>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTA Tour - Cleveland (20.08.2023 - 26.08.2023)

Status
Zamknięty.
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cleveland.jpg

Miejsce: Cleveland, USA
Data rozgrywania: 20.08.2023 - 26.08.2023
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $271,363
Oficjalna strona turnieju: https://www.tennisintheland.com/
Lista Startowa: https://www.wtatennis.com/tournament/2040/cleveland/2023/player-list
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2040/cleveland/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2040/cleveland/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022: L. Samsonova
Zwycięzcy debla 2022: E.Perez/N. Melichar-Martinez

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
versa 397,5K

versa

Typer
Mira Andriejewa - Venus Williams
Williams wygra 2:0
Fortuna @6.20

Pojedynek pokoleniowy, przepaść wiekowa jest w tym przypadku ogromną, jest to aż 27 lat różnicy. Andriejewa jest dobra, jeśli nie zaprzepaści sobie kariery może być z niej idealna kandydatka do topki żeńskiego rankingu WTA, ba, już teraz zajmuje 67 lokatę, a przecież ma dopiero 16 lat, Venus natomiast nikomu przedstawiać nie trzeba.
Mira przystępuje do tego spotkania po ponad półrocznej przerwie od nawierzchni twardej w oficjalnych spotkaniach, natomiast Venus zdążyła rozegrać 3 spotkania z mocnymi przeciwniczkami w ciągu ostatnich 2 tygodni.
W Montrealu przegrana z Keys(15) 2-6, 5-7,
W Cincinnati wygrała z Kudermietowa(16) 6-4, 7-5 i poległa z Zheng(24) w trzech setach 6-1, 2-6, 1-6
Ze względu na doświadczenie, rozgrzania się z tak mocnymi zawodniczkami przed tym spotkaniem i dodatkowo ze względu na grę przed własną publicznością uważam, że Mira nie da rady ugrać tego spotkania, a tymbardziej wygrać nawet seta. Myślę, że jest ona idealnie przydzielona na pożarcie dla Venus.
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Clara Burel - Xinyu Wang
Burel kurs 2.20
Burel i over 20.5 gema Kurs 3.40

Hm mecz wydaje się bliski 50/50
W h2h 1:1 oba mecze na hardzie i w obu padły miedzy nimi 3 sety.
U obu pań jakby w tym sezonie lekki progres , Wang wygrała Garossa w grze podwojnej w parze z Hsieh ostatnio zawitała w pierwszej piedziesiatce WTA i chyba słusznie jest tu lekką faworytką.
Ale Francuzka po Wimbledonie wyraźnie lekka zwyzka formy , wygrała Chellengrra w Montpelier, potem jeszcze finał w Lozannnie.
Obie wygrały juz tutaj dwa mecze , Clara w poprzednim meczu wygrała wreszcie 2:1 z Soribes-Tromo. Obie zyskują nieco na hardzie.Oowinien byc wyrownany , zaciety mecz , raczej nie bedzie do jednej bramki.Pojdę tu w kierunku overa i wyższego kursu.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Davis 2,60
Davis już wygrała jakiś czas temu ze Stephens na kortach twardych. Było to w turnieju w Waszyngtonie. Mecz zamknął się w trzech setach. Ostatni set wyglądał bardzo obiecująco dla Davis (6-1). Stephens może "pochylić się" nad obecnym turniejem rozgrywanym w Cleveland albo go sobie odpuścić. Oczywiście w przypadku odpuszczenia sobie nie wiemy, w którym momencie miałaby to zrobić. Przecież niekoniecznie musi to się stać teraz. Ale zakładam po cichu taką opcję, że wpadła po wpisowe i po objechaniu miasta 6h później po bardzo spokojnej jeździe jest już na Flushing Meadows. Ewentualnie godzinka samolotem i też jest na miejscu. Co jak pani Davis zechce się wcześniej opuścić Cleveland? Zakłada się zazwyczaj, że teoretycznie lepszy zawodnik może rościć sobie większe prawa do odpuszczenia sobie turnieju. A ja ciągle o tym. Po prostu Sloane trochę słynie z bardzo dobrej gry na dużych imprezach. Mało sobie zostawia czy tam zostawia innym nazwijmy to. O to mi cały czas chodzi. Davis jak podejdzie do meczu na poważnie, to może wygrać tak czy siak, bo nie będzie raczej grania o wszystko. Kurs przyzwoity, warto spróbować. Ale się rozpisałem, a nadal nic pewnego. Śmieszne y było, jakby było pewne po napisaniu tutaj czegokolwiek. To jest hazard i sport. Scenariusz jest taki, że Stephens odpuszcza ten turnieju i jedzie oswajać się z powietrzem nowojorskim, a Davis coś tu sobie pogra. Powodzenia!
 
reeisik 12,1K

reeisik

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Cleveland
Godzina:2:55
Spotkanie: Podoroska N. - Kudiermietowa
Typ: Podoroska
Kurs: 3,55
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Pisane na szybko, generalnie miałem okazje oglądać Kudiermietową z Venus Williams, no generalnie trzeba sie postarać mocno, żeby przegrać z tenisową seniorką, która przy Zhenq po drugim secie wyłączyło prąd. Dla mnie przegrać z 43 letnią zawodniczką, to trzeba mieć naprawdę słabą formę. Podoroska na ten moment ma lepszą formę i kompletnie nie rozumiem kursów wystawionych na tą zawodniczkę. Przeciwniczka ma aktualnie zjazd formy i przegrywa większość meczy z czołówką. Ja liczę i myśle, że dziś będzie tak samo. Pozdrawiam.
 
Tenis by Dawid 977,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Maria vs. Fernandez
Spotkanie o półfinał turnieju na amerykańskim betonie, który bezpośrednio poprzedza US Open. Faworytką meczu jest Fernandez, lecz jakąś bardzo zdecydowaną i jak najbardziej istnieje tutaj furtka do powalczenia dla Marii. Fakty są takie, że obie zawodniczki w ostatnim czasie spisują się dobrze, a nawet bardzo dobrze. Niemka zaliczyła półfinał w Warszawie, następnie triumfowała w Barranquilli, a tutaj ograła Grachevą, a walkowera oddała jej Kalinina, więc może czuć się wypoczęta, mimo dość napiętego grafiku. Fernandez z kolei zagrała dobrze w Waszyngtonie, Montrealu i tutaj ma już dwa zwycięstwa, a nie poszło jej tylko w Cincinnati. Na pewno warto podkreślić, że grała w silniejszych turniejach. Nie ogrywała może zawodniczek z topu, ale wygrane z Noskovą, Haddad Maią czy Perą już coś znaczą. Maria należy do zawodniczek niewygodnych, bo gra ofensywnie, często stylem serwis & wolej, ale też posiada bardzo przyzwoitą defensywę oraz groźny slajs, który najlepiej sprawdza się na trawie. Stricte tenisowo jednak Fernandez stoi wyżej, a mam na myśli grę z głębi kortu. Trochę dwa różne światy i jestem ciekaw, która na tym wyjdzie lepiej. Dziś upatrywałbym szansy w asach, licząc, że ten mecz nie będzie zbyt krótki. Średnia asów na betonie dla Fernandez to 3 asy, a dla Marii 4, więc czysto matematycznie ten typ się broni. Kanadyjka lubi poszukać asów, gdyż dysponuje leworęcznym serwisem, który jest według mnie swego rodzaju handicapem. Tatjana z kolei szuka asów, ale też dobrze returnuje i Leylah może mieć problem ze zrobieniem średniej. Kanadyjka w ostatnich pięciu meczach inkasowała kolejno: 3, 0, 2, 4 i 0 asów, ale trzy z tych spotkań były bardzo krótkie. Jeśli chodzi o Niemkę to zaliczała: 4, 4, 2, 4 i 5 asów z czego aż cztery z nich były krótkie, więc na pewno jest to optymistyczne. Obie potrafią to robić i bazując na potencjale istnieje spora szansa na pokrycie, chyba że mecz będzie mocno jednostronny, a jedna z pań zwyczajnie "nie dojedzie". Warto podkreślić, że linia w betclic jest najniższa na rynku, a można też spotkać aż o dwa oczka wyższą.

👉 powyżej 4,5 asów @1,85 (betclic) ❌

Statystyczna zapowiedź kobiecego US Open - polecam sprawdzić TUTAJ

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom