>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Worldsy 2017 - League of Legends

Status
Zamknięty.
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
3-2 dla SKT, każdy chciał ostrożnie rozegrać i jednak wydaje mi się, że doświadczenie wygrało ale RNG naprawdę dobrze się zaprezentowało.
Skopali draft na 5 mapie, a w 4 grze mogli spokojnie wygrać gdyby nie pochopne decyzje. SKT jednak w finale, ale z SSG będą mieli jeszcze trudniej. Jakoś nie wierzę, żeby jutro WE stawiło opór, jedna mapa dla Chińczyków to maks.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Trwa drugi półfinał, na ten moment 2-1 dla Galaxy i przed nami 4 mapa.
Bliżej stawianego przeze mnie finału - SKT - Samsung ????
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Dziwne, bo jak dla mnie Faker na tych mistrzostwach nie gra wybitnie. Zdarzają mu się błędy, jak dla mnie to Bang gra już o wiele lepiej w SKT na przestrzeni całego turnieju. Jeżeli chodzi o SSG to zdecydowanie CuVee największą robotę robi. Tutaj jest value wg mnie jak kurs jakiś zacny, bo w SKT nie ma się co oszukiwać Huni gra słabo i taki CuVee może się wybić w finale na nim (jeśli wygrają całe mistrzostwa) i wtedy on ma szanse na MVP. Co do kursów to chyba odpowiednio wystawione, jednak nie wiem czy czasem nie spróbuję SSG.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Dziwne, bo jak dla mnie Faker na tych mistrzostwach nie gra wybitnie. Zdarzają mu się błędy, jak dla mnie to Bang gra już o wiele lepiej w SKT na przestrzeni całego turnieju. Jeżeli chodzi o SSG to zdecydowanie CuVee największą robotę robi. Tutaj jest value wg mnie jak kurs jakiś zacny, bo w SKT nie ma się co oszukiwać Huni gra słabo i taki CuVee może się wybić w finale na nim (jeśli wygrają całe mistrzostwa) i wtedy on ma szanse na MVP. Co do kursów to chyba odpowiednio wystawione, jednak nie wiem czy czasem nie spróbuję SSG.
Podobnie sądzę co do Fakera i także wcześniej pisałem, że CuVee robi robotę i myślę, że to on w przypadku wygrania przez S8 mistrzostw może nim zostać po kursie na ten moment - 11.00 (Tak jak Ambition)
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
A moim zdaniem SSG jest tutaj sporym faworytem. SKT ślizgało się troche po tym turnieju, 2:1 z Misfits, żeby potem wygrać 3:2 i to samo z RNG. SSG pokazało dominacje w meczu z Longzhu że jest mocnym faworytem tego turnieju. RNG samo przegrało sobie grę oddając tyle razy Galio dla Fakera oraz odpuszczając objectivy za darmo.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
A moim zdaniem SSG jest tutaj sporym faworytem. SKT ślizgało się troche po tym turnieju, 2:1 z Misfits, żeby potem wygrać 3:2 i to samo z RNG. SSG pokazało dominacje w meczu z Longzhu że jest mocnym faworytem tego turnieju. RNG samo przegrało sobie grę oddając tyle razy Galio dla Fakera oraz odpuszczając objectivy za darmo.
S8 przejeżdżając się 3-0 po zwycięzcy LCK powinno dać wiele do myślenia a także wynik z przed roku nie przypadkowy. Zapowiada się fantastycznie ale osobiście mam nadzieję, że Fakerek coś innego picknie niż Galio : D
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Co myślicie o postawieniu na SSG w finale ? Kurs u niektórych buków dochodzi do 2,6 , a moim zdaniem SKT nie jest tak zdecydowanym faworytem, widać było dużo błędów w ich ostatnich grach i nie wydaje mi się, że zdobędą kolejne MŚ z rzędu
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Co myślicie o postawieniu na SSG w finale ? Kurs u niektórych buków dochodzi do 2,6 , a moim zdaniem SKT nie jest tak zdecydowanym faworytem, widać było dużo błędów w ich ostatnich grach i nie wydaje mi się, że zdobędą kolejne MŚ z rzędu
Na Becie mam po 2.62 (teraz też chyba taki jest) , przed MŚ postawiłem na SKT za 2.50 więc u mnie na plus i taki będzie i gruby kurs za Koreę 1.22 też wszedł ????
Tak naprawdę szansę po równo z przebiegu mistrzostw według mnie więc chyba warto.
 
M 30

mateuszlasek

Użytkownik
Można też zagrać grubiej mapy ???? Kursy nie są złe, ja gram na Polskich bukach wiec w porównaniu z kolega który gra na BET 365 to jest niebo a ziemia ale trzeba jakoś sobie radzić. Co myślicie o +4.5 mapach? Ja myślę że to będzie pełne BO5. Ciężko typować zwycięstwo którejś z drużyn. Bądźmy szczerzy patrząc na spotkania eliminacyjne to nic nie przemawia za SKT, bo SSG wygląda świetnie, w sumie jedynie co musieli by przygotować to draft. Jeśli dobrze zdraftują SKT to już w champion select&#39;cie gry będą zamknięte, bo te drafty ze strony SKT nie były świetne. Jest jeszcze jedna opcja. Ze SKT wszystkie asy zatrzymało na finał, ale akurat w ten scenariusz wierze najmniej. Meta to meta i ciężko jest jakoś teraz na nią odpowiedzieć. Według mnie w tych grach bardzo ważny będzie Peanut o ile zagra ????
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Można też zagrać grubiej mapy ???? Kursy nie są złe, ja gram na Polskich bukach wiec w porównaniu z kolega który gra na BET 365 to jest niebo a ziemia ale trzeba jakoś sobie radzić. Co myślicie o +4.5 mapach? Ja myślę że to będzie pełne BO5. Ciężko typować zwycięstwo którejś z drużyn. Bądźmy szczerzy patrząc na spotkania eliminacyjne to nic nie przemawia za SKT, bo SSG wygląda świetnie, w sumie jedynie co musieli by przygotować to draft. Jeśli dobrze zdraftują SKT to już w champion select&#39;cie gry będą zamknięte, bo te drafty ze strony SKT nie były świetne. Jest jeszcze jedna opcja. Ze SKT wszystkie asy zatrzymało na finał, ale akurat w ten scenariusz wierze najmniej. Meta to meta i ciężko jest jakoś teraz na nią odpowiedzieć. Według mnie w tych grach bardzo ważny będzie Peanut o ile zagra ????
Także myślę, że to złe nie jest i chciałbym aby tak to wyglądało jak z przed roku, ogromna przyjemność było oglądać 5 map.
Pinek wyciągnie Lee Sina ????
 
M 30

mateuszlasek

Użytkownik
O ile zagra od początku ???? Ja wolę Orzeszka, jest nieprzewidywalny czyta grę enemy junglerów robi fajna wizję i super współpracuje z Fakerem. Za to Blank gra zbyt statycznie, dużo daje się czytać mało agresywnie gra mechaniki tez nie są na najwyższym poziomie. Z Peanutem gierki są ciekawsze ????
 
hafago 0

hafago

Użytkownik
Też raczej postawię na SSG. Warto zobaczyć że jeszcze nie przegrali meczu pomijając porażki na chaotycznie grające drużyny chińskie. Są bardzo pewni w standardzie a to tego SKT T1 nie są obecnie drużyną, która dominuje early game, z czym SSG ma czasem problem.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Samsung Galaxy wzięło rewanż za ubiegłoroczną porażkę i przejechało się po SKT 3-0 zgarniając Puchar!
Najlepszy zawodnik - Ruler.
Szkoda iż w trakcie niestety forum nie działało ????
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
w koncu ktos sie uporał z tym skt
Ostatnie 5 lat to 3 zwycięstwa SKT oraz 2 Samsunga.
Teraz Pinek odchodzi z SKT, Jankos, Ignar i paru innych graczy więc następny sezon już zapowiada się bardzo ciekawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom