>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher William Hill - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Na 99% 10 euro. Nie jest to zbyt dobrze opisane na ich stronie ale w opisie samej transakcji za pośrednictwem Ukash, podano jako przykład taką wysokość depozytu.
W sumie to jeszcze nigdy nie używałem tej opcji. Trzeba będzie kiedyś spróbować.
Zerknąłem i wygląda na to, że faktycznie 10€ to minimum.

What is Ukash?
Get your money. Exchange it for a Ukash voucher. Use it to pay online. It&#39;s that simple! You don&#39;t need to tell us your financial details. You don&#39;t even need a card. Whether you&#39;re paying for calls, your shopping or playing a game. Ukash. Now you can. Find out more at www.ukash.com/what
How to use Ukash
Ukash is very simple to use, and allows you to pay online immediately. When asked how you would like to deposit, simply choose the Ukash option. Then input the 19‐digit plus, the amount of the voucher (i.e. €10, €20). If you need change, you will be issued a new Ukash voucher with the value of the change. You are also able to split your voucher, if you do not want to spend the whole amount, by using the Ukash website. Go to www.ukash.com/tools
Where to buy
To get Ukash, you just take your cash to one of thousands of locations worldwide, pick up your Ukash PIN code for free and then use it wherever you see the Ukash sign. In many countries, you can also get Ukash online from your bank account or card. Ukash is available across Europe, South Africa and is rapidly expanding across the globe. Check out the quickest way for you to get Ukash at www.ukash.com/find
Find out all countries where you can get Ukash at www.ukash.com/countries
Making a withdrawal after using Ukash
Unfortunately withdrawals cannot be made via Ukash. For customers who making deposits with Ukash, we offer withdrawals by either bank transfer or, provided you have a GBP account, by personal cheque. For clarification, please see 7.9 of our terms and conditions.
Tak na marginesie. Zalogowałem się i zerknąłem, że mają polską wersję językową. Nie wiem od kiedy bo nawet nie sprawdzałem czy mają pl. Zawsze używałem angielskiej. Ale to ✅ dla nich.
 
M 0

mikelson

Użytkownik
Witam jestem początkującym internetowym graczem swoją przygodę zaczynam właśnie od tego buka, dobry interfejs, możliwe wysokie stawki, dosyć zaufana marka. Pieniędzy jeszcze nie wpłaciłem na razie przyglądam się, uczę się strony.

Niepokoi mnie informacja w dziale wypłaty a mianowicie :

Nie możemy zweryfikować Twojego wieku. Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta
Sorry, we were unable to process your withdrawal. Please contact our Customer Services team and quote &#39;WTD06&#39;.

Zanim wpłacę pieniądze chcę być pewny że będe mógł je wybrać. Co trzeba teraz zrobić ? Pytam doświadczonych forumowiczów.

Czy kliknięcie na contact our Customer Services team oraz następnie Contact Us i wysłanie dzięki tej podstronie maila ze skanem przedniej strony dowodu wystarczy ? Jeśli inna procedura to jaka ?

Przepraszam za trochę laickie pytania...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zanim wpłacę pieniądze chcę być pewny że będe mógł je wybrać. Co trzeba teraz zrobić ? Pytam doświadczonych forumowiczów. Czy kliknięcie na contact our Customer Services team oraz następnie Contact Us i wysłanie dzięki tej podstronie maila ze skanem przedniej strony dowodu wystarczy ? Jeśli inna procedura to jaka ?
Wystarczy. Wtedy będziesz mógł już bez problemu wypłacić.
 
T 0

twilight1

Użytkownik
Witam,
Male pytanko; niedawno założyłem konto na stronie tego bukmachera. Korzystam z serwisu polskiego i tam wyskakuje takie okienko co chwile, ze teraz jest tłumaczony i ze przepraszają za niedogodnosci. Czy ma to jakis wpływ na składanie zakładów, np. jak wybiore zakład który jeszcze jest w języku angielskim to zostanie on przyjety?
I jeszcze jedno pytanko; czy oferują oni polska lige żużlowa, bo na razie nie widzę. Z góry dzięki za i info. Pozdro!
 
G 2

grubi323

Użytkownik
Witaj Twilight. Mozesz skladac zaklady jakie chcesz w jezyku polskim czy angielskim, jesli strona polska jest w budowie i cos tam nie gra to mozesz takze skladac zaklady przez strone angielska, wszystko jedno. Pamietam ze kiedys skladalem zaklady na polski zuzel, ale moge sie mylic. Glowy nie dalbym sobie urwac ;) pozdrawiam.
 
T 0

twilight1

Użytkownik
DZIENX grubi322. Sorry za tak pozna odpowiedz. Wszystko jak najbardziej w porzadku. Sorry za takie proste pytanie ale dopiero zaczynam obstawiac w necie. Stronka calkiem calkiem.
 
D 0

don_vit

Użytkownik
Zalogowałem się z ciekawości, aby sprawdzić czy rzeczywiscie stronka jest po polsku. I rzeczywiscie mozna juz spokojnie stawiac w naszym ojczystym jezyku :)
Bardzo dobra oferta zakładów na żywo, a przede wszystkim ogrmona oferta na tenis łącznie z zakładami na challangery i inne mniejsze turnieje.
Weryfikacja dokumentow zajela doslownie 24 godziny i wystarczyl sam dowod osobisty.Poki co pozytywnie ;)
 
T 41

tobi

Użytkownik
don_vit zapomniałeś na koniec dodać, że pracujesz w William Hillu i dlatego tak piszesz.
Napisz na koniec - &quot;to była reklama&quot; - wtedy będzie ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kilka miesięcy temu jak ostatnio tam grałem i wypłacałem to jeden dzień. Wieczorem zlecona wypłata, następnego dnia była kasa. Przy założeniu, że masz zweryfikowane konto powinno być max. 1 dzień.
 
B 0

budzik6410

Użytkownik
To w koncu jak jest z tymi limitami na obstawianie?Bo nie wiem czy wplacac czy nie:/Drugie pytanie od ilu jest wplata i wyplata przez Moneybookers?
 
M 1

maticmg

Użytkownik
7 złotych pobierają przy małych kwotach ;) wypłata zależy od bukmachera tak mi się wydaję 25 zł jest w bet365 co do 7 zł to mam pewność a co do wypłat to nie wiem mogę tylko o bet365 sie wypowiadać ;)
 
D 0

don_vit

Użytkownik
Z tego co wiem, to William Hill nie obciąża graczy kosztami obsługi transakcji wypłaty. Więc tyle ile zlecasz do wypłaty wpływa na Twoje konto / MB.
Limity - gram normalnie za stawki rzędu 50-100 EUR i póki co mogę normalnie stawiać.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przy weryfikacji potrzebny jest tylko dowód osobisty (skan/zdjęcie).
Minimum wpłaty przez MB - 10 €.
Minimum wypłaty przez MB - 5 €.
 
P 1

piap1

Użytkownik
Witam Panowie chciałbym wypłacić pieniądze ze swojego konta u wiliama.Mógłby mi ktoś krok po kroku wyjaśnic jak mam to zrobić ??? Walute jaka wybrałem jest dolar amerykański.Dałem polecenie wypłaty i nie wiem jak je wypełnić ( mam konto w mbanku).
Nazwa banku.......
Linia adresowa banku 1...............
*Miasto................
Powiat/Region..............
Kod pocztowy/ZIP............
Kod BIC..............
Co mam wpisac w miejsce tych kropek ???? bardzo prosze o pomoc.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kod BIC/SWIFT mBanku:
BREXPLPWMBK

adres:
BRE Bank S.A. INTERNET BANKING, al. Piłsudskiego 3, 90-368 Łódź
nazwa mbank

reszte chyba wiesz
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom