>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

C 9

cr7-81275

Użytkownik
Mam problem z weryfikacją konta. Administracja bukmachera chce ode mnie dokumentu potwierdzającego adres zameldowania (dowód nie wystarcza) Mam 19 lat i mieszkam jeszcze z rodzicami, więc rachunków na moje imię i nazwisko nie otrzymuje. Macie jakiś pomysł, aby rozwiązać ten problem?
 
firer 886

firer

Użytkownik
Mam problem z weryfikacją konta. Administracja bukmachera chce ode mnie dokumentu potwierdzającego adres zameldowania (dowód nie wystarcza) Mam 19 lat i mieszkam jeszcze z rodzicami, więc rachunków na moje imię i nazwisko nie otrzymuje. Macie jakiś pomysł, aby rozwiązać ten problem?
jak nie masz konta bankowego to jestes pozamiatany ;)
Bedą ci kazali iść do urzędu miasta by wystawili ci pismo ktore potwierdzi ze jestes tam zameldowany :grin:
 
O 3

obserwator22

Użytkownik
Czy te informacje dotyczące minimalnej wpłaty i wypłaty z pierwszego postu są aktualne? Czy dziś są być może już inne, chodzi mi oczywiście o kwoty w złotówkach.
 
T 4

theillest

Użytkownik
Mam pytanie. Czy przelewu na poczcie na konto bankowe musi dokonać osoba na którą zarejestrowane jest konto gracza w tobet czy nie koniecznie?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
TheIllest a nie lepiej wybrać bukmachera, gdzie możesz wpłacić z paysafecard (karta pre-paid)? Szybko i bez czekania. Właściwie z wyjątkiem tobet większość firm bukmacherskiech obsługuje paysafecard. Pozatym upewniłeś się w tobet, że przyjmą taką wpłatę na poczcie? Czasem bukmacherzy robią z takimi wpłatami problemy. A czekać też długo się czeka na taką wpłatę, jakbyś dzisiaj wpłacił na poczcie to moooże do piątku dostałbyś kasę na konto tobet. A jeśli taki przelew na poczcie tobet przyjmie, to oczywiście kto go wyśle nie ma znaczenia.
 
T 4

theillest

Użytkownik
Dotąd grałem u 2 bukmacherów i żaden nie robił żadnych problemów z wpłatą przez pocztę, oby teraz też tak było. Na czasie specjalnie mi nie zależy, a o Tobet słyszałem dużo dobrego i stąd ten wybór.
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Witajcie mam pytanie czy jeśli wpłace do Tobetu przez Skrill to bedę mógł bez problemu przelać hajs na swoje konto w banku ?
Pozdrawiam
 
T 0

tommywawa

Użytkownik
Paranoja
to dlaczego jednego weryfikują od razu a inny czeka tydzień? to jest troche śmieszne lub nieprawdziwe,
To jest jakas paranoja! Wygralem w pokera dwa razy nie duza kaska bo 250 zł zlecilem wyplate dwa razy po 100 zł pierwsza 10.03 druga 11.03 wyslalem skan 1 i 2 strony dowodu i potwierdzenia dwoch w plat z WBK24 na ktore tez konto chce wyplaci teraz wyskakuje mi cos takiego :
Bardzo prosimy o przysłanie skanu ze strony profilowej Pańskiego konta Skrill. Skan ten może Pan wykonać przechodząc do zakładki My account =&gt; Profile w swoim koncie Skrill.
Jakas kompletana bzdura mam zaznoczone jako wyplata na konto bankowe! co mam zrobic? zły jestem na maksa.
 
T 0

tommywawa

Użytkownik
Czy te informacje dotyczące minimalnej wpłaty i wypłaty z pierwszego postu są aktualne? Czy dziś są być może już inne, chodzi mi oczywiście o kwoty w złotówkach.
Wypłata najmniejsza mozliwa napewno to 50 zeta i raz na siedem dni bez opłaty ( jesli chodzi o wyplate na konto bankowe ) do kazdej kolejnej w ciagu 7 dni pobieraja Ci 4 zł. Nie wiem co do minimalnej wplaty ale nie dawno przelewalem sobie 7 zł :p wiec wydaje mi sie ze jest mozliwa dowolna kwota ????
 
M 3

meliamne

Użytkownik
Mam kilka pytań:
-Ile trwała u was weryfikacja?
-Co wysłaliście na potwierdzenie adresu?
Ja wysłałem rachunek za prąd i nie zaakceptowali...
-Jak ma wyglądać screen z moneybookersa?
-Działa wam live chat?
-Czy wypłacaliście ostatnio kaskę bez problemów?
 
S 2

steelo1337

Użytkownik
Mam kilka pytań:
-Ile trwała u was weryfikacja?
-Co wysłaliście na potwierdzenie adresu?
Ja wysłałem rachunek za prąd i nie zaakceptowali...
-Jak ma wyglądać screen z moneybookersa?
-Działa wam live chat?
-Czy wypłacaliście ostatnio kaskę bez problemów?
-1 dzień
-Wyciąg z banku gdzie był widoczny mój adres imię naziwko etc.
Dziwne że nie zaakceptowali rachunku za prąd ? Może był starszy niż 3 miesiące?
-screen strony profilowej gdzie widać Twoje dane adresowe zakładka &quot;profile&quot;
-Tak, działa, ale w określonych godzinach. Są podane godziny.
- Wypłaciłem 2 tysiące, bez problemu, szybka wypłata ( jakoś 12 h na moneybookers) do 365 trcohę brakuje ale jest dobrze :]
 
M 3

meliamne

Użytkownik
Ehh... Robią straszne problemy.
Wysłałem rano 10.05 dokumenty screeny z moneybookersa i też jeszcze nie sprawdzone nawet na meila im pisałem że proszę o weryfikację konta... Na live chat próbowałem wchodzić w tych godzinach co były podane i wyskakiwało:
&quot;Przepraszamy, czat w języku angielskim jest w chwili obecnej niedostępny.&quot;
Co do rachunku to był z zeszłego miesiąca a wyciągu z banku nie wykombinuje za bardzo...
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
U mnie weryfikacja trwała 2 godziny skan prawka screen moneybookers screen danych osobowych w zakładce ustawienia i konfiguracja w mbanku
 
U 0

uqasch

Użytkownik
najgorsze to jest to że pisze do nich na wszystkie możliwe sposoby po polsku angielsku jak sie tylko i gdzie sie tylko da a oni milczą... w sumie to nie mam już pomysłu jak sie z nimi skontaktować.
 
U 0

uqasch

Użytkownik
a udało wam sie z nimi pogadać na czacie ? bo ja próbuję od kilku dni i do tej pory mi sie nie udało ;/
 
Do góry Bottom