>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

World Grand Prix 2006

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
[center:38201ca7b1] [shadow=white:38201ca7b1]WORLD GRAND PRIX 2006[/shadow:38201ca7b1]



Oficjalna strona turnieju [/center:38201ca7b1]

Polska po raz pierwszy uzyskała prawo do organizacji tak prestiżowej imprezy kobiecej, odpowiednika Ligi Światowej. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać w akcji siatkarki ze ścisłej światowej czołówki. Nasze dwukrotne mistrzynie Europy rozpoczną zmagania z Włoszkami, drugiego dnia zmierzą się z ekipą Stanów Zjednoczonych, by zakończyć zmagania z Dominikaną. Są to klasowe zespoły, więc mecze powinny być bardzo emocjonujące - powiedział Wojciech Czayka, dyrektor WGP w Polsce.


- Bardzo się cieszymy, że impreza tej klasy zagości właśnie w Bydgoszczy. Wszystko zostało zapięte na ostatni guzik, czekamy tylko na zawodniczki oraz kibiców - powiedział Waldemar Sagan, członek Zarządu PZPS.



- Jesteśmy gotowi do organizacji tej imprezy, czekamy na nią i cieszymy się, że światowa impreza zostanie rozegrana w Bydgoszczy. Wszystkich serdecznie zapraszamy do &#39;&#39;Łuczniczki&#39;&#39; Sprzedaż biletów zaczynamy 9 sierpnia od godziny 12.00 w dwóch kasach hali. Ceny biletów to: 20, 40 i 60 złotych na cały dzień, czyli na dwa mecze - podsumował Piotr Drażdżewski, dyrektor hali &#39;&#39;Łuczniczka&#39;&#39;
Informacje pobrane z forum mecz.pl
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Co myślicie o zagraniu dzisiaj Polek za 1.90 ? Podobno Włoszki mają już pewny awans i mogą lekko ulgowo potraktować ten turniej ...
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Siemka :wink:

USA v Dominican Rep. 1 ⛔ ???? 2:3

Amerykanki to doświadczony i ograny zespoł , dzisiaj powinny pewnie pokonac Dominikane :) Amerykanki maja dobry i skuteczny atak ktory wystarczyc powinien na Dominikanki :wink:

Polska - Włochy 1 ⛔ 0:3

To bedzie trudny mecz z Włoszkami Polkom sie cięzko zawsze grało poneiwaz poziom tych druzyn jest niemalże taki sam ! Wiadomi Liga Włoska jest bardzo silna najsilniejsza na Swiecie! Polki to takze dobry i doswiadczony zespoł mamy w swych szeregach gwiazdy ; Glinka,Mróz,Skowrońska itd.... Mamy ten atut ze gramu u siebie na własnym boisku przy dopingu wielu tysięcy Polaków. Wygrac bedzie trudno ale jest do rzecz do zrobienia :)
Jako ze Wierze w Nasz zespoł Typowałbym za Polkami ,ale to trudna decyzja... bedzie ciezko:) Daje szanse na zwyciestwo Włochy 60% Polska 40%

Pozdro :wink:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Polki mimo iż są tu gospodarzami, bez Świeniewicz nie mają szans. W dzisiejszym meczu wysoka porażka 3:0. W całym meczu przewarzały cały czas Włoszki, momentami oddając inicjatywe polkom. Dużo błędów, oraz niekończonych ataków. Bardzo słaba skuteczność. Bardzo mnie to martwi, ponieważ czekają Polske trudne mecze. Moim zdaniem bez takiej zawodniczki jak Świeniewicz Polska nie ma czego szukać w Bydgoszczy. Zawsze było można na nią liczyć, a obecnie nie posiadamy takiej drugiej zawodniczki jak Dorota :]
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Siema :wink:

No dzisiaj typowanie nie poszlo najlepiej ale to były trudne mecze... Hmm 1 spotkania to były takie rozpoznawcze nie wiadomo było w jakiej formie sa zespoły jak sie zgrały na zgrupowaniach itd... Fakt dzis Dominikana mnei zaskoczyła... USA przegrało na własne życzenie.. Rooni widze ze interesujesz sie siatkówka to super! Hm myslisz ze świeniewicz sama wygrywała mecze? Ona pomagała czesto w bardzo duzym stopniu :) Ale Swieniewicz nie ma i juz nie bedzie ... Myśle ze dziewczyny pokaza w meczu z USA ze stac ja na wygrywanie z dobrymi zespołami juz je tam Niemczyk poustawia, meczu nie moze wygrac jedna zawodniczka,tutaj musza wszystkie dobrze grac na 100% szkoda ze Skowrońska nie gra na pozycji Atakujacej w reprezentacji :oops: Złotka musza poszukac tej formy z meczu na mecz bedzie coraz lepiej :wink:

Pozdro :wink:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witam :wink:

Włochy v Dominican Rep. typ: 1 ✅ 3:0 :)

Co do tego meczu i typu nie mam wątpliwości kto jest faworytem i kto powinien ten mecz wygrać! Włoszki wczoraj pewnie pokonały Polki 3:0,zagrały skutecznei w bloku i w ataku i to było kluczem do zwycięstwa.Dominikana wczoraj była niespodzianka bo wygrała z USA po cięzkiej walce 3:2 wiec takie zdarzenie dzis nie bedzie miało miejsca :wink:


Polska v USA typ: 1 ⛔ 1:3 :-(

Hm znowu stawiam na Polki chociaz wczoraj mnie zawiodły i zapewne nie tylko mnie ???? Widac wyrazny brak w naszym skladzie Doroty Świeniewicz.... Oby dziewczyny nei załamały sie i wygrały, sądze ze pierwszy set bedzie miał duze znaczenie na dalsze losy spotkania,wiec trzeba go wygrać! Znowu Polki graja u siebie zas Amerykanki musiły odbyc długa droge moga byc zmeczone zwlaszcza po wczorajszym 5 -cio setowym pojedynku z Dominikana( przegranym pojedynku) Myśle ze Złotka pokaza jak sie gra w siatkówke :wink:

Pozdro :wink:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Siema :wink:

No dzisiaj nie poszlo najlepiej z typowaniem 1 typek trafiony na 2 :/ Szkoda ze Polki przegrały tak jak pisalem wczesniej gdyby wygrały 1 seta inaczej by sie potoczyly losy spotkania... Dzis fatalnie zagrała nasza rozgrywająca Iza Bełcik takei wystawy to można porównywac do 2 albo 3 ligi (nie obrazajac nikogo). Zaś Włoszki potwierdziły ze sa zgranym zespołem i na dzien dzisiejszy jednym z głownych kandydatów do wygrania tegorocznej World Grand Prix ! Mam nadzieje ze Polki dzis pokonaja Dominikane mecz ostatniej szansy... :?
 
S 0

sebastien

Użytkownik
Polki sa cienkie jak barszcz dziś z dominikaną jak się nie przebudzą to przegrają, ale odradzam grac tego meczu, w siatkówce jest tak że ranny żołnierz często po takich porażkach potrafi wygrac...Dominikana to zdecydowny faworyt, wbrew kursom bukmacherskim...ale Polskę stac na zwycięstwo po meczarniach straszliwych w 5 setach, ale jak będzie...zobaczymy dziś...jesli mialbym na kogoś stawiac to na dominikanę z handicapem i to tyle 8)
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Moim zdaniem mecz z Dominikana, zakończy się zwycięstwem Polek. Polki są dopiero w okresie przygotowawczym, a mecz z takimi zespołami jak USA czy Włochy musiały się zakończyć porażką. W dzisiejszym meczu, myśle że napewno Polki będą chciały wygrac choć jedno spotaknie na włąsnym terenie, i myśle że im się uda. Szkoda tylko że w skłądzie nie ma i nie będzie przez jakiś czas Doroty Świeniewicz. Ale myśle że Polki zagrały wczoraj dobrze i dzisiaj także uda im się zagrać skutecznie i ostatecznie wygrać ten mecz.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Polki po raz kolejny zawiodły... ???? gra sie nie ukladala ,wystawiajace bez formy ..... prowadzac 8:1 i stracić taka przewage to jest koszmar ???? Narazie sa bez formy,trzeba zaś pochwalic jedna zawodniczke jak dla mnie najlepsza w dzisiejszym meczu z Polskiej drużyny Nasza Libero Mariole Zenik ,broniła świetnie,wyciagala takie pilki ze ???? bardzo dobrze sie ustawiala :) Trzeba jeszcze pochwalic Milene Rosner za jej udane ataki i bardzo czeste :wink: Reszty nie skomentuje .. zobaczymy forma ma przyjsc pozniej....

Pozdro :wink:
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Korea Pd. - Polska typ: 2 ⛔ ????

To bedzie trudny mecz ,jednak zdecydowanie stawiam na Nasze Złotka :!: Dzis przegrały z Rosjankami 2:3 to nie taka tragedia juz widac ze cos sie poprawia spodziewalem sie 3:0 bądz 3:1 dla Rosji a tu walczyły... Kiedyś sie musza przelamac i wygrac! Koreanki przegraly z Japonia w łatwy sposób ! Kurs na Polki 1.75 myśle ze warto zaryzykowac za niewielka stawke,dla odważnych za wieksza bo jak wiadomo kobieta zmienną jest ????

pozdro :wink:


edit: wynik: 3:2 ????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Brazylia vs Włochy typ: 1✅

Spotkaja sie dwie bardzo dobre drużyny grajace na bardzo wysokim poziomie, faworytem tego meczu jest Brazylia w ostatnim czasie graja bardzo dobra i skuteczną siatkówke... Brazylijki zajmuja pierwsze miejsce w tabeli , natomiast Włoszki 3 wiec bedzie to mecz na styku,stawiam jednak na Siatkarki z Brazyli :wink:



Rosja vs Korea Południowa typ: 1✅

Jak dla mnie bedzie to mecz z jednym faworytem który wygra jest nim Rosja. Rosjanki to wicelider w tabeli zaś Koreanki zajmuja 11 miesce przed Polkami... Rosjanki w ostatnim meczu łatwo pokonały Japonki 3:0. Myśle ze spokojnie wystarczy na Koreanki :)

edit: ładnie weszlo :wink:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Siemanko dzis zagrałem

Chiny v Polska &lt;160.5 1,65 sadziłem ,że Polki gładko wygraja,niestety 1 set 25-22 dla Chinek a w 2 secie prowadza skośnoookie ,aż 11-5 .Co sie z naszymi Złotkami dzieje?.Czyżby atmosfera w kadrze była,aż tak zła?
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Siemka :wink:

No na to wygląda że bardzo zła :? ???? Nie wiem co sie stało z tak utalentowaną drużyna.. tyle talentów,tyle energi tyle wszystkiego i 7 meczy pod rząd przegranych ???? Mam nadzieje ze nowy trener to zmieni :]
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witam :wink:

Polska - Azerbejdżan typ: 1 (2.40) ✅

Heh kurs na Polki mnie zdziwił ???? 2,40 (BAW) jeśli przegraja ten mecz to znaczy ze sa beznadziejne... na obecną chwile oczywiscie :] Ale wierze w Nasze Dziewczyny ze dadzą rade ,a kurs 2.40 kusi by spróbowac .Nie mam co sie zbytnio rozpiywac wiadomo jaka jest Atmosfera w Polskim zespole... Ale Azerbejdżan dzis pokonaja :p


USA - Rosja typ: 2 (1.50) ✅

Dość wysoki kurs jak na Rosjanki i warto spróbowac :) Sa aktualnei w dobrej dyspozycji i to powinno wystarczyc na USA . Amerykanki takze nie sa jakimis ogórkami by sie dac łatwo ograc,bedzie to zaciety mecz :] Lecz na Rosje to nie wystarczy ...




ide spac :p pozdro :wink:


edit:13:15 Hehe ładniutko weszło ładny dubelek na ✅
daimler
 
P 0

pablo12

Użytkownik
[glow=yellow:38f965704e]Włochy[/glow:38f965704e] - Chiny 1,7 bah

Zwycięstwo Włoszek da najprawdopodobniej awans obu drużynom do półfinału. Chinki zapewne skupią się jedynie na tym by nie przegrać za wysoko i zająć 1 miesjce w grupie, a tym samym uniknąć półfinału z Brazylijkami (które tylko pogrom z Japonkami może pozbawić 1 miejsca w drugiej grupie)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom