>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher William Hill - opinie

J 0

jareker

Użytkownik
mi też nie działa we wszystkich przeglondarkach, jestem użytkownikiem neostrady/orange, i bardzo prawdopodobne że zablokowali oni dostęp do tego serwisu, tak jak zrobili to z bet365. Można pogrzebać w ustawieniach routera etc. osobiście średnio sie na tym znam, do bet365 jest mirror, poczekamy troche to i do williamhilla takowy sie pojawi
 
evero 19

evero

Użytkownik
Pożar pożarem ale dziwi mnie jedno - w tym właśnie miejscu siedziby ma kilka firm bukmacherskich, owe firmy mają miliardy $ obrotów rocznie a siedziby i serwery trzymają przy jakiś szopach od Janowicza. Kolejną awarią będzie zalanie, bo wątpię by ten 4 metrowy wał ich uratował jak Posejdon wzburzy morze.
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Miesiąc po założeniu konta u tego bukmachera moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Bardzo szybko rozliczane kupony, szeroka oferta, a co najważniejsze nie było żadnych problemów z wypłatą na kartę debetową.
Po dwóch dniach pieniążki były na koncie, do tego bez żadnej weryfikacji.
 
slawcio69 33

slawcio69

Użytkownik
Zgodzę się w 100% z kolegą wyżej. Choć przechodziłem weryfikację z skanem dowodu, na następny dzień konto odblokowane na wypłaty. Dodatkowym plusem jak dla mnie jest możlliwość łączenia zakładów prematch z zakładami live.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Również nie miałem z nimi żadnych problemów. Szybka weryfikacja, skorzystałem z darmowego zakładu i wypłaciłem pieniądze na konto. Wszystko bez zarzutu.
 
B 453

boxingcavalier

Użytkownik
Ostatnio na moim koncie William Hill wszystkie zakłady zaczęły być wysyłane do ręcznej akceptacji. Efektem tego było akceptowanie przez WH bardzo małych stawek (1-20 euro). Wysłałem zapytanie co jest przyczyną takie sytuacji. Oto odpowiedz:
&quot;Witam!
Z tej strony Bartek z Obsługi Klienta William Hill. Piszę w celu poinformowania, że po skontaktowaniu z Zarządem w kwestii zapytania otrzymaliśmy odpowiedź, że po przejżeniu aktywności dalsze przyjmowanie Pańskich zakladów nie jest dla nas ekonomicznie opłacalne. W związku z tym restrykcje narzucone na konto opzostaną w sile.
Mamy nadzieję, że w pełni odpowiedzieliśmy na zadane pytanie.
Z poważaniem
Bartek&quot;
Tak więc sami widzicie, bukmacher nie ukrywa iż &quot;lubi&quot; tylko graczy przegrywających. Jeżeli generujesz zysk zostaniesz prędzej czy później wykluczony z gry.
Czy takie praktyki nadal się utrzymują w WH?
Czy należy uznać to za jednostkowy przypadek, choć... kilka podobnych opinii przewinęło się w tym temacie, czy też to jest ich stała polityka - rugować wygrywających?
 
Do góry Bottom