>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Wpłaty i wypłaty z Betway

kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Witam.
Mam takie pytanie:
W regulaminie jest napisane, że wpłata musi być z konta zarejestrowanej osoby, a jeśli wpłacę z konta innej osoby to co wtedy się stanie?
Po prostu chciałbym wpłacić tylko z innej osoby, ale później już wypłacić na osobę zarejestrowaną.
 
P 0

polpl

Użytkownik
Czy to normalne, że muszę wysłać foto gdzie będzie widoczna moja twarz i dowód osobisty trzymany w ręku ? czy was za przeproszeniem pogięło ? gratuluje odpychania klientów bo na pewno już nigdy u was nie zagram. Weryfikacja jakbyście byli jakimś super bukiem czy nie wiadomo co - a jesteście jednym z gorszych co potwierdza ten wymóg zdjęcia.
 
przem212 0

przem212

Użytkownik
foto gdzie będzie widoczna moja twarz i dowód osobisty trzymany w ręku Ale jaja z tym się jeszcze nie spotkałem,dobrze że nie poprosili cię o foto na jakiejś plaży lub zdjęcie z całą rodziną .Dobrze że są inne firmy bukmacherskie co nie wymyślają takich bzdur i weryfikują konta bez problemu :)
 
P 0

polpl

Użytkownik
Tak przeleciałem po sieci i z tego co czytam to w tej znakomitej firmie taka weryfikacja to standard haha brawo, mam pomysl - dajcie wymog ze w celu weryfikacji trzeba przyjechac do was do biura wraz z dowodem bo przciez zdjecie mozna w photoshopie przerobic i co wtedy ?
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Weryfikacja to jakieś jaja. Przesłałem im skan dowodu - napisali, że są krawędzie obcięte ! Co to ma za znaczenie? Wszędzie było ok. Do tego wyciąg bankowy tylko papierowy ! Minus z weryfikacją, która jeszcze przede mną.
 
M 0

mathi00

Użytkownik
Pomocy, nie wiem co robić ???? Wysłałem im: skan dowodu i paszportu, PAPIEROWY skan mojego rachunku bankowego z pieczęcią i podpisem pracownika mbanku (co mnie kosztowało 7zł) na którym widać adres mojego zamieszkania, a oni mi tak odpisują:
Witaj Mateuszu,
Dziękujemy za skontaktowanie się z Betway.com.
Uprzejmie informujemy, że nasz Dział ryzyka i płatności zaakceptował jedynie kopię Twojego dowodu tożsamości, nie mógł zaakceptować drugiego przesłanego dokumentu, gdyż nie znajdował się na nim Twój adres zamieszkania. Uprzejmie prosimy o przesłanie wyciągu z konta/rachunku za media, na którym widoczny będzie Twój adres zamieszkania.
Pozdrawiam serdecznie,
Grzegorz @ Betway.com
Ewidentnie chcą mnie zrobić w balona ???? ( Oczekuję wypłaty 780 zł i czekam na nią już 2 tygodnie (!!), ponieważ NIE CHĄ zweryfikować mojego konta. Co mogę zrobić z takim oszustwem z ich strony?? ????
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Strasznie długo trwa wypłata na moneybookers. Najpierw trzeba odczekać 48 godzin a potem dział finansów zrobi przelew bądź zażąda weryfikacji konta. Normalnie śmiech na sali :d
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
Strasznie długo trwa wypłata na moneybookers. Najpierw trzeba odczekać 48 godzin a potem dział finansów zrobi przelew bądź zażąda weryfikacji konta. Normalnie śmiech na sali :d
od Twojego postu minęło 5 lat a tam dalej to samo ????
niech spadają na szczaw
 
Do góry Bottom