>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wokół Mundialu - dyskusje, informacje, pytania

szelech 120

szelech

Użytkownik
Czy ktoś z was znalazł może jakąś sensowną stronkę z czymś na kształt &quot;droga na mundial&quot;? Każda drużyna- opcjonalnie długie skróty meczów z eliminacji, Jan Tomaszewski z magicznym piórem na ekranie rysujący strzałki celem rozgryzienia taktyki?
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Trzeba zakupić jakiś skarb kibica. Wyszło juz cos ciekawego ?
W Piątek wyszedł juz Skarb Piłkarski Piłki Nożnej cena 8 zl, popatrz w kioskach moze jeszcze maja, ja kupilem, zawsze kupowalem ten z przegladu Sportowego ale ten wyszedl wczesniej stad taka moja decyzja zeby kupic ten pare zloty drozszy bo ten z przegladu Sportowego bedzie kosztowal okolo 5zl i wyjdzie 12 czerwca troche pozno wedlug mnie bo w dzien rozpoczecia imprezy dopiero, ale przynajmniej beda aktualne sklady bo ten z pilki noznej ma Ribery, czy Reus, i troche nie dopracowany bo jest pare pomylek np Van Persie gra w... Arsenalu :razz:
 
firel 142

firel

Użytkownik
Właśnie, co do Mundialu przydałaby się taka rozpiska w excelu albo &#39;plakat&#39; aby można było własnoręcznie wpisywać wyniki, drabinke do finału. Coś na wzór w/w linku z symulacją.
Ktoś coś?
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Podany przeze mnie link może służyć do zapisywania rezultatów bo przeglądarka zapamiętuje wprowadzone wartości. Jest również przycisk &quot;Results&quot;, który wydaje mi się, że będzie podmieniał przewidywane przez nas mecze na prawdziwe rezultaty meczów zakończonych.
 
M 6,1K

mrgalgan

Użytkownik
Pepe na 100% nie zagra w pierwszym meczu przeciwko reprezentacji Niemiec, będzie to bardzo poważne osłabienie dla defensywy Portugalii. Kurs 2.15 na Niemcy zachęca do gry tym bardziej, że będzie teraz tylko spadał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 0

wichura

Użytkownik
Czyli na to wychodzi, że mogą sypać się kartki w końcówkach spotkań jak już piłkarze nie będą mieli sił. Można pokusić się o jakieś overy kartkowe
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Moim zdaniem wybor Japonczyka na sedziowanie meczu otwarcia to duzy blad. Nie pamietam meczu w ktorym Japonski sedzia nie zwolnilby gry. Oni zawsze sa precyzyjni i drobiazgowi, beda gwizdac kazde minimalne przewinienie...moim zdaniem slaby wybor i mocno to wplynie na przebieg tego spotkania...
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
Pepe na 100% nie zagra w pierwszym meczu przeciwko reprezentacji Niemiec, będzie to bardzo poważne osłabienie dla defensywy Portugalii. Kurs 2.15 na Niemcy zachęca do gry tym bardziej, że będzie teraz tylko spadał.
W meczu z Irlandią wszedł z ławki w 65 minucie ,więc jego absencja jest bardzo wątpliwa.Raczej zagra w takim przypadku.
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Może właśnie dla tego i wybrali Japończyka na mecz otwarcia, żeby nie powtórzyły się sytuacja z Euro 2012, kiedy sędziowie nie zauważyli gola lub spalonego. Nishimura jest neutralnym sędzią, który jest doświadczonym i uczciwy. FIFA nie chce zadnych kompromitacji, których nie brakuje nawet przed startem Mundialu.
 
Do góry Bottom