>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wpłaty i wypłaty

sylar 87

sylar

Użytkownik
Czyli czeka Cię weryfikacja, napisz do nich na czacie ;) powiedzą Ci co chcą, pewnie dokument potwierdzający, że to Twoje konto i dowód ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

szczerkos

Użytkownik
Witam, pytanie może trochę &quot;lamerskie&quot;, ale wolę się upewnić.. Byłbym wdzięczny za normalną odpowiedź. Chciałbym się dowiedzieć po kolei, co wpisywać..

Bank Name * :
Account Name * :
Account Number / NRB * :
Branch code * :
Description * :
Mój bank to mBank. Byłbym wdzięczny, a na pewno odpowiedź pomoze wielu użytkownikiem poza mną. Nie bardzo wiem, co wpisać w Account Name? A tym bardziej w NRB i Branch Code. Dzięki z góry, pozdrawiam.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
1. kopię wyciągu z konta bankowego zarejestrowanego do wypłaty środków (ukazującego imię i nazwisko oraz adres posiadacza rachunku) w tym międzynarodowe dane konta tj. numery IBAN i BIC. Screenshoty kont internetowych nie są akceptowane więc osoby posiadające konta internetowe proszone są o wysłanie dokumentu z banku, np umowy o prowadzeniu konta etc. na którym widnieje imię, nazwisko, adres, numer konta klienta oraz nazwa banku.
co to to? Nie spotkałem się z tym jeszcze?! Objaśni mi ktoś na chłopski rozum? ;)
tyczy się 2 części skoro nie można screenów...
Mam wysłać do banku prośbę, a by coś takiego mi wydali?
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
co to to? Nie spotkałem się z tym jeszcze?! Objaśni mi ktoś na chłopski rozum? ;)

tyczy się 2 części skoro nie można screenów...

Mam wysłać do banku prośbę, a by coś takiego mi wydali?
tak :) ja się spotkałem raz z taką prośbą od bukmachera i pamiętam, że
poszedłem po to do mojego byłego banku ( lukas ) wydali mi świstek od ręki
bez płacenia, ale to było n-lat temu. polecam wpłacać kartą, wtedy najczęściej
buk domniemuje, że nie jesteś oszustem gdyż sam bank Cie już sprawdził wydając
taką kartę i najczęściej nie proszą Cie o nic.

pozdr,
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
tez mnie o to prosili, zeskanowałem im pierwsza strone umowy z bankiem z widocznym nazwiskiem , nazwa banku itp
 
Do góry Bottom