>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher William Hill - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Co za dziwna ,żeby nie powiedzieć bez obrazy głupia firma.Za każdy razem żeby wypłacić na MB trzeba prosić się na live chat i tracić 15 minut pomimo tego ,że depozyt robi się przez MB.
Zupełnie tego nie rozumiem.
W ostatnich miesiącach kilka razy wypłacałem z WilliamHill na moneybookers i nigdy nikogo nie musiałem prosić o odblokowanie tej opcji, bo była już zapisana w systemie. Wypłata zawsze trwała do 10-12h. Być może wpłacałeś w międzyczasie innym sposobem, lub po prostu była chwilowa usterka techniczna.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Marcin prawde powiedziawszy rozumiem,że aby wypłacić na MB muszę jednak skontaktować się z live chat,pomimo tego,że depozyt wpłaciłem MB.
Powtórzę: totalny bezsens i dziecinada.

Dzień dobry, nazywam się Natalia. W czym mogę pomóc?
Natalia: ?
Dariusz : Witam Panią uprzejmie
Dariusz : Mój nr klienta to 57545VN
Natalia: Witam!
Dariusz : Proszę o sprawdzenie czy w moim koncie jest aktywna metoda wypłaty na Skrill Moneybookers
Natalia: Czy chce Pan teraz wypłacić?
Dariusz : Dzisiaj wpłaciłem depozyt tą metodą,nie będe chciał wypłacić jeśli oczywiście uda się coś wygrać i chcę info na przyszłośc,proszę o wyjaśnienie
Natalia: System stara sie kierować wypłaty wedle dokonanych depozytów, celem &quot;pokrycia&quot; środków wpłacanych w depozytach. Dlatego, aby mieć &quot;dostępną&quot; określoną metodę płatności do wypłatay na koncie, należy najpierw dokonać wpłaty tą samą metodą.
Natalia: Aby wypłacić wybraną z metod nastawiamy tymczasowo konto w czacie.
Dariusz : Czyli jak dzisiaj wpłaciłem przez Moneybookers,to w przypadku wypłaty będzie dostępna taka opcja?
Natalia: Tak.
Dariusz : a czy może Pani juz nastawić w tej chwili?
Dariusz : Poniewaz depozyty będe robił tylko Skrill
Natalia: Jest to tylko tymczasowe nastawienie, jednorazowe dla danej wypłaty.
Natalia: Przed zleceniem wypłaty zapraszamy na czat.
Dariusz : Czy czat macie Państwo dostępny również w nocy?
Natalia: Codziennie w godzinach 9:00-01:00
Dariusz : Dziękuję bardzo za informacj,życzę spokojnego wieczoru
Natalia: Proszę
Natalia: Pozdrawiam!
W ostatnich miesiącach kilka razy wypłacałem z WilliamHill na moneybookers i nigdy nikogo nie musiałem prosić o odblokowanie tej opcji, bo była już zapisana w systemie. Wypłata zawsze trwała do 10-12h. Być może wpłacałeś w międzyczasie innym sposobem, lub po prostu była chwilowa usterka techniczna.
 
L 9

longu

Użytkownik
WITAM SPR SKRZYNKI!
, Minęło już trochę czasu, kiedy po raz ostatni korzystałeś z naszej oferty. Wróć do nas i zacznij grać bez limitów w największej firmie bukmacherskiej świata!

Na Twoim koncie gracza został zaksięgowany Darmowy Zakład o wartości 10€*!
Masz tylko 7 dni na wykorzystanie bonusa. Nie zwlekaj!
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Minus z mojej strony za anulowanie zakładów na mecz Polska - Anglia
Nie gram u nich za często, zagrałem sobie ostatnio typ na dokładny wynik w meczu naszych Orłów.
Zazwyczaj od innych buków dostaję powiadomienie drogą mailową, że typ został anulowany i wówczas bym sobie raz jeszcze zagrał w środę.
Tymczasem nic nie dostałem, teraz się loguję i jestem zdziwiony - zwrot był we wtorek po godzinie 22.
:zoltakartka: dla nich za tą akcję i brak powiadomienia.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Z tego co wiem to ten darmowy zakład jest szczału warty zagrałem go i dostałem tylko wygrane pieniądze zamiast całosc razem z tym bnusem żal .Ale ogółem fajny bukmacher przedewszystkiem kasa mnoży sie nam x4 co daje większe wypłaty ????
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Ale przecież na tym polega freebet ????
Dostajesz tylko zysk, przecież Ci nikt nie da tego co stawiałeś. Jak np. ja ostatnio - miałem 25e - postawiłem, wygrana 130e - dali oczywiście tylko 105e.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Z tego co wiem to ten darmowy zakład jest szczału warty zagrałem go i dostałem tylko wygrane pieniądze zamiast całosc razem z tym bnusem żal .Ale ogółem fajny bukmacher przedewszystkiem kasa mnoży sie nam x4 co daje większe wypłaty ????
Ale za to obrotem nie trzeba się przejmować i można swobodnie kasą dysponować. Coś za coś ????
 
S 4

sokolpl

Użytkownik
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Lubię to✅
O północy weryfikowane, po godzinie ! zweryfikowany dowód, dziś kasa na koncie, więc pozytywnie
A może se skrobnę coś o Williamie;)
Tak jak pisałem, bukmacher bardzo dobry dla osób niekombinujących (to a propos tych weryfikacji), choć zapewne i niewinnemu czasem też się trafią schodki jakieś...
Z mojego punktu widzenia przede wszystkim oferta koszykarska bardzo fajna. Kilka linii punktowych i handicapowych niemal na każdy mecz, czasem bardzo fajne linie do zagrania (kto kombinuje, ten wie ocb:razz ???? .
Inne sporty halowe zakłady raczej podstawowe... Może to i dobrze...?:]
Live tak jak i przedmeczowe zakłady bardzo czytelny i przejrzysty, wypłaty tak jak wspominałem szybkie, a i o dziwo, bo nie widziałem, żeby zbyt dużo osób dostawało, rozdają czasem freebety lojalnościowe, jak sami je nazywają;) Bodaj 2-krotnie dostałem po 25euro i to nie po jakichś porażkach, a być może za obrót, aczkolwiek nie dociekałem, bo w obu przypadkach miałem po kilkaset euro na koncie, a ja tam grywam zazwyczaj od 100e wzwyż z wiadomych powodów (moje hobby/pasja):grin:
Reasumując, buk porządny, więc jeśli ktoś chce założyć konto, to polecam, ale najpierw proponuję przejść weryfikację, która czasem jest błyskawiczna, żeby później nie mieć powodów do negatywnych wpisów:]
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Bukmacher jak najbardziej na plus , dobre kursy werfikacja konta tylko wysłanie dowodu bynajmniej w moim przypadku. Napewno mogę pochwalić live chat który działa bardzo szybko i nie trzeba oczekiwać w kolejce, nawet po wysyłaniu pytań na maila [email protected] odpowiedź dostaju już nawet po 5 minutach. Mam u tego buka jakieś szczęście bo sporo tam wygrywam ???? nawet ostatnio przelałem sobie 50 zł a wypłaciłem ponad 500 :eek:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Najgorszy live chat jaki w życiu spotkałem.
Zadaję pytanie, a ludzie zamiast odpowiedzieć mi się rozłączają.
Jedna osoba mówi mi jedno, druga drugie.
Ponadto dodam, że obowiązkiem grającego w WH jest posiadanie aparatu fotograficznego, bo skany dokumentów to przecież za mało, żeby zweryfikować dane.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Teraz się okazało, że jedna osoba na czacie jest i Bartkiem i Grzegorzem, niesamowite.
Przed chwilą na czacie powiedziano mi, że zdjęcia, które wysłałem są niewyraźne. Ok, wysłałem następne od razu i pytam czy wyraźne, to tym razem nie mogli mi odpowiedzieć (w sensie Bartek i Grzegorz w 1 osobie nie mogli), bo nie mieli jak sprawdzić czy zdjęcia wyraźne.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ciąg dalszy telenoweli.
Pismo z banku zamówione, zdjęcia wysłane.
I co :?:
Zgodnie z weryfikacją aktywności konta i w świetle działań, które zostały podjęte, chcieliśmy prosić o wyjaśnienie niektórych zagadnień. Powyższa procedura została uruchomiona ze względu na okoliczności zaobserwowania wpłaty na konto, po czym wycofanie środków, przy jednoczesnej minimalnej aktywności gierczej. Zgodnie z powyższym, uprzejmie prosimy o wyjasnienie powodów takiej działalności.
Człowiek dostał freebeta, pograł, wygrał 120 euro, chce wypłacić część z tego, ale musi odblokować wypłatę, więc wpłaca 10 euro i wypłaca potem. Mega skomplikowana procedura do zrozumienia po prostu.
No i 17 betów w tydzień to minimalna aktywność, najlepiej, żeby każdy kto gra w WH był nałogowcem.
Do tego dział bezpieczeństwa sprawdza właśnie moje konto, wtf.
Także wypłata na MB, która ma iść max 1 dzień roboczy idzie już od 17 grudnia, bo cały czas im coś nie pasuje.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Także wypłata na MB, która ma iść max 1 dzień roboczy idzie już od 17 grudnia, bo cały czas im coś nie pasuje.
Jesteś wyróżniony - wyjątek potwierdzający regułę ????
Na &quot;pocieszenie&quot; dodam, że wypłata na MB z Bet770 doszła mi dzisiaj, a była zlecona 11.grudnia ! więc nie masz co narzekać ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Stąd, że po skanach 3 razy musiałem wysyłać zdjęcia tych samych dokumentów, które wcześniej wysłałem.
Stąd, że po wysłaniu tych zdjęć i zaakceptowaniu czekam niemal 2 dni i nadal nic, a napisane jest, że wypłata idzie max jeden dzień.
Stąd, że support się non stop rozłącza jak z nimi rozmawiam.
Stąd, że jedna osoba z supportu mówi jedno, a druga drugie.
Stąd, że jest wielki problem teraz, bo dział bezpieczeństwa musi sprawdzić moje konto.

A wszystko o kilkadziesiąt euro, więc:

 
Do góry Bottom