:

Zwycięzcy debla 2023:

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
E Raducanu v L Noskova
Both Players to Serve 10+ Aces EachAces Specials - kurs 26.00 i nie ma restrykcji ako
4:4 w asach szkoda że Nosek nie dotrwała do Tajbreka w drugim secie
Raducanu wczoraj zanotowała 4 asy w króciutkim meczu z Kerber , a Noskova 8 asów w jeszcze któtszym meczu z Ostapieńko
Kurs bardzo atrakcyjny by go gdzieś włoyżyć , gdyby padły 3 sety i jakieś extra gemy to kto wie???
Chyba tutaj trzeba próbować!!!!!.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 632K

Pablito91

Użytkownik
Vondrousova wygra seta @1.60 superbet 2:1 brawo Marketa, tak jak mówiłem Sabalenka nie jest w optymalnej formie.

Dzisiaj w jednym z ćwierćfinałów w Stuttgartcie zmierzą się Marketa Vondrousova z Aryną Sabalenką. Idę tutaj w seta Markety, która myślę, że może i wziąć całe spotkanie. Mistrzyni Wimbledonu bardzo gładko odprawiła w tym turnieju Vekic oraz Potapovą. Sabalenka ma swoje problemy. Ostatnio śmierć partnera, od Australii gdzie wygrała szlema nie prezentuje się najlepiej. Porażki z Vekic, Navarro i Kalininą. Już tutaj kto wie jakby się spotkanie skończyło gdyby nie krecz Badosy w 3 secie. Aryna nie wygląda najlepiej. Na pewno nie jest w swojej szcytowej formie. Myślę, że stac Czeszkę na conajmniej seta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +434
C 2,9K

crisoovsky

Użytkownik
Sabalenka 1.57(STS)

Po tym co przeczytałem wyżej to aż muszę coś napisać. Ile razy będzie powielany jeszcze temat śmierci byłego partnera Sabalenki w kontekście jej meczów.(zaznaczając fakt,że postanowiła grać juz w turnieju Miami kiedy się to wydarzyło)Tak byłego,bo jak sama zaznaczyła rozstała się z nim wcześniej zanim stało się to co się stało.
Vondrousova miała problemy w pierwszych setach i mogło się to różnie potoczyć z Vekić(2-4 15-30 wyszła na 6-4) z Potapową tiebreak był wyrównany i mogło pójść i w stronę Rosjanki zwłaszcza,że prowadziła 4-3 i miała dwa serwisy.
Sabalenka zagrała dobre spotkanie z Paulą,dużo dobrych wymian ale i prostych błędów Aryny, jak na pierwsze spotkanie na ziemi w tym roku to jak najbardziej może byc zadowolona.
Aryna w Stuttgarcie:
- 2021(finał)
- 2022(finał)
- 2023(finał)
Trzy lata z rzędu w finale i nie ma co tu mówić o przypadku. Zdecydowanie uwielbia ten turniej.
Każdy kto ogląda tenis kobiet wie jak bardzo Sabalenka stawia na siłę w swoich uderzeniach i największą rywalką jest ona sama dla siebie. Kurs jak najbardziej warty do gry. Powodzenia 💪
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Vondrousova v A Sabalenka
Over 1.5Total Tie Breaks 1.5 - kurs 34.00 betfair

W h2h 4:2 dla Aryny i co cielawe wygrała 4 ostatnie ich pojedynki .5 meczów na hardzie jeden na trawie 3 razy 3 sety 3 razy 2 sety
żadnego tajbreka i dzisiaj pierwszy mecz rozegrają ze sobą na mączce,Dawno ze sobą nie grały ale było całkiem blisko by spotkały się w finale ubiegłorocznego Wimbledonu , Aryna minimalnie przegrała pólfinał z Jaboure i pewnie będzie chciała pokazać że jest lepsza od Markety.Mnie tu pachnie długim zaciętym meczem z przeciąganiem liny.
overy gemowe także do grania .
Dodatkowy smaczek w meczu że pierwszy raz mierzą się ze sobą jako aktualne wielkoszlemowe mistrzynie Sabalenka AO a Vondrusova Wimbledonu.
powinno być ciekwie.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Światek - Raducanu
player to win most gaems tie kurs 26.00 livescorebet

Hm Emma złapała formę chyba się dzisiaj ciut postawi.Dla lepszego oglęadania za drobne .Taki bet ma szanse tylko w trzech setach i to nie wielkie .Pogram też jakiś wysoki over gemowy
 
D 7,5K

damianex1

Użytkownik
WTA rouen
Stephens Garcia
Konsekwetnie stawiam na asy Garcii w tym turnieju i wystawione linie pokrywają się na początku 2 seta. Tu w razie 3 setów linia pewna ale.wg mnie typy wejdą i 2 setach
Garcia 5.5- 1.85
W meczu 6.5- 1.85
Oba typy betclic
Wczoraj 11 przeciwniczka wbiła 3 asy Garcii, nie wierzę że dużo lepsza Stevens nie zrobi 3 asów. Wg mnie oba typy śmiało do grania. Osobiście dałem ako z rogami kolonii i kartkami w Tychach
Powodzenia
 
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Rybakina @1,38
2:0 @1,91
fortuna

6:2 6:2


Finał turnieju w Stuttgarcie. W ostatnich dwóch latach spotkanie finałowe było rywalizacją nr 1 i nr 2 czyli Świątek z Sabalenką. W tym roku mamy inny zestaw finalistek. O ile obecność Rybakiny nie jest zaskoczeniem, bo dla niej to już 5 finał w tym roku, to Kostiuk już jest dość sporą niespodzianką. Zwłaszcza gdy prześledzi się jej drogę do finału. Obroniła 5 piłek meczowych z Zheng. Z Gauff odwróciła losy meczu z 3:6 2:4. Miałem okazje oglądać te mecze na żywo i były to najsłabsze jakościowo spotkania jakie dane mi było obejrzeć. Bardzo dużo błędów z obu stron, zarówno Kostiuk jak i jej rywalek. Wykorzystała, że rywalki obecnie nie są w najwyższej formie. i chwała jej za to. Rybakina w pierwszych dwóch meczach grała falami. Potrafiła trafiać znakomicie po liniach, by za chwilę przez następne kilka gemów nie potrafić zanotować dwóch skutecznych akcji z rzędu. Dziś rozegrała dobre spotkanie z Igą i zasłużenie wygrała. Sądzę, że jeżeli podtrzyma to co grała to dla Kostiuk będzie to po prostu za szybko. Kort w Stuttgarcie mimo, że jest tam nawierzchnia ziemna, to jest dość szybko i niczym nie przypomina prawdziwych kortów ziemnych, które są w Paryżu czy Rzymie. W Stuttgarcie na płytach betonowych usypana jest niewielka warstwa mączki. Takie warunki odpowiadają Elenie, która lubi zagrać szybko i płasko. Serwis jej bardzo dobrze funkcjonuje. Marta w meczu z Coco miała problemy ze stopą i brała dwukrotnie przerwę medyczną. Granie w WTA dokładnego wyniku często bywa loterią jednak po tym co widziałem, bardziej przemawia do mnie postawa Rybakiny i w jej kierunku idę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2594
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Rybakina (-2,5 gema)-Kostyuk 1 @1.48

Rybakina jest faworytka po meczu ze Swiatek. Stuttgart to moze nie jest ten najwazniejszy turniej na cegle, ale ma wiele uznanych nazwisk na liscie zwyciezczyn i duzo czolowych zawodniczkek chce sie tam zapisac chociaz raz. Chociaz i tak mam wrazenie, ze Stuttgart jako spadkobieraca turnieju w Filderstadt to juz nie ta renoma co wczesniej.
Rybakina ma tutaj przewage silowa i ciezko bedzie nawet tak dobrze poruszajacej sie Kostyuk to zdetronizowac.

Ukrainka znakomity sezon poki co, ale jednak Rybakina. Mysle, ze moze byc zdeterminowana, bo jednak na przeciwko tez zawodniczka rodem z Rosji, mimo ze reprezentujaca Kazachstan. Wciaz jednak za duzo tych czynnikow widze tu po stronie Rybakina i tym razem ta wola walki chyba nie wsytarczy w takich warunkach kortowych i jestem zdania ,ze Rybakina zapisze tu ten tytul, a na pewno po ostatnim przegranym finale w Miami, bedzie chciec tym razem dopiac swego
 
Otrzymane punkty reputacji: +2650
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom