>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Guadalajara (17.10.2022 - 23.10.2022)

Status
Zamknięty.
C 0

Cekinhopro

Użytkownik
Została mi Azarenka i Sakkari. Moje typy oparte na ogólnej znajomości tych Pań. Nie widziałem jak grają w tym turnieju. Mamy cashout 50zł przy dwóch meczach, pomimo tego, że obie panie startują z wyższym kursem, czyli w teorii nie są faworyzowane. Moim zdaniem ten cashout mówi, że nie ma faworytów w tych meczach, a bukmacher przewiduje, że obie Panie mogą wygrać.
 

Załączniki

louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Guadelahara
godzina 00/00
spotkanie V.Azarenka - J.Pegula
TYp Azarenka i powyzej 19.5 gema
kurs 3.8
Williamhill
Analiza :
Obie złapały tutaj formę , mecz zapowiada się na zacięty i wyrownany blisko 50/50 ale ja zdecydowałem się zagrać na Vikkę nie tylko ze względu na kurs , Pegula od dłuższego czasu mnie nie przekonuje gra zbyt zachowawczo i schematycznie z taką grą mozna się prześlizgnąć z meczu na mecz nwet do ćwierćfinłu , do półfinału ale żeby wygrywać turnieje trzeba czegoś więcej , trzeba zaryzykować zaatakować postawić wszytko na jedną kartę .Pegula gra tutaj dobrze szczegulnie w pierwszej rundzie odwróciła po przegrabym secie i przełamaniu z Rybakiną choć ja odniosłem wrażenie że to rybka doznała jakiegoś zaćmienia.
Vika wczoraj pokazała klasę z Gauff i jeśli dzisiaj nie zagra dużo gorzej to w tym meczu nie stoi na straconej pozycji , ona umie wygrywać w dodatku ma z Pegulą korzystne h2h .Powinien być dobry mecz .
 
Pablito91 632K

Pablito91

Użytkownik
Myślę, że dzisiaj skończy się wyrzucanie Amerykanek z turnieju. Już na początku było wiadomo( bynajmniej wg mnie), że pod nieobecność Świątek to Pegula powinna grac tu pierwsze skrzypce. I póki co tak jest. Pegula jest solidniejsza od Gauff, która wali byle mocniej i albo wejdzie albo nie. Azarenka jest po dwóch ciężkich bojach i ciekawe ile jeszcze ma paliwa w baku. Stawiam tutaj na Pegule.
 
C 0

Cekinhopro

Użytkownik
Została mi Azarenka i Sakkari. Moje typy oparte na ogólnej znajomości tych Pań. Nie widziałem jak grają w tym turnieju. Mamy cashout 50zł przy dwóch meczach, pomimo tego, że obie panie startują z wyższym kursem, czyli w teorii nie są faworyzowane. Moim zdaniem ten cashout mówi, że nie ma faworytów w tych meczach, a bukmacher przewiduje, że obie Panie mogą wygrać.
Chyba Azarenka z kontuzją wyszła☹ Gożej być nie mogło.
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Pegula-Sakkari 1 @1.52

Pegula w tej chwili jest zawodniczka, ktora czuje pilke i potrafi wyjatkowo dobrze zmienic kierunek. Amerykanka moze nie ma zabojczego uderzenia, ale jest regularna i czym dluzej trwa mecz tym gra lepiej, a intensywnosci i czystosc z jaka uderza pileczke daje jej przewage.

Sakkari wrocila do dobrej gry w koncu. Zagrala tu dobrze w ubieglym sezonie na tych charakterystycznych kortach, gdy Guadalajara goscila WTA Finals. To byl bodajze polfinal, o ile mnie pamiec nie myli, poniewaz Sakkari wyszla ze swojej grupy, ladnie jej tu siedzalo wtedy uderzenie backhandowe, takze ona ma doswiadczenie wyniesione stad z tamtego roku. Jest tu duzo plusow, nawet ten jej mecz konczony dzisiaj moze je wyjsc na dobre i pomoc w rytmie, duza mobilizacja, co bylo widac zwlaszcza po wczorajszym zwyciestwie nad Kudermetova.
Mimo wszystko jednak Pegula ma teraz to cos i wydaje sie obecnie najlepsza. Trudno nie lubic tenisa Amerykanki i kazdy koneser tenisa doceni jej kunszt. Im dluzej tym lepiej bedzie dla Peguli, dlatego typuje zwyciestwo corki amerykanskiego miliardera i wlasciciela druzyny hokejowej Buffalo Sabres.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +370
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Maria Sakkari - Jessica Pegula
Maria Sakkari (2,55) STS


Mam zupełnie inne zdanie niż kolega wyżej. Sakkari w tym turnieju przenosi góry, rozgrywa bardzo dobre zawody. W San Diego już miała ochotę i potencjał do dobry wynik, ale trafiła na świetnie dyponowaną Vekic która doszła do półfinału. Sakkari popełniała wtedy pamiętam bardzo dziwne decyzje na korcie. Sakkari w tym turnieju to prawdziwy czołg, zachowuje się jak komandos na korcie, atakuje każdy serwis, jest szybka, bardzo sprawnie porusza się po korcie, jest głodna gry i walczy o każdy punkt. Pierwsze podanie jej wygląda średnio, ale drugie podanie jest bardzo skuteczne. Oczywiście Sakkari ma przestoje i jej mankamentem są błędy podwójne jednak gra bardzo agresywny i skuteczny tenis, dobry dla oka i efektywny. Greczynka ma zabójczy forehand i potrafi prowadzić bardzo długie wymiany. W tym turnieju jest bardzo regularna pod tym względem. Jeżeli chodzi o Pegule to naprawdę nie wiem co jest ładnego w jej tenisie. Pegula gra jak rzemieślnik. Patrząc na jej poprzednie mecze odnoszę wrażenie, że jej rywalki same się wykańczają. Azarenka zagrała o wiele słabszy mecz z Pegulą niż przecieko Gauff. Białrousinka syganlizowała problemy z nadgarstkiem. Nie wiem na ile to była wymówka a na ile prawdziwy problem, faktem jednak jest to, że Vika psuła bardzo dużo piłek podczas wymian. Greczynka tymczasem błędów popełnia mniej. Sakkari zagrała prawdziwą batalię wczoraj z Bouzkova. Obie dziewczyny zagrały świetny mecz ofensywny. Według mnie Pegula w końcu trafi na mur, którego nie przebije. Amerykanka nie gra niczego ekstra. Po prostu jest solidna. Sakkari nie ma nic do stracenia, będzie atakować, atakować i jeszcze raz atakować, zostawi język na korcie i będzie zmuszać Pegule do biegania po korcie. W mojej ocenie kurs na Greczynkę jest bardzo atrakcyjny. Pegula ma problem z wygrywaniem turniejów. Greczynka też się nie może pochwalić dużym dorobkiem. Według mnie Sakkari która jest w dobrej dyspozycji jest niebezpieczna dla każdej rywalki, i mam nadzieje że Iga nie trafi na Sakkari w pierwszych spotkaniach w turnieju finałowym.



---------Guadalajara------
1. Liudmila Samsonova - Kaia Kanepi - 1 (1,37)
2. Barbora Krejcikova - Anna Kalinskaya - 1 (1,31)
3. Bianca Andreescu - Petra Kvitova - 1 (1,75)
4. Liudmila Samsonova - Aryna Sabalenka - 1 (1,70)
5. Maria Sakkari - Danielle Rose Collins - 1 (2,15)
6. Victoria Azarenka - Paula Badosa Gibert 1 (1,80)
7. Jessica Pegula - Bianca Andreescu - 2 (2,10)
8. Veronika Kudermetova - Jelena Ostapenko - 1 (1,46)
9. Caroline Garcia - Sloane Stephens - 1 (1,80)
10. Cori Gauff - Victoria Azarenka - 1 (1,55)
11. Jessica Pegula - Sloane Stephens - 1 (1,47)
12. Jessica Pegula - Sloane Stephens 2:0 (2,15)

13. Marie Bouzkova - Anna Kalinskaya - 1 (1,42)
14. Jessica Pegula - Victoria Azarenka - 2 (2,45)
15. Maria Sakkari - Marie Bouzkova - 1 (2,15)

16. Maria Sakkari - Jessica Pegula - 1 (2,55)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom